Mali vodič kroz forumske opcije izdvojena tema

poruka: 127
|
čitano: 137.038
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
RE: Mali vodič kroz forumske opcije
jbalic kaže...

zašto imam dnevni limit kod privatnih poruka

Kako bi se spriječilo prijavljivanje na forum samo radi nekakvog masovnog reklamiranja ili spammanja po privatnim porukama.

∂αмαgєнιgн // Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec).
16 godina
neaktivan
offline
Mali vodič kroz forumske opcije

Pozzzzzzz....

Imam problem (sad mozda sam i sam kriv) ali nemogu da nadjem opciju kojom se e mailom obavjestava da je neko nesto odgovorio na post gdje sam ja ucestvovao, npr. ovo sad sto sam postavio pitanje nece me obavijestiti ako je neko nesto odgovorio.

Dali ima ta mogucnost, ako ima nemogu da je nadjem. Na ostalim forumima to mi nije problem.

Hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Mali vodič kroz forumske opcije
dakon kaže...

Pozzzzzzz....

Imam problem (sad mozda sam i sam kriv) ali nemogu da nadjem opciju kojom se e mailom obavjestava da je neko nesto odgovorio na post gdje sam ja ucestvovao, npr. ovo sad sto sam postavio pitanje nece me obavijestiti ako je neko nesto odgovorio.

Dali ima ta mogucnost, ako ima nemogu da je nadjem. Na ostalim forumima to mi nije problem.

Hvala

po meni jednostavnije od maila ti je tamo na desno teme u kojima sudjelijem pa ak ti je onaj

oblacic crven tj narancast onda ima novih poruka ako je bijeli onda nema. tako je najlakse.

Ako ti neko pomogne stisni gumb HVALA!
13 godina
offline
RE: Mali vodič kroz forumske opcije

On misli da postoji opcija da kada netko odgovori na tvoj post dobiješ obavijest mailom. I ja sam to vidio na nekim forumima.

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it...
14 godina
offline
RE: Mali vodič kroz forumske opcije
Dobra ideja.
Nažalost, ta mogućnost ne postoji.
∂αмαgєнιgн // Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec).
15 godina
offline
RE: Mali vodič kroz forumske opcije
DamageHigh kaže...
Dobra ideja.
Nažalost, ta mogućnost ne postoji.

 

  Postoji li neki razlog zbog ceg nije dodana mogucnost obavjestavanja emailom? Ne znam za niti jedan forum koji toga nema, a iskreno, na dosta sam ih prijavljen.

14 godina
offline
RE: Mali vodič kroz forumske opcije
myself kaže...
DamageHigh kaže...
Dobra ideja.
Nažalost, ta mogućnost ne postoji.

 

  Postoji li neki razlog zbog ceg nije dodana mogucnost obavjestavanja emailom? Ne znam za niti jedan forum koji toga nema, a iskreno, na dosta sam ih prijavljen.

Domagojev odgovor je bio da pošiljatelj može uključiti tu opciju (obavijest mail-om primatelju)...

/(([ ∂αмαgєнιgн ]))\ // Bilo bi zgodno... Ali nije potrebno.
15 godina
offline
RE: Mali vodič kroz forumske opcije
DamageHigh kaže...
myself kaže...
DamageHigh kaže...
Dobra ideja.
Nažalost, ta mogućnost ne postoji.

 

  Postoji li neki razlog zbog ceg nije dodana mogucnost obavjestavanja emailom? Ne znam za niti jedan forum koji toga nema, a iskreno, na dosta sam ih prijavljen.

Domagojev odgovor je bio da pošiljatelj može uključiti tu opciju (obavijest mail-om primatelju)...

A gdje se to moze ukljuciti?

16 godina
offline
Mali vodič kroz forumske opcije

Tu...

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Mali vodič kroz forumske opcije

To je vezano za privatne poruke, a kako da dobijem na mail obavjest o novim postovima unutar tema u kojima sudjelujem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Mali vodič kroz forumske opcije

Aha..sry, krivo sam pročitao...

Nigdje.

/(([ ∂αмαgєнιgн ]))\ // Bilo bi zgodno... Ali nije potrebno.
15 godina
offline
Mali vodič kroz forumske opcije

Opet cu se ponoviti...

 

Postoji li neki razlog zbog ceg nije dodana mogucnost obavjestavanja emailom? Ne znam za niti jedan forum koji toga nema, a iskreno, na dosta sam ih prijavljen.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Mali vodič kroz forumske opcije

Otvori temu sa prijedlogom i vidi šta kaže Domagoj.

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Mali vodič kroz forumske opcije
Danny_HR kaže...

Otvori temu sa prijedlogom i vidi šta kaže Domagoj.

Mislim da bi te obavjesti trebale biti normalna stvar na nekom forumu, jer iskreno ni ja nisam do sad vidio neki forum koji nema tu mogćnost.

A pošto nema mogućnosti dobiti obavjesti putem e-maila o novim postovima u temama u kojima sudjelujem, da li onda ima barem mogućnost da dobijem obavjest na e-mail ako sam dobio novu privatnu poruku? Jer nisam stalno za računalom, a primam mailove na mobitel, a ne mislim svako malo otvarati forum da bi vidio dal ima neki novi post ili privatna poruka. A ovako bi fino dobio mail kad bi bilo nešto novo u temama koje prati i koje me zanimaju.

 

P.S. I ovo sa citatima je koma; još nikad nisam uspio pobrisati višak citata, a da nebi dobio onaj error o nedozvoljenom HTML kodu. I onda moram ili odustati od posta, ili poništiti oblikovanje (nekad ni to ne radi kako treba) ili kopirati sve u notepad i onda od tamo pastati. U svakom slučaju, ostanem bez citata.

Onda nije ni čudno zašto ljudi ostaljaju tolke citate kad je tolka zafrkancija sa njima.

P.P.S. da, pročitao sam post na prvoj stranici ove teme, vezano za brisanje viška citata, ali svaki put dobijem error i nemogu ostaviti post. A što je najsmješnije, preview posta normalno radi i prikaže mi post bez problema.

http://3dhr.net/berko/
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.12.2010 15:41 (Berko).
13 godina
offline
Mali vodič kroz forumske opcije

mene zanima kako da napravim ovo tu u sivome:npr ovo tu

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mali vodič kroz forumske opcije
marino708 kaže...

mene zanima kako da napravim ovo tu u sivome:npr ovo tu

to se zove Spoiler (ne ono na auto nego neko drugo značenje ima)

 

U biti....

 

  1. označi neki komad teksta
  2. Odaberi tamo gore STILOVI
     
  3. I odaberi SPOILER

 

 

Kad oćeš otkriti tekst samo označiš to sivo

Hippy New Yoor :D
16 godina
moderator
offline
RE: Mali vodič kroz forumske opcije
Berko kaže...
Danny_HR kaže...

Otvori temu sa prijedlogom i vidi šta kaže Domagoj.

Mislim da bi te obavjesti trebale biti normalna stvar na nekom forumu, jer iskreno ni ja nisam do sad vidio neki forum koji nema tu mogćnost.

A pošto nema mogućnosti dobiti obavjesti putem e-maila o novim postovima u temama u kojima sudjelujem, da li onda ima barem mogućnost da dobijem obavjest na e-mail ako sam dobio novu privatnu poruku? Jer nisam stalno za računalom, a primam mailove na mobitel, a ne mislim svako malo otvarati forum da bi vidio dal ima neki novi post ili privatna poruka. A ovako bi fino dobio mail kad bi bilo nešto novo u temama koje prati i koje me zanimaju.

 

P.S. I ovo sa citatima je koma; još nikad nisam uspio pobrisati višak citata, a da nebi dobio onaj error o nedozvoljenom HTML kodu. I onda moram ili odustati od posta, ili poništiti oblikovanje (nekad ni to ne radi kako treba) ili kopirati sve u notepad i onda od tamo pastati. U svakom slučaju, ostanem bez citata.

Onda nije ni čudno zašto ljudi ostaljaju tolke citate kad je tolka zafrkancija sa njima.

prvi bold - poruku ćeš dobiti na mail ako tako odluči pošiljatelj pruke (http://www.bug.hr/forum/post/ideje-sugestije-prijava-problema-pomoc/mali-vodic-kroz-forumske-opcije/1295840.aspx)

 

drugi bold - ne znam kako, ali nikada nisam imao takav problem (koristim FF), evo sad sam obrisao i dio tvog posta, pa da vidim jel prolazi....

...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mali vodič kroz forumske opcije
Miro kaže...
Berko kaže...
Danny_HR kaže...

Otvori temu sa prijedlogom i vidi šta kaže Domagoj.

Mislim da bi te obavjesti trebale biti normalna stvar na nekom forumu, jer iskreno ni ja nisam do sad vidio neki forum koji nema tu mogćnost.

A pošto nema mogućnosti dobiti obavjesti putem e-maila o novim postovima u temama u kojima sudjelujem, da li onda ima barem mogućnost da dobijem obavjest na e-mail ako sam dobio novu privatnu poruku? Jer nisam stalno za računalom, a primam mailove na mobitel, a ne mislim svako malo otvarati forum da bi vidio dal ima neki novi post ili privatna poruka. A ovako bi fino dobio mail kad bi bilo nešto novo u temama koje prati i koje me zanimaju.

 

P.S. I ovo sa citatima je koma; još nikad nisam uspio pobrisati višak citata, a da nebi dobio onaj error o nedozvoljenom HTML kodu. I onda moram ili odustati od posta, ili poništiti oblikovanje (nekad ni to ne radi kako treba) ili kopirati sve u notepad i onda od tamo pastati. U svakom slučaju, ostanem bez citata.

Onda nije ni čudno zašto ljudi ostaljaju tolke citate kad je tolka zafrkancija sa njima.

prvi bold - poruku ćeš dobiti na mail ako tako odluči pošiljatelj pruke (http://www.bug.hr/forum/post/ideje-sugestije-prijava-problema-pomoc/mali-vodic-kroz-forumske-opcije/1295840.aspx)

 

drugi bold - ne znam kako, ali nikada nisam imao takav problem (koristim FF), evo sad sam obrisao i dio tvog posta, pa da vidim jel prolazi....

Obično ne radi na Operi,tako su rekli mind_challenge i EnlightenedPhoenix

ššššš... znate ovaj zvuk? zvuk surfanja internetom!
14 godina
offline
RE: Mali vodič kroz forumske opcije

..i chrome-u. Na chrome-u se ne smije dirati citat ni malo, jer odma baca nedozvoljen HTML kod.

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
14 godina
offline
RE: Mali vodič kroz forumske opcije

Meni radi na Chrome-u(najnovija verzija) i na xp i na sedmici 

I don't ask why people lie, I just assume they all do.
15 godina
offline
RE: Mali vodič kroz forumske opcije
lzgr kaže...
Miro kaže...
Berko kaže...
Danny_HR kaže...

Otvori temu sa prijedlogom i vidi šta kaže Domagoj.

Mislim da bi te obavjesti trebale biti normalna stvar na nekom forumu, jer iskreno ni ja nisam do sad vidio neki forum koji nema tu mogćnost.

A pošto nema mogućnosti dobiti obavjesti putem e-maila o novim postovima u temama u kojima sudjelujem, da li onda ima barem mogućnost da dobijem obavjest na e-mail ako sam dobio novu privatnu poruku? Jer nisam stalno za računalom, a primam mailove na mobitel, a ne mislim svako malo otvarati forum da bi vidio dal ima neki novi post ili privatna poruka. A ovako bi fino dobio mail kad bi bilo nešto novo u temama koje prati i koje me zanimaju.

 

P.S. I ovo sa citatima je koma; još nikad nisam uspio pobrisati višak citata, a da nebi dobio onaj error o nedozvoljenom HTML kodu. I onda moram ili odustati od posta, ili poništiti oblikovanje (nekad ni to ne radi kako treba) ili kopirati sve u notepad i onda od tamo pastati. U svakom slučaju, ostanem bez citata.

Onda nije ni čudno zašto ljudi ostaljaju tolke citate kad je tolka zafrkancija sa njima.

prvi bold - poruku ćeš dobiti na mail ako tako odluči pošiljatelj pruke (http://www.bug.hr/forum/post/ideje-sugestije-prijava-problema-pomoc/mali-vodic-kroz-forumske-opcije/1295840.aspx)

 

drugi bold - ne znam kako, ali nikada nisam imao takav problem (koristim FF), evo sad sam obrisao i dio tvog posta, pa da vidim jel prolazi....

Obično ne radi na Operi,tako su rekli mind_challenge i EnlightenedPhoenix

na ovoj 11-ici radi sve kako treba, sve forumske opcije rade kako treba

da Bog da crk'o rock'n'roll, kad ga svako svira
16 godina
offline
RE: Mali vodič kroz forumske opcije

Evo, što dobijem kad idem micati dio citata:

Strelicama sam označio od kud do kud sam selektirao. Koristim Chrome.

 

P.S. I da li je ikako moguće kopirati tekst nekog posta (ne kao citat), a da se ne dobije isti error i da nemoram koristiti notepad? (ono "poništi oblikovanje" nekad radi, nekad ne).

P.P.S. Neznam da li je problem kod mene ili nešto drugo, ali preko mobitela ne mogu napisati post u ovom "normalnom" obrascu za postove, nego samo u onom jednostavnom. Ali tako nemogu citirati ničiji post i nemam pola funkcija koje inaće imam. Nisam do sada nigdje imao sl. problema; od ostalih foruma, komentara na raznim stranicama i sl. Koristim Samsung Galaxy s, sa defaultnim preglednikom. 

http://dejankober.com/ Tweeter: http://twitter.com/#!/koberko
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.1.2011 20:50 (Berko).
13 godina
protjeran
offline
Mali vodič kroz forumske opcije

evo

Chuck Norris je uspio hakirati 4chan
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Mali vodič kroz forumske opcije

Kako odmah stići do zadnjeg nepročitanog posta u nekoj temi

 

Dakle, ako vas živcira prvo otvaranje teme, te onda klikanje na "skok na nepročitano" postoji i lakši postupak:

 

Jednostavno kliknete na balon, koji će vas odvesti na zadnju nepročitanu poruku Jednostavno kliknete na balon, koji će vas odvesti na zadnju nepročitanu poruku
 

 

Ja sam osobno shvatio tek nedavno, pa za slučaj da netko još ne zna, evoga ;) 

Once, I was atheist, but then I realised that I'm god.
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Mali vodič kroz forumske opcije

imam problem svaki put kad želim kliknuti gumb "odgovori" pšalje me na stranicu za novu poruku, na početku je post od autora a kad ja napišem post nema mi "prepisane" poruke od autora. Ima li netko rješenje ili je problem u meni ??

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mali vodič kroz forumske opcije
Eydas kaže...

imam problem svaki put kad želim kliknuti gumb "odgovori" pšalje me na stranicu za novu poruku, na početku je post od autora a kad ja napišem post nema mi "prepisane" poruke od autora. Ima li netko rješenje ili je problem u meni ??

Stisni "citiraj" onda će bit.

سمندری ڈاکو
13 godina
protjeran
offline
Mali vodič kroz forumske opcije

je li zna tko kako napraviti svoju vlastitu temu

jb
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mali vodič kroz forumske opcije

Klikneš gore lijevo na forum, pa izabereš kategoriju teme (podforum) i klikneš na pokreni novu temu gore desno

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.3.2011 9:35 (zitzko).
13 godina
offline
Re: Umetanje poveznice

ovaj kao mogu stavit video na bug da nebude link nego da se odmah moze gledat sa buga a ne ic na youtube gledat

moj steam profil:http://steamcommunity.com/id/76561198011071624x
15 godina
protjeran
offline
Re: Umetanje poveznice
marino708 kaže...

ovaj kao mogu stavit video na bug da nebude link nego da se odmah moze gledat sa buga a ne ic na youtube gledat

Kopiraš link od youtube videa i samo ga zalijepiš u post. Forum sam ugradi video ;)

http://dizanje-ratia.info
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice