Izbrisane slike sa hdd-a?

poruka: 17
|
čitano: 3.859
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Izbrisane slike sa hdd-a?

Sestra mi ima na hardu disku slie i pjesme i danas je usla u tu particiju i bila je prazna? jel zna neko sta bi ott moglo bit? ugl ona nije formatirala disk

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Izbrisane slike sa hdd-a?

Skini program "Restore my files"

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Izbrisane slike sa hdd-a?
stipee98 kaže...

Sestra mi ima na hardu disku slie i pjesme i danas je usla u tu particiju i bila je prazna? jel zna neko sta bi ott moglo bit? ugl ona nije formatirala disk

Da nisu možda datoteke skrivene? Idi u Folder Options i stavi kvačicu pod Show hidden files and folders. Možeš pokušati naći i programom Minitools Powerdata Recovery ili GetDataBack for NTFS

10 godina
neaktivan
offline
Izbrisane slike sa hdd-a?

oce nakon tog programa sve slike i pjesme bit razbacane?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Izbrisane slike sa hdd-a?
stipee98 kaže...

oce nakon tog programa sve slike i pjesme bit razbacane?

 

Recuva će ti pomoći po tom pitanju. Prvo vrati sve fajlove i to nakon formatiranja a imaš mogućnost da ih vratiš u isti folder gdje su i bile. 

Nemam potpis osim na licnoj
13 godina
offline
Izbrisane slike sa hdd-a?

Ja sam prošli tjedan spašavao podatke s greškom formatiranog diska uz pomoć Live USB-a (Ubuntu 14.04) i aplikacije testdisk . Spasio sam skoro sve što je trebalo spasiti samo je jedna fotka smrdana. FS je bio NTFS.

Stručnjak za odmaganje...
 
2 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Izbrisane slike sa hdd-a?

ja sam prošli tjedan prijatelju popravlja komp i izbrisao mu cijelu particiju... al sam sa get data back vratio sve...i uz njega sam imao i još programa kao recuva... al samo je on pronašao i bez problema vratio...nadam se da sam pomogao :)

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Izbrisane slike sa hdd-a?

a jel ti vratilo po folederima ili?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Izbrisane slike sa hdd-a?
stipee98 kaže...

a jel ti vratilo po folederima ili?

 

Ako si pitao mene, odgovor je da. Moźeš vraćati cijeli disk, folder ili file. Prenosi u subfoldere.
Stručnjak za odmaganje...
10 godina
neaktivan
offline
Re: Izbrisane slike sa hdd-a?

za program GetDataBack trazi licencu da vrati podatke?jel mogu to kako maknut

16 godina
offline
Re: Izbrisane slike sa hdd-a?
mario.L_hr kaže...

Ja sam prošli tjedan spašavao podatke s greškom formatiranog diska uz pomoć Live USB-a (Ubuntu 14.04) i aplikacije testdisk . Spasio sam skoro sve što je trebalo spasiti samo je jedna fotka smrdana. FS je bio NTFS.

Kaj se tiče TestDisk kod njega ima jedan problem, a to je njegovo sučelje koje je vrlo loše ili bolje reč nepostoječe sučelje ili nočna mora za neupučenog korisnika.Cool

stipee98 kaže...

za program GetDataBack trazi licencu da vrati podatke?jel mogu to kako maknut

Ako nemaš ključ onda ništa,Nevinašce uostalom zašto se natezati sa plačenim alatima za vračanje podataka kad imaš odličnih programa koji su potpuno besplatni.Pogledaj dolnji link pa skini Minitool Power Data Recovery 6.5, pa onda pročitaj upute koje dolaze u paketu s programom. Vezano za tvoj problem oko nestalih podataka, tebi če prvo trebat njegov modul "Damaged Partition Recovery" pa ako treba onda nakon njega odradiš sa "Lost Partition Recovery".{#}

 

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-softverske-teme/lista-besplatnog-softvera/30365.aspx?page=7&jumpto=1521735&sort=asc&view=flat

 

http://www.bug.hr/forum/topic/razni-hardverski-problemi/usb-error-hitno-trebam-vazne-podatke/99822.aspx?page=0&jumpto=1928533&sort=asc&view=flat

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
13 godina
offline
Re: Izbrisane slike sa hdd-a?
Ali radi svoj posao fantastično. Sučelje nije grafičko i ušminkano ali nije baš takva noćna mora.
Stručnjak za odmaganje...
10 godina
neaktivan
offline
Izbrisane slike sa hdd-a?

hvala svima,uspijelo je sa GetDataBack.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Izbrisane slike sa hdd-a?

Da li postoji šansa da se nađu podaci koji su bili na istom disku ali na starim Windowsima?

12 godina
offline
Izbrisane slike sa hdd-a?

Da

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Izbrisane slike sa hdd-a?
ParaNO1d kaže...

Da li postoji šansa da se nađu podaci koji su bili na istom disku ali na starim Windowsima?

pa čak i postoje, vjerojatno ne sve slike al ak imaš sreće dalo bi se nešto izvuć.. al tu stvarno ovisiš o sreći.

ako nije rađen full format nego samo quick, neke šanse postoje.. napravi neki recovery i vidi, nema ti druge. al do tada što manje instaliraj i prčkaj po disku..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
Re: Izbrisane slike sa hdd-a?

Probao sam sa Recuvea-om i od 10 slika koje sam tražio našao sam samo jednu. Svih 10 su bile u istom folderu. Dal da probam s nekim drugim programom dal je moguće da je bolji od Recuave ili je to to?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice