DVD player ne čita više filmova

poruka: 10
|
čitano: 6.315
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
DVD player ne čita više filmova

Pozz,

 

Imam Pioneer-ov DVD player i čita mi samo jedan film. Na dvd-u sam spržio dva filma i očitava mi samo jednoga.. zna netko problem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
DVD player ne čita više filmova

koji format filma, jel klasični mpeg2 ili neki divx i sl?

ako mi želite zahvaliti - kliknite HVALA
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: DVD player ne čita više filmova
smirnoff kaže...

koji format filma, jel klasični mpeg2 ili neki divx i sl?

mpeg,a neznam dali je kod divx-a tako..nisam probo

13 godina
offline
DVD player ne čita više filmova

netko??

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: DVD player ne čita više filmova
DuMe kaže...
smirnoff kaže...

koji format filma, jel klasični mpeg2 ili neki divx i sl?

mpeg,a neznam dali je kod divx-a tako..nisam probo

kad je DVD mpeg2 u pitanju, onda ne možeš slagat filmove kao kod muzike ili divixa...da bi ga DVD čitao neki SW mora napraviti VOB strukturu a kad su dva filma onda i recode oba filma da dobije VOB fileove ....tako da ti je to vjerojatno razlog zašto ne čita drugi film.

Napravi to sa Nerom tako da ćeš si sam izabrati izgled menija i podlogu i ostalo i onda mora raditi. samo računaj da će ti smanjiti kvalitetu slike da bi oba filma stlaa na 4,6 GB DVD!!"

ako mi želite zahvaliti - kliknite HVALA
13 godina
offline
DVD player ne čita više filmova

A ako je divx u pitanju? ako oba filma imaju cca 1,2 gb onda bi stajalo bez problema, i nema potrebe da smanjuje kvalitetu slike..

Mogu to sa Ashampoo programom umjesto nera?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: DVD player ne čita više filmova

Najbolje je da radiš sa divix-om, naravno da možeš koristit Ashampoo, ja radije koristim Neru, ide mnogo brže i nikad mi nije snimio CD-DVD sa greškom.

13 godina
offline
DVD player ne čita više filmova

Pod koju je to Opciju u Neru za radit?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: DVD player ne čita više filmova

Ja koristim Nero 10, kada snimam filmove idem na booatable disc iz razloga što mi DVD player ne želi očitat Cd-a ukoliko nije booatable.

Opet sve zavisi do DVD playera, kod tebe je najvjerovatnije problem u formatu videa, najbolje rješenje bi bilo da preradiš taj drugi film u divix tj. AVI format sa  Format Factoriyem i onda snimiš oba filma sa Ashampoom, mislim da bi onda sve radilo bez problema.

Ukoliko želiš da snimaš u formatu VOB tj. DVD, ovaj program ConvertXtoDVD služi za konvertriranje videa u DVD, ima i opciju snimanja nakon završetka, ali mislim da je 4,7 GB premalo za dva filma u formatu VOB. U linku ti je free verzija Convertx programa, koja nema sve opcije.

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.1.2013 21:26 (Conndor).
13 godina
offline
DVD player ne čita više filmova

Sve sam lijepo spržio na dvd i sve mi uredno očitava na kompu. Međutim kad ga stavim u dvd, 3 filma mi neće očitat, a jedan hoće. Ova 3 imaju isti naziv filma i titla kao i foldera, a ovaj 4 mi ima drugačiji naziv filma od foldera u kojem je film i iste titlove kao i film (nadam se da ste sve skopčali :)). Sad ne znam je li do toga... Svi filmovi imaju .avi ekstenziju.

Kod ova prva 3 filma mi pusti titlove i zvuk, ali nema slike.

...The South Will Rise Again... White -h- boys
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.5.2013 20:16 (Coder256).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice