Provjera health na ssd intel 520 series

poruka: 6
|
čitano: 3.215
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Provjera health na ssd intel 520 series
Imam u laptopu intel ssd 520 series disk, ali HD sentinel ga ne prepoznaje. Postoji li neki drugi način da vidim u kakvom je stanju taj disk.
Jel ok da instaliram intel ssd toolbox software, pošto je sam software eol (end of life). Pokušao sam sa ovim novim intel memory and storage tool, al nakon instaliranja programa, ne mogu pokrenuti ga uopće ništa se ne događa.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Provjera health na ssd intel 520 series

Intel SSD Toolbox, ali mislim da je otišao u EOL

 

P.S. tek sam nakon 10min pročitao tvoj post, nisam uopće gledao šta si pisao već samo naslov.

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.4.2022 22:48 (Najbrži).
15 godina
offline
Re: Provjera health na ssd intel 520 series
Pa je da intel ssd toolbox je EOL, al jel ima smisla instalirati ga na windows 10, čisto da posluži u tu svrhu da provjera stanje diska povremeno, mislim kad se ovaj novi softver (intel memory and storage tool) nakon instalacije na pokreće, tj bude samo splash screen i ništa više.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.4.2022 22:48 (sage).
16 godina
offline
Re: Provjera health na ssd intel 520 series
sage kaže...
Pa je da intel ssd toolbox je EOL, al jel ima smisla instalirati ga na windows 10

 Ima smisla, imam istu seriju za C: od 250GB koji služi za winse i nekih par programa. Zatim imam Samsungov SSD za kojeg koristim njihov program. A zatim nekoliko WD diskova sa  HD Sentinel PRO verzijom

LOL: Crobrother
15 godina
offline
Re: Provjera health na ssd intel 520 series
Da, hd sentinel ne vidi taj intel ssd, ne znam zašto, a nakon instalacije ssd toolbox-a sve informacije vezano za intel ssd su prisutne.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
16 godina
offline
Re: Provjera health na ssd intel 520 series
sage kaže...
nakon instalacije ssd toolbox-a sve informacije vezano za intel ssd su prisutne.

 Koristi njega 

LOL: Crobrother
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice