Izbor tarife za mobitel

poruka: 13
|
čitano: 2.070
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 mjeseca
Izbor tarife za mobitel

Sukladno telefonskom razgovoru šaljem Vam ponudu za aktivaciju A1 Mobilne tarife.

TOTAL tarifa sadrži: 36000 jedinica, jedinica označuje 1 minutu poziva, 1 sms poruku i 1mb Internet prometa

Redovna mjesečna naknada za Savršenu tarifu iznosi 100 kn.

Dobio ovu ponudu danas, jel to najbolje šta naša 3 operatera mogu ponuditi? Spreman sam max 100 kn mjesečno izdvajati za mobilne usluge...

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.6.2022 11:02 (Netherwind).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
Re: Izbor tarife za mobitel

6000 jedinica za 100 kn?

U Telemachu neograničeni pozivi/SMS/MMS i 6 GB interneta 79 kn (82 kn uskoro zbog poskupljenja). Ako povežeš brojeve, cijena ide dolje do 69 kn, a može se dobit i jeftinije ako zatražiš ponudu prodajnog predstavnika.

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.6.2022 6:47 (Marko :D).
4 mjeseca
Izvini 36 000 jedinica.
9 godina
Tomato u tarifama ima 5G jel?

Danas bio u Osijeku, frendu de na iphoneu pojavio 5G, on je na A1, brzine nenormalne, a ja pokusao pretrazivati 5G i na tcomu i tomatu i nista osim 4G mi nije pronasao.
Nezmam sad kako to?
Dal sam trebao probat resetirat uredaj, ili iphone ima neki bolji prijem signala?
TikTok - daki__92 (Youtube - DAKI92 )
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.6.2022 23:40 (mp3david).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
Osim sto mi je signal stalno na 3G ili EDGE, i prije par dana sam presao sa bonbona na a1
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.6.2022 0:37 (mp3david).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina

Ja sam na Bonbonu od 9mj 2021 i za sad nemam problema sa signalom. Stalno mi je 4g.

Evo upravo slikano full 4g signal, lokacija Požega, Huawei p20 pro. VoLTE također normalno radi. 

9 godina
Kod mene to nije slucaj, umjesto da poboljsaju njima se na mom podrucju pogorsao signal da smo i ja i tata presli na tomato/A1. A sluzba kaze sve je u redu, e pa neka hvala vise
11 godina

To je još uvijek aktualno? Jer dolje zadnja točka piše:

5.2. Promo ponuda Kombinacija

Putem svih HT i Iskon prodajnih kanala za nove bonbon korisnike pretplate bit će omogućena pogodnost u vidu povoljnije cijene bonbon paketa kombinacija, odnosno 75,00 kn s PDV za Veliku kombinaciju,  90,00 kn s PDV za Jako veliku kombinaciju te 120,00 kn s PDV za Jako jako veliku kombinaciju. Korisnik može koristiti pogodnost najviše 24 mjeseca od aktivacije pogodnosti ili do promjene usluge, odnosno isključenja.

mp3david kaže...
Osim sto mi je signal stalno na 3G ili EDGE, i prije par dana sam presao sa bonbona na a1

Bonbon je od HT-a i koriste njihov signal. Gdje HT ima signala, tu ima i Bonbon.

mp3david kaže...
Kod mene to nije slucaj, umjesto da poboljsaju njima se na mom podrucju pogorsao signal da smo i ja i tata presli na tomato/A1. A sluzba kaze sve je u redu, e pa neka hvala vise

Svatko ide onome tko mu ponudi jeftiniju uslugu i bolji signal. Nema smisla uzimati mrežu ako je na tvom području dostupan samo 2G signal dok je par mjesta dalje dostupan 4G.

Kakav ti je signal na A1?

9 godina
A1, u blizoj okolici ima i 5G, ali u mom mjestu ga i dalje nema.
Ali kad vidim da a1 na neki nacin nadograduje mrezu,onda vidim da tu ima nekog pomkaka naspram tcoma koji se pogorsao,al totalno,prije sam imao vise 4g signala a sada se spaja uglavnom na 3G.
A ista stvar na isprobane 3 sim kartice i dva uredaja
10 godina
Marko :D kaže...

Putem svih HT i Iskon prodajnih kanala za nove bonbon korisnike pretplate bit će omogućena pogodnost u vidu povoljnije cijene bonbon paketa kombinacija, odnosno 75,00 kn s PDV za Veliku kombinaciju,  90,00 kn s PDV za Jako veliku kombinaciju te 120,00 kn s PDV za Jako jako veliku kombinaciju. Korisnik može koristiti pogodnost najviše 24 mjeseca od aktivacije pogodnosti ili do promjene usluge, odnosno isključenja.

Nisam 100% siguran. Treba provjeriti sa SZK. 

Ja sam mamu prebacio sa simpe na Bonbon 31.05 i tad je bilo aktualno.

Jedini minus je to što Bonbon nema 5G. No meni to ni ne treba, 4G brzina mi je skroz uredu.

2 godine
Marko :D kaže...

Nemoj citirati toliko poruka odjednom.

Ovo se mora provjeriti s Bonbonom. Doduše, stara ponuda još nije preseljena u stare i prošle ponude, pa možda još vrijedi.

12 godina
Izbor tarife za mobitel

Na dnu tog cjenika stoji da je zadnja izmjena rađena 20.05., a ja sam 2.06. u Bonbon poslovnici prebacio jedan broj na Jako veliku kombinaciju za 70 kn. 

Plus, na ovoj promociji piše: 

"Putem svih HT i Iskon prodajnih kanala za nove bonbon korisnike pretplate bit će omogućena pogodnost u vidu povoljnije cijene bonbon paketa kombinacija, odnosno 75,00 kn s PDV za Veliku kombinaciju,  90,00 kn s PDV za Jako veliku kombinaciju te 120,00 kn s PDV za Jako jako veliku kombinaciju. Korisnik može koristiti pogodnost najviše 24 mjeseca od aktivacije pogodnosti ili do promjene usluge, odnosno isključenja."

Dok na onoj pod 4.9. stoji: "4.9. Ponuda kombinacije

Od 21.6.2021. novi korisnici bonbon pretplate mogu ostvariti ponudu Velika kombinacija za 55 kn (s PDV), Jako velika kombinacija za 70 kn (s PDV) te Jako jako velika kombinacija za 100 kn (s PDV). Korisnici koji ostvare ponudu mogu ju koristiti 24 mjeseca od dodjele."

Razlika bi valjda bila u tome kojim kanalima možeš aktivirati promociju.

1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice