Sve o televizorima izdvojena tema

poruka: 1.725
|
čitano: 483.023
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Sve o televizorima

Ehh Samsung.....

 

Samsung caught cheating in TV benchmarks, promises software update

 

 

https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1654235588

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sve o televizorima
MEGATAMA kaže...

Ehh Samsung.....

 

Samsung caught cheating in TV benchmarks, promises software update

 

 

https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1654235588

 

Naslov bi trebao biti "Samsung caught cheating AGAIN" - to rade stalno, od mobitela do TV-a. Imaju specijalizirane softvere u uređajima koji detektiraju benchmarking i onda se uređaji drugačije ponašaju.

 

I još ih stalno ulove u tome i opet to rade. Koji fušeri...

11 godina
offline
Re: Sve o televizorima
greysaint0 kaže...
MEGATAMA kaže...

Ehh Samsung.....

 

Samsung caught cheating in TV benchmarks, promises software update

 

 

https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1654235588

 

Naslov bi trebao biti "Samsung caught cheating AGAIN" - to rade stalno, od mobitela do TV-a. Imaju specijalizirane softvere u uređajima koji detektiraju benchmarking i onda se uređaji drugačije ponašaju.

 

I još ih stalno ulove u tome i opet to rade. Koji fušeri...

Najgore od svega je sto Samsung Display uspije napravit qdoled panel i onda Samsung Electronics sve ponisti fejkanjima.

13 godina
offline
Re: Sve o televizorima
greysaint0 kaže...

 

Naslov bi trebao biti "Samsung caught cheating AGAIN" - to rade stalno, od mobitela do TV-a. Imaju specijalizirane softvere u uređajima koji detektiraju benchmarking i onda se uređaji drugačije ponašaju.

 

I još ih stalno ulove u tome i opet to rade. Koji fušeri...

 Baš sam htio reći zar nije to već bilo nedavno za QD-OLED? Ja sam mislio da su ispravili i to u zadnjem za EOTF boostanje...

 

Ali nije da im itko može išta... ekipa će ih i dalje kupovati bez razmišljanja ionako... zato to i rade...

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.6.2022 15:17 (Mad Ant).
11 godina
offline
Re: Sve o televizorima
Mad Ant kaže...
greysaint0 kaže...

 

Naslov bi trebao biti "Samsung caught cheating AGAIN" - to rade stalno, od mobitela do TV-a. Imaju specijalizirane softvere u uređajima koji detektiraju benchmarking i onda se uređaji drugačije ponašaju.

 

I još ih stalno ulove u tome i opet to rade. Koji fušeri...

 Baš sam htio reći zar nije to već bilo nedavno za QD-OLED? Ja sam mislio da su ispravili i to u zadnjem za EOTF boostanje...

 

Ali nije da im itko može išta... ekipa će ih i dalje kupovati bez razmišljanja ionako... zato to i rade...

Kako se cini to su implementirali na vise modela iz 2022...ako ne i na cjeloj seriji.

Pa kako ih ulove tako ovi patchaju lol.

Ovo sam linkao jer se sada i Samsung sluzbeno oglasio.

13 godina
offline
Sve o televizorima

Na 5:20... hmmm...

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sve o televizorima

To je onaj degenerik linus?...ne klikam na njegov sadrzaj.

Najgadniji klikbejter interneta a o televizorima nema niti najmanje pojma....u biti katica za sve a nista.

Moj PC  
0 7 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sve o televizorima
MEGATAMA kaže...

To je onaj degenerik linus?...ne klikam na njegov sadrzaj.

Najgadniji klikbejter interneta a o televizorima nema niti najmanje pojma....u biti katica za sve a nista.

 Mene više zanima kako se sada ipak može vidjeti da je sivo... malo mi je čudno da bi išao drobit za klikbejt, ali skroz netočno...

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.6.2022 19:02 (Mad Ant).
11 godina
offline
Re: Sve o televizorima
Mad Ant kaže...
MEGATAMA kaže...

To je onaj degenerik linus?...ne klikam na njegov sadrzaj.

Najgadniji klikbejter interneta a o televizorima nema niti najmanje pojma....u biti katica za sve a nista.

 Mene više zanima kako se sada ipak može vidjeti da je sivo... malo mi je čudno da bi išao drobit za klikbejt, ali skroz netočno...

O cemu se radi jer ne zelim gledat tog idiota?

13 godina
offline
Re: Sve o televizorima
MEGATAMA kaže...
Mad Ant kaže...
MEGATAMA kaže...

To je onaj degenerik linus?...ne klikam na njegov sadrzaj.

Najgadniji klikbejter interneta a o televizorima nema niti najmanje pojma....u biti katica za sve a nista.

 Mene više zanima kako se sada ipak može vidjeti da je sivo... malo mi je čudno da bi išao drobit za klikbejt, ali skroz netočno...

O cemu se radi jer ne zelim gledat tog idiota?

 I on i kolega sjede ispred S95B i G2, puste film pod studio svjetlima (iako ne prejakim) i Linus se vidljivo začudi: "stvarno je sivo"... i onda još kaže da mu izgleda lošije od Samsungovih QLED-a...

 

EDIT: naravno kada zagase svjetla, oba su crna... osim što mu na prvu naoko izgledaju isto...

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.6.2022 19:11 (Mad Ant).
11 godina
offline
Re: Sve o televizorima
Mad Ant kaže...
MEGATAMA kaže...
Mad Ant kaže...
MEGATAMA kaže...

To je onaj degenerik linus?...ne klikam na njegov sadrzaj.

Najgadniji klikbejter interneta a o televizorima nema niti najmanje pojma....u biti katica za sve a nista.

 Mene više zanima kako se sada ipak može vidjeti da je sivo... malo mi je čudno da bi išao drobit za klikbejt, ali skroz netočno...

O cemu se radi jer ne zelim gledat tog idiota?

 I on i kolega sjede ispred S95B i G2, puste film pod studio svjetlima (iako ne prejakim) i Linus se vidljivo začudi: "stvarno je sivo"... i onda još kaže da mu izgleda lošije od Samsungovih QLED-a...

Pogledat cu kad dodjem doma.

11 godina
offline
Re: Sve o televizorima
Mad Ant kaže...
MEGATAMA kaže...
Mad Ant kaže...
MEGATAMA kaže...

To je onaj degenerik linus?...ne klikam na njegov sadrzaj.

Najgadniji klikbejter interneta a o televizorima nema niti najmanje pojma....u biti katica za sve a nista.

 Mene više zanima kako se sada ipak može vidjeti da je sivo... malo mi je čudno da bi išao drobit za klikbejt, ali skroz netočno...

O cemu se radi jer ne zelim gledat tog idiota?

 I on i kolega sjede ispred S95B i G2, puste film pod studio svjetlima (iako ne prejakim) i Linus se vidljivo začudi: "stvarno je sivo"... i onda još kaže da mu izgleda lošije od Samsungovih QLED-a...

 

EDIT: naravno kada zagase svjetla, oba su crna... osim što mu na prvu naoko izgledaju isto...

Pogledao prvih par minuta...kriste kakvo bljutavilo....auuu...ehhiii...iuuu..mjaaau....to je njihov profi nastup za sve.

Odvratno.

Sve sto oni rade je sa ciljem da sto vise ekipe...klikne.

9 godina
offline
Sve o televizorima

Zašto tolika mržnja prema Linusu? Sasvim ok lik.

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sve o televizorima
pqweasdyxc kaže...

Zašto tolika mržnja prema Linusu? Sasvim ok lik.

Tebi,i to je sasvim ok.

Meni se gadi,i to je sasvim ok.

🥂🥂🥂

13 godina
offline
Re: Sve o televizorima
MEGATAMA kaže...
pqweasdyxc kaže...

Zašto tolika mržnja prema Linusu? Sasvim ok lik.

Tebi,i to je sasvim ok.

Meni se gadi,i to je sasvim ok.

🥂🥂🥂

 Mimo toga, sumnjam da baš laže, mene više zanima da li se stvarno primjeti na toj udaljenosti i svjetlima ili ne...

 

Treba pričekati gen. 2 za nadamo se zaokruženiji proizvod...

13 godina
offline
Sve o televizorima

Baš sad gledam još jedan S95B review i opet mi upada u oči (ne znam da li je još tko primjetio) - plastični stalak (noga) koja drži TV izgleda opako pretanko na dijelu koji drži cijelu težinu, ispod vertikalnog dijela koji dira TV i ima one kopče, kada počne biti pod kutem, taj dio je od tanke plastike sa nekoliko podebljanja, ali i dalje mi izgleda opako prejadno i kao da će puknuti ako se zatrese jače TV.

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.6.2022 12:00 (Mad Ant).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sve o televizorima
Nepotrebno mrzit Linusa..ja onog Kineza ili stali vec ne mogu slusat dulje od minute pa ne govorim da je debil!

Oba imaju svoju publiku i kontent s kojim se bave,svak na svoj nacin!
AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sve o televizorima
Mad Ant kaže...

Baš sad gledam još jedan S95B review i opet mi upada u oči (ne znam da li je još tko primjetio) - plastični stalak (noga) koja drži TV izgleda opako pretanko na dijelu koji drži cijelu težinu, ispod vertikalnog dijela koji dira TV i ima one kopče, kada počne biti pod kutem, taj dio je od tanke plastike sa nekoliko podebljanja, ali i dalje mi izgleda opako prejadno i kao da će puknuti ako se zatrese jače TV.

Tv je vecinom izradjen od plastike,bas se vidi da Samsung Electronics nije uopce planirao izradit ovaj tv pa je naglavacke izbacen na trziste.

 

11 godina
offline
Sve o televizorima

Sinoc mi se pokrenuo drugi veliki pixel refresh na G1 sto bi znacilo da ima 4000 radnih sati ako je i dalje nakon svakih 2000h.

 

Pregledao sliku u benchu i dalje je uniformiranost savrsena bez bandinga,dse,burn ina itd.

Kakva razlika naspram B7 koji je nakon 4000h bio kaos....

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sve o televizorima

Jel instalirao itko novi 3.30.06 firmware na Lg C1?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sve o televizorima
Mad Ant kaže...

Jel instalirao itko novi 3.30.06 firmware na Lg C1?

Ja sam ga instalirao jucer na G1

13 godina
offline
Re: Sve o televizorima
MEGATAMA kaže...
Mad Ant kaže...

Jel instalirao itko novi 3.30.06 firmware na Lg C1?

Ja sam ga instalirao jucer na G1

 Ima pomaka u brzini menija?

11 godina
offline
Re: Sve o televizorima
Mad Ant kaže...
MEGATAMA kaže...
Mad Ant kaže...

Jel instalirao itko novi 3.30.06 firmware na Lg C1?

Ja sam ga instalirao jucer na G1

 Ima pomaka u brzini menija?

Iskreno...ne znam,u menu udjem da kliknem na YT app dok sve ostalo imam na precicama daljinskog.

 

Ali vidim da na AVforums pisu da je nesto brze.

 

Meni je nevjerovatno da nitko ne zna dali se drugi veliki refresh pokrece nakon 4000h na 2021 seriji.

13 godina
offline
Re: Sve o televizorima
MEGATAMA kaže...
Mad Ant kaže...
MEGATAMA kaže...
Mad Ant kaže...

Jel instalirao itko novi 3.30.06 firmware na Lg C1?

Ja sam ga instalirao jucer na G1

 Ima pomaka u brzini menija?

Iskreno...ne znam,u menu udjem da kliknem na YT app dok sve ostalo imam na precicama daljinskog.

 

Ali vidim da na AVforums pisu da je nesto brze.

 

Meni je nevjerovatno da nitko ne zna dali se drugi veliki refresh pokrece nakon 4000h na 2021 seriji.

 To mislis na "Home" izbornik, ali da li ti brze rade oni settings meniji koje stalno koristimo?

13 godina
offline
Sve o televizorima

Upravo probao, super, rade brže i ne trokiraju.

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Sve o televizorima
Mad Ant kaže...
...

 To mislis na "Home" izbornik, ali da li ti brze rade oni settings meniji koje stalno koristimo?

 Glupo pitanje ali zasto stalno koristis settings meni?

13 godina
offline
Re: Sve o televizorima
Posmatrač kaže...

 Glupo pitanje ali zasto stalno koristis settings meni?

 

Zato što volim prčkati po televizorima...

 

5 godina
offline
Re: Sve o televizorima
Mad Ant kaže...
Posmatrač kaže...

 Glupo pitanje ali zasto stalno koristis settings meni?

 

Zato što volim prčkati po televizorima...

 

 Kao sto rekoh glupo pitanje ;) Drugog razloga i nema ;)

5 godina
offline
Re: Sve o televizorima

Jel postoji aplikacija za Andoid tv na kojoj bi se isćitalo koliko je tv radnih sati odradio, ili ima neka skrivena opcija za to???

11 godina
offline
Re: Sve o televizorima
Blackcastle kaže...

Jel postoji aplikacija za Andoid tv na kojoj bi se isćitalo koliko je tv radnih sati odradio, ili ima neka skrivena opcija za to???

To ti sve ovisi o tvu,neki to imaju u izborniku dok kod drugih moras ulazit u service menu.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice