Napravio update na LGU i ode slika u......

poruka: 67
|
čitano: 7.259
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
Re: Napravio update na LGU i ode slika u......
Led tv samsung UE40H5000 je model
15 godina
odjavljen
offline
Napravio update na LGU i ode slika u......

Probaj nabaviti polovni panel, a ako ne uspiješ, TV s razbijenim panelom nemoj bacati, možeš ga prodati za dijelove.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Napravio update na LGU i ode slika u......
Marko :D kaže...
Anđeo bez falinge kaže...

Sve postavke (desni kotačić)-općenito-O ovom Tv prijemniku-Dopusti automatska ažuriranja, isključiš....

Isključeno je otkad imam taj TV i dalje dokaze obavijesti. Prije sam samo otišao na Ne i više se nije pojavljivalo. Sad kaže da je dostupno važno ažuriranje i pojavljuje se prilikom svakog uključivanja televizora.

 Što jednostavno ne pustiš ažuriranje... ?

kada je forumaš gnomisa mislio da mu je problem s titlom od ažuriranja prvo nisam htio raditi ažuriranje no nakon par dana sam pustio update i sve je ok.

Na kraju je i on shvatio odn kolega tv serviser mu je rekao da to nije problem s ažuriranjem.

 

Nakon ažuriranja resetiraj tv pa onda ponovo isključi automatiku.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
13 godina
neaktivan
offline
Re: Napravio update na LGU i ode slika u......
Anđeo bez falinge kaže...
Marko :D kaže...
Anđeo bez falinge kaže...

Sve postavke (desni kotačić)-općenito-O ovom Tv prijemniku-Dopusti automatska ažuriranja, isključiš....

Isključeno je otkad imam taj TV i dalje dokaze obavijesti. Prije sam samo otišao na Ne i više se nije pojavljivalo. Sad kaže da je dostupno važno ažuriranje i pojavljuje se prilikom svakog uključivanja televizora.

 Što jednostavno ne pustiš ažuriranje... ?

kada je forumaš gnomisa mislio da mu je problem s titlom od ažuriranja prvo nisam htio raditi ažuriranje no nakon par dana sam pustio update i sve je ok.

Na kraju je i on shvatio odn kolega tv serviser mu je rekao da to nije problem s ažuriranjem.

 

Nakon ažuriranja resetiraj tv pa onda ponovo isključi automatiku.

 Nije problem u ažuriranju već u relativno lošem upscaleru i u još lošijem sadržaju koji se vrlo komprimiran šalje van a onda bi morao biti prikazan na 4k rezoluciji. Netflix i 4k materijal (pa i FHd) sa diska izgleda jako dobro.

6 godina
protjeran
offline
Re: Napravio update na LGU i ode slika u......
gnomisa kaže...

 Nije problem u ažuriranju već u relativno lošem upscaleru i u još lošijem sadržaju koji se vrlo komprimiran šalje van a onda bi morao biti prikazan na 4k rezoluciji. Netflix i 4k materijal (pa i FHd) sa diska izgleda jako dobro.

 ne znam, ja sam zadnje kupio u 12 mjesecu LG507450 i puno sam zadovoljan, odličan tv za male novce.

naši HD programi su vrlo dobri, pa mogu reći i dokumentarci, sportski, sve OK.

gledam sa 2,5 m

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2020 18:29 (Anđeo bez falinge).
13 godina
offline
Re: Napravio update na LGU i ode slika u......
Anđeo bez falinge kaže...
Marko :D kaže...
Anđeo bez falinge kaže...

Sve postavke (desni kotačić)-općenito-O ovom Tv prijemniku-Dopusti automatska ažuriranja, isključiš....

Isključeno je otkad imam taj TV i dalje dokaze obavijesti. Prije sam samo otišao na Ne i više se nije pojavljivalo. Sad kaže da je dostupno važno ažuriranje i pojavljuje se prilikom svakog uključivanja televizora.

 Što jednostavno ne pustiš ažuriranje... ?

kada je forumaš gnomisa mislio da mu je problem s titlom od ažuriranja prvo nisam htio raditi ažuriranje no nakon par dana sam pustio update i sve je ok.

Na kraju je i on shvatio odn kolega tv serviser mu je rekao da to nije problem s ažuriranjem.

 

Nakon ažuriranja resetiraj tv pa onda ponovo isključi automatiku.

Zato što takva ažuriranja često znaju donositi druge probleme. Sve uređaje koji nemaju mogućnost vraćanja na prethodnu verziju softvera, ne ažuriram osim ako nemam nekih problema.

 

Tako je i u ovom slučaju. Ako instaliram ažuriranje i ono donese nove probleme koje nisam prije imao, mogu jedino čekati mjesecima da LG riješi problem (ako ga uopće i riješe) jer ne postoji način za vraćanje na prethodnu verziju.

 

Inače, obavijest na televizoru mi se više ne pojavljuje (iz nekog razloga), tako da sve 5.

7 godina
protjeran
offline
Re: Napravio update na LGU i ode slika u......
Danas je bio update softwarea na SM8xxx modelima.
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice