Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 34.937
|
čitano: 9.070.267
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Kada spomenu soundbar. Recite mi da li bi bila greška upariti TV Sony XH90 i Soundbar Samsung HW Q900T?

Ako da, koja bi bila bolja opcija? Gledao sam neke Sony soundbarove, ali po specifikacijama i recenzijama nisam ostao impresioniran. Inače budget za soundbar bi bio cca 4.000 kn, ali bi se mogao malo protegnuti, ako je nešto baš ekstra. 

0 0 hvala 0
12 godina
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
stipest kaže...

Besplatno produženo jamstvo 3 g. od LG do Nove Godine, ne vrijedi ako ste tv kupili u Mall.hr.

Odakle ti taj info?

11 godina

Ekipa moze preporuka za tv 55 inca do 3300 kn. Moze i android. 

0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan

Pozdrav, 

trebao bi televizor do 3000kn i do 55incha. Ako je moguće barem 2-3 primjera. Hvala. 

0 0 hvala 0
11 godina
andreas11 kaže...
stipest kaže...

Besplatno produženo jamstvo 3 g. od LG do Nove Godine, ne vrijedi ako ste tv kupili u Mall.hr.

Odakle ti taj info?

U neku ruku ovo ne cudi posto nisu davali dodatno jamstvo za samsung kad su ga svi nudili...

I believe Wi can Fi...
13 godina

Pozdrav svima

Pitanje vezano za Panasonic 50DS630.

Imam namjeru stavit TV na zid pa me interesira ako netko zna koje vide bi trebale ici u TV (velicina/navoj...)?

Da li se u biti mogu iskoristiti vide koje drze originalni stalak?

Imam ovo za montirat na zid/tv (slika):

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.12.2020 22:38 (djigibao).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
Trebao bi ih dobiti s nosacem, vise vrsta pa vidjeti koji pasu. A obicno i u uputama od tv-a pise.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
13 godina
To mi je stari nosac i na njemu imam vide za u zid, ali nemam vide koje se zasarafe u TV, osim ako mozda mogu staviti vide koje sada drze njegov stalak?

TV ima vec par godine i ne znam gdje su upute...
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
6 godina
djigibao kaže...

Pozdrav svima

Pitanje vezano za Panasonic 50DS630.

Imam namjeru stavit TV na zid pa me interesira ako netko zna koje vide bi trebale ici u TV (velicina/navoj...)?

Da li se u biti mogu iskoristiti vide koje drze originalni stalak?

Imam ovo za montirat na zid/tv (slika):

Upute na ceskom, stranica 22 (M6 navoj)

11 godina
Striko2009 kaže...
andreas11 kaže...
stipest kaže...

Odakle ti taj info?

U neku ruku ovo ne cudi posto nisu davali dodatno jamstvo za samsung kad su ga svi nudili...

Od kud ti ovaj info? i koji je razlog?

4 mjeseca

Da li netko ima TLC C815 model? Kakva su iskustva? Koliko sam čitao mu je najveća mana bila, da nisu dobro radili 4K filmovi, slika je zapinjala. Navodno sa novim FW toga više nema...

0 0 hvala 0
2 godine

Grundig OLED 65" na njuskalu 6.300 kn

14 mjeseci
markma kaže...

Kada spomenu soundbar. Recite mi da li bi bila greška upariti TV Sony XH90 i Soundbar Samsung HW Q900T?

Ako da, koja bi bila bolja opcija? Gledao sam neke Sony soundbarove, ali po specifikacijama i recenzijama nisam ostao impresioniran. Inače budget za soundbar bi bio cca 4.000 kn, ali bi se mogao malo protegnuti, ako je nešto baš ekstra. 

Prvo ovisi sto ti zelis i trebas od soundbara? zelis li chromecast,earc,dolby atmos,dolby vision,slusas li vise glazbu ili gledas filmove, koja ti je kvadratura sobe...

Cisto da ti napomenem da jaci model HW-Q950T ima problema s pouzdanoscu, inace super soundbar ali sam naisao na dosta korisnickih recenzija koje imaju istih problema, tocnije s cudnim brujanjem subwoofera...

14 mjeseci
djhuby kaže...

Hvala, ali samo novo iz trgovine dolazi u obzir...

10 godina

Koliko je garancija na onaj oled Grundig 65" sa dinners akcije? Može li se produžiti na 5 godina?

0 0 hvala 0
11 godina
zolmajstor kaže...
Striko2009 kaže...
andreas11 kaže...
stipest kaže...

Odakle ti taj info?

Od kud ti ovaj info? i koji je razlog?

Imas tu na forumu par stranica nazad netko je napisao da dodatna garancija nije vrijedila za kupljene u mall.hr

Mislim da se konkretno o 80t pricalo. 

A koji je razlog, prepustam tebi na istrazivanje 

I believe Wi can Fi...
2 godine
mali.kresho kaže...
djhuby kaže...

Hvala, ali samo novo iz trgovine dolazi u obzir...

Pa to je novo sa jamstvom dvije godine uzeli su za preprodaju na njuskalu. Jedan je otisao ima jos jedan za 6.200 kn

10 godina

Znam ja sam kupio jedan😁, nisam siguran za garanciju može li se nekako produžiti na 5 godina.

1 0 hvala 0
5 mjeseci
neaktivan

Jednostavno je. Mall.hr nije Samsung partner u navedenoj promociji. 

https://images.samsung.com/is/content/samsung/assets/rs/offer/tv-5yw/tc-5yw-promo-q4-hr.pdf

str.3.

2 godine
bing01 kaže...

Znam ja sam kupio jedan😁, nisam siguran za garanciju može li se nekako produžiti na 5 godina.

I kak ti se cini tevejac jesi zadovoljan?

7 mjeseci

Može pomoć..

Kupio bi Android tv, cijena između 4 - 4.500 kn, može preporuka, ako ima šta bolje da je skuplje par stotina kuna slobodno predložite.

0 0 hvala 0
10 godina

Zadnjim mjesec dana gledam tv. Htio sam sony h90 od 75", bio je 1299 eura u Austriji. Nisam uspio naći prijevoz, a ne dostavljaju u hr. Onda sam se odlučio za ovaj Grundig OLED 65. Naručio sam  i mi box s sa hg spota (420kn besplatna dostava). Nisam zahtjevan korisnik tva, gledati će se većinom tv program. Imao sam do sada Panasonic plazmu i 42". Grundig ima puno bolju sliku i tv mi je odličan. Meni je ustvari i daljinski, zvuk, sam tv.. sve odlično. Platio sam 6000 kn na njuškalu.  Neznam da li bi sony imao bolji sliku, ali je duplo skuplji. Ja sam oduševljen sa svime i smatram da je to odlična kupnja unatoč nedostacima koji meni osobno nisu bitni. Mrtve piksele nemam.

13 godina
bing01 kaže...

Koliko je garancija na onaj oled Grundig 65" sa dinners akcije? Može li se produžiti na 5 godina?

2 godine, eventualno ako želiš kupiti dodatno osiguranje

Striko2009 kaže...

Imas tu na forumu par stranica nazad netko je napisao da dodatna garancija nije vrijedila za kupljene u mall.hr

Mislim da se konkretno o 80t pricalo. 

A koji je razlog, prepustam tebi na istrazivanje 

Zato jer mall.hr ne uzima od hr dobavljača već uzima od eu dobavljača koji nemaju iste promocije kao i naši dobavljači.

10 godina
andreas11 kaže...
stipest kaže...

Odakle ti taj info?

Zvao sam PARTUM osiguranje koje to radi i oni su mi to potvrdili. Svi dućani u Hrvatskoj, ali ne mall.h. Pitao sam, jer Links nema na svojoj stranici info da to ide. Rekli su mi da nema problema za njih.

12 godina
To onda nije 5 godina jamstva vec 2 godine jamstva + 3 godine osiguranja. Cesto to trgovci reklamiraju kao 5 godina SIGURNOSTI (2 jamstva + 3 osiguranja kojeg daje neka druga pravna osoba, obicno osiguravajica kuca, a ne proizvodjac). Treba dobro procitati sto sve to osiguranje pokriva, neka samo pokrivaju odredjeni postotak troskova kvara ili ne pokrivaju kvar koji je nastao uslijed normalne eksploatacije uredjaja (recimo crkavanje led traka i slicno).

Ima i brendova koji nude 5 godina JAMSTVA nakon registracije (dodatne 3 godine pod istim uvjetima kao i prve 2 godine), a to se dobiva direktno od zastupnika. Na primjer, ja sam za svoj prije par dana kupljeni TV tako dobio (Grundig) kao i za pecnicu (Electrolux).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
Meni su rekli da pokrivaju sve kvarove ''unutar'' uređaja. Ekran, pozadinsko, elektronika, napajanje. Ne pokrivaju nikakva oštečenja izvanka, kao ni daljinski.

0 0 hvala 0
12 godina
stipest kaže...
Meni su rekli da pokrivaju sve kvarove ''unutar'' uređaja. Ekran, pozadinsko, elektronika, napajanje. Ne pokrivaju nikakva oštečenja izvanka, kao ni daljinski.

Stipest, jesu li ti rekli ili si pročitao? Jer trgovci znaju k... o tome, većina njih koji rade tamo po dućanima (čast iznimkama) jednostavno nema kognitivnih kapaciteta shvatiti razliku između osiguranja i jamstva. Zato im prilikom kupnje treba reći da ti daju uvjete produljenog jamstva/osiguranja na uvid (imaju ih na pultu) kako bi se ti, kao kupac, mogao informirati što se u tom jamstvu/osiguranju nudi. Ili jednostavno potražiti i pogledati uvjete na internetu, na naljepnici uređaja obično piše web adresa na kojoj pišu uvjeti. 

Znam čovjeka koji se neugodno iznenadio kada je odnio pokvareni frižider na servis, iako je isti uređaj kupio s "5 GODINA SIGURNOSTI". U servisu je saznao kako je kompresor u kvaru i da osiguravajuća kuća pokriva tek 30% cijene dijelova i rada ovlaštenog servisa, a ostatak od 70% on mora pokriti sam. Ima i osiguravajućih kuća koji rade sa servisima tipa Hangar18 i Neutrino pa se uređaj u 3.-5. godini tamo mora nositi na servis. Pročitajte malo iskustva ljudi s navedenim servisima pa vas pitam biste li se usudili nositi uređaj kod njih?

Zato savjetujem DOBRO se raspitati prilikom kupnje, a ne slijepo vjerovati riječima prodavača, jer poslije toga je kasno.

10 godina

Mogu potvrditi za Partum i Phillips tv. Reklamirao sam za ujaka tv. Krepalo mu je nešto u 3. godini, dakle tvorničko je prošlo. Slao na servis i oni preporučili da se javim Partumu za aktivaciju toga dodatnog jer se ne isplati popravljati, a ima to dodatno. Poslao im što su tražili i odobrili da se pošalje novi TV. Dostavili ga ujaku kući o svom trošku. Tako da, prošlo bez greške. Dobio čovjek novi TV. Eto čisto moje iskustvo s tim.

10 godina
nkdz kaže...
stipest kaže...

Stipest, jesu li ti rekli ili si pročitao?

Zvao sam direktno osiguranje i detaljno popričao o svemu.

E-mail:
Lozinka:

vrh stranice