Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 34.629
|
čitano: 8.832.970
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Bježi od NOA brenda glavom bez obzira. Sve što sam imao prilike vidjeti su izuzetno negativna iskustva čim dođe do kvara/problema, a često dolazi.

The most interesting information comes from children, for they tell all they know and then stop.
8 godina

neznam ako se kod njih kupi dal vrijedi ona promocija 2+3 godine jamstva posto ih nema na popisu od lg-a

9 godina
mozda kod mene ima jer mi je TV na engleski podesen, ili lokacija u njemackoj?
kad sam kupio tv imao sam samo bixby i Alexu, i sa zadnjim updejtom se pojavio u google assistant
BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Sad gledam i uspoređujem i više ne znam ni sam što je bilo u Elipsu sad za BF - TU8502 ili TU8072? Po kojoj je cijeni išao? (2.500 ili 2.700 ako se dobro sjećam.)

Kako stvari stoje, nešto s 5 godina garancije i da je dramatično bolje od tih neće ići ispod 6.500, a ja sam si zacrtao 5-5.5k, što ispada baš neka nespretna cifra...

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 10:01 (justbob).

0 0 hvala 0
5 godina
mersimh kaže...
mozda kod mene ima jer mi je TV na engleski podesen, ili lokacija u njemackoj?
kad sam kupio tv imao sam samo bixby i Alexu, i sa zadnjim updejtom se pojavio u google assistant

Moguće da se radi o lokaciji, isto kako kod nas nema službene podrške za Android Auto na google storeu, već moraš ručno instalirati .apk...

9 godina
justbob kaže...

Sad gledam i uspoređujem i više ne znam ni sam što je bilo u Elipsu sad za BF - TU8502 ili TU8072? Po kojoj je cijeni išao? (2.500 ili 2.700 ako se dobro sjećam.)

Kako stvari stoje, nešto s 5 godina garancije i da je dramatično bolje od tih neće ići ispod 6.500, a ja sam si zacrtao 5-5.5k, što ispada baš neka nespretna cifra...

5g garancije je samo za qled modele, sta ne?

4 godine
Arto kaže...

Bježi od NOA brenda glavom bez obzira. Sve što sam imao prilike vidjeti su izuzetno negativna iskustva čim dođe do kvara/problema, a često dolazi.

Mislio sam da su se s vremenom poboljšali. Za telefone znam da su im trash, ali za TV-e nisam znao.

U međuvremenu ću tražiti dalje

I want to believe
7 godina
andrtejkr kaže...
justbob kaže...

Je, da. OLED i one neke Lifestyle, ovi niži idu samo na dvije godine.

3 godine
andrtejkr kaže...
justbob kaže...

Je, to je (isto) kompromis.

9 godina

jel ima netko Sony XH9096BAEP ?
bas da ga ima i koristi ga neko vrijeme?

vidim dosao je update za amere proslu srijedu za 4K 120Hz za HDMI 2.1 
koliko vidim telka je bust buy TV za 2020-tu

i sad je na akciji u SD 55" je 5999 kn dok je 65" 8500 kn

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
7 godina
snjoper kaže...

super cijena, ali jos 119eu za garanciju od 5 godine se placa. Inace je gara 2 god pretpostavljam?

7 godina

Općenito su debilne te SD i slične akcije za koje moraš imati neke tamo lijeve kartice da bi ostvario popust.

9 godina
Kelam kaže...

Pozdrav ekipa, 

Evo prijatelj trazi novu televiziju pa me pita da mu pomognem. 

Narucia je PS5 i sad gleda sebi kupit i neku tv da ga spoji na to, budzet je do nekih 3500kn +-100kn 

Glavna upotreba mu je gaming pa onda netflix i sve ostalo. 

Velicina nije nuzno bitna ali sta veci to bolji. 

Hvala

Evo prijatelj dize budzet na 5000kn +- parsto kuna.

Njegove zelje su 4k, 120hz, hdmi 2.1.

Ne znan koliko su realne za taj budzet al valjda ce me neko od vas posvijetliti😂

On je gleda LG 49NANO863NA u SD oko 5500kn

[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 16:46 (Kelam).
12 godina
Valja li sto ovaj LG 65NANO903NA?
Ima na mall.hr za 8888kn ili ima nesto bolje za tu lovu?

65" samo.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
Pero Dinamit kaže...

65" samo.

ima rtings-u ocijenu 7,5

IPS ekran dobar kut gledanja ali malo slabiji kontrast

sasvim dobar tv

SAMSUNG NOTE 10+
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 16:57 (pasko).
12 godina
Pero Dinamit kaže...

65" samo.

Doslvno par poruka iznad svi pricaju o Sony XH90 

https://www.uhdtvcomparison.com/lg-nano-90-vs-sony-x900h-review-55nano90una-vs-xbr55x900h-65nano90una-vs-xbr65x900h-75nano90una-vs-xbr75x900h-86nano90una-vs-xbr65x900h/#Conclusion

9 godina

Gledam ovaj tv pa me zanima dali se isplati uzeti ili ima nešto bolje za tu lovu

https://www.mall.hr/nanocell-tv/lg-televizor-49nano803na?src=bestsellers

ili ovaj

https://www.mall.hr/nanocell-tv/lg-televizijski-prijemnik-50nano793

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 17:38 (Modern).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina

Ima li šta bolje u ovoj kategoriji? Za gledanje uz svjetlo i obični programi.

10 godina

0 0 hvala 0
11 godina

Ja ne kužim koja je poanta postavljanja ovih njemačkih linkova koji ne rade dostavu u HR, ili sam ja nešto krivo skužio?

Nije Ivsa, nego bi trebalo biti: Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju kikso, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
Moj PC  
11 0 hvala 1
11 godina
Ivsa kaže...

Ja ne kužim koja je poanta postavljanja ovih njemačkih linkova koji ne rade dostavu u HR, ili sam ja nešto krivo skužio?

Vjerojatno jer je pola ljudi ovdje na forumu negdje vani, a ne u Hrvatskoj, mi koji ovdje (RH) živimo smo manjina 

10 godina

Evo uspio sam ubosti u SD samaunga Q80t, od jutros su opet dostupni pa eto da znate ko si ga isto planira.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina

Nije mi jasno zasto je Q82T jeftiniji 1000kn npr u harvey normana i makromikra od Q80T!? To bi trebali biti 99% slicni modeli pa mi nema nikakve logike.

U elipsu q80t jos nisu na popustu pa se nadam ovaj petak.

0 0 hvala 0
8 godina

q82t je za drugo trziste i vjerovatno je nabavna cijena jeftinija pa je i tv onda

13 godina
Kolko dodje taj Q80T? Jer ako je skuplji od X90H ne vidim razlog za njegovu nabavku. (Osim ako je neko fan Samsunga, naravno)
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine

Elipso opet vratio cijene na one "bez popusta". Znači, opet budu u petak normalne :-)

1 0 hvala 1
11 godina
Domdom32 kaže...
andrtejkr kaže...
justbob kaže...

Je, da. OLED i one neke Lifestyle, ovi niži idu samo na dvije godine.

5 godina je na sve uhd, nano i olede iz 2019 i 2020 https://www.lg.com/hr/tv-5-godina-sigurnosti-2020-jesen

8 godina

po cemu je bolji sony ?

7 godina
Joky007 kaže...

po cemu je bolji sony ?

Nije sony bolji. Dosta su slicni televizori, svaki ima prednosti i nedostataka u odnosu na drugog. Primjer sony ima bolji kontrast i bolji je za gledanje u slabije osvjetljenim prostorima, samsung ima veci hdr peak brightnes, za sony se jos ceka update za vrr samsung ga vec podrzava, sony ima 2 hdmi 2.1 porta samsung 1. U globalu bih i ja birao onoga koji je u datom trenutku jeftiniji. Eto ako sam malo pomogao. Bas gledam kako bi nazvao rodaka u njemacku da naruci 65xh9005 jer je za 898 eura bomba.

E-mail:
Lozinka:

vrh stranice