Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.301
|
čitano: 14.077.378
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Mozes probati napraviti "reset" OS-a na tvornicke postavke, i vidjeti kako se ponasa,

mozda proradi, osobito ako neka "skrivena" opcijua bude zbugirana nakon OS Updatea,

a u danasnje vrijeme se to i desava, i to neovisno o OS-u.

 

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Predveče ću probati pa javim jesam li što uspio.  

 

Sat vremena sam rondao. Neće ARC, neće ni optički posebno. 

 

Jedino mi preostaje reset tv-a ali prvo moram popisati postavke slika koje sam si podesio za razne programe.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.6.2020 17:52 (Anđeo bez falinge).
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav, planiram kupovati televizor pa me zanimaju vase preporuke posto se slabije razumijem u to. Spreman sam dati 4000-4500 kn za 55". Hvala

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Molim preporuku koji tv uzeti za iste pare: samsung 55ru7172 ili hisense 55u7b i zasto?
Hvala
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

jel netko od kolega kupovao tv priko mall.hr

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

ja sam uzeo samsung 55RU8000 jesenas sa mall.hr

ljudska glupost i svemir nemaju granice, ali za svemir nisam 100% siguran.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Lp kupujem tv velicine 42, 43 incha. Budzetno sam ogranicen na 2800kn znaci moze jeftinije ali skuplje ne.

Volio bih uhd rezoluciju i pomogucnosti da je smart ili tako sta, radi netflixa  i yt 

Bero
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Bero ng95. u tom budgetu imaš LG 43um7450 i LG 43um7600. oba dva su smart i mislim da nemožeš pogriješit i bolja su opcija od samsungove serije 7172. 

ljudska glupost i svemir nemaju granice, ali za svemir nisam 100% siguran.
10 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Imam jos par pitanja... Tesla televizori valjaju li išta 
Što se tiče ovih lg evih koje si mi poslao izgledaju veoma dobro na akciji u elipsu sam vidio da imaju  lg 43um7050  za 2500 to sam stavio kao soluciju prije  nego sam zatrazio pomoc. 
I meni se javio neki Davorin56 i predlaze philipsov tv 7304 msm dali prica napamet ili pak kaze dobro zaista ovaj philipsov ambilight izgleda jako lijepo i slika ne izgleda lose.
Realno noviji samsungov tv je poprilicno cjenovno visi od lg a i philipsa  

Bero
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Bero_ng95 kaže...

Imam jos par pitanja... Tesla televizori valjaju li išta 
Što se tiče ovih lg evih koje si mi poslao izgledaju veoma dobro na akciji u elipsu sam vidio da imaju  lg 43um7050  za 2500 to sam stavio kao soluciju prije  nego sam zatrazio pomoc. 
I meni se javio neki Davorin56 i predlaze philipsov tv 7304 msm dali prica napamet ili pak kaze dobro zaista ovaj philipsov ambilight izgleda jako lijepo i slika ne izgleda lose.
Realno noviji samsungov tv je poprilicno cjenovno visi od lg a i philipsa  

 to ne vrijedi ništa.

43um7450 je u svijet medija 2.799kn, kolko i 50-a u elipsu.samo 50-a je VA panel.55 je 3.399kn

dakle 50um7450 je za ovu cijenu apsolutno best bang for the buck.ja sam htio striktno VA panel, ako nekome baš igra ulogu IPS isplati se rastegnut još 500kn za 55.

 

https://www.svijet-medija.hr/art/televizor-lg-43um7450pla-led-uhd-4k-smart-tv-t2-hevcs2/93523?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/LG-50UM7450PLA.AEU/?utm_source=nabava.net&utm_medium=cpd&utm_campaign=nabava.net_cjenik

https://www.svijet-medija.hr/art/televizor-lg-50um7450pla-led-uhd-4k-smart-tv-t2-hevcs2/93505?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/LG-55UM7450PLA/?utm_source=nabava.net&utm_medium=cpd&utm_campaign=nabava.net_cjenik

 

65 je oko 5k..

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.6.2020 17:23 (Peckinpah).
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
kyzo7 kaže...

Pozdrav svima, kupujem telku i premišljam se između:

 

LG 50UM7450PLA

Hisense H50U7B

Hisense H50B7500

 

Koji bi bio neki bestbuy od navedenih? 

 Kompletan trojac koristi VA LCD panele, pa ako je cjena slična LG ima prednost i to samo radi LG Magic Remote daljinskog upravljača.U 90% slučajeva taj daljinac radi bez greške, ali ima i on svojih muha pa povremeno zna malo pošandrcat."Ima on i jednu sitnu manu, nema direkt Jubitu gumba fakat glupo ali eto tak je kak je"Sve ovisi kaj se više koristi, no jedan klik nije isto kao i dva klika da bi skočio na Jubitu.

 

https://www.nabava.net/televizori/lg-50um7450pla-televizor-cijena-50-127-cm-led-ultra-hd-86554571

 

Osim ako ti je 55 zelenaš preveliki, eto ga za 2600kn to je fakat bagatela cijena za takav vrlo atraktivan TV model.

 

https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/HISENSE-H55B7500/

 

Anđeo bez falinge kaže...

SAMO LG 50UM7450PLA

Da, ako se 50 zaslon večinom koristi za TV gledanje ali i povremeno surfanje sa ugrađenim browserom+često Jutubiranje.

 

LG Magic Remote+zračni miš opcija, to je super za takve potrebe realno nema bolje opcije.Ali u praksi dosta ljudi na TV- nikad se surfa/ne koristi njegov browser, ili recimo Jubitu gdje je vazdušni miš isto tak nezamjenjiv i odlična tehnikalija.Bi se začudil, kolko ljudi kupi skupe TV modele pa eto par puta mjesečno otvori Jubitu samo reda radi.Surfanje na TV-u, za dosta ljudi to je nepraktično i nepotrebno pa čak i sa LG Magic Remote opcijom.

 

Ja sam nedavno uzel 43 LG, i to primarno kao zaslon za HTPC komp ili Windows komp.Fučka se meni za zemaljske DVB-T programe, ili s obzirom na namjenu 43/4K zaslona ja od LG Magic Remote baš i nemam puno koristi.S obzirom da sam ciljal na 43 zaslon do 2500kn, taj LG na akciji je fino sjeo u buđet pa plati i nosi.

 

https://www.mall.hr/ultra-hd-4k-televizori/lg-43um7600plb-televizijski-prijemnik

 

LG koristi IPS LCD panel, a to je zapravo prednost za klasičnu Desktop upotrebu(kad si 1-1.5 metar od zaslona) radi boljih IPS kuteva gledanja.Kompletna LG UM 7000 serija koristi identične IPS LCD panele, ili preciznije testirano vrlo su dobro kao veliki 43 zaslon za Windows Desktop PC potrebe.Dalje samo ovisi kaj kome treba, ili ako hočeš što jeftinije+nije ti presudan LG Magic Remote moš fino uštedit 400kn.

 

https://www.mall.hr/ultra-hd-4k-televizori/lg-43um7050-televizor

 

Bilo koji današnji 4K TV zaslon je vrlo dobar za Desktop PC upotrebu, dakle mislimo na TV modele ili brendove koji ne spadaju pod smeče.Ovaj dolnji Hisens B7500 serija, prije jedno mjesec dana prodaval se za 2100kn ali eto nisam znal za tu akciju.Da sam znao kupil bi taj model, realno teško je reč koji je ljepši Hisense ili LGUM7600PLB hm.Meni je ljepši stalak vrlo bitan, jer 43 stoji na defoltnom stalku a ne na zidu kao slika itd.

 

https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/HISENSE-H43B7500/

 

 

LG Magic Remote je super, ali 2u1 klasičan miš+zračni miš za HTPC komp/Windowse to je dobitna kombinacija.Ali i tu ima problema, takva kombinacija je sve samo ne jeftina fučkaj ga sad.

 

https://www.gyration.com/

 

https://www.gyration.com/products/air-mouse-elite/

 

https://www.amazon.com/Gyration-Air-Mouse-Elite-GYM5600NA/dp/B002O0L0GC

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.6.2020 17:32 (rambox).
7 godina
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Kako nemas direktnu tipku za jubito? Tipke od 1-8 mozes podesiti za sto god hoces,

kod mene je kad stisnem i drzim tipku 1 na tri sekunde, otvori jubito.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Bero_ng95 kaže...

Imam jos par pitanja... Tesla televizori valjaju li išta 
Što se tiče ovih lg evih koje si mi poslao izgledaju veoma dobro na akciji u elipsu sam vidio da imaju  lg 43um7050  za 2500 to sam stavio kao soluciju prije  nego sam zatrazio pomoc. 
I meni se javio neki Davorin56 i predlaze philipsov tv 7304 msm dali prica napamet ili pak kaze dobro zaista ovaj philipsov ambilight izgleda jako lijepo i slika ne izgleda lose.
Realno noviji samsungov tv je poprilicno cjenovno visi od lg a i philipsa  

 Ljudi ovdje ili na nekim našim sličnim forumima ponekad potpuno krivo protumače neke postove u vezi Philipsa. Meni su od svega najčudniji oni koji se pak nađu uvrjeđeni zato jer se ne uspiju nabrzinu prešaltati od zahvaljivanja nekome tko im je sav brižan našao vremena kroz sve te privatne poruke otkloniti dvojbu zašto bi baš Philips bio dobra kupnja u odnosu na konkurenciju i nekoga kome je čini se svejedno ma što god oni kupili (ovdje su zapravo u pravu barem što se tiče ovog posljednjeg dojma), a sve iako su svjesni da su izdriblani od strane slovenca, posebno jer su potpuno uvjereni da su barem po onome što uživo mogu ili žele vidjeti kupili vrlo dobar televizor. Čak ni Stockholmski sindrom nije za isključiti. I tu više nije problem u Philipsu. Problem je i što neki steknu dojam da su sa Philipsom kupili Lanciu Delta HF Integrale a u garaži imaju Alfu 156 (nikakav poseban primjer, prva mi je pala na pamet), pa kada se sve razleti u mp3 ide "kako to, kao to".

 

Ukoliko zanemarimo Philipsov neuspješan izlet sa 100Hz panelima (koje je na televizorima srednje klase ponajviše kočila nedovoljno kvalitetna popratna elektronika zbog koje su bili dosta česti gosti u TV servisima), ili njihov izlet u VA vode (serija 7xx3 iz 2018 koju je slovenac dosta preporučivao i koja se kod njih u ponudi zadržala samo jednu godinu, pitanje koje se odmah nameće kao i u prvom slučaju je kada tržište televizora svake godine ide naprijed zašto bi netko dobre televizore micao iz kataloga a da nije stvorio istu ili bolju alternativu) osnovni problem Philipsa u usporedbi sa etabliranim proizvođačima, ma koliko to banalno zvučilo, je 'glupo' pozadinsko osvjetljenje, što je posebno bilo vidljivo kod tih VA radi prirode samog panela. Na IPS televizorima je to dosta manje vidljivo, ali i kada uzmeš nekakav LG serije 6 IPS sa deklariranim kontrastom 1.200:1 ili seriju 7 sa kontrastom 1.300:1 koji će na testu imati izmjerenih 1.100:1 kontrasta i 300+ nita osvjetljenja, u usporedbu sa tim televizorom kojeg ti je maskirani slovenac preporučio a koji ima deklariranih 850:1 sa vjerojatno 250 nita uopće nije problem donijeti zaključak što kupiti. Stvar je u tome što ljudi neznaju čitati specifikacije. Nadoknaditi manjak 'snage' tako što će se osvjetljenje držati dosta visoko je kriva procjena / povjerenje korisnika i ucrtana je trasa za reklamaciju televizora. Slična stvar je i s njihovim oledom koji je pak tvornički overklokan i na kojem je osvjetljenje postavljeno agresivnije nego kod drugih proizvođača, što će u nekom reviewu zvučati bombastično i što će u konačnici nekoga navesti na krivi zaključak o kvaliteti ili ne znam čemu. No, istina je posve drugačije. Philips je takav kakav je. U osnovi jeftin Shenzhen televizor koji se od sličnih televizora ističe prvenstveno po dosta boljem softveru (doduše poprilično generičkom i neoptimiziranom androidu, ali i to je space shuttle u odnosu na nekakav generički softver kakav se nalazi u televizorima ili DVB-T prijemnicima u regiji), ali koji se prodaje po dosta višoj cijeni od drugih televizora sastavljenih od sličnih komponenti. Kod nas Vivax, Tesla u Srbiji ili Vestel (koji je vjerojatno klasa nešto iznad) u Turskoj samo su varijante nešto bliže. Kada ipak gledaš malo ozbiljnije proizvođače npr. nekakav Philips 7453 ukoliko je cijena dobra donekle može konkurirati LG6 / Sony7 / Samsungu ispod serije 7400 koji su opet preimenovana 6 tj. samo da ima sliku serija koja je vjerojatno sastavljena od realno dosta sličnih ali ipak nešto kvalitetnijih komponenti zato jer im  za razliku od Philipsa ne pada na pamet ugrađivati neklasificiranu elektroniku. Okvirno, ukoliko se ne radi o barem 20% nižoj cijeni, ja nebih eksperimentirao sa Philipsom.

 

Procesor kojeg hvali jedan lik je u svim recenzijama lošiji od LG-a, a LG procesor je lošiji od onog u Panasonic i Sony televizorima. Philips je do ove godine u ponudi imao samo IPS panele ispod-prosječnih karakteristika i užasnog kontrasta u odnosu na konkurenciju. Dodatno niti jedan model nije imao prošireni spektar boja. Ovogodišnji VA paneli osim što imaju pozadinsko osvjetljenje na razini nižoj od konkurencije, imaju pokrivenost DCI/P3 spektra dosta lošiju i od svojih televizora unatrag 2-3 godine, imaju i dvostruko veći lag u odnosu na ostale.

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.6.2020 22:15 (Leon4rdo).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Tv-ove mozes slozit u klase ko gume:
Premium 1. klasa LG, Samsung, Sony Panasonic
Srednja 2. klasa OnePlus, Philips, Xiaomi, mozda i Hisense, nemam iskustva al po prici je bolji od TCLa
Economy 3. klasa: Grunding, TCL, Toshiba ...
Budget 4. klasa: Noa, Vivax, Tesla...
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.6.2020 0:52 (Vule).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Da li je moguće elipso bonove koristiti kod web kupovine?

Za vlasnike sony tv-a,da li je moguća reprodukcija Dolby Vision sa instaliranima video playerima?

Hvala!

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pozdrav, evo sveo sam izbor na dva TV-a pa vas molim za info što je bolje.
Ide tv u spavaću, koristiti će se uglavnom za filmove, serije, netflix i povremeno ps4 pro.

https://www.nabava.net/search.php?q=UE55RU7402 https://www.nabava.net/search.php?q=LG+55um7450

3500 je max što bih dao za tv.

lp,
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
compaxlax kaže...
Pozdrav, evo sveo sam izbor na dva TV-a pa vas molim za info što je bolje.
Ide tv u spavaću, koristiti će se uglavnom za filmove, serije, netflix i povremeno ps4 pro.

https://www.nabava.net/search.php?q=UE55RU7402https://www.nabava.net/search.php?q=LG+55um7450

3500 je max što bih dao za tv.

lp,

 Za 3500 tisuce za brendirane 55' marke dobivas najlošije sta te kompanije pruzaju korisnicima, dakle ako nisi neki zahtjevni korisnik bit ce ti dobra, ako si kao ja dat ces duplo vise i mozda ces opet vidit neke mane. Ja imam q70 i trebao sam uzest oled 😁

11 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ja sam nakon 3.5 godine sa oledima i dvije generacije istih stavio tocku na i,nadam se da cu se sa trenutacnim televizorom druzit do micro led komercijalizacije.

Uzeo sam garanciju 5 godina pa cemo vidjet....

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pozdrav, pomoc, moze li se instalirat max tv to go app na samsung qled qe49q60rath?
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Vule kaže...
Tv-ove mozes slozit u klase ko gume:
Premium 1. klasa LG, Samsung, Sony Panasonic
Srednja 2. klasa OnePlus, Philips, Xiaomi, mozda i Hisense, nemam iskustva al po prici je bolji od TCLa

Otvorim Philipsa a unutra LG panel, gdje ga onda smjestiti? Također otvorim LG-a a unutra neki čing čong panel, da da, vidio svojim očima..

Doslovno sve ovisi od serije do serije, od modela do modela..

ansha: Pomelo te
7 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
cobra911911 kaže...

 

https://geizhals.at/?cmp=2302663&cmp=2045889&active=1

 

Jako slicni TV-i, nista revolucionarno, samo evolucionarno.

Od razlika imas HDMI2.1 (naspram 2.0, za nove konzole dusu dalo), WebOS 5.0 (naspram 4.5),

Dolby Vision IQ, Filmmaker Mode (po meni najbolja stvar, jer nemas dodatne filtre TV proizvodjaca,

nego gledas film onako kako bi izgledao raw materijal - ali ionako sve ovisi u panelu itd, makar je bolje bez filtra),

vjerujem da je cak i panel isti, sve potrpano i u isto kuciste, samo eto male razlike u kontroleru, elektronici,

softwareu i to je to.

 

49SM8600/SM8500 su isti TV-i sa drugacijim stalkom (a ako ti ne pase stalak od SM8500, mozes namontirati stalak od SM8600, ako netko ima viska).

 

E sad, vrijede li ti te sitnice 1800kn, to ti moras odluciti. Osobno smatram da je razlika neopravdana.

Prije bi dodao 400kn i uzeo 65" SM8500/SM8600:

https://www.nabava.net/televizori/lg-65sm8500pla-televizor-cijena-65-165-cm-nanocell-led-ultra-hd-89440831

 

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
15 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav,

 

trebao bi mi TV 55" ( do sada sam gledao na Vivax 32" i bio zadovoljan). Udaljenost je 2.5-2.8 m. Koristilo bi se maxtv, youtube, netflix, hbo go. Eventualno je u planu kupiti i PS5. Nisam zahtjevan korisnik, tako da bi cijena bila do 3000kn.

 

Suzio sam izbor na HISENSE H55B7500 i UE55RU7172UXXH

 

Da li bi mi preporučili eventualno nešto drugo?

 

 

2 UE55RU7172UXXH
2 HISENSE H55B7500
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pozdrav,

Moze kratki komentar je li ovo dobra kupnja:

Sony KD-65XG8096
Trenutno je u SANTA DOMENICI 6k kn.

Ili uzeti QE65Q60RATXXH, trenutno je 6600kn u HG SHOPU.

TNX
Najednostavno koristenje u pitanju.
Hvala
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Tvamater17 kaže...
Pozdrav,

Moze kratki komentar je li ovo dobra kupnja:

Sony KD-65XG8096
Trenutno je u SANTA DOMENICI 6k kn.

Ili uzeti QE65Q60RATXXH, trenutno je 6600kn u HG SHOPU.

TNX
Najednostavno koristenje u pitanju.
Hvala

 Izmedju ta dva Smasung bez pogovora, ima 120Hz i "smart" remote dakle nije kao od LGja ali je mali, bez brojeva, i jako fino sjeda u ruku.

Ako te zanima IPS panel kao u Sonya pogledaj si LG 65SM8500, tu negdje isto po cijeni a ima 120Hz i magic remote u odnosu na njega.

 

Sad naravno Q60 ima TizenOS (koji je skroz ok i ima vecinu potrebnih appova, radi i IPTV), Sony ima Android a LG WebOS.

Imas i UE65RU8002 koji je isti kao Q60 osim simbolicno nizeg brightnessa (360 vs. 430nit) i kontrasta, ali rekao bih da se u ovom slucaju ipak isplati dat 400kn vise za Q60. 

Koka, dskoteka, Marlboro, Suzuki
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

E da, i Q60 spada pod QLED modele, a RU8002 ne, te ima i malo više "pametnih" mogućnosti, npr Ambient mode, ako je to uopće nekome važno:

 

A izgleda da i upscaling radi bolje na Q modelima:

https://www.buydig.com/blog/samsung-ru8000-vs-q60r/

Izgleda da ne  Hvala kolega

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.6.2020 9:51 (CyberDemonVZ).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
CyberDemonVZ kaže...

E da, i Q60 spada pod QLED modele, a RU8002 ne, te ima i malo više "pametnih" mogućnosti, npr Ambient mode, ako je to uopće nekome važno:

 

A izgleda da i upscaling radi bolje na Q modelima:

https://www.buydig.com/blog/samsung-ru8000-vs-q60r/

 Upscaling je isti, to je neki extreme-low-effort članak kojem je jedini izvor da Q60R ima "4K AI Upscaling"

U istom pise da Q60R ima i bolji dimming a zna se da ni jedan ni drugi nemaju dimming...

Koka, dskoteka, Marlboro, Suzuki
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.6.2020 9:42 (8ax).
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Što sam više gledao članak, tim mi je sumnjivije izgledao. Hvala na ispravci, precrtano u poruci.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Kaby kaže...

Otvorim Philipsa a unutra LG panel, gdje ga onda smjestiti? Također otvorim LG-a a unutra neki čing čong panel, da da, vidio svojim očima..

Doslovno sve ovisi od serije do serije, od modela do modela..

 lažeš Melita !

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice