Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 47.526
|
čitano: 15.090.629
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
zvone07 kaže...
Hvala ti na detaljnom odgovoru.

Iskreno, kod Samsunga me brine nedostatak Dolby Visiona jer serije i filmovi u tom formatu su perverzija. Kakva je alternativa na Samsungu?

 Aj procitaj moj osvrt na s95ccna stranici prije.

Nista ti nece falit

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
SupremeCommander kaže...
Blackcastle kaže...

Odlična cijena za najnoviji OLED koji parira u najvećoj klasi OLEDA

 

Televizor Samsung OLED QE65S95CA UHD 4K SMART TV | Svijet-medija.hr

 

Tim više jer sve ostali brendovi bar u HR nisu se pojavili u trgovinama a i kad se pojave sumnjam u ovakvu cijenu u tim inčima....

Pa imas najnoviji LG za jos nizu cijenu.

 

TV LG 65" OLED65G33LA, OLED, 4K, 120Hz, Smart TV (bijela-tehnika.hr)

 Iste su cijene

https://www.centar-tehnike.hr/tv-oled-samsung-qe65s95catxxh-proizvod-33523/

obadva su top modeli zadnje generacije

13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ajde Samsung još daje sounbar gratis pa bi sveukupni "kino doživljaj" trebao biti bolji

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Samsung QLED 4K Q70A TV 55 Inch - 450 eura na Amazon.de

 

Moglo bi se nekome svidjeti

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pixel kaže...
SupremeCommander kaže...
Blackcastle kaže...

Odlična cijena za najnoviji OLED koji parira u najvećoj klasi OLEDA

 

Televizor Samsung OLED QE65S95CA UHD 4K SMART TV | Svijet-medija.hr

 

Tim više jer sve ostali brendovi bar u HR nisu se pojavili u trgovinama a i kad se pojave sumnjam u ovakvu cijenu u tim inčima....

Pa imas najnoviji LG za jos nizu cijenu.

 

TV LG 65" OLED65G33LA, OLED, 4K, 120Hz, Smart TV (bijela-tehnika.hr)

 Iste su cijene

https://www.centar-tehnike.hr/tv-oled-samsung-qe65s95catxxh-proizvod-33523/

obadva su top modeli zadnje generacije

 

 

Bome, oba su odlična a cijena za tu dijagonalu od 65" je

 

Gledam oled koji ima odličnu sliku za naše (i koji se odlično nosi s nižim rezama) kanale, a tu je i dalje sony nedodirljiv i superiorniji spram dotičnog dvojca, šteta što je samo skuplji, govorim za Sony 55" A80L.. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.10.2023 10:12 (zvonac).
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
zvonac kaže...
Pixel kaže...
SupremeCommander kaže...
Blackcastle kaže...

Odlična cijena za najnoviji OLED koji parira u najvećoj klasi OLEDA

 

Televizor Samsung OLED QE65S95CA UHD 4K SMART TV | Svijet-medija.hr

 

Tim više jer sve ostali brendovi bar u HR nisu se pojavili u trgovinama a i kad se pojave sumnjam u ovakvu cijenu u tim inčima....

Pa imas najnoviji LG za jos nizu cijenu.

 

TV LG 65" OLED65G33LA, OLED, 4K, 120Hz, Smart TV (bijela-tehnika.hr)

 Iste su cijene

https://www.centar-tehnike.hr/tv-oled-samsung-qe65s95catxxh-proizvod-33523/

obadva su top modeli zadnje generacije

 

 

Bome, oba su odlična a cijena za tu dijagonalu od 65" je

 

Gledam oled koji ima odličnu sliku za naše (i koji se odlično nosi s nižim rezama) kanale, a tu je i dalje sony nedodirljiv i superiorniji spram dotičnog dvojca, šteta što je samo skuplji, govorim za Sony 55" A80L.. 

 Ma nije, to su zapravo isto bajke više manje, stvar je kakav postprocessing više voliš, sony dodaje više umjetnog shaprpeninga pa izgleda oštrije, ali ne možeš izmisliti podake u slici kojih nema u izvoru, istina ima bolji processing , ali LG je sa G3 dosta to složio pa bi rekao da tu sony više nema neku prednosat. 

Inače A80L baš i nije u klasi ovog dvojca, oni su klasa iznad. Nikad ne bi uzeo a80l naspram ova dva, eventualno ako samo gledam SDR , za HDR ovaj sony nema nikakve šanse naspram g3 i s95c. 

A za gledat samo naše kanale bilo koji oled je bacnje novaca 

 

 

9 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Tako ti on tepe od foruma do foruma..Nemoj ga uzimati za ozbiljno.Gubiš vrijeme.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pixel kaže...
zvonac kaže...
Pixel kaže...
SupremeCommander kaže...
Blackcastle kaže...

Odlična cijena za najnoviji OLED koji parira u najvećoj klasi OLEDA

 

Televizor Samsung OLED QE65S95CA UHD 4K SMART TV | Svijet-medija.hr

 

Tim više jer sve ostali brendovi bar u HR nisu se pojavili u trgovinama a i kad se pojave sumnjam u ovakvu cijenu u tim inčima....

Pa imas najnoviji LG za jos nizu cijenu.

 

TV LG 65" OLED65G33LA, OLED, 4K, 120Hz, Smart TV (bijela-tehnika.hr)

 Iste su cijene

https://www.centar-tehnike.hr/tv-oled-samsung-qe65s95catxxh-proizvod-33523/

obadva su top modeli zadnje generacije

 

 

Bome, oba su odlična a cijena za tu dijagonalu od 65" je

 

Gledam oled koji ima odličnu sliku za naše (i koji se odlično nosi s nižim rezama) kanale, a tu je i dalje sony nedodirljiv i superiorniji spram dotičnog dvojca, šteta što je samo skuplji, govorim za Sony 55" A80L.. 

 Ma nije, to su zapravo isto bajke više manje, stvar je kakav postprocessing više voliš, sony dodaje više umjetnog shaprpeninga pa izgleda oštrije, ali ne možeš izmisliti podake u slici kojih nema u izvoru, istina ima bolji processing , ali LG je sa G3 dosta to složio pa bi rekao da tu sony više nema neku prednosat. 

Inače A80L baš i nije u klasi ovog dvojca, oni su klasa iznad. Nikad ne bi uzeo a80l naspram ova dva, eventualno ako samo gledam SDR , za HDR ovaj sony nema nikakve šanse naspram g3 i s95c. 

A za gledat samo naše kanale bilo koji oled je bacnje novaca 

 

 

 A znam A80L je neka srednja klasa..

 

Nego, sad bas citam recenzije od filipsa, nije bas nesto popularan a citajuci recenzije, trebao bi bit odlican oled+ima integriran soundbar b&w.

https://www.avforums.com/reviews/philips-oled-907-55oled-907-4k-oled-ambilight-tv-review.20392/

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.10.2023 15:15 (zvonac).
8 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Vavoom kaže...
Platyp kaže...

Pozdrav,

 

Gledam nešto u cjenovnom rangu kao na linku TCL 50C645.

 

Ima li nešto pametnije od toga, s obzirom da mi je TV za gledanje i vrlo malo igranja?

 Za ono šta si naveo, pogledaj Samsung Q80B ili TCL C735, malo boljih specifikacija, jedino šta 735-ica ima samo 2 HDMI 2.1 porta (dok Sammy ima sva 4) i Dolby Vision te je baziran na GoogleTV-u, no svakako to ti apsolutno ne igra nikakvu ulogu jer ćeš rijetko kada streamat

 Malo sam se krivo izrazio   pod gledanje TV-a sam mislio Netflix, HBO i slično streamanje, čak i gledanje običnih programa koristim onaj Iskon-TV aplikaciju.

 

Sad TCL C735 nisam uspio nigdje naći dosputan u 50'' verziji kod nas, a ne stane mi veći TV od 50'' stoga mora biti ta veličina.

Ako sam dobro shvatio razlika između TCL 50C645 i TCL C735 je što C735 ima veći refresh rate?

 

Zapravo mi je bitan samo panel i kvaliteta slike jer ću najvjerojatnije korsiti TV box pa mi sami OS na TV-u i nije toliko bitan.

16 godina
odjavljen
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Samo da podjelim 2 stvari sa ekipom...

 

Prije koji tjedan sam kupio one TP-Link smart uticnice koje usput i mjere potrosnju. Spojio jednu bezveze na Access Point da vidim koliko trosi. Sa drugom nisam znao sta cu pa ju spojio na TV. Dobro da jesam jer me bas iznenadilo kad sam vidio da TV dok je idle ("ugasen") trosi 19W. Nisam vjerovao vlastitim ocima. Buduci je android u pitanju (Sony Bravia iz 2019) jasno je da nesto mora raditi u pozadini cijelo vrijeme. Ali 19 watta??? S obzirom na cijenu struje ovdje to me izadje oko 75 eura godisnje. Strava i uzas! TV koristimo u prosjeku mozda 2 sata dnevno. Sad ga po potrebi palim kad ga stvarno idemo gledati a odmah nakon gledanja ugasim uticnicu. U normalnom radu trosi 75-80W sto je bolje nego sam ocekivao.

 

A druga stvar - poceo me izludjivati android jer je na momente neizdrzivo spor (tako je od pocetka i sve je gore). Koristimo samo Kodi i Plex i bas je muka ziva povremeno s njim. Uzeo sam fire stick 4k max da vidim kako ce s time biti. Ajme meni... Imam osjecaj kao da sam kupio potpuno novi TV. Stvar je nevjerojatno brza i zgodna za koristiti. Cak vise ne moram ni daljinski od TV-a koristiti jer daljinski od firesticka pali, gasi, pojacava, stisava... Ako vas muci UI od TV-a definitivno razmotrite firestick.

Freak Show Inc.
 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

mozda ga imas postavljenog u neki mod za brzo pokretanje pa se TV nikad ne gasi do kraja (ima ta opcija na mom LG).

meni u uputstvima pise da je veca potrosnja u modu za brzo pokretanje u odnosu na klasican standby. 
"Stand-by:  0.2W (34W in Always Ready)"

ako imas OLED, mozda je u tom trenutku dok si pogledao na mjerac radio pixel refresh.

jesus_tm1
5 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Bit ce da je to jer moj android tv (tcl) na power tipku ponasa se kao i mobitel. Ugasi se samo ekran, sam android sustav uvijek radi.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

ako je tisina u stanu, tocno se cuje "klik" napajanja do gasim ili palim TV.
ako ukljucim brzo pokretanje, taj "klik" se ne cuje. znaci da se TV ni ne gasi do kraja

jesus_tm1
16 godina
odjavljen
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
d666sermek kaže...

mozda ga imas postavljenog u neki mod za brzo pokretanje pa se TV nikad ne gasi do kraja (ima ta opcija na mom LG).

meni u uputstvima pise da je veca potrosnja u modu za brzo pokretanje u odnosu na klasican standby. 
"Stand-by:  0.2W (34W in Always Ready)"

ako imas OLED, mozda je u tom trenutku dok si pogledao na mjerac radio pixel refresh.

 

Gle, ja ga ne mogu drugacije ugasiti a potrosnja od 19W je gotovo konstantna

 

Junior335 kaže...

Bit ce da je to jer moj android tv (tcl) na power tipku ponasa se kao i mobitel. Ugasi se samo ekran, sam android sustav uvijek radi.

 

Upravo to

 

d666sermek kaže...

ako je tisina u stanu, tocno se cuje "klik" napajanja do gasim ili palim TV.
ako ukljucim brzo pokretanje, taj "klik" se ne cuje. znaci da se TV ni ne gasi do kraja

 

Cuje se klik i kad palim i kad gasim. I gledao sam na support stranicama od Sony-ja jer su se ljudi zalili. Kazu da je to "by design" buduci da chromecast mora cijelo vrijeme raditi. A nemas nacina ga fizicki ugasiti. Idiotarija

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Oprezno.. Mislim da 50C735 nema 120hz panel. Tek od 55 incha verzije imaju.

16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Friday kaže...

Ali 19 watta??? S obzirom na cijenu struje ovdje to me izadje oko 75 eura godisnje.

 Kako si dosao do te racunice od 75 eura godisnje?

5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Platyp kaže...

 Malo sam se krivo izrazio   pod gledanje TV-a sam mislio Netflix, HBO i slično streamanje, čak i gledanje običnih programa koristim onaj Iskon-TV.

 

Sad TCL C735 nisam uspio nigdje naći dosputan u 50'' verziji kod nas, a ne stane mi veći TV od 50'' stoga mora biti ta veličina.

Ako sam dobro shvatio razlika između TCL 50C645 i TCL C735 je što C735 ima veći refresh rate?

Ak nigdje nisi našo 735-icu u 50" dijagonali, pogledaj si Samsung Q80B, isto lanjski model ali će poslužiti svrsi, sličan je C735 po većini specifikacija, jedino nema Dolby Vision (ima samo Atmos, no to je audio format), ali ima sva 4 HDMI 2.1 porta (ak sam pogriješio nek me neko ispravi), Quantum 4K procesor i baziran je na Tizen OS-u, no to ti apsolutno ne igra ulogu
Da, razlika je u tome šta 735 ima 144Hz refresha dok 645 ima 60-75...
Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.10.2023 11:41 (Vavoom).
13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Koji je trenutno best buy 65" TV? Primarno za gaming (trenutno su istovremeno spojeni Xbox i PS5), youtube i sportske sadržaje. Bitno mi da ima ove moderne điđe miđe, VRR, 120HZ... I 5 godina garancije je poželjno. Recimo do nekih 1200 eura. 10% gore dolje ako se baš isplati. Ići će FireTV gore pa mi OS nije bitan. Vidim da se ovi TLCovi često spominju, Hisense ima neke miniLED modele. Ili neki Samsung? Imam trenutno 50" Sony Braviu W755 s kojom sam jako zadovoljan, ali teško da mi Sony ulazi u budžet.  

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

U rasponu 1300-1500 eura već imaš 65" OLED i to će ti dati kud i kamo bolje gaming iskustvo pa bolje da se još malo protegneš nego da uzmeš dobar LCD od 1200 eura.

Recimo Samsung S95B je odličan kao gaming TV

 

https://www.nabava.net/televizori?se=351545%2C634275

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Hexfire kaže...

Koji je trenutno best buy 65" TV? Primarno za gaming (trenutno su istovremeno spojeni Xbox i PS5), youtube i sportske sadržaje. Bitno mi da ima ove moderne điđe miđe, VRR, 120HZ... I 5 godina garancije je poželjno. Recimo do nekih 1200 eura. 10% gore dolje ako se baš isplati. Ići će FireTV gore pa mi OS nije bitan. Vidim da se ovi TLCovi često spominju, Hisense ima neke miniLED modele. Ili neki Samsung? Imam trenutno 50" Sony Braviu W755 s kojom sam jako zadovoljan, ali teško da mi Sony ulazi u budžet.  

Pogledaj si ove MiniLED Qled TCL 65C831 ili jači TCL 65C931.

Svi su u tvom cjenovnom rangu jer je u Pevexu 15% na sve redovne cijene, ali moraš požuriti jer akcija traje još 3 sata.

 

Edit: možda akcija traje do 15.10., nemam pojma.

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.10.2023 12:22 (MasterOfDisaster).
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Hexfire kaže...

Koji je trenutno best buy 65" TV? Primarno za gaming (trenutno su istovremeno spojeni Xbox i PS5), youtube i sportske sadržaje. Bitno mi da ima ove moderne điđe miđe, VRR, 120HZ... I 5 godina garancije je poželjno. Recimo do nekih 1200 eura. 10% gore dolje ako se baš isplati. Ići će FireTV gore pa mi OS nije bitan. Vidim da se ovi TLCovi često spominju, Hisense ima neke miniLED modele. Ili neki Samsung? Imam trenutno 50" Sony Braviu W755 s kojom sam jako zadovoljan, ali teško da mi Sony ulazi u budžet.  

 Malo sam gledao na Nabavi i našao jedino LG B2, mislim da će biti dobar za gameanje i vidim da sad ima i akcija u kojoj se nudi 2+3 god. gare, tak da ak te zanima - požuri

 

 

Edit: Ni Sammy S95B nije loš izbor obzirom da se radi o QD OLED-u

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.10.2023 12:23 (Vavoom).
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Vavoom kaže...
Hexfire kaže...

Koji je trenutno best buy 65" TV? Primarno za gaming (trenutno su istovremeno spojeni Xbox i PS5), youtube i sportske sadržaje. Bitno mi da ima ove moderne điđe miđe, VRR, 120HZ... I 5 godina garancije je poželjno. Recimo do nekih 1200 eura. 10% gore dolje ako se baš isplati. Ići će FireTV gore pa mi OS nije bitan. Vidim da se ovi TLCovi često spominju, Hisense ima neke miniLED modele. Ili neki Samsung? Imam trenutno 50" Sony Braviu W755 s kojom sam jako zadovoljan, ali teško da mi Sony ulazi u budžet.  

 Malo sam gledao na Nabavi i našao jedino LG B2, mislim da će biti dobar za gameanje i vidim da sad ima i akcija u kojoj se nudi 2+3 god. gare, tak da ak te zanima - požuri

 

 

Edit: Ni Sammy S95B nije loš izbor obzirom da se radi o QD OLED-u

On traži 65", a ti si dao link od 55" TV-a.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
tiki kaže...
Friday kaže...

Ali 19 watta??? S obzirom na cijenu struje ovdje to me izadje oko 75 eura godisnje.

 Kako si dosao do te racunice od 75 eura godisnje?

 

Snaga * sati * dani * cijena Kwh

0.019 * 24 * 365 * 0.44

 

 

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Hexfire kaže...

Vidim da se ovi TLCovi često spominju, Hisense ima neke miniLED modele. Ili neki Samsung? Imam trenutno 50" Sony Braviu W755 s kojom sam jako zadovoljan, ali teško da mi Sony ulazi u budžet.  

Gledaj Hisense seriju 7 ili vise: 65U7K, 65U8K. Za tvoj budget mozes uzeti i 75". Jedino nisam siguran di ces naci Hisense sa 5 godina garancije, obicno je dvije.

https://www.mall.hr/tv-prijemnici/hisense-65u7kq-4k-uhd-mini-led-televizor-smart-tv (950E)

https://www.mall.hr/tv-prijemnici/hisense-65u8kq-4k-uhd-uled-televizor-smart-tv (1200E)

https://www.mall.hr/tv-prijemnici/hisense-75u7kq-4k-uhd-mini-led-televizor-smart-tv (1200E)

https://www.mall.hr/tv-prijemnici/hisense-75u8kq-4k-uhd-uled-televizor-smart-tv (1600E)

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being col
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Hexfire kaže...

Koji je trenutno best buy 65" TV? Primarno za gaming (trenutno su istovremeno spojeni Xbox i PS5), youtube i sportske sadržaje. Bitno mi da ima ove moderne điđe miđe, VRR, 120HZ... I 5 godina garancije je poželjno. Recimo do nekih 1200 eura. 10% gore dolje ako se baš isplati. Ići će FireTV gore pa mi OS nije bitan. Vidim da se ovi TLCovi često spominju, Hisense ima neke miniLED modele. Ili neki Samsung? Imam trenutno 50" Sony Braviu W755 s kojom sam jako zadovoljan, ali teško da mi Sony ulazi u budžet.  

 Ako se možeš protegnuti do LG-a C3 , 1600E 

16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pixel kaže...
Hexfire kaže...

Koji je trenutno best buy 65" TV? Primarno za gaming (trenutno su istovremeno spojeni Xbox i PS5), youtube i sportske sadržaje. Bitno mi da ima ove moderne điđe miđe, VRR, 120HZ... I 5 godina garancije je poželjno. Recimo do nekih 1200 eura. 10% gore dolje ako se baš isplati. Ići će FireTV gore pa mi OS nije bitan. Vidim da se ovi TLCovi često spominju, Hisense ima neke miniLED modele. Ili neki Samsung? Imam trenutno 50" Sony Braviu W755 s kojom sam jako zadovoljan, ali teško da mi Sony ulazi u budžet.  

 Ako se možeš protegnuti do LG-a C3 , 1600E 

A ako je vec tu, nek jos malo potegne do G3 (2000E) koji ima duplo veci brightness (270 vs. 500).

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.10.2023 17:15 (SupremeCommander).
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
zuper kaže...

U rasponu 1300-1500 eura već imaš 65" OLED i to će ti dati kud i kamo bolje gaming iskustvo pa bolje da se još malo protegneš nego da uzmeš dobar LCD od 1200 eura.

Recimo Samsung S95B je odličan kao gaming TV

 

https://www.nabava.net/televizori?se=351545%2C634275

A ne znam iskreno. Taj konkretni je 1500 eura, što nije sad baš tolika razlika, ali nije ni malo. Jasne su mi prednosti OLED-a iako stvarno nisam zahtjevan što se same kvalitete slike tiče. Ne vjerujem da trenutno mogu skroz iskoristiti takav TV sa sadržajem kojeg većinom gledam. A za gaming mi sigurno neće neka igra biti bolja samo zato jer ju igram na OLED-u. Nekako sam mislio pričekati još koju godinu da OLED postane cjenovno dostupniji pa onda ući u to. Već skok sa 50" Sonya iz 2016 na nešto 65" modernije će mi zasad biti dovoljan. Pa onda kad G6 ili G7 bude aktualan prijeći na 75" OLED.  

 

 

MasterOfDisaster kaže...
Hexfire kaže...

Koji je trenutno best buy 65" TV? Primarno za gaming (trenutno su istovremeno spojeni Xbox i PS5), youtube i sportske sadržaje. Bitno mi da ima ove moderne điđe miđe, VRR, 120HZ... I 5 godina garancije je poželjno. Recimo do nekih 1200 eura. 10% gore dolje ako se baš isplati. Ići će FireTV gore pa mi OS nije bitan. Vidim da se ovi TLCovi često spominju, Hisense ima neke miniLED modele. Ili neki Samsung? Imam trenutno 50" Sony Braviu W755 s kojom sam jako zadovoljan, ali teško da mi Sony ulazi u budžet.  

Pogledaj si ove MiniLED Qled TCL 65C831 ili jači TCL 65C931.

Svi su u tvom cjenovnom rangu jer je u Pevexu 15% na sve redovne cijene, ali moraš požuriti jer akcija traje još 3 sata.

 

Edit: možda akcija traje do 15.10., nemam pojma.

 Ovo mi izgleda jako dobro na papiru, ali ne dostavljaju niti jedan od ta dva modela, možeš samo osobno podići. A najbliže gdje je u dućanu dostupan C831 je Šibenik 

 

A ne vidim nigdje drugdje taj model na nabavi. Black Friday nije tako daleko pa ću malo još razmisliti do onda. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pa dobro ako nisi toliko zahtjevan, imaš u elipsu ovaj TCL (preimenovani C745) za 800 eura sa 5 godina garancija.

Ima sve što ti treba

 

https://www.expertreviews.co.uk/tcl-c745-review

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Nastavno na upit kolege koji je best buy 65" za gaming do 1300€ - i ja sam u toj dilemi.

 

  • HISENSE U8KQ - jel to isti model kao u8k za americko trziste?

 

https://www.rtings.com/tv/reviews/hisense/u8-u8k

 

Vincent je testirao britansku verziju >

 

Nobody Knew This TV 𝗦𝗘𝗖𝗥𝗘𝗧𝗟𝗬 Uses a Pentonic Chip (4K 120Hz Dolby Vision!)

 

 

https://www.nabava.net/nekategorizirano/hisense-65u8kq-4k-uhd-uled-televizor-cijena-smart-tv-454633841

 

 

  • TCL C845 >

 

https://www.nabava.net/televizori/tcl-65c845-televizor-cijena-65-165-cm-led-qled-mini-led-449783861

 

 

  • SONY BRAVIA x85L >

 

od kud ovako niska cijena za ovaj model? U Njemačkoj najjeftiniji 1300€

 

https://www.nabava.net/televizori/sony-kd-65x85l-televizor-cijena-65-165-cm-full-array-led-ultra-hd-451384661

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.10.2023 9:55 (three60).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
three60 kaže...

 

 

 

  • SONY BRAVIA x85L >

 

od kud ovako niska cijena za ovaj model? U Njemačkoj najjeftiniji 1300€

 

https://www.nabava.net/televizori/sony-kd-65x85l-televizor-cijena-65-165-cm-full-array-led-ultra-hd-451384661

 

 

 Nešto su zbrljali s cijenom vjerojatno. x81 im je iste cijene ko i taj.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice