Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.321
|
čitano: 14.106.233
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Ja sam ih kontaktirao 10 puta dobijes teleoperatera koji prosljedi dalje ali niko se nikad nije javio..ja sam razocaran s njihovom komunikacijom..
Na mailove su top odgovarali dok nisu odobrili novi TV..onda nastaje muk..2-3 mjeseca dok zaposlenik Sancta Domenike nije uputio sluzbeni mail..za 2 dana TV dosao na adresu..
AUDIOFIL
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Fallen87 kaže...
Montezano kaže...
strojar007 kaže...
Također sam prije 10ak dana kupio TCL QLED 65C735 na akciji za 437. Zasad TV bez greške. Jedina zamjerka je da je pod većim kutem slika dosta tamna ali to je stvar na koju ste upozoravali. Za ovu cijenu sam oduševljen i isplatilo se čekati na ovakvu akciju. Ima li netko info koliko dugo treba da nam odobre garanciju 2+3 godine? sve već preko tjedan dana stoji...

 Još jedan zadovoljni kupac :)

 

U Partumu i inače nisu baš najažurniji, ne žuri im se nigdje. Bitno da si ga registrirao na vrijeme. Ja ću im se svakako javit kroz tjedan dana ako ne odobre.

 Ima li Partum neki kontakt telefon? Na emailvoe ne odgovaraju, za registraciju jednog proizvoda pisalo dolazi potvrda u roku mjesec dana, 3 mjeseca kasnije, još ništa nije...

Nije ni za Samsung podrška "cvijeće".

 

Registrirao za Tv u 12/2022 za 2+3 , dobio mail da će se javiti u roku 30 dana.

Još nisu makar ih maltretiram.

 

Prije mjesec dana  Whirpool perilica suđa, ista stvar. Dobio mail da su ga dobili i da se javljaju u roku 8 dana, ništa. Maltretiram ih, da imam dokaz da je do njih ne do mene.

Dok recimo Electrolux poslao za 2 uređaja, piše u roku mjesec dana odfocor, došao u oba slučaja unutar 72 h.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
volegradele kaže...
Ja sam ih kontaktirao 10 puta dobijes teleoperatera koji prosljedi dalje ali niko se nikad nije javio..ja sam razocaran s njihovom komunikacijom..
Na mailove su top odgovarali dok nisu odobrili novi TV..onda nastaje muk..2-3 mjeseca dok zaposlenik Sancta Domenike nije uputio sluzbeni mail..za 2 dana TV dosao na adresu..

 Užasni su...dakle super dok sve ugovoriš. Nakon toga nula.

Kad je došlo do problema su se ponašali odvratno. Od užasnog razvlačenja i usporenih procesa rada...pa do ignoriranja obaveza i prava...

Na kraju sam dodjeljenog mi agenta izvrijeđao, i on se našao strašno uvrijeđen jer sam bezobrazan. A to što on vrijeđa mene kompletnim ponašanjem i stavom prema mojoj reklamaciji, koja je bila u potpunosti realna, u skladu sa svim pravilima i bez ikakvog potencijalnog problema...I da tako nešto traje skoro 4 mjeseca ukupno...ako to nije vrijeđanje - onda ne znam što jest.

Na kraju je sve završilo ok, i dobio sam novi uređaj, i novo je jamstvo krenulo teći i sve ok, ali sve je to trebalo biti odrađeno daleko daleko brže. 

Uglavnom ako si otvoreno bezobrazan -to je jako ružno, ali ako prcaš kupca u mozak svojim postupcima zamotanim u celofan - e to je onda ok, valjda, po njima.

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
miki1981 kaže...

 Užasni su...dakle super dok sve ugovoriš. Nakon toga nula.

i drugi su takvi, samo da prodaju i poslije te ne hebu za suhe šljive

 

dok smo razgledavali i kupovali kuhinju u mime plesali su oko nas troje njih, čim su dobili lovu - više ih ne zanimaš

postavili crnu kuhinju i donijeli greškom jedna bijela vrata, šest mjeseci kasnije još uvijek imamo otvoreni element umjesto tih vrata, na telefon uvijek ista priča - naručeno, stići će... uživo nisu ništa bolji niti korisniji

5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
miki1981 kaže...
volegradele kaže...
Ja sam ih kontaktirao 10 puta dobijes teleoperatera koji prosljedi dalje ali niko se nikad nije javio..ja sam razocaran s njihovom komunikacijom..
Na mailove su top odgovarali dok nisu odobrili novi TV..onda nastaje muk..2-3 mjeseca dok zaposlenik Sancta Domenike nije uputio sluzbeni mail..za 2 dana TV dosao na adresu..

 Užasni su...dakle super dok sve ugovoriš. Nakon toga nula.

Kad je došlo do problema su se ponašali odvratno. Od užasnog razvlačenja i usporenih procesa rada...pa do ignoriranja obaveza i prava...

Na kraju sam dodjeljenog mi agenta izvrijeđao, i on se našao strašno uvrijeđen jer sam bezobrazan. A to što on vrijeđa mene kompletnim ponašanjem i stavom prema mojoj reklamaciji, koja je bila u potpunosti realna, u skladu sa svim pravilima i bez ikakvog potencijalnog problema...I da tako nešto traje skoro 4 mjeseca ukupno...ako to nije vrijeđanje - onda ne znam što jest.

Na kraju je sve završilo ok, i dobio sam novi uređaj, i novo je jamstvo krenulo teći i sve ok, ali sve je to trebalo biti odrađeno daleko daleko brže. 

Uglavnom ako si otvoreno bezobrazan -to je jako ružno, ali ako prcaš kupca u mozak svojim postupcima zamotanim u celofan - e to je onda ok, valjda, po njima.

 Mozda glupo pitanje ali zar ne postoji trzisna inspekcija u Hr? Nisam iz Hr pa ne znam kako to funkcionise ali trebalo je to davno njima prijaviti i sve bi rijesio u puno kracem roku....

12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Ja sam bio prijetio i sa trzisnom inspekcijom..malo mi je falilo da nisam otisao tim putem..sreca sto je prika iz vojnih dana radio u SD pa sam ga zamolio da posalje maili sa upitom i u roku 2 dana agonija od 3 mjeseca je zavrsena!
TV je dakako bio u ovlastenom servisu koji je ustanovio u roku od 7 dana da treba zamijenit panel!
Znaci 3 mjeseca sam bio bez TV kojeg sam platio 12,5K kn…
AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.3.2023 20:19 (volegradele).
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
volegradele kaže...
Ja sam bio prijetio i sa trzisnom inspekcijom..malo mi je falilo da nisam otisao tim putem..sreca sto je prika iz vojnih dana radio u SD pa sam ga zamolio da posalje maili sa upitom i u roku 2 dana agonija od 3 mjeseca je zavrsena!
TV je dakako bio u ovlastenom servisu koji je ustanovio u roku od 7 dana da treba zamijenit panel!
Znaci 3 mjeseca sam bio bez TV kojeg sam platio 12,5K kn…

 Nemas sta prijetiti. Istekne 30 dana 31. ides u inspekciju. 

14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav, trebam nosač za TV LED Samsung UE43AU7172UXXH, piše da ima 600x400 vesa sučelje, znači po tome moram i nosač nabaviti?

Ne zelim fiksni, vec nagibni ili zglobni, moze li mi ko preporučit neki u ovom ducanu - https://www.centar-tehnike.hr/proizvodi/televizori/stalci-tv/zidni-tv-nosaci/?to_page=3

do recimo 20-30 €..

 

Našao sam ove 3 - https://www.centar-tehnike.hr/zidni-stalak-sbox-plb-3446t-08-plb-3446t-proizvod-21329/

https://www.centar-tehnike.hr/zidni-stalak-sbox-plb-2546t-08-plb-2546t-proizvod-21176/

https://www.centar-tehnike.hr/zidni-stalak-sbox-plb-133l-08-plb-133l-proizvod-21078/ 

 

Znači zanima me dal bi svi od ovih 3 odgovarali, pa da se odlucim za jedan i kupim ga..?

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
hardrock kaže...

Pozdrav, trebam nosač za TV LED Samsung UE43AU7172UXXH, piše da ima 600x400 vesa sučelje, znači po tome moram i nosač nabaviti?

Ne zelim fiksni, vec nagibni ili zglobni, moze li mi ko preporučit neki u ovom ducanu - https://www.centar-tehnike.hr/proizvodi/televizori/stalci-tv/zidni-tv-nosaci/?to_page=3

do recimo 20-30 €..

 

Našao sam ove 3 - https://www.centar-tehnike.hr/zidni-stalak-sbox-plb-3446t-08-plb-3446t-proizvod-21329/

https://www.centar-tehnike.hr/zidni-stalak-sbox-plb-2546t-08-plb-2546t-proizvod-21176/

https://www.centar-tehnike.hr/zidni-stalak-sbox-plb-133l-08-plb-133l-proizvod-21078/ 

 

Znači zanima me dal bi svi od ovih 3 odgovarali, pa da se odlucim za jedan i kupim ga..?

 Svi ti odgovaraju

14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Odlučio sam ipak pogledati ostale ducane i našao sam u linksu ovaj nosač - https://www.links.hr/hr/nosac-zidni-za-tv-manhattan-461337-37-70-35kg-zakretni-759900052

Ima 600x400 vesu tak da ce odgovarati za skoro 40€, solidno izgleda i baš tak neš mi treba..

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav. Roditelji kupuju tv od 55 inča, budžet do oko 1000 KM. Nisu zahtjevi korisnici-gledaju Total tv. Ja sam izabrao neka 4 tv-a u uži izbor pa ako neko može dati koji savjet koji tv uzeti ( naravno može i opcija izvan ovih ponuđenih) : 

1. Samsung LED TV UE 55AU7092UXXH

2. LG LED TV 55UQ70003LB

3. HISENSE TV LED 55U7QF

4. PHILIPS TV LED 55PUS7607/12

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Strider91 kaže...

Pozdrav. Roditelji kupuju tv od 55 inča, budžet do oko 1000 KM. Nisu zahtjevi korisnici-gledaju Total tv. Ja sam izabrao neka 4 tv-a u uži izbor pa ako neko može dati koji savjet koji tv uzeti ( naravno može i opcija izvan ovih ponuđenih) : 

1. Samsung LED TV UE 55AU7092UXXH

2. LG LED TV 55UQ70003LB

3. HISENSE TV LED 55U7QF

4. PHILIPS TV LED 55PUS7607/12

Od svih ovih koje si naveo, uzeo bi ovog LG-a, a kao drugi izbor ovog Hisensea, a zadnji izbor pada na Phillips 

 

Baci još oko i na ovog TCL-a, baziran je na GoogleTV-u: https://pevex.hr/qled-tv-tcl-55c631-uhd-dvb-t2-s2-android

 

Pogledaj još i ovog LG-a sa Nanocellom: https://pevex.hr/led-tv-lg-55nano763qa-aeu-uhd-dvb-t2-s2-smart

 

Uz sve ove TV-ove dobijaš 2+3 god. garancije, ali uz nadoplatu ili registraciju na netu 

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.3.2023 21:27 (Vavoom).
6 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

A šta misliš o Philips 55PUS8007/12. Ima na akciji za 999 KM.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Posmatrač kaže...
miki1981 kaže...
volegradele kaže...
Ja sam ih kontaktirao 10 puta dobijes teleoperatera koji prosljedi dalje ali niko se nikad nije javio..ja sam razocaran s njihovom komunikacijom..
Na mailove su top odgovarali dok nisu odobrili novi TV..onda nastaje muk..2-3 mjeseca dok zaposlenik Sancta Domenike nije uputio sluzbeni mail..za 2 dana TV dosao na adresu..

 Užasni su...dakle super dok sve ugovoriš. Nakon toga nula.

Kad je došlo do problema su se ponašali odvratno. Od užasnog razvlačenja i usporenih procesa rada...pa do ignoriranja obaveza i prava...

Na kraju sam dodjeljenog mi agenta izvrijeđao, i on se našao strašno uvrijeđen jer sam bezobrazan. A to što on vrijeđa mene kompletnim ponašanjem i stavom prema mojoj reklamaciji, koja je bila u potpunosti realna, u skladu sa svim pravilima i bez ikakvog potencijalnog problema...I da tako nešto traje skoro 4 mjeseca ukupno...ako to nije vrijeđanje - onda ne znam što jest.

Na kraju je sve završilo ok, i dobio sam novi uređaj, i novo je jamstvo krenulo teći i sve ok, ali sve je to trebalo biti odrađeno daleko daleko brže. 

Uglavnom ako si otvoreno bezobrazan -to je jako ružno, ali ako prcaš kupca u mozak svojim postupcima zamotanim u celofan - e to je onda ok, valjda, po njima.

 Mozda glupo pitanje ali zar ne postoji trzisna inspekcija u Hr? Nisam iz Hr pa ne znam kako to funkcionise ali trebalo je to davno njima prijaviti i sve bi rijesio u puno kracem roku....

 

Posmatrač kaže...
volegradele kaže...
Ja sam bio prijetio i sa trzisnom inspekcijom..malo mi je falilo da nisam otisao tim putem..sreca sto je prika iz vojnih dana radio u SD pa sam ga zamolio da posalje maili sa upitom i u roku 2 dana agonija od 3 mjeseca je zavrsena!
TV je dakako bio u ovlastenom servisu koji je ustanovio u roku od 7 dana da treba zamijenit panel!
Znaci 3 mjeseca sam bio bez TV kojeg sam platio 12,5K kn…

 Nemas sta prijetiti. Istekne 30 dana 31. ides u inspekciju. 

 Ma nema tih rokova upisanih...ako se ne varam, kod nas u zakonu postoji izraz razuman rok, i to je izraz koji je zamijenio "45 dana".

Osim ako netko ima neke druge informacije, to je zadnje što sam ja čuo. A i dosta se firmi uopće ne uzbuđuje kad im prijetiš, ili pošaljep inspekciju. Neke da, ali puno njih uopće ne reagira, kao da im je to svakodnevno, što moguće i da je.

4 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Strider91 kaže...

A šta misliš o Philips 55PUS8007/12. Ima na akciji za 999 KM.

 Po meni je dobar, baziran je na Android OS-u, ima i Ambilight ako te to ne smeta, ali većina sa foruma ima negativna iskustva i govore da treba izbjegavati 

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
miki1981 kaže...
volegradele kaže...
Ja sam ih kontaktirao 10 puta dobijes teleoperatera koji prosljedi dalje ali niko se nikad nije javio..ja sam razocaran s njihovom komunikacijom..
Na mailove su top odgovarali dok nisu odobrili novi TV..onda nastaje muk..2-3 mjeseca dok zaposlenik Sancta Domenike nije uputio sluzbeni mail..za 2 dana TV dosao na adresu..

 Užasni su...dakle super dok sve ugovoriš. Nakon toga nula.

Kad je došlo do problema su se ponašali odvratno. Od užasnog razvlačenja i usporenih procesa rada...pa do ignoriranja obaveza i prava...

Na kraju sam dodjeljenog mi agenta izvrijeđao, i on se našao strašno uvrijeđen jer sam bezobrazan. A to što on vrijeđa mene kompletnim ponašanjem i stavom prema mojoj reklamaciji, koja je bila u potpunosti realna, u skladu sa svim pravilima i bez ikakvog potencijalnog problema...I da tako nešto traje skoro 4 mjeseca ukupno...ako to nije vrijeđanje - onda ne znam što jest.

Na kraju je sve završilo ok, i dobio sam novi uređaj, i novo je jamstvo krenulo teći i sve ok, ali sve je to trebalo biti odrađeno daleko daleko brže. 

Uglavnom ako si otvoreno bezobrazan -to je jako ružno, ali ako prcaš kupca u mozak svojim postupcima zamotanim u celofan - e to je onda ok, valjda, po njima.

Klošarska firma. Imao sam slično iskustvo, samo bez vrijeđanja, makar je komunikacija s njihove strane bila ispod svake razine. Meni su prvo rekli da je popravak neisplativ i ponudili novi TV, ali inferioran i s cijenom duplo manjom od one koju sam platio za svoj TV. I još tražili nadoplatu jer je 2" veća dijagonala :D Ja ponudio drugi model približne vrijednosti, oni umjesto toga platili zamjenu panela, na čemu su uštedili valjda 200 kuna. Klošari, kažem. Na kraju ostvariš svoja prava, ali traje. Ovlašteni servis to brzo riješi, Partumu se nigdje ne žuri.

 

Šta se tiče ovog TCL-a, čim sam vidio da je Partum u igri, išao sam pročitat uvjete. I točno piše da se kao vrijednost uzima puna cijena TV-a, a ne plaćena akcijska. Al ne sumnjam da će se opet ciganit ako će mi trebat servis.

5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
miki1981 kaže...
Posmatrač kaže...
miki1981 kaže...
volegradele kaže...
Ja sam ih kontaktirao 10 puta dobijes teleoperatera koji prosljedi dalje ali niko se nikad nije javio..ja sam razocaran s njihovom komunikacijom..
Na mailove su top odgovarali dok nisu odobrili novi TV..onda nastaje muk..2-3 mjeseca dok zaposlenik Sancta Domenike nije uputio sluzbeni mail..za 2 dana TV dosao na adresu..

 Užasni su...dakle super dok sve ugovoriš. Nakon toga nula.

Kad je došlo do problema su se ponašali odvratno. Od užasnog razvlačenja i usporenih procesa rada...pa do ignoriranja obaveza i prava...

Na kraju sam dodjeljenog mi agenta izvrijeđao, i on se našao strašno uvrijeđen jer sam bezobrazan. A to što on vrijeđa mene kompletnim ponašanjem i stavom prema mojoj reklamaciji, koja je bila u potpunosti realna, u skladu sa svim pravilima i bez ikakvog potencijalnog problema...I da tako nešto traje skoro 4 mjeseca ukupno...ako to nije vrijeđanje - onda ne znam što jest.

Na kraju je sve završilo ok, i dobio sam novi uređaj, i novo je jamstvo krenulo teći i sve ok, ali sve je to trebalo biti odrađeno daleko daleko brže. 

Uglavnom ako si otvoreno bezobrazan -to je jako ružno, ali ako prcaš kupca u mozak svojim postupcima zamotanim u celofan - e to je onda ok, valjda, po njima.

 Mozda glupo pitanje ali zar ne postoji trzisna inspekcija u Hr? Nisam iz Hr pa ne znam kako to funkcionise ali trebalo je to davno njima prijaviti i sve bi rijesio u puno kracem roku....

 

Posmatrač kaže...
volegradele kaže...
Ja sam bio prijetio i sa trzisnom inspekcijom..malo mi je falilo da nisam otisao tim putem..sreca sto je prika iz vojnih dana radio u SD pa sam ga zamolio da posalje maili sa upitom i u roku 2 dana agonija od 3 mjeseca je zavrsena!
TV je dakako bio u ovlastenom servisu koji je ustanovio u roku od 7 dana da treba zamijenit panel!
Znaci 3 mjeseca sam bio bez TV kojeg sam platio 12,5K kn…

 Nemas sta prijetiti. Istekne 30 dana 31. ides u inspekciju. 

 Ma nema tih rokova upisanih...ako se ne varam, kod nas u zakonu postoji izraz razuman rok, i to je izraz koji je zamijenio "45 dana".

Osim ako netko ima neke druge informacije, to je zadnje što sam ja čuo. A i dosta se firmi uopće ne uzbuđuje kad im prijetiš, ili pošaljep inspekciju. Neke da, ali puno njih uopće ne reagira, kao da im je to svakodnevno, što moguće i da je.

 i kod nas u BiH pise tako ali inspektor to nikad nece protumaciti kao beskonacno. Kod nas se pod razumnim rokom umjesto 45 sada smatra 30 dana....

Ja sam tako radio dok sam bio inspektor. Jer inspektor ima ovlascenja da tumaci zakon za razliku od trgovca....

10 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav, roditelji kupuju TV nakon 10-15 godina i imaju popust 900kn u Elipso te 1000kn u Sancta domenica radi onih bodova na Visa Premium..

Za sad gledam, iako je overkill, da se pocaste sa: https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/PHI-55OLED707-12/ koji onda ispadne 5800kn

 

ili da ustede s nekim Samsungom ili drugim QLED? Koji bi onda takav TV bio kolko tolko konkurentan sto se slike tice oko 4000-6000kn?

Pitam jer ima previse QLED TV-a i ne snalazim se u oznakama. Traze 55".

12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Po toj cijeni nemaš kaj razmišljat, uzmi dok ima 

Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Popust se odnosi na bilosta iz Elipso/Sancta domenice, znaci i na ostale TV-e, a njima ne treba ni 120Hz ni Ambilight. Zato pitam.. Ja se necu koristit tim TV-om, nece nitko gejmat na njemu :/

13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Bacanje novca onda. Ako se neće iskorištavati full mogućnosti TV-a, nema smisla.  Uzmi ono što tek toliko služi svrsi. Još riskiraš burn in ako će non stop gledati zemaljske programe.

Moj PC  
0 1 hvala 1
14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Jel zna neko koji kabel mi je potreban za output na ovome razdjelniku, ne pise da se dobi u paketu..

Imam hdmi x 2, a za output treba hdmi i hdmi od neke krace duljine ili je hdmi i nes drugo?

https://www.ronis.hr/ugreen-hdmi-20-2x1-two-way-splitter-switch-box/484675/product/

Hvala lp

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
hardrock kaže...

Jel zna neko koji kabel mi je potreban za output na ovome razdjelniku, ne pise da se dobi u paketu..

Imam hdmi x 2, a za output treba hdmi i hdmi od neke krace duljine ili je hdmi i nes drugo?

https://www.ronis.hr/ugreen-hdmi-20-2x1-two-way-splitter-switch-box/484675/product/

Hvala lp

Bilo koji HDMI kabl će poslužiti svrsi, tipa ovaj Phillips: https://edigital.hr/hdmi-kabel-prikljucak/philips-swv2433w10-hdmi-kabel-3m-sa-ethernetom-p515636?utm_source=nabava.hr&utm_medium=price-comparison&utm_term=515636&utm_campaign=nabava.net

 

Čudno mi je da ga ima samo u ED-u, drugdje nisam našao isti ili sličan, znam da je bilo u Lidla preklani 

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
5 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Kakvi su ovo siroti popusti na LG OLED-e u Elipsu, smijurija :-) :-)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Bok ljudi,

 

trebam 65" TV, do cca 1200€, za jako svijetli dnevni boravak. Ne bi igrao igre na tom TV-u, sluzio bi za NETFLIX, HBO, EON (dosta sporta).

Malo sam "njuškao" i cijenovno izdvojio ovih par modela, ali kao i svaki put kad trazim TV, izgubim se ...

Molim pomoc/savjet. Hvala.

 

SAMSUNG QE65Q60BAUXXH 1059€ https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/SAMSUNG-QE65Q60BAUXXH/

SAMSUNG QE65QN85BATXXH 1249€ https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/SAMSUNG-QE65QN85BATXXH/

SAMSUNG QE65LS03BAUXXH 1149€https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/SAMSUNG-QE65LS03BAUXXH/

LG 65NANO783QA.AEU 1088€ https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/LG-65NANO783QA.AEU/

SONY KD65X81KAEP 1102€ https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/SONY-KD65X81KAEP/

 

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
4 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
gargo kaže...

Bok ljudi,

 

trebam 65" TV, do cca 1200€, za jako svijetli dnevni boravak. Ne bi igrao igre na tom TV-u, sluzio bi za NETFLIX, HBO, EON (dosta sporta).

Malo sam "njuškao" i cijenovno izdvojio ovih par modela, ali kao i svaki put kad trazim TV, izgubim se ...

Molim pomoc/savjet. Hvala.

 

SAMSUNG QE65Q60BAUXXH 1059€ https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/SAMSUNG-QE65Q60BAUXXH/

SAMSUNG QE65QN85BATXXH 1249€ https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/SAMSUNG-QE65QN85BATXXH/

SAMSUNG QE65LS03BAUXXH 1149€https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/SAMSUNG-QE65LS03BAUXXH/

LG 65NANO783QA.AEU 1088€ https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/LG-65NANO783QA.AEU/

SONY KD65X81KAEP 1102€ https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/SONY-KD65X81KAEP/

 

 

 Od ovih svih bi ti preporučio ovu Sony Braviu, jer je bazirana na GoogleTV-u, a kao drugi izbor ovog Samsunga QN85 ili ovog LG-a Nanocell 

 

Javi koji si uzeo i napiši prve utiske 

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
gargo kaže...

Bok ljudi,

 

trebam 65" TV, do cca 1200€, za jako svijetli dnevni boravak. Ne bi igrao igre na tom TV-u, sluzio bi za NETFLIX, HBO, EON (dosta sporta).

Malo sam "njuškao" i cijenovno izdvojio ovih par modela, ali kao i svaki put kad trazim TV, izgubim se ...

Molim pomoc/savjet. Hvala.

 

SAMSUNG QE65Q60BAUXXH 1059€ https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/SAMSUNG-QE65Q60BAUXXH/

SAMSUNG QE65QN85BATXXH 1249€ https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/SAMSUNG-QE65QN85BATXXH/

SAMSUNG QE65LS03BAUXXH 1149€https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/SAMSUNG-QE65LS03BAUXXH/

LG 65NANO783QA.AEU 1088€ https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/LG-65NANO783QA.AEU/

SONY KD65X81KAEP 1102€ https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/SONY-KD65X81KAEP/

 

 

 Samsung ti nema Dolby Vision , nego HDR + , a DV se sve više primjenjuje na streaming platformama.

Osobno posjedujem samo Samsung TV ove doma, ali da sam znao ovo za DV , gledao bih druge brendove koji podržavaju DV.

11 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Trebao bi preporuku za TV, do sad sam imo samsung ue50tu8072 i otišla je matrica nakon 2god i 6mj korištenja, koristim ga za Netflix, Hbo, Emby i za gledanje tv, cijenovno bi išao do nekih 500-600E veličina dijagonale može biti i veća od 50.

PSlamnik
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pero1998 kaže...

Trebao bi preporuku za TV, do sad sam imo samsung ue50tu8072 i otišla je matrica nakon 2god i 6mj korištenja, koristim ga za Netflix, Hbo, Emby i za gledanje tv, cijenovno bi išao do nekih 500-600E veličina dijagonale može biti i veća od 50.

 

Evo, imaš ovaj TCL, ista dijagonala kao i tvoj Sammy, samo je još baziran na GoogleTV-u: https://pevex.hr/qled-tv-tcl-50c631-uhd-dvb-t2-s2-android

 

Drugi izbor je ovaj LG, ima i HDR10: https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/LG-50UQ80003LB.AEU/

 

A kao zadnji izbor upada ovaj Phillips (nadam se da ćeš imati sreće sa njim, ljudi uglavnom imaju negativna iskustva): https://pevex.hr/led-tv-philips-50pus8007-12-uhd-dvb-t2-s2-android-ambilight

 

Uz sve ove TV-ove dobijaš 2+3 god. gare, ali samo uz registraciju ili nadoplatu.

 

Javi koji ti se od ovih sviđa i koji si uzeo te napiši utiske 

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
2 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pero1998 kaže...

Trebao bi preporuku za TV, do sad sam imo samsung ue50tu8072 i otišla je matrica nakon 2god i 6mj korištenja, koristim ga za Netflix, Hbo, Emby i za gledanje tv, cijenovno bi išao do nekih 500-600E veličina dijagonale može biti i veća od 50.

Svakako preporuka https://www.instar-informatika.hr/tv-tcl-55-55c735-120hz-dvb-t2cs2-4k-smart-tv/119716/product/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

https://www.displayspecifications.com/en/model/7f012c20

 

Za nešto preko 600 € dobiješ veći ekran, dolby Atmos, bolje zvučnike, 44 do 144 Hz varijabilno, itd...sve ti piše...

 

Volim LG, no taj model od 50" mi je preskup za ono što nudi, osobito za te novce ima samo 60Hz osvježavanja....

 

 

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano na miševima.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice