Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.321
|
čitano: 14.095.309
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ok sada definitivno mora biti neki problem sa tim modelom kada se poceo i u Konzumu prodavati za 7 i pol tisuća kuna. 

Ali kako si ga pronašao majstore svaka ti čast pretpostavljam da je bio skriven između plodova mora i svježeg povrća.

 

Bravo za pronalazak i dobra opcija za neke. 

 
3 0 hvala 0
17 mjeseci
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Mislim da je ovo neka patka jer se tv ne može uzeti nedostupan😀ali mouda im je ostao jedan primjerak pa si napravio dobar marketing ..sto se tice hisens oleda ni meni nije jasno zasto ljudi ne zele taj oled za 5000kn
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.11.2022 0:08 (ivano2000).
16 mjeseci
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Slučajno sam otkrio, jer sam otvorio nekakav Konzumov mail za crni petak, ali ne vidim više taj banner na njihovoj stranici...

Inače je vodio na ovu stranicu https://www.konzum.hr/web/t/kategorije/black-friday

 

Imaju još modela Philips 55oled707 za 6750 s Dinersom

i LG oled55a23la za 5625 s Dinersom

 
1 0 hvala 0
17 mjeseci
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pa imas link s lg oledom i philips oled onda su svi s greskom.. ja nikad nisam vidio kakav oled u konzumu tak da ne vjerujem u ovo..da je takva cijena vec bi bili na reklami prije i poslje dnevnika..
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.11.2022 1:07 (ivano2000).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Uređaj mora biti tvornički zapakiran. meni su u Elipso pokušali prodati QN95A pod izlikom da oni svaki TV otvore i testiraju pred kupcima i zato su im sve kutije otvorene. BTW 3 su imali i sva 3 su ili izložbeni ili povrati.
17 mjeseci
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Kaze mi poznanik da ce imati jos pokoju akciju 65 samsung oled za 10k kn..mislio sam proci povoljnije uzet 55 c2 lg il philips 707 ali ona akcija me jako privlaci
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.11.2022 8:35 (ivano2000).
 
0 0 hvala 0
18 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Imisic, sada si me zabrinuo. Prije dvadesetak dana sam kupio tv u sancta domenici, djelatnik ga je otvorio preda mnom, rekao da mora provjeriti je li sve ok. Malo mi je bilo cudno, ali rekao sam hajde sta ima veze. Sad moram provjeriti radne sate, jer ako su mi prodali izlozbeni u ponedjeljak im ide nazad. Doduse, prvo moram nabaviti obicni daljinski, jer kako sam vidio na samsungu se ne moze uci na secret menu preko ovog novog daljinskog sa samo nekoliko tipki.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Ma mislim da se onda ne trebas brinuti ako je TV otvaran pred tobom i ako je ambalaza bila originalno zapakirana. To je bila samo provjera da nije TV nastradao u transportu i manipulaciji do prodajnog mjesta. Gdje je taj Samsamsung za 10 kkn?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Franjo14 kaže...
Imisic, sada si me zabrinuo. Prije dvadesetak dana sam kupio tv u sancta domenici, djelatnik ga je otvorio preda mnom, rekao da mora provjeriti je li sve ok. Malo mi je bilo cudno, ali rekao sam hajde sta ima veze. Sad moram provjeriti radne sate, jer ako su mi prodali izlozbeni u ponedjeljak im ide nazad. Doduse, prvo moram nabaviti obicni daljinski, jer kako sam vidio na samsungu se ne moze uci na secret menu preko ovog novog daljinskog sa samo nekoliko tipki.

 Ne brini,standardna je procedura da otvore TV pred tobom da se uvjere da nema ostecenja prilikom transporta do njih.

Pa ako im se vratis nazad sa ostecenim TV-om da nemas pravo na reklamaciju za ostecenje.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Franjo14, s mojima je problem bio što nisu bili zapakirani tvornički, onebox otpakiran u jednom, drugi loše zapakiran natrag... U pravilu otvaranje se ne smije raditi u trgovini jer tvornički zapakiran TV jamči siguran transport, a ukoliko nešto nije u redu povrat u roku 14 dana je tu s razlogom.
18 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Mene sad muci to sto nisam vidio je li kutija bila tvornicki zapakirana prije nego je djelatnik otvorio. Mislim, ako im je praksa otvarati kutiju, za pretpostaviti je da bi ti pokazali da skidaju tvornicke naljepnice, sto meni ovaj ne da nije uradio, nego je to onako obavio na brzaka, a nije mu bila guzva u prodavnici. Ne znam, provjeriti cu bar radne sate, da vidim ima li tu nesto cudno.
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.11.2022 10:00 (Franjo14).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozz, mojim roditeljima riknuo TV jučer.

Dok su još aktualni popusti, ima li neka dobra ponuda za jeftini televizor, oni nisu baš zahtjevni, uvjeti su 49-60", ako je neki baš bolji/kvalitetniji, proteglo bi se do cca 3000 - max 3500kn.

 

 

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.11.2022 11:47 (markoal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
mučenik Al Akse kaže...

Može mišljenje za ovoga "poljaka"

 

https://pevex.hr/led-tv-philips-43pus8556-12-uhd-dvb-t2-s2-android-ambilight-3

 

Gledan po netu ali nigdi neke kvalitetne recenzije.

 Imam ga. Moj ima problem s krckanjem plastike kad se grije/hladi. Nisu mi to htjeli priznati u servisu. Najveći minus koji me iritira poprilično.
Od ostalog, loš VA panel kojeg spašava ambilight jer mu digne kontrast. Panel je bljedunjav u odnosu na moj 14 godina star Panasonic IPS. Daljinac katastrofa. Ima čini mi se isti SoC ko i jači modeli tako da je Android na njemu responzivan. Ne šteka ništa.

E da, uniformiranost panela je za k****. Nakon nekoliko mjeseci sam dobio  10cm horizontalnu traku po sredini koja je tamnija od ostatka TV-a pa se primijeti prijelaz u tamnijim scenama. Isto užaš. Ni na jednom monitoru kojeg imam nije tak loš ekran. 

Kad upališ neki 4K svijetli materijal izgleda super. Vrag je u detaljima.
Ja sam ga platio 3700kn. Preporučan kupovinu preko weba i ako uočiš iste probleme koje ja imam ekspresno ga vraćaj natrag.

3 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
markoal kaže...

Pozz, mojim roditeljima riknuo TV jučer.

Dok su još aktualni popusti, ima li neka dobra ponuda za jeftini televizor, oni nisu baš zahtjevni, uvjeti su 49-60", ako je neki baš bolji/kvalitetniji, proteglo bi se do cca 3000 - max 3500kn.

 

 

 https://www.hgspot.hr/led-tv-grundig-55gfu7900b-55-140cm-ultra-hd-4k-smart-tv-android-dvb-t2-c-s2-hevc-h-265
ZA OVE PARE NEMA MU RAVNOG, 5G GARANCIJE, ANDROID, ODLICAN ips PANEL.

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Hvala na preporukama. Interesira me jos kakva je ova? Vivax imago
https://www.makromikrogrupa.hr/tv-vivax-imago-a-58uhd10k-led-58-147cm-uhd-android

Koliko vidim ima i hdr10, sto mi se čini nice za tu cijenu.
Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
mučenik Al Akse kaže...

Može mišljenje za ovoga "poljaka"

 

https://pevex.hr/led-tv-philips-43pus8556-12-uhd-dvb-t2-s2-android-ambilight-3

 

Gledan po netu ali nigdi neke kvalitetne recenzije.

 Imam ga ja, OK je, ako ga dobijes za ovih 3200 super. Vise od 3500-3600 ne vrijedi. Panel nije najkvalitetniji, no kada je nesto upaljeno igrica/film korektno to odraduje. Ovo krckanje sto kolega spominje meni se ne dogada, jedino kad ugasim nakon par sati cuje se desetak sekundi, nije neki problem. Daljinski je good enough. Nemam neke vece zamjerke, uzeo sam OLED veci sad samo jer mi treba veci, mogao bi normalno igrat/gledat i na ovome.

4 godine
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav ekipa!

Treba mi sugestija koji tv uzeti da je 65 incha do 6 tisuca kuna..Casual gledanje,nsita specijalno ali sta se mozee najbolje uzet za te novce.
Hvala najljepsa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav, kupljen je Sony XR55X93JAEP za 5k. Treba ga predignut do ponedjeljka. Vidio sam ponudu i odma uzea za svaki slučaj, a ono što me zanima je da li postoji neka bolja opcija za 5k 55incha?

Najbitnija stavka je definitivno kvaliteta slike, ovaj Sony nije Oled ali je objašnjeno da je prvi rang ispod s tim nekim Full array zaslonom.

Da li da onda predignem to ili ima nekia bolja opcija ?

 

Lp

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
glupasto kaže...

Pozdrav, kupljen je Sony XR55X93JAEP za 5k. Treba ga predignut do ponedjeljka. Vidio sam ponudu i odma uzea za svaki slučaj, a ono što me zanima je da li postoji neka bolja opcija za 5k 55incha?

Najbitnija stavka je definitivno kvaliteta slike, ovaj Sony nije Oled ali je objašnjeno da je prvi rang ispod s tim nekim Full array zaslonom.

Da li da onda predignem to ili ima nekia bolja opcija ?

 

Lp

Ako ti je najbitnija stavka samo kvaliteta slike tu ce ti i najeftiniji oled pregazit taj LCD.

 

Sad sam pogledao na Nabava net i imas

LG C1 za 5999kn

Hisense A8G za 5100kn

Philips 706 za 5900kn

 

Daleko daleko najbolji od ta 3 oleda je LG C1 koji je ujedno i dan danas medju 5 najboljih TVa opcenito.

Hisense je najeftiniji ali i nudi najmanje featursa.

Philips je samo 100kn jeftiniji od C1 pa je apsolutno ne preporucljiv.

 

https://www.nabava.net/out.php?enc=pcT1SpN2w7HytQY0-NCUyDI_fyKOClB91mtBMZV9vU47eovt6rM1thb-i0nWKQAj

 

https://www.nabava.net/out.php?enc=pcT1SpN2w7HnXjPscmLz755kJEFxT3CjDbEndApXbB90VzcIZIx8KEQTn0zWGYj6

 

https://www.nabava.net/out.php?enc=pcT1SpN2w7Ft8p2LagGWcopJikcyStCrhq4hmz-Lgfq2Gxa8wpDSeQ6pXDmXC9yh

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.11.2022 16:22 (MEGATAMA).
9 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pa nije bitan izgled ni android, dakle slika i zvuk. Vidio sam za 5k Hisense OLED, al san bio skeptičan zbog marke, onda je ovi Hisense bolji?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
glupasto kaže...

Pa nije bitan izgled ni android, dakle slika i zvuk. Vidio sam za 5k Hisense OLED, al san bio skeptičan zbog marke, onda je ovi Hisense bolji?

Samo za kvalitetu slike da,ne moze se nikakav lcd mjerit sa oledom ako gledamo samo prikaz slike.

 

U postu iznad sam ti dao tri primjera a ovo se odnosi i na ostale sto se tice povoljnih oled preporuka u Hr.

Ne saljite mi privatne poruke jer ne zelim provest pola dana odgovarajuci na 100 privatnih poruka a onda na svaku koju odgovorim opet stize nivo pitanje,dva,tri.

9 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Odgovorija san prije nego si Editira svoju poruku s linkovima.

LG OLED mi li linkaš servisirani tv?? Il ja nešto krivo gledam.

Nisam ti slao nikakve privatne poruke

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
glupasto kaže...

Odgovorija san prije nego si Editira svoju poruku s linkovima.

LG OLED mi li linkaš servisirani tv?? Il ja nešto krivo gledam.

Nisam ti slao nikakve privatne poruke

 Nisam se referirao na tebe za poruke nego opcenito.

Sorry za LG C1 link,nisam skuzio da je servisiran.

16 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
ivano2000 kaže...
Pa imas link s lg oledom i philips oled onda su svi s greskom.. ja nikad nisam vidio kakav oled u konzumu tak da ne vjerujem u ovo..da je takva cijena vec bi bili na reklami prije i poslje dnevnika..

 Iskreno ne znam što pokušavaš reći s ovim, još si u poruci prije ove napisao da je Samsung nedostupan? Čemu takvi nepotrebni komentari na granici trolanja? Pa nije Konzum neka lijeva firma, zašto ne bi imala TVe u ponudi, pa makar ih samo sa skladišta prodavali?

 

Boris grozni kaže...
markoal kaže...

Pozz, mojim roditeljima riknuo TV jučer.

Dok su još aktualni popusti, ima li neka dobra ponuda za jeftini televizor, oni nisu baš zahtjevni, uvjeti su 49-60", ako je neki baš bolji/kvalitetniji, proteglo bi se do cca 3000 - max 3500kn.

 

 

 https://www.hgspot.hr/led-tv-grundig-55gfu7900b-55-140cm-ultra-hd-4k-smart-tv-android-dvb-t2-c-s2-hevc-h-265
ZA OVE PARE NEMA MU RAVNOG, 5G GARANCIJE, ANDROID, ODLICAN ips PANEL.

 

Po čemu se zna da je ovaj IPS panel baš odličan? Čudi me ova preporuka kad za nekoliko stotina kuna više se dobije TCL C635 koji je s VA panelom, QLED, Android koji bar ima 3GB RAM i 32GB pohrane, a isto 5 godina garancije.

glupasto kaže...

Pozdrav, kupljen je Sony XR55X93JAEP za 5k. Treba ga predignut do ponedjeljka. Vidio sam ponudu i odma uzea za svaki slučaj, a ono što me zanima je da li postoji neka bolja opcija za 5k 55incha?

Najbitnija stavka je definitivno kvaliteta slike, ovaj Sony nije Oled ali je objašnjeno da je prvi rang ispod s tim nekim Full array zaslonom.

Da li da onda predignem to ili ima nekia bolja opcija ?

 

Lp

 
Ja sam na prethodnoj stranici napisao koji je moj favorit do 5000 kuna (TCL 55C822). Čak sam i ja razmišljao o ovom i još jednom Sonyu i meni je prevagnulo što je TCL Mini LED, mislim da i ima više dimming zona, 2.1 soundbar, 2 godine kaska, jače specifikacije za Android, tako da na papiru mi izgleda bolje.

Za 5000 kuna imaš i Hisense OLED u Elipsa te za 150ak kuna nadokupiš 3 godine dodatne garancije.

Ali sve je to crna kutija dok nemaš jedno pored drugog i znaš usporedit.

 

----

Znam da ispadam neki TCL zagovaratelj (ili možda Dinersov ) ali evo da mogu prebacit u glavi cijenu za TV, ovaj noviji TCL model C835 za 6150 kuna s Dinersom je isto super opcija, a razlika naprema C825 (C822) je veći broj dimming zona, a i sigurno su popeglali pokoju stvar od prošlogodišnje verzije.

https://bazzar.hr/p/45GZJMX-tcl-mini-ledtv-55-55c835-google-tv

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.11.2022 16:44 (IvanIvic).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
A spominjan mi je taj MiniLed na nekim televizorima. Ovaj Sony je Full Aray što mi je prezentirano kao korak do Oleda a jednak MiniLedu. Sad ne znam jesam li prevaren što se tiče te informacije, jiš uvijek mogu otkazati.
 
0 0 hvala 0
17 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Gdje si nasao 55x93j za 5.000kn?
I mene zanima…

THX
TonyTheB
9 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Emezetta akcija za članove kluba plus bodovi na članskoj kartici koje se prikupljalo cijelu prošlu godinu i došlo se do 5k
 
0 0 hvala 0
17 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
A…thx.

P.S. Ako se predomislis, otkupit cu ga neotvorenog

:-)
TonyTheB
9 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
A evo gledam, najsličniji cjenovno OLED je ipak samo ovaj Hisense, Hisense koliko vidim je OLED 50hz a sony Full Array 120hz i Dolby neke stvari puste. Još se mislim što ću
 
1 0 hvala 0
17 mjeseci
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ovaj c1 je vracen i servisiran oled tak da i to treba napomenut zasto takva cijena..

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice