Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.321
|
čitano: 14.094.703
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
FantazZ kaže...

Ima tko iskustva s Xiaomi tv-om? 

Vidim da ima u linksu 55", 3,500kn.

 

 Čitao sam da ljude jako iritira jer nakon nekog vremena se stalno pojavljuju reklame na ekranu. Za kvalitetu samog TVa  ne bih znao.

5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
mmafan kaže...
FantazZ kaže...

Ima tko iskustva s Xiaomi tv-om? 

Vidim da ima u linksu 55", 3,500kn.

 

 Čitao sam da ljude jako iritira jer nakon nekog vremena se stalno pojavljuju reklame na ekranu. Za kvalitetu samog TVa  ne bih znao.

 Ako je ovo istina, onda je to ogroman minus i za mene osobno no-go. A razmišljao sam ubosti 65" drugi mjesec.

14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Vidim da ovaj tv ima dobru kritiku:
Samsung QLED 4K Q60T 163 cm (65 Zoll) (Quantum Dot, Dual LED, Quantum HDR) [Modelljahr 2020] [Energieklasse A+]

To bi kod nas bio ovaj model?:
QE65Q60TA

Što kažete na taj model? Malo je cijena viša nego što sam mislio...
Ima li prijedloga za neki drugi model?

http://jeftini-top-proizvodi.com
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
KAVAhr kaže...

Vidim da ovaj tv ima dobru kritiku:
Samsung QLED 4K Q60T 163 cm (65 Zoll) (Quantum Dot, Dual LED, Quantum HDR) [Modelljahr 2020] [Energieklasse A+]

To bi kod nas bio ovaj model?:
QE65Q60TA

Što kažete na taj model? Malo je cijena viša nego što sam mislio...
Ima li prijedloga za neki drugi model?

Ovisi koliko si zahtijevan korisnik.

 

https://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/q60t-qled

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.10.2020 11:50 (MEGATAMA).
14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Hm... e sada, što to točno znači?

Pa rekao bih da nisam sada neki jako zahtjevan... Bitna mi je ta veličina i da mogu spojiit iMac na njemu i gledanje Youtube videa i ponekad koji Film na HD ili Bluray. Ne znam što i koliko zahtjevan mogu biti?!

Trenutno imam star tv tipa preko 10 godina, sada želim neki upgrade, novi stan... TV će biti na zidu i stalak imati "ruku" pa bi ga okretao par puta ovisno gdje sjedim.

Pa možete mi reć koji modeli bi preporučili? Odnosno na što moram gledati radi funkcija/procesora i slično?

http://jeftini-top-proizvodi.com
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
KAVAhr kaže...

Hm... e sada, što to točno znači?

Pa rekao bih da nisam sada neki jako zahtjevan... Bitna mi je ta veličina i da mogu spojiit iMac na njemu i gledanje Youtube videa i ponekad koji Film na HD ili Bluray. Ne znam što i koliko zahtjevan mogu biti?!

Trenutno imam star tv tipa preko 10 godina, sada želim neki upgrade, novi stan... TV će biti na zidu i stalak imati "ruku" pa bi ga okretao par puta ovisno gdje sjedim.

Pa možete mi reć koji modeli bi preporučili? Odnosno na što moram gledati radi funkcija/procesora i slično?

 Koja ti je gornja granica cijene i minimalna dijagonala koju zelis?

I dali kupujes u Hr ili?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
MEGATAMA

 Koja ti je gornja granica cijene i minimalna dijagonala koju zelis?

I dali kupujes u Hr ili?

 Molim savjet za best buy Tv 55' do 7.000kn. hvala

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
njuskalo56 kaže...
MEGATAMA

 Koja ti je gornja granica cijene i minimalna dijagonala koju zelis?

I dali kupujes u Hr ili?

 Molim savjet za best buy Tv 55' do 7.000kn. hvala

Ako negdje mozes nac ovaj do 7k taj je vrhunski.

 

https://www.sancta-domenica.hr/televizori/led-tv/qled-tv-samsung-qe55q85r-2019.html

 

Ili ovaj

 

https://www.sancta-domenica.hr/televizori/led-tv/qled-tv-samsung-qe55q80r-2019.html

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.10.2020 12:27 (MEGATAMA).
14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Znači 65" mora biti, eventualno veći, znači 75", ali zbog cijene 65", ispod ne bih.

U HRV/ZG sam, ali imaju ovi njemački shopovi popusti dosta i šalju za Hrvatsku, pa eventualno ako tamo nešto nađem.

Ovaj koji si ti poslao je nažalost 55", pa otpada. Gornja granica je... Pa recimo nekih 6000, ali ako je baš neki top model, tj. ako se baš kuži razlika u prikazu, onda ajmo reć max do 7000kn

http://jeftini-top-proizvodi.com
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.10.2020 12:38 (KAVAhr).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
miikaa77 kaže...

Pozdrav jel mi neko moze rec kakav je ovaj TV. Interesuje me sto se tice gaminga za PS5. Dakle ne treba mi nista specijalno, samo me zanima moze li dat ruke za 5icu, tj. da bude solidan ili ok. Hvala na odgovorima. 
https://www.lg.com/uk/tvs/lg-49UJ635V

 ?

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
miikaa77 kaže...
miikaa77 kaže...

Pozdrav jel mi neko moze rec kakav je ovaj TV. Interesuje me sto se tice gaminga za PS5. Dakle ne treba mi nista specijalno, samo me zanima moze li dat ruke za 5icu, tj. da bude solidan ili ok. Hvala na odgovorima. 
https://www.lg.com/uk/tvs/lg-49UJ635V

 ?

 

mmze.. super je... i nemoj vise spamati po grupama...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
KAVAhr kaže...

Znači 65" mora biti, eventualno veći, znači 75", ali zbog cijene 65", ispod ne bih.

U HRV/ZG sam, ali imaju ovi njemački shopovi popusti dosta i šalju za Hrvatsku, pa eventualno ako tamo nešto nađem.

Ovaj koji si ti poslao je nažalost 55", pa otpada. Gornja granica je... Pa recimo nekih 6000, ali ako je baš neki top model, tj. ako se baš kuži razlika u prikazu, onda ajmo reć max do 7000kn

 Ni za 7000kn se neces nesto previse usreciti u toj velicini. Do tog iznosa eventualno hisense 65u7qf ili u8qf. Cekaj BF, nemas druge ;)

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
andrtejkr kaže...
KAVAhr kaže...

Znači 65" mora biti, eventualno veći, znači 75", ali zbog cijene 65", ispod ne bih.

U HRV/ZG sam, ali imaju ovi njemački shopovi popusti dosta i šalju za Hrvatsku, pa eventualno ako tamo nešto nađem.

Ovaj koji si ti poslao je nažalost 55", pa otpada. Gornja granica je... Pa recimo nekih 6000, ali ako je baš neki top model, tj. ako se baš kuži razlika u prikazu, onda ajmo reć max do 7000kn

 Ni za 7000kn se neces nesto previse usreciti u toj velicini. Do tog iznosa eventualno hisense 65u7qf ili u8qf. Cekaj BF, nemas druge ;)

 Da,realno nema nista za sto bih mogao rec to je super tv.

Za moje kriterije minimum za izvrstan tv je sony serija 9 a sve ovo ispod je podjednako i jedina velika razlika je IPS/VA

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Hmmm...

A koji bi mi mogli preporučiti da je Samsung, LG ili Philips neki...od 65" pa koji je onako da kažete ok i od koje cijene se kreću ti neki kvalitetniji? Jer za tie modele mogu možda neki popust dobiti, pa slobodno par modela navedite pa da vidim za koliko manje mogu dobiti, hvala!

http://jeftini-top-proizvodi.com
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Vidim dosao mi mail od ekupi -15% na lg televizore.Kao i obicno cijene podigli za tocno 15% tako da nakon unosa koda cijena je identicna kao i danas ujutro.(bas ujutro gledao jedan tv)

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Uvijek iste fore na ekupi, ali jednom godisnje ga bas spuste, samo trebas imat zivaca i volje i stalno pratit....

I believe Wi can Fi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

pozdrav ljudi,

kupio sam lg 65um7450pla i primjetio sam jednu stvar..slika na nasim kanalima preko dvb-ta kao i preko maxtv kao da ne ide glatko nego da svakih par sekundi stucne (najvise rtl, al primjetio i na nova tv), kao da ima onaj frame skipping. neznam kako se to tocno zove.

blu ray film koji sam gledao radi normalno..probao sam malo mijenjati postavke, ukljucivati, iskljucivati i mislim da se nesto smanjilo ali ne ide skroz glatko..to je bilo jučer kad sam ga tek postavio, danas ću se malo više zezati s postavkama al nisam optimističan..

dolazim s panasonic plasme gdje ničeg toga nije bilo..

mislim neznam to će me izludit ako se ne može riješiti vratit ću ga

ima li netko slična iskustva i da je uspio riješiti ili što već?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

A kakva ti je razina i kvaliteta signala sa antene?

7 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

nisam gledao al mislim da je okej...nije do signala, jer ista stvar se desava i na maxtv kad gledam koji ne ide preko antene..

 

neznam mozda je moje oko preosjetljivo, možda drugi to ne vide..al kad svakih nekoliko sek vidis kako slika lagano zapne ja poludim

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.10.2020 9:47 (punkrockos).
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav,

Ograničen sam prostorom te mi je max moguća dijagonala tv-a 60. Izbor u toj veličini je vrlo ograničen i potencijalni potpisani tv-i su LG 60UM7100 i samsung 58RU7102. Jel bi ste žrtvovali tih 10cm pa kupili nešto u veličini 55'' ili ostali pri onom veće je bolje? Max bi potrošio 5500kn. Hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Kolko sam ja upratio kod dosta proizvodaca se za te "nestandardne" dimenzije koriste drugi paneli od onih u toj seriji, pa ti vidi.

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
debaser kaže...

Pozdrav,

Ograničen sam prostorom te mi je max moguća dijagonala tv-a 60. Izbor u toj veličini je vrlo ograničen i potencijalni potpisani tv-i su LG 60UM7100 i samsung 58RU7102. Jel bi ste žrtvovali tih 10cm pa kupili nešto u veličini 55'' ili ostali pri onom veće je bolje? Max bi potrošio 5500kn. Hvala

Bjezi od tih nestandardnih panela da ih tako nazovem,uzmi dobro testirani 55inch model.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Darko92 kaže...

 

Ja bi uzeo ovaj zadnji, tu8072. Iako su ti televizori svi dosta slicni, ali nisu ni neke razlike u cijeni.

12 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Zanima me TCL55EP680, ima li netko iskustva sa TCL-om? Hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
andrtejkr kaže...
Darko92 kaže...

 

Ja bi uzeo ovaj zadnji, tu8072. Iako su ti televizori svi dosta slicni, ali nisu ni neke razlike u cijeni.

 Imaš iskustva s njim ili? I mene zanima.

4 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Imam TCl već skoro godinu dana i zadovoljan sa njime s obzirom na cijenu, on je android i jako rijetko se zna desiti na njemu da netflix ako se baš dugo gleda u komadu ( preko 3h) nakon prebacivanja na "obične programe" zapne i sam se restarta, tuner za dvb t2 (hevc 265) je jako dobar , aplikacije osim navedenog rade dobro(hbo go, youtube, kodi)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
bill86 kaže...
Imam TCl već skoro godinu dana i zadovoljan sa njime s obzirom na cijenu, on je android i jako rijetko se zna desiti na njemu da netflix ako se baš dugo gleda u komadu ( preko 3h) nakon prebacivanja na "obične programe" zapne i sam se restarta, tuner za dvb t2 (hevc 265) je jako dobar , aplikacije osim navedenog rade dobro(hbo go, youtube, kodi)

 Imaš konkretan model ili neki drugi? ovaj je trenutno na akciji (do sutra) 3990kn...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
stipest kaže...
andrtejkr kaže...
Darko92 kaže...

 

Ja bi uzeo ovaj zadnji, tu8072. Iako su ti televizori svi dosta slicni, ali nisu ni neke razlike u cijeni.

 Imaš iskustva s njim ili? I mene zanima.

 Dalje od gledanja po centrima ne, ali sam dosta citao o njima jer razmatram 50ru7400/tu8000/8500 za roditelje. Koliko sam skuzio, nema neke dramaticne razlike. 

8 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ljudi pozdrav, trebao bih pomoć oko odabira televizora. Televizor ne kupujem sebi, kupujem prabaki kojoj će služit za gledanje/slušanje Slavonske TV i Osječke TV, dakle specifikacije toliko nisu bitne, bitno mi je da je 32 inča, da ima ovaj novi signal (zbog tog signala joj i mijenjamo TV), da je što jeftiniji i da je dostupan u Linksu.

Tri monitora su mi zapela za oko, dva Elit, jedan Blaupunkt.

 

ELIT L-3220ST2

 

ELIT L-3217ST2

 

BLAUPUNKT BN32H1032EEB

 

Po specifikacijama mi se čine gotovo identični, ali nisam ekspert pa trebam pomoć, ima li kakve razlike između ovih televizora i koji mi preporučujete da uzmem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice