Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.321
|
čitano: 14.100.044
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pozdrav,
zanima me Vaše mišljenje za ovaj TV
Sony LED TV prijemnik KDL-32WE615B
Cijena je oko 2800kn mada mi je budzet i do 4000kn ali je problem što bi tv trebao biti max do 40" i ovo je najbolje što sam uspio pronaći do 40". TV bi bio većinom za gledanje satelita i filmova i serija preko usba, te nešto sitno zemaljske tv
Dvaput pokušavati istu stvar, a očekivati drugačije rezultate je ludost.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Ovo na slici ekrana mog lg tv-s nije sunce. Probijanje? Ima li spasa?
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Mad Ant kaže...

LG GX OLED Unboxing and Basic Setup - Digital Trends

 

 

 

Zanimljiv i dosta atraktivan 55GX, i samo 199€ skuplji u odnosu na 55CX što je ugodno iznenađenje:)

 

Vrlo tanki design ali ne kao ona W serija pa je GX moguće smjestit sa stalkom odnosno s dvije nogice koje se ili kupe ili dobiju gratis ovisno o tržištu, shopu/akciji. Kod 65" i 77" je razlika u cijeni ipak veća između CX i GX međutim za nekoliko mjeseci to će sve biti puno jeftinije i s malom razlikom. Kome treba nešto bolji zvuk i voice hands free onda je GX bolji odabir.

 

Ono što je NEUGODNO iznenađenje da je LGE od 2020. bez DTS codeca. Već ima dosta toga na avs i sličnim forumima i ekipa je potvrdila da novi LG OLED-i ne podržavaju DTS:( Znači kao Panasonic, Samsung sada i LG više neće plaćati licencu- za sada samo još Sony od velike četvorke ostaje s DTS-om, no kako je krenulo i oni bi mogli 2021. se pridružiti ovima..izgleda da je cijena za tu DTS licencu postala nepremostiva prepreka za ove najbogatije tech kompanije  

 

 

Glede nove 2020 NANO serije po prvim previewima i testovima navodno su dosta bolji nego prošlogodišnji, i to baš NANO90/91. Možda je to jednostavno pošteni farewell budući da krajem godine LGD prestaje s proizvodnjom LCD panela.

 

https://www.forbes.com/sites/johnarcher/2020/03/31/lg-65nano90-4k-tv-first-impressions-shockingly-promising/#5676cd6a5466

 

 

U EU to je model 55/65NANO917NA koji je čak i malo bolji od us modela:)

 

https://www.displayspecifications.com/en/comparison/328c1108a2

 

https://www.lg.com/de/tv/lg-65nano917na

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.4.2020 15:10 (Flagship).
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Flagship kaže...

 

Zanimljiv i dosta atraktivan 55GX, i samo 199€ skuplji u odnosu na 55CX što je ugodno iznenađenje:)

 

Vrlo tanki design ali ne kao ona W serija pa je GX moguće smjestit sa stalkom odnosno s dvije nogice koje se ili kupe ili dobiju gratis ovisno o tržištu, shopu/akciji. Kod 65" i 77" je razlika u cijeni ipak veća između CX i GX međutim za nekoliko mjeseci to će sve biti puno jeftinije i s malom razlikom. Kome treba nešto bolji zvuk i voice hands free onda je GX bolji odabir.

 

Ono što je NEUGODNO iznenađenje da je LGE od 2020. bez DTS codeca. Već ima dosta toga na avs i sličnim forumima i ekipa je potvrdila da novi LG OLED-i ne podržavaju DTS:( Znači kao Panasonic, Samsung sada i LG više neće plaćati licencu- za sada samo još Sony od velike četvorke ostaje s DTS-om, no kako je krenulo i oni bi mogli 2021. se pridružiti ovima..izgleda da je cijena za tu DTS licencu postala nepremostiva prepreka za ove najbogatije tech kompanije  

 

 

Glede nove 2020 NANO serije po prvim previewima i testovima navodno su dosta bolji nego prošlogodišnji, i to baš NANO90/91. Možda je to jednostavno pošteni farewell budući da krajem godine LGD prestaje s proizvodnjom LCD panela.

 

https://www.forbes.com/sites/johnarcher/2020/03/31/lg-65nano90-4k-tv-first-impressions-shockingly-promising/#5676cd6a5466

 

 

U EU to je model 55/65NANO917NA koji je čak i malo bolji od us modela:)

 

https://www.displayspecifications.com/en/comparison/328c1108a2

 

https://www.lg.com/de/tv/lg-65nano917na

 

 

DTS izgleda ili kao greška ili je novi šef počeo rezati sve i svašta. Digitalni standardi će dolaziti i otpadati, kao i fizički, konzole su dobar primjer. Drugo što nas dosta na ovim prostorima ima gro materijala "u arhivi" i nismo prešli na striktno streaming samo novih stvari (ili re-releasanih). Nije da se ne može dalje (androidbox, PC ...) ali nije baš isto...

 

Ali problemi sa eARC passthrough svega su puno grđi, koliko god oni naglašavali da eARC još nije complete. Meni je to dovoljno za nenabavku, radije pričekam slijedeću seriju IMHO.

 

Za novi NANO ne znam, treba to "vidjeti" malo podrobnije, iako je dovoljno objasnio u textu, ali opet...

 

- - - - - -

 

Izgleda da će 2020. biti pušiona općenito, pogotovo kada gledam Samsung TU8000 i Q60T downgrade.

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.4.2020 18:26 (Mad Ant).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
To je cca 3 godine star model, ne vrijedi to toliko novaca za tu dimenziju. A imas i 39" i 40" modela koliko oces, ako ti mogu stat ofc
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Loo kaže...
Pozdrav,
zanima me Vaše mišljenje za ovaj TV
Sony LED TV prijemnik KDL-32WE615B
Cijena je oko 2800kn mada mi je budzet i do 4000kn ali je problem što bi tv trebao biti max do 40" i ovo je najbolje što sam uspio pronaći do 40". TV bi bio većinom za gledanje satelita i filmova i serija preko usba, te nešto sitno zemaljske tv

 Zar nemaš 40" tv-e, zašto gledaš 32 ako stane 40?

tomislav10 kaže...
Ovo na slici ekrana mog lg tv-s nije sunce. Probijanje? Ima li spasa?

 Pročitaj ovu temu:

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/televizori/problem-lg-lcd-svijetle-tocke/269252.aspx?page=0&jumpto=6018488&sort=asc&view=flat

9 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Ja se ispričavam, sad tek vidim da sam nesto krivo prekopiro. Ovaj model sam mislio kupiti Sony KDL-40WE665 na mall.hr 2830kn.
Zanima me za početak jel ima neko iskustva sa tim tvom jer ne vidim ništa po netu o njemu. Ima li kakav bolji tv od 40" jer nije problem dat nešto više para al ovo sam jedino našao. Nekako mi je slab izbor ovih tva od 40". Malo sam zaostao u vremenu... zadnji put kad sam kupovao tv sam kupio 106cm i to je tada bilo ogromno 🤣🤣
Dvaput pokušavati istu stvar, a očekivati drugačije rezultate je ludost.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir - savjet

Molim preporuku za TV kojim bi gledao televiziske programe, te HBO GO. Filmovi i sport prije svega.

Budžet do oko 4 soma kuna, a veličina 49-50'', eventualno 55''. Obavezno da podržava HBO GO uslugu  (Hisense ?).

100Hz ako može (i ako je potrebno ?)

Ako vam se da možete mi u poruci navesti i gdje kupiti model koji preporučate ...

 

P.S. kao što je vidljivo iz mog prethodnog posta na postojećem TV-u su mi otpale diode, pa zato i ovaj post

P.S. obzirom da mi55'' tv te stane izbacio sam ga iz odabira

0 LG 49um7450 (ili 7600 ..)
0 LG 50um7450 (ili 7600..)
7 LG 49SM8500 (ili 8600)
0 Samsung 50ru74XX
0 Samsung 49ru8002
0 Hisense H50U7B (HBOGO ?)
0 Samsung 49q60
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.4.2020 15:58 (tomislav10).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Da li netko u Hrvatskoj kalibrira televizore?
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Mad Ant kaže...

 Izgleda da će 2020. biti pušiona općenito, pogotovo kada gledam Samsung TU8000 i Q60T downgrade.

 

Samsung je naravno uvijek na vrhu neugodnih iznenađenja pa je tako i 2020. Osim što nema DTS-a, DV-a veći je problem što je downgrade nikad veći- sada i na vrhu jer npr tko kupi top model 4K serije za ovu godinu aka Q95T mora znati da će dobiti 8bit+FRC panel sa nekoliko STOTINA dimming zona MANJE u odnosu na prošlogodišnji model!

 

Q95T

 

Znači htio ne htio tko hoće top samsunga ili će ić na stari Q90R dok ih još ima ili će morati na 8K seriju odnosno barem 55/65Q800T a koja naravno košta više od OLED-a.

 

Kad smo kod novih LG OLED-a ono što je obećavajuće su ipak znatno niže cijene, zbog svih ovih situacija vjerojatno nas čekaju nikad povoljniji OLED tv-i. Za primjer je recimo novi 77CX koji odmah u startu ide čak i 30% od preporučene cijene: s 7000 na 4999€

 

https://www.electronic4you.de/lg-oled77cx9la-4k-uhd-oled-tv-186946.html

 

A tek je travanj, za 6 mjeseci nitko ne zna kakve bi mogle bit cijene međutim ne bih se čudio situaciji s 65CX 1499€, 55CX 999€ a 48" 699€ :)

 

 

12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Obzirom da mi ništa veće od 50'' ne stane izbor sam suzio na LG i Samsunga 49-50''.

Naginjem lg-u sa VA panelom ali nisam siguran kakav je u usporedbi sa VA panelom od Samsunga. I da li smisla dati cca 1300kn za lg 49sm8500 za gledanje filmova i sporta na televiziji?

0 LG 49um7450 (ili 7600 ..)
2 LG 50um7450 (ili 7600..)
3 LG 49SM8500 (ili 8600)
0 Samsung 50ru74XX
5 Samsung 49ru8002
0 Samsung 49q60
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.4.2020 19:00 (tomislav10).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Koji tv ima najbolju sliku.... znači tražim tv 55 - 65 zoll... ne trebam zvuk, android, smart funkcije samo slika 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
joozza kaže...

Koji tv ima najbolju sliku.... znači tražim tv 55 - 65 zoll... ne trebam zvuk, android, smart funkcije samo slika 

 Oled, lg c9 kao najzaokruzeniji tv

4 godine
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav,

 

tražim malo jeftiniji 4k smart tv za kojeg bi dobio najviše u vidu kvalitete slike i općenito. Ova četiri su top pick, a koristit će se za filmove, yt, twitch i poneki gaming pes, fifa itd. Odgovara mi veličina oko 40", 50" mi je skoro preveliko ali preživio bih :). Budget do 2600kn

 

Koji bi mi preporučili i zašto?

 

 

LG 43UM7450PLA 2600kn     --- https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/LG-43UM7450PLA.AUE/

 

Samsung UE43RU7172 2500kn --- https://www.svijet-medija.hr/art/televizor-samsung-ue43ru7172-led-uhd-4k-smart-tv-t2-hevcs2/93012

 

HISENSE H50U7B 2500kn     --- https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/HISENSE-H50U7B/

 

HISENSE H43B7500 2200kn   --- https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/HISENSE-H43B7500/

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.4.2020 22:12 (MariNN).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
tomislav10 kaže...

Obzirom da mi ništa veće od 50'' ne stane izbor sam suzio na LG i Samsunga 49-50''.

Naginjem lg-u sa VA panelom ali nisam siguran kakav je u usporedbi sa VA panelom od Samsunga. I da li smisla dati cca 1300kn za lg 49sm8500 za gledanje filmova i sporta na televiziji?

 

- LG 49um7450 (ili 7600 ..)

- LG 50um7450 (ili 7600..)

- LG 49SM8500 (ili 8600)

- Samsung 50ru74XX

- Samsung 49ru8002

- Samsung 49q60

 

- LG 49um7400 - IPS 60Hz, bez Magic remote (ne postoji 49UM7450)

- LG 50um7450 - VA 60Hz

- LG 49SM8500 - IPS 120Hz

- Samsung 50ru74XX - VA 60Hz

- Samsung 49ru8002 - VA 60Hz

- Samsung 49q60 - VA 60Hz

 

Kao što vidiš većina izbora ti je 60Hz, te su neki IPS. LG ne radi svoje VA panele nego kupuje od drugih (Samsung, AUO, ...) te je u tvom izboru jedino 49Q60R bolji jer je QLED (ala Nanocell kod LG-a, npr. ovaj SM8500).

Ako tražiš IPS 120Hz onda LG 49SM8500. Ako tražiš VA onda ili LG 50UM7450 ili Samsung 49RU8002.

 

http://hdtelevizija.com/wp-content/uploads/2019/05/LG_TV-LineUp_chart_2019.jpg

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.4.2020 21:17 (Mad Ant).
13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Sad imam Samsung 32C530 star oko 8.g. i još uvijek radi vrhunski, ali bi zbog dvbt2 i općenito slike itd uzeo nešto novo. 

 

Može preporuka za TV 40" i 43" do 2500kn, može se i do 3000kn nagurati ako je baš sad velika razlika u kvaliteti slike itd. 

TV se gleda sa 2 do 2.5m max pa me zanima hoće li 43"biti previše? 

Isto tako bitno je da ima garanciju sto veću npr. 5.g. i da ima dobru sliku. 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pixel kaže...
joozza kaže...

Koji tv ima najbolju sliku.... znači tražim tv 55 - 65 zoll... ne trebam zvuk, android, smart funkcije samo slika 

 Oled, lg c9 kao najzaokruzeniji tv

 Dalo bi se tu raspravljat, da C9 kao neki "Best buy" , B9 ima skoro jednaku sliku (C9 imam, B9 sam vidio usporedno, kad sam kupovao bila im je ista cijena zato sam C9 uzeo, ali nebi žalio i da je B9). Navodno za filmski spektar je Panasonic kralj(TX-55GZ2000 pa onda X-55GZ950 i vjerojatno noviji HZ modeli) jer se u Hollywoodu koriste kao kalibracijski ekrani i imaju i nabolji brightnes i sve te đinđe minđe, a i Sony OLED kažu ima bolju kvalitetu slike od LG-a. Doduše Panasonica nikad nisam imao prilike vidjeti uživo, a Sony i LG nisam direktno mogao usporediti side by side, ali tako internetovi kažu. 

 

 

 

 

@marxone 

Ja sutra vjerojatno uzimam TCL 43EP660, doduse uzimam tv za sobu, bitne su mi što bolje crne, i što manja minimalna jačina osvijetljenja, kut gledanja mi je minimalan tako da sam se odlužio za VA panel. Ako planiraš gledati u osvijetljenoj sobi, imati veći kut gledanja i manje po noći, IPS ti je bolja opcija, ali sve u svemu to je nešto što sam moraš odlučiti. 

 

TCL jer u tim dimenzijama čini mi se nudi najviše featurea.  Problem je što tek od 49-50 televizije postaju "ozbiljnije" u Americi imaju odličan Visio za 43" koji bi mi bio idealan ali šta je tu je, jer u europi tek od 48.5+ incha imamo izbor. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.4.2020 0:40 (Vule).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
MariNN kaže...

Pozdrav,

 

tražim malo jeftiniji 4k smart tv za kojeg bi dobio najviše u vidu kvalitete slike i općenito. Ova četiri su top pick, a koristit će se za filmove, yt, twitch i poneki gaming pes, fifa itd. Odgovara mi veličina oko 40", 50" mi je skoro preveliko ali preživio bih :). Budget do 2600kn

 

Koji bi mi preporučili i zašto?

 

 

LG 43UM7450PLA 2600kn     --- https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/LG-43UM7450PLA.AUE/

 

Samsung UE43RU7172 2500kn --- https://www.svijet-medija.hr/art/televizor-samsung-ue43ru7172-led-uhd-4k-smart-tv-t2-hevcs2/93012

 

HISENSE H50U7B 2500kn     --- https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/HISENSE-H50U7B/

 

HISENSE H43B7500 2200kn   --- https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/HISENSE-H43B7500/

 

 H50U7B daleko najbolji od tih

Koka, dskoteka, Marlboro, Suzuki
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.4.2020 6:15 (8ax).
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
8ax kaže...

 H50U7B daleko najbolji od tih

 Znam da je pao snijeg ali smanji hiperbole. Jer vrlo lako možeš flipari stvar i reći da je 43UM7450 IPS daleko najbolji po kutu gledanja...

 

U7B je standardni VA 60Hz na cca 300 nita...

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.4.2020 8:44 (Mad Ant).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pa da, standardni TV, za razliku od ovih ostalih najjeftinijih mogucih modela... (okej, B7100 - B7500...)
Koka, dskoteka, Marlboro, Suzuki
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
8ax kaže...
Pa da, standardni TV, za razliku od ovih ostalih najjeftinijih mogucih modela... (okej, B7100 - B7500...)

 Cijeli taj razred svakog brenda je jedan te isti TV sa manjim razlikama (mimo IPS/VA). Da iole opipljivije iskacu (FALD, 10bit, preko 500 nita itd.) kostali bi vise. A U7B po nicemu ne iskace, jer cak i to sto je Edge LED mu izgleda ne pomaze da ima vise DSE-a. "Podrska" za Dolby Vision je smijeh s obzirom na 250-300 nita i 8bit+FRC, znaci wide gamut nula bodova itd.

 

U izboru koji je naveden (mimo IPS/VA) je stvar izbora sta ti se vise sviđa, OS, nogice, okvir, bla, nego nekakav kvalitativni odmak slike od ostalih. Moglo bi se raspravljati o kvaliteti izrade, ali niko ih nema dovoljno dugo da npr. znamo da ce jednom prije otpasti difuzori ili pregorjeti elektronika prilikom npr. zagrijavanja...

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.4.2020 9:11 (Mad Ant).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Eh, nebi rekao da wide gamut nista ne znaci ako je panel 8bit+FRC, imam monitor sa 98% P3 i 90% adobeRGB kaj vecina TVa do 10k samo sanja o postizanju pa je opet 8bit+FRC i nema nikakvog bandinga.

Najveca razlika medju tim TVovima ce bit kaj u 43" modele najcesce idu skart paneli, pa zato i preporucam 50" U7B.
Koka, dskoteka, Marlboro, Suzuki
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
8ax kaže...
Eh, nebi rekao da wide gamut nista ne znaci ako je panel 8bit+FRC, imam monitor sa 98% P3 i 90% adobeRGB kaj vecina TVa do 10k samo sanja o postizanju pa je opet 8bit+FRC i nema nikakvog bandinga.

Najveca razlika medju tim TVovima ce bit kaj u 43" modele najcesce idu skart paneli, pa zato i preporucam 50" U7B.

 Nije da ništa ne znači općenito, nego ga nema, marketinški BS.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Ne baljezgaj, znas da pricam o wide gamutu kao spektru zasicenosti boja koje panel moze pokazat a ne buzzwordu.
Koka, dskoteka, Marlboro, Suzuki
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
8ax kaže...
Ne baljezgaj, znas da pricam o wide gamutu kao spektru zasicenosti boja koje panel moze pokazat a ne buzzwordu.

 Direkt sa RTINGS:

 

"When it matters

Wide color gamuts only really matter for HDR video sources like UHD Blu-rays and some streaming video, as only HDR sources are meant to take advantage of the ability to display more colors."

 

Znači ne ide do 98%+ ili išta slično, a osvjetljenje je slabo za iole upečatljiv "pravi" HDR, tako da si tu njihovu WCG izjavu možeš okačiti...

 

 

 

Drugo, pripazi kome pričaš da baljezga, nije ti ovo CPU tema za srat ljudima.

8 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Ma ignore ga, taj lik stalno pametuje i daje neke kvazi-strucne recenzije... :D
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Naravno da cu ti rec da ne baljezgas kad namjerno izvrces moje rijeci.
Ne vidim kako me taj citat ikako osporava?

Neznam jesi cuo za tone mapping, ali bilo koji TV ce moc donekle kvalitetno rastegnut i nonHDR sadrzaj u svoj siri gamut sad koliko ce to dobro izgledat od TVa do TVa ovisi o njegovom DSPu i postavkama.
I ne, nece bit isti efekt kao da si pojacao boju za x% jer se ne mapira linearno, tako da su pojacane boje koje su samo na granicama maksimalne zasicenosti na vecini televizora.

Ako je bitan iskljucivo 100% tocan prikaz danog sadrzaja onda bi mogli prestat preporucivat bilo koji TV izmedju 3000 i 6000kn jer tak i tak nemaju karakteristike za pravilno prikazat pravi HDR, a po tebi ocito nista vise of Rec.709 i 270nit nije potrebno za gledat nonHDR...

To kaj neki ljudi ne shvacaju teoriju iza stvaranja kvalitetne slike nije moj problem :)
Koka, dskoteka, Marlboro, Suzuki
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.4.2020 19:24 (8ax).
10 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ekipa sa Androidom; 

 

Ima li netko na televizoru instaliranu aplikaciju Stremio? Ja ju imam na mobitelu i gledam serije i filmove preko nje, čak ima opciju da otvori video sa playerom od mobitela i onda mogu castat na Samsunga. 

 

Dal funkcionira na samom televizoru? Ako nije problem, dal se nekom da instalirat i isprobat. Moraju se samo popalit addonovi i sve dalje full jednostavno. Nema zajebancije ko sa Kodijem. 

 

Hvala.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Prošle godine sam kupio LG 50uk6950pla kojeg sam nakon nekoliko dana vratio prodavatelju jer mi je slika na njemu bila očajna. Sad se "bojim" kupiti LG 50um7450, za kojeg mnogi kažu da je ok, da mi se ne dogodi isto razočarenje. Bojim li se s pravom?
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.4.2020 22:48 (tomislav10).
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Poštovani svi,

molim pomoć da odaberem tv do 7000 kn ,veličine 55" .

Tv ide u dnevni (koja je relativno malo više osvjetljena, gleda se u 80% tv program i sport , 20% Netflix, filmovi i PS).

Bitno mi je da nema pucanja slike.

Brend mi je nebitan.

 

TV-i koje sam gledao (moze i neš drugo)

 

https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/SAM-UE55RU8002UXXH/  .....................................................SAMSUNG UE55RU8002 4000 KN

 

https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/SAMSUNG-QE55Q70RATXXH/  ...............................................SAMSUNG QE55Q70RATXXH 6000KN

 

https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/SAMSUNG-QE55Q65RATXXH/  ...............................................SAMSUNG QE55Q65RATXXH 4800KN

 

https://www.sancta-domenica.hr/televizori/led-tv/led-tv-philips-55pus7504-android-ambilight.html  ...............PHILIPS 55PUS7504 5000 KN

 

https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/LG-55SM8600PLA/  .............................................................LG 55SM8600PLA 5100KN

 

https://www.sancta-domenica.hr/televizori/led-tv/led-tv-lg-55sm9010.html  ................................................LG 55SM9010 6400KN

 

 

Zahvaljujem na pomoći ;) !

 

 

 

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice