Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.321
|
čitano: 14.105.773
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Dilema je Sony 55XF9005, XG9505 ili Samsung Q70/Q70R, Q80/Q80R, Q85/Q85R, QE55Q90R.

TV je uglavnom za gledanje 4K filmova i serija, i tenisa. Na Rtingsu je najbolji za filmove Q70, a kod nas je nedavno bio za 5,900 kn.

Ako je to tako onda nemam dilemu koji TV treba kupiti.

 

Molio bi savjet i preporuku.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
dxdandy kaže...

Evo sada mi palo na pamet android igrice na XF ili XG sony seriji. Evo gledam si uzeti tv i velika vjerojatnost da bude pao ili xf9005 ili xg9505. Ovaj zadnji je noviji i ima nesto jaci cpu. E sada dali je to jedino poboljsanje ili ne znam. Imali i bolju sliku ili je ista samo je malo brzi u izbornicima ?

Kako su oba na android platformi dali je moguce na njih sa play storea ili kako se kod sonya vec zove instalirati igrice i igratoi ih nekako. Tipa kupim si neku bluetooth kontroler i udri ? I ako moze, dali je uopce igrivo ili ne ? Mislim dali ima neki normalan refers rate da mi ne bude muka nakon 5min igranja ?

 

Thx !

 Nisu sve igre dostupne za Android TV, no teoretski možeš sideloadati sve sto skineš na mobitel.

Druga stvar je da neke bolje igre neće biti pretjerano igrive.

Disclaimer: Nisam probao na tim modelima

Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Jabbar kaže...

Dilema je Sony 55XF9005, XG9505 ili Samsung Q70/Q70R, Q80/Q80R, Q85/Q85R, QE55Q90R.

TV je uglavnom za gledanje 4K filmova i serija, i tenisa. Na Rtingsu je najbolji za filmove Q70, a kod nas je nedavno bio za 5,900 kn.

Ako je to tako onda nemam dilemu koji TV treba kupiti.

 

Molio bi savjet i preporuku.

 

 

ahem ... ako imas novaca za Q90, onda si uzmi Q90. Ne da neces pogrijesiti nego je to najbolje sto Samsung trenutacno nudi. Naravno, ako ne zelis 8K :) 

tako da ne znam bas kakva ti je usporedba, Q70 je vise srednji rang, Q90 top range, ovo izmedju je izmjedju :)

4 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Tražim najbolji LED za gledanje filmova. Logično je da je po cijeni Q90 najbolji LED, ali....

Rtings.com 

If you are concerned about the burn-in risk of the Sony A8F OLED or the LG B8 OLED, then the best LED TV for watching movies is the Samsung Q70R/Q70 QLED. You won't have the perfect blacks found on the OLEDs, but it can get very bright and deliver an excellent movie-watching experience in dark room thanks to its deep blacks and effective local dimming support. It can get much brighter, so it's also suitable for daytime viewing in a bright room. For those who also enjoy gaming, this TV comes equipped with a lot of gaming goodies.

 

Q90 ocjena za gledanje filmove 8.5

Q70 ocjena za gledanje filmove 8.7

10 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Jucer stigao 65RU8002...

Nemam sta puno pricati osim da odlicno izgleda i da sve radi fluidno...

Nakon Philipsa 55PFS8209, doima se kao ogroman napredak... Najprije po pitanju software-a, pa onda daljinskog kojeg mogu koristiti i za Bnet, zvuka i naravno slike...

 

Tv placen oko 6100kn... Mislim da sam za te novce tesko mogao dobiti nesto puno bolje (u dimenziji 65")...

Xiaomi fan... Od MI3 nadalje...
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2019 9:07 (Wh1T3L10n).
Moj PC  
4 1 hvala 1
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

@Jabbar

 

ne bih se toliko vezao za te ocjene. Tamo im stoji i da jedan OLED ima nizu ocjenu za filmove od jeftinog LEDa, tako da mislim da je to sve "s obzirom na cijenu". Uostalom to sve što tamo stoji ti zapravo nećeš nikad osjetiti, čak i ocjena od 5 za gledanje filmova biti će ti perfektna. Daj molim te imam Philips 27 inchni monitor na kojem gledam filmove, maksimalno 250 NIT svjetlinu, nikakve mogućnosti, pa navečer mi je super gledati filmove i nabaciti PS3. Samo se nemoj tim ocjenama povoditi, nije to realistično za prosječnog gledatelja. Danas nemaš loših TVa. Sve su super.

 

Evo ti razlike Q70 vs Q90. I sad će ovdje ispasti da je Q70 smeće jer nema toliko jasnije boje od Q90 ... 

 

 

 

 

 

6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
dcos kaže...

 

Volio bih da si u pravu, ali jednostavno me ni na jednom LGu jos nije osvojila slika potražiti cu gdje mogu uzivo pogledati taj model koji preporučujes. :)

 Sony je uvijek bio svijet za sebe.

 

Pogledaj navedeni Lg i ako ne naletiš na model s DSE slika je vrlo dobra.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Anđeo bez falinge kaže...
dcos kaže...

 

Volio bih da si u pravu, ali jednostavno me ni na jednom LGu jos nije osvojila slika potražiti cu gdje mogu uzivo pogledati taj model koji preporučujes. :)

 Sony je uvijek bio svijet za sebe.

 

Pogledaj navedeni Lg i ako ne naletiš na model s DSE slika je vrlo dobra.

 

Hoces reci da Sony ima bolju sliku od LG u recimo istom cjenovnom segmentu. Izuzima oled tv-e. Bolje i realnije boje, fluidnije izmjene scena i sl. Ja bas uvijek nabrijan na LG zbog njegove multimedia podrske koja je kod recimo samsunga izostavljena kad je u pitanju zvuk-DTS i sl. sto je po meni jako bitno jer gledam dosta serija i filmova pa moze biti da nece biti zvika na skoro ni jednom filmu ili seriji. Dok je to kod LG nemoguce. Ne znam kakva je reprodukcija takvog sadrzaja kod Sony, recimo bas kod modela xf9005 jer njega planiram uzeti. Ima li on podrsku za sve audio codece kao LG ?

 

Thx !

10 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
Jabbar kaže...

Dilema je Sony 55XF9005, XG9505 ili Samsung Q70/Q70R, Q80/Q80R, Q85/Q85R, QE55Q90R.

TV je uglavnom za gledanje 4K filmova i serija, i tenisa. Na Rtingsu je najbolji za filmove Q70, a kod nas je nedavno bio za 5,900 kn.

Ako je to tako onda nemam dilemu koji TV treba kupiti.

 

Molio bi savjet i preporuku.

 

 

ahem ... ako imas novaca za Q90, onda si uzmi Q90. Ne da neces pogrijesiti nego je to najbolje sto Samsung trenutacno nudi. Naravno, ako ne zelis 8K :) 

tako da ne znam bas kakva ti je usporedba, Q70 je vise srednji rang, Q90 top range, ovo izmedju je izmjedju :)

 kakav hebeni qled za gledanje filmova, pa za novce koje ćeš dati za q90 q85 kupiš oleda bez pardona koji što se tiče slike mete poda sa svim qled tvima 

6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
dxdandy kaže...

 

Hoces reci da Sony ima bolju sliku od LG u recimo istom cjenovnom segmentu. Izuzima oled tv-e. Bolje i realnije boje, fluidnije izmjene scena i sl. Ja bas uvijek nabrijan na LG zbog njegove multimedia podrske koja je kod recimo samsunga izostavljena kad je u pitanju zvuk-DTS i sl. sto je po meni jako bitno jer gledam dosta serija i filmova pa moze biti da nece biti zvika na skoro ni jednom filmu ili seriji. Dok je to kod LG nemoguce. Ne znam kakva je reprodukcija takvog sadrzaja kod Sony, recimo bas kod modela xf9005 jer njega planiram uzeti. Ima li on podrsku za sve audio codece kao LG ?

 

Thx !

 Mislim da Sony dere sa cijenama i teško je naći Sony ravnopravnog cijena>kvaliteta u bilo kojoj skupini... Evo, Samsung RU 8002 koji je odličan tv se prodaje po cijeni koju kod sonija nećeš nikad vidjeti...

On je (po pričama ljubitelja Samsunga) ravnopravan 9005 modelu što uopće nije istina.....

Sony, LG, Samsung nećeš nigdje naći po jednakoj cijeni i jednake kvalitete.

 

Gledao sam prije dvije godine Sony 43 a pored njega kao za vraga i Samsung i LG i grunding i sharp.. baš televizore inače razdvajaju no naletio sam kada su bili poredani jedan do drugoga a kanali SD...

 

Sony je bio duplo bolje slike od svih pogledanih tivija na istoj anteni ali je zato i duplo više koštao, tako da..... ne znam što reći..

 

Teško je naći u "istom" cjenovnom rangu bilo koju marku i Sony... Dakle, ako se kupuje jeftiniji tv bolje je kupiti LG, Samsung ili Hisense jer te razlike prednosti  sonike nećeš primjetiti.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Reci, dali znas kod xf9005 kakva je podrska za audio formate kod reprodukcije filmova i serija. Dali sve vrti brz problema. Taj njegov cpu, dali je on dovoljan za guranje 4K filmova ili ipak mora biti neki externi player za gledanje takvih sadrzaja.

Hvala i LP !
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Wh1T3L10n kaže...

Jucer stigao 65RU8002...

Nemam sta puno pricati osim da odlicno izgleda i da sve radi fluidno...

Nakon Philipsa 55PFS8209, doima se kao ogroman napredak... Najprije po pitanju software-a, pa onda daljinskog kojeg mogu koristiti i za Bnet, zvuka i naravno slike...

 

Tv placen oko 6100kn... Mislim da sam za te novce tesko mogao dobiti nesto puno bolje (u dimenziji 65")...

Beli Lave, daj koju sliku/video u mraku molim te.

Sliku TV-a, da ne bi mislio neš drugo...

 

 

Hey, it’s George… I’ve got nothing to say...
6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
dxdandy kaže...
Reci, dali znas kod xf9005 kakva je podrska za audio formate kod reprodukcije filmova i serija. Dali sve vrti brz problema. Taj njegov cpu, dali je on dovoljan za guranje 4K filmova ili ipak mora biti neki externi player za gledanje takvih sadrzaja.

Hvala i LP !

 svaki tv ima CPU za obradu slike, motiona i bla, bla....

4K gura i Lg  od 3778 kn a gdje neće taj model Sonija..

 

Nemaš brige i uživaj

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2019 10:14 (Anđeo bez falinge).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
dxdandy kaže...

Evo sada mi palo na pamet android igrice na XF ili XG sony seriji. Evo gledam si uzeti tv i velika vjerojatnost da bude pao ili xf9005 ili xg9505. Ovaj zadnji je noviji i ima nesto jaci cpu. E sada dali je to jedino poboljsanje ili ne znam. Imali i bolju sliku ili je ista samo je malo brzi u izbornicima ?

Kako su oba na android platformi dali je moguce na njih sa play storea ili kako se kod sonya vec zove instalirati igrice i igratoi ih nekako. Tipa kupim si neku bluetooth kontroler i udri ? I ako moze, dali je uopce igrivo ili ne ? Mislim dali ima neki normalan refers rate da mi ne bude muka nakon 5min igranja ?

 

Thx !

 

pa ti još nisi kupio ni tv, ne znaš ni koji ćeš, a palo ti na pamet da igraš igrice na tvu LOL mislim da za tebe nema savjeta što kupiti jer očito da ga nećeš ni kupiti, a ako hoćeš igrati igrice kupci PS ili XBOX, ali prvo kupi tv...

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
danijel5555 kaže...
dxdandy kaže...

Evo sada mi palo na pamet android igrice na XF ili XG sony seriji. Evo gledam si uzeti tv i velika vjerojatnost da bude pao ili xf9005 ili xg9505. Ovaj zadnji je noviji i ima nesto jaci cpu. E sada dali je to jedino poboljsanje ili ne znam. Imali i bolju sliku ili je ista samo je malo brzi u izbornicima ?

Kako su oba na android platformi dali je moguce na njih sa play storea ili kako se kod sonya vec zove instalirati igrice i igratoi ih nekako. Tipa kupim si neku bluetooth kontroler i udri ? I ako moze, dali je uopce igrivo ili ne ? Mislim dali ima neki normalan refers rate da mi ne bude muka nakon 5min igranja ?

 

Thx !

 

pa ti još nisi kupio ni tv, ne znaš ni koji ćeš, a palo ti na pamet da igraš igrice na tvu LOL mislim da za tebe nema savjeta što kupiti jer očito da ga nećeš ni kupiti, a ako hoćeš igrati igrice kupci PS ili XBOX, ali prvo kupi tv...

 

Hvala ti na pomoci...cekam BF i kupujem xf9005 ali valjda mogu pitati...ako ne, onda cemu sluzi forum...LP

6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
dxdandy kaže...

 

Hvala ti na pomoci...cekam BF i kupujem xf9005 ali valjda mogu pitati...ako ne, onda cemu sluzi forum...LP

 Ne želim se petljati u vaš raspre, no ako ti je želja taj Sony kupi i uživaj... Samo pripazi da nema DSE jer ga je dosta ljudi vraćalo nazaj u trgovinu zbog toga.

Na sivoj podlozi mora imati jako malo DSE i onda je taj tivi super...

Pazi na kutiju, je li otvarana, nove ljepljive trake i sl...

 

Ima ljudi čak s ove teme koji su vratili taj Ultra tv zbog DSE.

 

Ja siroče sam kupio LG 7450 ali imam rodijaka u Linksu pa da samo vidiš kako taj jeftini tv ima slikicu, DSE je na minimumu i vajter.....

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2019 12:03 (Anđeo bez falinge).
4 godine
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pitanje za vlasnike UE55RU8002 i znalce:

 

Primijeti li se kod UE55RU8002 onaj famozni refresh rate od 120Hz?

 

Ono što želim pitati jest je li to doista vidljivo i utječe li na cjelokupni dojam? Ili je to samo Samsungova floskula?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Anđeo bez falinge kaže...
dxdandy kaže...

 

Hvala ti na pomoci...cekam BF i kupujem xf9005 ali valjda mogu pitati...ako ne, onda cemu sluzi forum...LP

 Ne želim se petljati u vaš raspre, no ako ti je želja taj Sony kupi i uživaj... Samo pripazi da nema DSE jer ga je dosta ljudi vraćalo nazaj u trgovinu zbog toga.

Na sivoj podlozi mora imati jako malo DSE i onda je taj tivi super...

Pazi na kutiju, je li otvarana, nove ljepljive trake i sl...

 

Ima ljudi čak s ove teme koji su vratili taj Ultra tv zbog DSE.

 

Ja siroče sam kupio LG 7450 ali imam rodijaka u Linksu pa da samo vidiš kako taj jeftini tv ima slikicu, DSE je na minimumu i vajter.....

 Da da, njega budem sigurno uzeo...samo sta je taj DSE...neko probijanje svijetla ili sta...ne kuzim skracenicu. Nisam vidio da se spominje neki problem ili sam ga totalno previdio. Uglavnom ako za vikend bude opet neka akcija kao ovaj onda ga odmah kupim i ne budem cekao BF.

 

Thx !

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Anđeo bez falinge kaže...
dcos kaže...

 

Volio bih da si u pravu, ali jednostavno me ni na jednom LGu jos nije osvojila slika potražiti cu gdje mogu uzivo pogledati taj model koji preporučujes. :)

 Sony je uvijek bio svijet za sebe.

 

Pogledaj navedeni Lg i ako ne naletiš na model s DSE slika je vrlo dobra.

Neka jednostavno kupi Sony i gotovo. Pogotovo je nepotrebno ulaziti u raspravu kako je nekome FHD na starom manjem TVu bolja slika, scaling i slicne gluposti.

Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
dxdandy kaže...
Anđeo bez falinge kaže...
 Da da, njega budem sigurno uzeo...samo sta je taj DSE...neko probijanje svijetla ili sta...ne kuzim skracenicu. Nisam vidio da se spominje neki problem ili sam ga totalno previdio. Uglavnom ako za vikend bude opet neka akcija kao ovaj onda ga odmah kupim i ne budem cekao BF.

 

Thx !

 

" dirty screen effect".

 

zbog pozadinskog osvjetljenja, cesto na TVima osvjetljenje nije identicno na svakom dijelu ekrana, nego je negdje malo tamnije.

Realno gledajuci filmove isl. neces to primjetiti, ali gledajuci praznu sivu pozadinu mozes vidjeti "dirty screen".

 

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pozdrav, kupujem 4K TV a budžet mi je 6-7 tisuća, pa vas molim za savjet, puno toga sam pročitao i sad mi je još teže odabrati :)

Neki od TV-a koji su mi u užem izboru:
Sony KD-55XF9005
LG 49SM8200PLA
LG 49SM8500PLA
LG 55SM8500PLA
Samsung UE49RU8002
Samsung UE49RU7372
Samsung QE49Q60R
Samsung QE49Q70R
Samsung QE55Q70R

Bilo bi idealno kada bi bio dijagonale 49" budući da se radi o dosta maloj sobi, ali ako je neki od 55" puno bolji onda i taj dolazi u obzir.

Najviše bi ga koristio za gledanje filmova, serija, nogometa i igranje PS4, uglavnom navečer.

Slobodno napišite i ako imate neki drugi prijedlog tih dimenzija u tom cjenovnom rangu :)

Hvala.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
dxdandy kaže...

Evo sada mi palo na pamet android igrice na XF ili XG sony seriji. Evo gledam si uzeti tv i velika vjerojatnost da bude pao ili xf9005 ili xg9505. Ovaj zadnji je noviji i ima nesto jaci cpu. E sada dali je to jedino poboljsanje ili ne znam. Imali i bolju sliku ili je ista samo je malo brzi u izbornicima ?

Kako su oba na android platformi dali je moguce na njih sa play storea ili kako se kod sonya vec zove instalirati igrice i igratoi ih nekako. Tipa kupim si neku bluetooth kontroler i udri ? I ako moze, dali je uopce igrivo ili ne ? Mislim dali ima neki normalan refers rate da mi ne bude muka nakon 5min igranja ?

 

Thx !

 Aplikacije za TV su specificno rađene za njih, ako hoces koristiti sve u Play storeu moras rootati TV (kao mobitele) samo onda garancija ode i pitanje kako ce se ponasati (krivo okrenute i sl.).

 

Procesori u TVima (cak i najskupljim) su kao low-mid range mobiteli, samo sa specificnim TV funkcijama u hardwareu. Zato TV funkcije odrađuju solidno, ali general purpose aplikacije ne tako dobro.

 

TV nije mobitel da vrtis na njemu Facebook i Instagram...

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2019 12:58 (Mad Ant).
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

" dirty screen effect".

 

zbog pozadinskog osvjetljenja, cesto na TVima osvjetljenje nije identicno na svakom dijelu ekrana, nego je negdje malo tamnije.

Realno gledajuci filmove isl. neces to primjetiti, ali gledajuci praznu sivu pozadinu mozes vidjeti "dirty screen".

 

 

 

DSE je najvise izrazen kod nekih sportova kao hokej ili nogomet, gdje velika istobojna povrsina scrolla po ekranu te izgleda kao da je prljav/prasnjav na nekim dijelovima..

 

Stvar je sklapanja u tvornici, nije savrseno istovjetno pritegnut po cijeloj povrsini. Neki su isli to rijesavati popustanjem vijaka ali rezultati su li-la.

5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Troki99 kaže...
Pozdrav, kupujem 4K TV a budžet mi je 6-7 tisuća, pa vas molim za savjet, puno toga sam pročitao i sad mi je još teže odabrati :)

Neki od TV-a koji su mi u užem izboru:
Sony KD-55XF9005
LG 49SM8200PLA
LG 49SM8500PLA
LG 55SM8500PLA
Samsung UE49RU8002
Samsung UE49RU7372
Samsung QE49Q60R
Samsung QE49Q70R
Samsung QE55Q70R

Bilo bi idealno kada bi bio dijagonale 49" budući da se radi o dosta maloj sobi, ali ako je neki od 55" puno bolji onda i taj dolazi u obzir.

Najviše bi ga koristio za gledanje filmova, serija, nogometa i igranje PS4, uglavnom navečer.

Slobodno napišite i ako imate neki drugi prijedlog tih dimenzija u tom cjenovnom rangu :)

Hvala.

 

Ako se slučajno zatekneš u Hamburgu evo odlična cijena od 899€ za OLED 55B8

 

 

Od ovih na popisu sony je najbolji, samsung 55Q70 je isto ok ali nedostatak DTS-a u toj klasi i cijeni je neprihvatljiv. Od lg bolje gledat SM90 seriju, u SD je 55SM9010 oko 6600 s popustom.

11 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Dobro ako je to dosta izrazeno i vidljivo, dali se to onda prihvaca pod rekalamciju ili ne ako je " dosta ljudi vracalo takve tv-e nazad ?

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2019 13:35 (dxdandy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Mad Ant kaže...
dxdandy kaže...

Evo sada mi palo na pamet android igrice na XF ili XG sony seriji. Evo gledam si uzeti tv i velika vjerojatnost da bude pao ili xf9005 ili xg9505. Ovaj zadnji je noviji i ima nesto jaci cpu. E sada dali je to jedino poboljsanje ili ne znam. Imali i bolju sliku ili je ista samo je malo brzi u izbornicima ?

Kako su oba na android platformi dali je moguce na njih sa play storea ili kako se kod sonya vec zove instalirati igrice i igratoi ih nekako. Tipa kupim si neku bluetooth kontroler i udri ? I ako moze, dali je uopce igrivo ili ne ? Mislim dali ima neki normalan refers rate da mi ne bude muka nakon 5min igranja ?

 

Thx !

 Aplikacije za TV su specificno rađene za njih, ako hoces koristiti sve u Play storeu moras rootati TV (kao mobitele) samo onda garancija ode i pitanje kako ce se ponasati (krivo okrenute i sl.).

 

Procesori u TVima (cak i najskupljim) su kao low-mid range mobiteli, samo sa specificnim TV funkcijama u hardwareu. Zato TV funkcije odrađuju solidno, ali general purpose aplikacije ne tako dobro.

 

TV nije mobitel da vrtis na njemu Facebook i Instagram...

 

Apovi se mogu sajd lodati XD..koje imaju smisla...

 

Ali bogami ja ne kužim odkud mu ideja da če igrat s tim sustavom and 4k rezi.. dobar bogami.. hahahahhahahah

Ak ti se igra kupi si plejku i samsung ru8002, te tv box..za istu lovu...

Samo Samung oče dubit li-la flekiće... pak Oled hebe burn-in.. a Sony je mušičav..

 

Pa se nameče jedini logičan izbor, a to je LG sa IPS panelom... nema bolje...

 

dxdandy kaže...

Dobro ako je to dosta izrazeno i vidljivo, dali se to onda prihvaca pod rekalamciju ili ne ako je " dosta ljudi vracalo takve tv-e nazad ?

 

A što si ti mislio, da če 50 ledica svijetliti zauvijek istom jačinom...

Opterečuješ se previše tim stvarima.. dones telku raspakiraš namontiraš, pustiš fil i ako ti je ok.. miran si...

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2019 14:06 (Zver).
6 godina
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

@Mad Ant

 

stavio sam ti hvala da ti pojačam ranking... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2019 14:12 (Anđeo bez falinge).
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
lomba100 kaže...
Wh1T3L10n kaže...

Jucer stigao 65RU8002...

Nemam sta puno pricati osim da odlicno izgleda i da sve radi fluidno...

Nakon Philipsa 55PFS8209, doima se kao ogroman napredak... Najprije po pitanju software-a, pa onda daljinskog kojeg mogu koristiti i za Bnet, zvuka i naravno slike...

 

Tv placen oko 6100kn... Mislim da sam za te novce tesko mogao dobiti nesto puno bolje (u dimenziji 65")...

Beli Lave, daj koju sliku/video u mraku molim te.

Sliku TV-a, da ne bi mislio neš drugo...

 

 

 Moze moze... No frks... Ali tek veceras kad padne mrak :D

Xiaomi fan... Od MI3 nadalje...
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Anđeo bez falinge kaže...

@Mad Ant

 

stavio sam ti hvala da ti pojačam ranking... 

 Ove zvjezdice?

 

Svi smo mi generali 

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
dxdandy kaže...

Dobro ako je to dosta izrazeno i vidljivo, dali se to onda prihvaca pod rekalamciju ili ne ako je " dosta ljudi vracalo takve tv-e nazad ?

 Ako je gadno vidljivo trebali bi, a ako si kupio preko neta u 14 dana možeš vratiti bez obrazloženja.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice