Koji Blue-Ray player za TV (sa Androidom)

poruka: 8
|
čitano: 1.531
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Koji Blue-Ray player za TV (sa Androidom)

Bok ljudi.

 

Imam TV Philips (sa Android OS-om).

Preporučite mi neki (free) Player koji može vrtjeti Blu-Ray filmove sa vanjskog diska.

Dakle, skinem Blu-ray film (oriđiđi folderi BDMV i CERTIFICATE) koji želim pogledati na TV-u.

 

 

P.S. ništ "pametnog" ne nalazim na Google trgovini.

Probao kojekakve MXplayere, FX playere,... , ali ništa.

 

Na compu koristim PowerDvD i DVDFab player kojima sam zadovoljan...

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.1.2020 15:20 (lovator1973).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Koji Blue-Ray player za TV (sa Androidom)

Na Androidu toga nema...i ja sam to tržio jerbo imam tih clone foldera...jedina je opcija da s playerom direkt otvoriš file...mts2 ako se ne varam...ili da spojiš PC na TV...možda jedino da probaš KODI za Android...Tako da sam odustao od tih clone foldera...sad nabavljam samo REMUX:)

 

Nemam Android TV...ali ove godine vjerojatno stiže napookon...ciljam na Sony XG...Ali sam već puno prije pokrenuo potragu za playerom na android koji to može pa sam upoznat sa problemom...na windowsima imam za tu stvar TotalMedia Theatre 5

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.1.2020 13:03 (HCMAA).
7 godina
protjeran
offline
Koji Blue-Ray player za TV (sa Androidom)

VideoLan?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji Blue-Ray player za TV (sa Androidom)
Čitatelj kaže...

VideoLan?

 Misliš, VLC ?

10 godina
offline
Re: Koji Blue-Ray player za TV (sa Androidom)
HCMAA kaže...

Na Androidu toga nema...i ja sam to tržio jerbo imam tih clone foldera...jedina je opcija da s playerom direkt otvoriš file...mts2 ako se ne varam...ili da spojiš PC na TV...možda jedino da probaš KODI za Android...Tako da sam odustao od tih clone foldera...sad nabavljam samo REMUX:)

 

Nemam Android TV...ali ove godine vjerojatno stiže napookon...ciljam na Sony XG...Ali sam već puno prije pokrenuo potragu za playerom na android koji to može pa sam upoznat sa problemom...na windowsima imam za tu stvar TotalMedia Theatre 5

Kodi ce ga pokrenit bez problema,kad dodas film na datoteku i kad ti se pojavi u library-u samo kliknes na njeg i to je to,detaljnije da sam nesto supao nisam.

Automatski prepozna sve prijevode,bookmarske itd...

 

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
Re: Koji Blue-Ray player za TV (sa Androidom)
hrka11 kaže...

Kodi ce ga pokrenit bez problema,kad dodas film na datoteku i kad ti se pojavi u library-u samo kliknes na njeg i to je to,detaljnije da sam nesto supao nisam.

Automatski prepozna sve prijevode,bookmarske itd...

 

 Meni KODI ne prepozna, već moram ručno pronaći file (gdje je film) i ručno ubaciti titlove.

Nekad mi prikaže titlove (prema državi), a nekad NE (moram napamet preskakati dok ne dođem do naših titlova).

10 godina
offline
Koji Blue-Ray player za TV (sa Androidom)

Ne znam na koji nacin ucitavas filmove,ja ksobno.koristim NAS server za glazbu,filmove i serije.

Pod movies imam dodan server i Kodi automatski osvjezava biblioteku i na pocetnoj strani mi ucita filmove sve izgleda wall kao i kod netflixa i tu bude i ovaj bluray film,automatksi ucita film,prijevod po drzavam bude itd...

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Koji Blue-Ray player za TV (sa Androidom)
stvar je u tome da clone disc znači da se i kopira menu... znači sve isto kao da koristiš fizički disk sa svim onim menu-ima

kodi na računalu može pokrenuti ali pokrene direkt film bez da imaš menu,A kada koristim recimo Totalmedia Theatre onda mi učita poput fizičkog diska...imaš menu i sve kao da koristiš vanjski linijski Blu Ray player.To se odnosi za PC.

Kod Androida očito toga nema,koliko sam ja istraživao ne postoji Androida player koji to može i onda imaš problem s titlovima:(
VLC,Kodi, Potplayer niti jedan na PC-u to ne mogu(upravo isprobao) čak mi se neki od njih i sruše...dok kod Total Media Theatre 5 ide kao da je podmazano...čak postoji opcija da ako nije podržan miš za navigaciju kroz menu onda se može uključiti virtualni daljinski u desnom kantunu
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.1.2020 4:11 (HCMAA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice