Da danas kupujete novi tv,koji bi to bio??

poruka: 46
|
čitano: 15.168
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Da danas kupujete novi tv,koji bi to bio??

Zanima me da danas kupujete novi tv,za koji bi se odluculi??

Ne bitno dali plazma,led,lcd....

Ja se dvoumim izmedu panasonic g30 i lg 42lv570s

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Da danas kupujete novi tv,koji bi to bio??

panasonic TX-P42G30E....

13 godina
offline
Da danas kupujete novi tv,koji bi to bio??

panasonic g30

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Da danas kupujete novi tv,koji bi to bio??

Panasonic G30 u 50" dijagonali

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Da danas kupujete novi tv,koji bi to bio??

nebi ga kupio uopce jer sam shvatio da mi je potpuno nepotreban

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Da danas kupujete novi tv,koji bi to bio??
gtrifun kaže...

Zanima me da danas kupujete novi tv,za koji bi se odluculi??

Ne bitno dali plazma,led,lcd....

Ja se dvoumim izmedu panasonic g30 i lg 42lv570s

Da danas kupujem TV, a da mi je budžet off limit, isključivo nešto od Löeve-a ili Metz-a {#} !!!!

LINK METZ; http://www.metz.de/en/television/tv-product-ranges/metz-primus/primus-42-led-200-twin-r.html

LINK LÖEWE; http://www.loewe.tv/at/produkte/individual/galerie.html/recimo ovakav,

 

Da danas kupujem TV, a da imam do recimo malo više love, jedan Philips, možda ovaj;

LINK; http://www.philips.co.uk/c/televisions/9000-series-117-cm-46-inch-full-hd-3d-dvb-t2-c-46pfl9706t_12/prd/ 

 

U svakom slučaju biram za svoje nofce kvalitetan LCD, imam averziju spram plasmama, jer sam vidio kada čovjek kupi plasmu i što se nažalost njemu dogodilo u roku od 6 mjeseci, servisiranje, punjenje ekrana, ma bježim od toga, bljak!

ATJ Lučko
13 godina
offline
Da danas kupujete novi tv,koji bi to bio??

panasonic tx42g30e...

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.2.2012 11:42 (EpicFailGuy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Da danas kupujete novi tv,koji bi to bio??
Da imam beskrajan budžet kupio bi 55" lg 980s ili 55" samsung 8000d.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Da danas kupujete novi tv,koji bi to bio??
ATJLučko kaže...
gtrifun kaže...

Zanima me da danas kupujete novi tv,za koji bi se odluculi??

Ne bitno dali plazma,led,lcd....

Ja se dvoumim izmedu panasonic g30 i lg 42lv570s

Da danas kupujem TV, a da mi je budžet off limit, isključivo nešto od Löeve-a ili Metz-a {#} !!!!

LINK METZ; http://www.metz.de/en/television/tv-product-ranges/metz-primus/primus-42-led-200-twin-r.html

LINK LÖEWE; http://www.loewe.tv/at/produkte/individual/galerie.html/recimo ovakav,

 

Da danas kupujem TV, a da imam do recimo malo više love, jedan Philips, možda ovaj;

LINK; http://www.philips.co.uk/c/televisions/9000-series-117-cm-46-inch-full-hd-3d-dvb-t2-c-46pfl9706t_12/prd/ 

 

U svakom slučaju biram za svoje nofce kvalitetan LCD, imam averziju spram plasmama, jer sam vidio kada čovjek kupi plasmu i što se nažalost njemu dogodilo u roku od 6 mjeseci, servisiranje, punjenje ekrana, ma bježim od toga, bljak!

punjenje ekrana??? to sam cuo samo u mitovima:)

inace isao bih na panasonic p42s30 ili ako imam viska novaca g30,a mozda bi se odlucio i na p50u30 jer imam 42 i nekako imam zelju za vecim ekranom

14 godina
offline
Re: Da danas kupujete novi tv,koji bi to bio??
ATJLučko kaže...
gtrifun kaže...

Zanima me da danas kupujete novi tv,za koji bi se odluculi??

Ne bitno dali plazma,led,lcd....

Ja se dvoumim izmedu panasonic g30 i lg 42lv570s

Da danas kupujem TV, a da mi je budžet off limit, isključivo nešto od Löeve-a ili Metz-a {#} !!!!

LINK METZ; http://www.metz.de/en/television/tv-product-ranges/metz-primus/primus-42-led-200-twin-r.html

LINK LÖEWE; http://www.loewe.tv/at/produkte/individual/galerie.html/recimo ovakav,

 

Da danas kupujem TV, a da imam do recimo malo više love, jedan Philips, možda ovaj;

LINK; http://www.philips.co.uk/c/televisions/9000-series-117-cm-46-inch-full-hd-3d-dvb-t2-c-46pfl9706t_12/prd/ 

 

U svakom slučaju biram za svoje nofce kvalitetan LCD, imam averziju spram plasmama, jer sam vidio kada čovjek kupi plasmu i što se nažalost njemu dogodilo u roku od 6 mjeseci, servisiranje, punjenje ekrana, ma bježim od toga, bljak!

WTF? Pa nije plazma klima????!?!?!?!?!?

★★★★★ Ako sam ti pomogao stisni tipku PRIJAVI ★★★★★
14 godina
offline
Da danas kupujete novi tv,koji bi to bio??

Da danas kupujem TV u rangu do 4kkn, kupio bih isti koji sam kupio jučer - Samsung LE40D550 :)

 

Panasonic plazme su čudo hrvatskog interneta, maltene se ne može naći bilo kakva druga preporuka. Baš me zanima koliko u tome utjecaja ima onaj portal s kao nekim recenzijama koji, eto slučajno, surađuje sa prodavačem Panasonica i onda povrh toga ljudima prodaje (!) "kalibracijske postavke". Ako je tako, kako svi drugi proizvođači plazmi već nisu propali!?

 

Uglavnom, u srijedu u Emmezetu stiže navodno još par komada 42ST30 za 5 soma kuna, pa koga zanima nek si uzme to, definitivni best buy glede plazmi. A ja sam si ubo gore spomenutog samsunga za 1300 Kn manje i nisam požalio. Vrlo dobra SD slika, odličan HD. Mogućnostima i điđa bajama ispred Panasonica, nema perioda razrade i straha od burn ina.

 

Ali, da, neki Loewe bi bio izbor kad pare ne bi bile problem :)

 

(edit: nije Hrvatskog nego hrvatskog, derp)

s.f. - s.n.
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.2.2012 13:30 (ninotocka).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Da danas kupujete novi tv,koji bi to bio??
0verlord kaže...
ATJLučko kaže...
gtrifun kaže...

Zanima me da danas kupujete novi tv,za koji bi se odluculi??

Ne bitno dali plazma,led,lcd....


WTF? Pa nije plazma klima????!?!?!?!?!?

Nije, slažem se, ali osobno nemam "onaj" feeling sa plazmom kao sa LCD televizorima, a što se tiče punjenja, što reče kolega forumaš malo višlje i ranije, ja sam se osobno  u takvo nešto uvjerio, istina, radilo se o grundig jeftinijoj plazmi, tako da neću skoro skrenuti sa onog što sam prepoznao kao stvarno dobro!

 

BTW; kada je plazma toliko dobra, zašto se ekrani ZA pad računala i mobitela ne rade na bazi plazma ekrana, osobno nisam nikada se o tome upitao, ali sada evo {#} ??

ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.2.2012 14:25 (ATJLučko).
14 godina
offline
Re: Da danas kupujete novi tv,koji bi to bio??

Računalo i mobitel nisu isto što i TV, kod TV-a nije važna točnost na razini piksela već ukupna slika.

 

Mene to malo i nervira kod plazmi, kad gledaš sa cca metar već se vidi šetanje piksela i nekakav kao šum.

I većina ih je (barem u razumnom rangu cijena) prilično siva i reflektivna.

 

Da sam mogao dobit za iste pare full HD plazmu sa istim mogućnostima, dobro bih razmislio. Ovako...

s.f. - s.n.
14 godina
neaktivan
offline
Da danas kupujete novi tv,koji bi to bio??

Panasonic VT20 65".

420chan.org // 7chan.org
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Da danas kupujete novi tv,koji bi to bio??
honda_zg kaže...

Panasonic G30 u 50" dijagonali

Imam ovakav tv i zasad sve pohvale

14 godina
offline
Re: Da danas kupujete novi tv,koji bi to bio??
ATJLučko kaže...
0verlord kaže...
ATJLučko kaže...
gtrifun kaže...

Zanima me da danas kupujete novi tv,za koji bi se odluculi??

Ne bitno dali plazma,led,lcd....


WTF? Pa nije plazma klima????!?!?!?!?!?

Nije, slažem se, ali osobno nemam "onaj" feeling sa plazmom kao sa LCD televizorima, a što se tiče punjenja, što reče kolega forumaš malo višlje i ranije, ja sam se osobno  u takvo nešto uvjerio, istina, radilo se o grundig jeftinijoj plazmi, tako da neću skoro skrenuti sa onog što sam prepoznao kao stvarno dobro!

 

BTW; kada je plazma toliko dobra, zašto se ekrani ZA pad računala i mobitela ne rade na bazi plazma ekrana, osobno nisam nikada se o tome upitao, ali sada evo {#} ??

Mi mozes dat/naci neki dokaz na internetuda se plazme pune? ako ne {#}.... apropo samsunga, lg, etc. zapamtite jedno! Koreanac nema sta trazit  pored japanca u srednjem i visem segmentu, zapamtite to. Jeste li se zapitali zasto u plodinama, konzunu necete naci panasonic, sharp etc nego samsung lg i doticne. ( ne pokusavam pokrenut FW niti iman namjeru podgrijavat isti)

★★★★★ Ako sam ti pomogao stisni tipku PRIJAVI ★★★★★
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.2.2012 15:51 (0verlord).
14 godina
offline
Re: Da danas kupujete novi tv,koji bi to bio??
ATJLučko kaže...

Nije, slažem se, ali osobno nemam "onaj" feeling sa plazmom kao sa LCD televizorima, a što se tiče punjenja, što reče kolega forumaš malo višlje i ranije, ja sam se osobno  u takvo nešto uvjerio, istina, radilo se o grundig jeftinijoj plazmi, tako da neću skoro skrenuti sa onog što sam prepoznao kao stvarno dobro!

 

BTW; kada je plazma toliko dobra, zašto se ekrani ZA pad računala i mobitela ne rade na bazi plazma ekrana, osobno nisam nikada se o tome upitao, ali sada evo {#} ??

Informiraj se prije pisanja postova koji nemaju veze s vezom. Evo imam Panasonicovu plazmu cca godinu dana i radi isto kao i prvog dana, a imam garanciju od 5 godina

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
13 godina
offline
Re: Da danas kupujete novi tv,koji bi to bio??
0verlord kaže...
ATJLučko kaže...
0verlord kaže...
ATJLučko kaže...
gtrifun kaže...

Zanima me da danas kupujete novi tv,za koji bi se odluculi??

Ne bitno dali plazma,led,lcd....


 

Mi mozes dat/naci neki dokaz na internetuda se plazme pune? ako ne {#}.... apropo samsunga, lg, etc. zapamtite jedno! Koreanac nema sta trazit  pored japanca u srednjem i visem segmentu, zapamtite to. Jeste li se zapitali zasto u plodinama, konzunu necete naci panasonic, sharp etc nego samsung lg i doticne. ( ne pokusavam pokrenut FW niti iman namjeru podgrijavat isti)

Ovako kolega, kada ja pričam odnosno pišem o nečem, onda je to u najmanje 93% slučajeva nešto o nečemu što sam vidio, čuo ili doživio iz vlastitog iskustva ili saznanja, a ovaj primjer je iz grupe što sam čuo od jednog konobara iz jednog lokala, a kada sam uočio da nemaju televizor montiran na zidu, i to je to, ako ne vjeruješ, nemoraš, nije -30 pa da se smrzavam od brige!

 

BTW; kada si već baš i zapeo, potruditi ću se svim mojim mogućnostima i sposobnostima i pokušati pronaći makar nešto na temu "kvalitete" low i middle range plazma televizora, OK {#} ?!

 

Evo jedan mali {#} LINK; http://www.preporucamo.com/category/2012-televizori/

cuspajz kaže...
ATJLučko kaže...

Nije, slažem se, ali osobno nemam "onaj" feeling sa plazmom kao sa LCD televizorima, a što se tiče punjenja, što reče kolega forumaš malo višlje i ranije, ja sam se osobno  u takvo nešto uvjerio, istina, radilo se o grundig jeftinijoj plazmi, tako da neću skoro skrenuti sa onog što sam prepoznao kao stvarno dobro!

 

BTW; kada je plazma toliko dobra, zašto se ekrani ZA pad računala i mobitela ne rade na bazi plazma ekrana, osobno nisam nikada se o tome upitao, ali sada evo {#} ??

Informiraj se prije pisanja postova koji nemaju veze s vezom. Evo imam Panasonicovu plazmu cca godinu dana i radi isto kao i prvog dana, a imam garanciju od 5 godina

Drago mi je čuti da imaš tako dugo i tako kvalitetan televizor, pritom naravno govoreći o Panasonic plazmi, iz vjerojatno middle ili više vjerojatno high klase proizvoda, ALI kolega Cuspajz, u mojem postu se radilo o Grundig plazmi za ako 3000.00 kuna, što ćeš se složiti, nikako ne može staviti u istu rečenicu sa tvojim Panasonic plazma televizorom {#}

 

BTW; "ona" nesretna kritizirana Grunding plazma je bila godina proizvodnje negdje oko vjerojatno 2003 ili 2004 godine, možda i starija {#} ?!

ATJ Lučko
12 godina
neaktivan
offline
Da danas kupujete novi tv,koji bi to bio??

Panasonic.

 

Bitna je pouzdanost uređaja,a ja to godinama imam sa Panasonic CRT-om od 72 cm,te zadnjih godinu i po sa Panasonic plasmom.

Slika je ionako na  svim brandovima TV-a  skoro pa jednako loša sa našim signalima.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Da danas kupujete novi tv,koji bi to bio??
ATJLučko kaže...
0verlord kaže...
ATJLučko kaže...
0verlord kaže...
ATJLučko kaže...
gtrifun kaže...

Zanima me da danas kupujete novi tv,za koji bi se odluculi??

Ne bitno dali plazma,led,lcd....


 

 

Gledaj,nemoj se uvrijedit niti mislit da te napadam, to mi nije namjera. ja sam te samo pitao ako mi mozes potkrijepit tvoju tvrdnju nekim linkom; nisi stoga moj savjet ti je da ne vjerujes svakome sta netko kaze.PLAZMA SE NE MOZE PONOVNO PUNIT PLINOM, ona se puni u tvornici i tvornicki zatvori. Neki kazu da su svi tv isti - ne nisu, mene najvise smeta kada pljuju po dobrim tv zbog dizajna a to mi je zadnja stavka pri odabiru tv (Korejanci ulazu sve u dizajn ). Najbolji domaci site za tv je HD televizija i amen! rade clanke od koji bi se neki renomirani site.ovi mogli posramit!

★★★★★ Ako sam ti pomogao stisni tipku PRIJAVI ★★★★★
15 godina
online
Da danas kupujete novi tv,koji bi to bio??
Kolko vidim u lcd televizorima je samsung pri vrhu(bolji od panasonica).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Da danas kupujete novi tv,koji bi to bio??
mar123 kaže...
Kolko vidim u lcd televizorima je samsung pri vrhu(bolji od panasonica).

da jer panasoic najvise ulaze u razvoj plazmi, najbolje telke su bile od pioneer-a Kumo  Kuro serija, ali menadžment korporacije je uvidio da ce plazme izgubit bitku ( kriva procjena ) te su prestali proizvodit plazme ( cak mislim i lcd jer ih ne mogu nac )

★★★★★ Ako sam ti pomogao stisni tipku PRIJAVI ★★★★★
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.2.2012 13:09 (0verlord).
12 godina
offline
Da danas kupujete novi tv,koji bi to bio??

nije u lcd najbolji samsung, jedan philips ih pere, ali on zbog toga ima i cijenu 

 

npr ovo je jedan od najboljih tv-a

 

http://hdtelevizija.com/2011/11/09/recenzija-3dtv-lcd-philips-46pfl9706h-46in117cm/

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Da danas kupujete novi tv,koji bi to bio??
0verlord kaže...
ATJLučko kaže...
0verlord kaže...
ATJLučko kaže...
0verlord kaže...
ATJLučko kaže...
gtrifun kaže...

Zanima me da danas kupujete novi tv,za koji bi se odluculi??

Ne bitno dali plazma,led,lcd....


 

 

Gledaj,nemoj se uvrijedit niti mislit da te napadam, to mi nije namjera. ja sam te samo pitao ako mi mozes potkrijepit tvoju tvrdnju nekim linkom; nisi stoga moj savjet ti je da ne vjerujes svakome sta netko kaze.PLAZMA SE NE MOZE PONOVNO PUNIT PLINOM, ona se puni u tvornici i tvornicki zatvori. Neki kazu da su svi tv isti - ne nisu, mene najvise smeta kada pljuju po dobrim tv zbog dizajna a to mi je zadnja stavka pri odabiru tv (Korejanci ulazu sve u dizajn ). Najbolji domaci site za tv je HD televizija i amen! rade clanke od koji bi se neki renomirani site.ovi mogli posramit!

Ne vrijeđam se, ne vjerujem da me napadaš {#} jer nema nikakve namjere, bez pol frke, a da ti dokažem to što tvrdim, meni osobno su po svemu najbolji televizori marke Philips koji baš i ne šmeka previše plazma vrstu televizora, pogotovu kada su modeli serije 9XXX ili bolji, jer upravo jednog takvog 32 incha i imam doma, i to je to {#} !!

 

Kada nešto pronađem, u svezi punjenja plazmi, bilo kojeg ranga, prvom ti javim {#} . 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: Da danas kupujete novi tv,koji bi to bio??
MSN kaže...

nije u lcd najbolji samsung, jedan philips ih pere, ali on zbog toga ima i cijenu 

 

npr ovo je jedan od najboljih tv-a

 

http://hdtelevizija.com/2011/11/09/recenzija-3dtv-lcd-philips-46pfl9706h-46in117cm/

 

 

Jel ti to ozbiljno?????? to je je najbolja televizija koja je bila na njihovom testu a ne jedan od najboljih tv!

 

EDIT: ATJLucko kad nadjes ja ti se javno ispricam ok?

 

EDIT2: Sta nije philips prodao svoj odjel? Klik

★★★★★ Ako sam ti pomogao stisni tipku PRIJAVI ★★★★★
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.2.2012 19:03 (0verlord).
12 godina
offline
Da danas kupujete novi tv,koji bi to bio??

ma dobro krivo sam se izrazio {#}

 

Da imam sad para na bacanje ili bih uzeo tog philipsa najvecu velicinu ili 60vt30 panasonica

 

Ali jos uvijek mislim da je neki bestbuy panasonic 42g30 jer ima odlicnu sliku a vise od duplo jeftiniji od gore navedenih

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Da danas kupujete novi tv,koji bi to bio??
0verlord kaže..

Gledaj,nemoj se uvrijedit niti mislit da te napadam, to mi nije namjera. ja sam te samo pitao ako mi mozes potkrijepit tvoju tvrdnju nekim linkom; nisi stoga moj savjet ti je da ne vjerujes svakome sta netko kaze.PLAZMA SE NE MOZE PONOVNO PUNIT PLINOM, ona se puni u tvornici i tvornicki zatvori. Neki kazu da su svi tv isti - ne nisu, mene najvise smeta kada pljuju po dobrim tv zbog dizajna a to mi je zadnja stavka pri odabiru tv (Korejanci ulazu sve u dizajn ). Najbolji domaci site za tv je HD televizija i amen! rade clanke od koji bi se neki renomirani site.ovi mogli posramit!

 oni na HD imaju poveću "pinku" od HR uvoznika Panasonic plazmi, a malo manju od prodavača (Ronis i sl)...Prema tome nemoj govoriti o njihovoj objektivnosti. Prodaju muda po bubrege.  To što oni tvrde, još nitko okom  nije primjetio, dakle...

Jebote, jedan tip je iz ZG , drugi iz bosne, a di je teći - šiptar neki??? do jučer su gledali CRT 55 cm a sad su neki referentni web sajt za kupovinu TVa....

Roosvelt1991 - veliki muljator u trgovinama HWa
14 godina
offline
Re: Da danas kupujete novi tv,koji bi to bio??
cassini kaže...
0verlord kaže..

Gledaj,nemoj se uvrijedit niti mislit da te napadam, to mi nije namjera. ja sam te samo pitao ako mi mozes potkrijepit tvoju tvrdnju nekim linkom; nisi stoga moj savjet ti je da ne vjerujes svakome sta netko kaze.PLAZMA SE NE MOZE PONOVNO PUNIT PLINOM, ona se puni u tvornici i tvornicki zatvori. Neki kazu da su svi tv isti - ne nisu, mene najvise smeta kada pljuju po dobrim tv zbog dizajna a to mi je zadnja stavka pri odabiru tv (Korejanci ulazu sve u dizajn ). Najbolji domaci site za tv je HD televizija i amen! rade clanke od koji bi se neki renomirani site.ovi mogli posramit!

 oni na HD imaju poveću "pinku" od HR uvoznika Panasonic plazmi, a malo manju od prodavača (Ronis i sl)...Prema tome nemoj govoriti o njihovoj objektivnosti. Prodaju muda po bubrege.  To što oni tvrde, još nitko okom  nije primjetio, dakle...

Jebote, jedan tip je iz ZG , drugi iz bosne, a di je teći - šiptar neki??? do jučer su gledali CRT 55 cm a sad su neki referentni web sajt za kupovinu TVa....

To ne znam niti me ne zanima, mene jedino zanima njihov opus testiranja AV uredjaja i u tome briljiraju, htjeo ti priznat ili ne( ljuti me kad kazu da je neki tv "spartanskog dizajna" kapiras, ako cemo onda po njhovom sto je lijepo i oku uodno?)

★★★★★ Ako sam ti pomogao stisni tipku PRIJAVI ★★★★★
14 godina
offline
Da danas kupujete novi tv,koji bi to bio??

Sigurno bi bio 3D .................

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Da danas kupujete novi tv,koji bi to bio??
0verlord kaže...
To ne znam niti me ne zanima, mene jedino zanima njihov opus testiranja AV uredjaja i u tome briljiraju, htjeo ti priznat ili ne( ljuti me kad kazu da je neki tv "spartanskog dizajna" kapiras, ako cemo onda po njhovom sto je lijepo i oku uodno?)

 pa ako ja okom ne vidim razliku, zašto da ima vjerujem...tek toliko što oni to kažu??

 eh da i Pioneer nije radio "Kumo" seriju nego "Kuro" {#}

 

ali da ja sad idem opet kupiti neki TV, bila bi plazma Samsung, jednostavno ne vidim ijedan razlog da kupim Panasonic - nisam vidio nijedan model iste klase da ima bolju sliku.

Roosvelt1991 - veliki muljator u trgovinama HWa
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.2.2012 7:56 (cassini).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice