3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV

poruka: 304
|
čitano: 166.699
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: 3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV
lange kaže...

dajte neku preporuku za kakav dobar film gdje ima dosta efekata?jel tko gledao titanic 3d?

 Hugo 3D, Tron Legacy 3D (skroz drukčiji dojam nego kad gledaš običan 2D), Transformers Dark of the Moon 3D, Rio 3D  (izvrsno urađen, treba prilagodit svjetlo, odvrnut pot na dobrom HT sustavu zvuka i uživat u audio-vizualnom doživljaju), Avatar 3D (također fenomenalan, imaš osjećaj da si unutra, u filmu), Despicable me 3D, Cloudy with a chance of meatballs 3D (super), Megamind 3D (također izvrsno urađen), Prometheus 3D (po meni ovaj film vrijedi isključivo u 3D), Up 3D,  Men in Black 3 3D, Titanic sam gledao površno, ali supruga tvrdi da je odličan u 3D (morat ću na popravni {#}), itd...itd...meni su 3D filmovi oduševljevajuće otkriće otkako sam doma namjestio dobar polarizacijski 3D telkač (Lg 55lm670), prije dok bi gledao 3D filmove u kinu (IMAX-u i Cinestaru), nisam nikad imao dobar osjećaj, čak su me i oči znale pomalo boljeti, čak ni kod frendova koji imaju aktivne (active-shutter) 3D telke, ali nakon što sam doma pravilno iskalibrirao telku uživam ko pajcek u blatu{#}

http://diyaudio.com.hr/
14 godina
neaktivan
offline
3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV
imam jedno pitanje kupio sam ovaj tv Panasonic TX-L42ET5E i prezadovoljan sam s njime osim jedne stvari. kada gledam film u mkv 3D formatu sbs(side by side) srt file nikako da bude čitljiv. probao sam i sa 3d subtitler programom da ga prebacim u idx/sub ali također bez rezultata. kako da gledam 3D film sa prijevodom na tom tv-u?
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: 3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV
Roko1 kaže...

 Hugo 3D, Tron Legacy 3D (skroz drukčiji dojam nego kad gledaš običan 2D), Transformers Dark of the Moon 3D, Rio 3D  (izvrsno urađen, treba prilagodit svjetlo, odvrnut pot na dobrom HT sustavu zvuka i uživat u audio-vizualnom doživljaju), Avatar 3D (također fenomenalan, imaš osjećaj da si unutra, u filmu), Despicable me 3D, Cloudy with a chance of meatballs 3D (super), Megamind 3D (također izvrsno urađen), Prometheus 3D (po meni ovaj film vrijedi isključivo u 3D), Up 3D,  Men in

Gdje si nabavio sve te filmove u 3D-u? Jesu svi ripani ili?

12 godina
neaktivan
offline
Re: 3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV
crash11 kaže...
Gdje si nabavio sve te filmove u 3D-u? Jesu svi ripani ili?

 Ono što ne nađem u domaćim shopovima, potražim po eBayu i Amazonu, ili mi posude frendovi.

http://diyaudio.com.hr/
12 godina
neaktivan
offline
Re: 3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV
crash11 kaže...
Roko1 kaže...

 Hugo 3D, Tron Legacy 3D (skroz drukčiji dojam nego kad gledaš običan 2D), Transformers Dark of the Moon 3D, Rio 3D  (izvrsno urađen, treba prilagodit svjetlo, odvrnut pot na dobrom HT sustavu zvuka i uživat u audio-vizualnom doživljaju), Avatar 3D (također fenomenalan, imaš osjećaj da si unutra, u filmu), Despicable me 3D, Cloudy with a chance of meatballs 3D (super), Megamind 3D (također izvrsno urađen), Prometheus 3D (po meni ovaj film vrijedi isključivo u 3D), Up 3D,  Men in

Gdje si nabavio sve te filmove u 3D-u? Jesu svi ripani ili?

 odeš registriraš se na www.partis.si i skineš šta ti srce želi :D

11 godina
neaktivan
offline
3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV

Ćao ekipa, novi sam kolač pa da vas pitam vezano za gledanje 3D filma na tv-u.

 

Imam LG 42LW620s

Na laptopu ima PowerDVD player 12

 

Kada skinem SBS film i gledam ga preko ovog programa, opciju koju pritisnem na tv-u da mi se slike spoje, ne dešava se mnogo jer mi i dalje nije jedna slika. Možda sam greškom skinuo pogrešan film ( Kung Fu Panda 2 3D 1080p half SBS)

 

U čemu griješim i šta da radim?

 

Još nešto, ako kupim BlueRay 3D player da li onda mogu gledati filmove preko USB stick-a, ono skinem film na stick i gurnem ga u BR player?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV

Pozdrav,

Imam lg 660S i skinem 3D film sa partis.sl. Kada ga pokrenem u BS playeru na kompj. ima sikronizaciju na hrvatskom, a kad ga pokrenem u playeru tv.a preko plex flex /a onda mi neda promjeniti jezik sinkroniyacije. Ostane na slovernskom i polje za promkjenu jezika u postavkama mi nije nikako aktivno. Je li neko imao slican problem, i kako je to rijesio.

Unaprijed zahvaljujem.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV

Pozdrav, 

Uzeo sam Samsung UE40ES6710 koji ima aktivni 3D. Imam namjeru na njega spojit komp preko DVI izlaza s graficke.

 

S cime da gledam 3D filmove i di se oni mogu "nabavit". Jel ima kakve razlike kod "nabavljanja" filmova za pasivni 3D i aktivni 3D?

Hvala, unaprijed!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV

meni je gom player najbolji, podrzava 3d titlove. a filmove nabavljas tamo gdje i ove normalne jel.

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV

Naiso sam na par problema pri gledanju 3D-a pa bih vas molio za pomoc. 

Prvo ako koristim player s televizora on mi ne prikazuje titlove u 3D točnije prikazuje mi dva para titlova jedne lijevo druge desno. 

Ako koristim gom player onda mi se slike ne poklope dobro. Znaci ko da bi trebal se jos malo preklopit jer vidim sjene od osvojenih slika. Kako to rijesit?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV
TV LED Philips 3D 42 PFL 4307/12

Koje 3D filmove da skidam da bi ih mogao gledati na ovom tv.u sa 3D
sa ovim naocalama
http://gajitz.com/wp-content/uploads/2012/03/3d-to-2d-glasses.jpg
snimim film na externi hdd i pustim na tv.u
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV

Zanima me kako da dođem do titlova na Imax ili drugim filmovima, uglavnom je sve što nađem sa eng titlovima?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV

Pozdrav svima na ovom forumu, nov sam član i imam par pitanja. Planiram kupiti neki od novijih Samsungovih 3DTV modela pa me interesuje kad skinem one velike BlyRay 3D filmove .iso formata od po 40GB na komp, kako ih dalje otpakovati, prebaciti i reprodukovati na 3DTV a da nemam ovih problema sa playerima preko kompa, da li je moguće nekako ih otpakovati na eksterni HDD i njega USB-om prikačiti na 3DTV i normalno ih startovati sa onim njihovim menijem za izbor audia i subtitla?

Unapred hvala.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV

Mene zanima mogu li gleadti 3D filmove ili crtane preko 3D naocala realD 3D naocalana svom kompu ili telivizi.Televitia mi je SONY

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: 3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV
igor.antic kaže...

Pozdrav svima na ovom forumu, nov sam član i imam par pitanja. Planiram kupiti neki od novijih Samsungovih 3DTV modela pa me interesuje kad skinem one velike BlyRay 3D filmove .iso formata od po 40GB na komp, kako ih dalje otpakovati, prebaciti i reprodukovati na 3DTV a da nemam ovih problema sa playerima preko kompa, da li je moguće nekako ih otpakovati na eksterni HDD i njega USB-om prikačiti na 3DTV i normalno ih startovati sa onim njihovim menijem za izbor audia i subtitla?

Unapred hvala.

Zaboravi.

Deckard
15 godina
offline
Re: 3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV
crash11 kaže...

Da li netko zna gdje kupiti Bluray 3D filmove po normalnim cijenama? Gotovo sve što se nađe ovako sa strane je ripano u mkv i to onda nije to. Da li netko može reći kako nariktati power dvd 12? Znači imam spojen komp sa 3D Tv-om preko HDMI kabla (grafička je hd4850). Pretpostavljam da ta grafička nema hdmi 1.4. Da li je to problem?

 

Imam jedan film u 3D-u, iso file unutar kojeg je 3D bluray film. Pošto nemam bluray player moram pokrenuti taj iso file preko kompa putem power dvd 12 softwarea, e sad nastaje problem. Taj program ima neku svoju 3D podršku, ali to je izgleda samo neka konverzija iz 2D u 3D.

Za gledanje 3D blu-ray ripova (dakle sigurnosnih kopija {#} ) ili originala s kompa preko TMT-a ili PowerDVD-a trebaš obavezno HDMI konekciju po verziji 1.4 (izlaz grafe, kabel i ulaz na telki). U tom slučaju ti oba spomenuta programa uredno šalju dupli 1080p, tj. full HD 3D van. Problema može biti eventualno s postavkama grafičke. Ukoliko će ti telka nekim slučajem uključivati samo 720p rezoluciju, nešto ne valja s driverom grafe, tj. podesi neki drugi pixel format u postavkama drivera. Bilo je npr. malo igre s tim u ranim verzijama Catalyst drivera za Win8, ali sad već neko vrijeme stvar radi OK. Drugi problem može stvarati Cinavia, barem što se tiće ripova, a to rješava noviji AnyDVD. Neznam dal hd4850 uopće podržava HDMI 1.4. Ako ne podržava trebaš drugu grafu ako hoćeš gledati full HD 3D blu-ray.

Deckard
11 godina
offline
3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV

Bok, evoprije MJ. sam si uzeo LG DM2752D, te posudio par 3D BluRay filmova i videteci (nemam BluRay player vec koristim komp preko BluRay przilice) i nekako mi se cini da su neke scene neostre. . .pa me zanima jeli to do monitora ili domene (to kaj nisam naviko na 3D). . .

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV

Zašto mi na LG 42LA620S 3D nerade svi titlovi(bez obzira na format filma mkv,hd,divix ,a titl je srt, kada gledam preko rutera(simens) pošto su tv i komp umreženi(žicom) sa Nero mediahome a kada stavim na USB i spojim na tv radi normalno u čemu je caka.


Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV

Da li 3d ready lg radi i za pc igre?

 

Npr spojio bih na tv i igrao 3d igre imam setup pod moj pc

Keep Calm and Carry On
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV

itko?

Keep Calm and Carry On
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV

bump :(

 

radi bitno je da je tv 3d ready, u igri se ukljuci enable 3d te se rezolucija stavi npr: 1920x1080@24hz ako je više ili manje hz nece radit igra. Tomb Raider novi izgleda odlično u 3d-u

Keep Calm and Carry On
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.9.2013 17:42 (toxic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV

Zna li netko koja je 3D tehnologija najbolja za gledanje na Panasonicovim plasmama (P42ST60E konkretno)? Zasad sam isprobao samo SBS...

Uh, što volim ovaj režim - drugi rade a ja ležim
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: 3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV
Adoon kaže...

Zna li netko koja je 3D tehnologija najbolja za gledanje na Panasonicovim plasmama (P42ST60E konkretno)? Zasad sam isprobao samo SBS...

Najbolji je blu-ray 3D materijal (dvije full HD slike), naravno {#} . Ako već moraš birati između half SBS-a i over-under sistema, idi na over-under. Načelno je svejedno dok je got materijal dobro iskodiran.

Deckard
11 godina
offline
3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV

Pozzz,nije vezano bas uz televizije i blu-ray,ali glupo mi je otvarati novu temu.

Imam jedno pitanje u vezi slabovidnih ljudi.Da li oni mogu viditi 3D ili je manje do izrazaja taj efekt u kinu?Posto nagovaram starog da idem opogledat Gravity(zagrijavanje za Hobbita xD)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV

Pozdrav svima moze li mala pomoc,htijo bih da gledam 3d filmove sa macbook pro koji je povezan sa LG 3d tv-om pa me zanima koji plejer da koristim na kompu? filmovi su skinuti sa neta...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV

Pozdrav svima, malo cu vas gnjaviti ali imam puno pitanja jer sam pocetnik u tome zato vas molim za oprost :) Znaci kupio sam Samsung smart, led, 3D televizor i za probu skinio si neki crtic u 3D. Stavio na usb i ubacio usb u tv i pokrenio film ali imam onako dvije iste slike. Citajuci ovdje shvatio sam da sam skinio u formatu side by side tj SBS a da je taj format samo za pasivni 3D a ja imam aktivni. Pa me zanima koji je format za aktivni, kako mogu najjednostavnije gledat 3D filmove? Dolaze sve mogucnosti u obzir od blu ray playera, pa spajanja kompa sa tv-om pa do najjednostavnijeg ustekavanja usb-a u tv i gledanja samo vas molim da mi pomognete :) hvala unaprijed :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: 3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV

Pa jel imaš gumb na daljincu kakav di piše 3D, bar je tako na LG-u. I onda on ide kroz sve modove koji postoje na njemu.

10 godina
neaktivan
offline
3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV

Pozdrav trebam pomoć znači imam Panasonica TX P42GT30e i aktivne naočale zanima me kakve ripove trebam skidati, u kojem ih playeru gledati , kako staviti titlove.... POMOĆ novi sam u ovom i nista ne kužim {#} TNX i da puštao bi ih sa PCa

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.12.2013 22:17 (CUX).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV

Zasto bi ih pustao sa PC-a kad ti tv podrzava gledanje sa usb stick i prijenosnog diska?

 
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: 3D Blu-ray filmovi sa PC-a na 3D LCD TV
Sint1 kaže...

Zasto bi ih pustao sa PC-a kad ti tv podrzava gledanje sa usb stick i prijenosnog diska?

Usb ne daje blu ray

Treba format koji pustas da je 3d ako hoces blu rey mora da imas rezac blu ray na ps ili externi koji imam ja.Ako ides preko ps-a gledaj da ti hdmi kbal bude 3k ili 4k imaces pravi dozivljaj 3d-a

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.12.2013 22:34 (cardadule).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice