Internet + TV trenutno najbolje ?

poruka: 7
|
čitano: 7.603
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Internet + TV trenutno najbolje ?

Evo i ja razmatram uzimanje Total TVa ili neceg slicnog, znaci u stanu nema trenutno nista pa moram uzet net i tv.

 

Zasad mi vodi net kod Iskona 30/5 za 169 kn i onda za TV uzet Total TV jer mi se cini da ima najbolje kanale cak i u osnovnom paketu a za 100 kn uzmem osnovni paket + HD i to je to. Jel moguce da ti cigani naplacuju montazu bez obzira ako ja potpisem ugovor na 24 mjeseca ?

 

Ako netko ima preporuku bolje kombinacije, Optima ima 20/1 Mbit + Osnovni TV za 256 kn al mislim da je pametnije uzet Iskonov internet i onda EvoTV ili Total TV. Jest da bi najradije Evo zbog CI+ modula ali su im kanali smeće.

 

Net bi išao na 20-30 Mbit da mogu tiskat 4K YouTube i slične free streaming servise. Iako mislim da je i 20 dosta ali Iskon nema 20 ako se uzima samo net.

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Internet + TV trenutno najbolje ?

Ne znam jesi već uzeo, ali imaš sada akciju, negdje sam vidio od Total TV-a, besplatni TV 6 mjeseci još i bon od Technomarketa 200 kn.

 

Vidim sad da još stoji na njihovom webu, akcija je do 6.1., izgleda da se po novom može tamo ugovoriti Total TV, u poslovnici. Pa kao pogledaš, usput, na svom televizoru kakva bi ti bila slika. Imaš kao neki banner kod njih na naslovnici.

 

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Internet + TV trenutno najbolje ?
Karanba kaže...

Evo i ja razmatram uzimanje Total TVa ili neceg slicnog, znaci u stanu nema trenutno nista pa moram uzet net i tv.

 

Zasad mi vodi net kod Iskona 30/5 za 169 kn i onda za TV uzet Total TV jer mi se cini da ima najbolje kanale cak i u osnovnom paketu a za 100 kn uzmem osnovni paket + HD i to je to. Jel moguce da ti cigani naplacuju montazu bez obzira ako ja potpisem ugovor na 24 mjeseca ?

 

Ako netko ima preporuku bolje kombinacije, Optima ima 20/1 Mbit + Osnovni TV za 256 kn al mislim da je pametnije uzet Iskonov internet i onda EvoTV ili Total TV. Jest da bi najradije Evo zbog CI+ modula ali su im kanali smeće.

 

Net bi išao na 20-30 Mbit da mogu tiskat 4K YouTube i slične free streaming servise. Iako mislim da je i 20 dosta ali Iskon nema 20 ako se uzima samo net.

 

Hvala

Jesi li provjerio možeš li povući 30/5 s VDSL-om. I ja sam u narandžastoj zoni ali mi je max 20/5

9 godina
neaktivan
offline
Internet + TV trenutno najbolje ?

iskon internet je najpovoljniji

ali total tv ili evotv brrr nemoj to uzimat, čitaj samo po forumima koliko su ljudi nezadovoljni njima

preporuka: uzmi si maxtv sat onaj na prenosivoj kartici najpovoljnija cijena i najveći izbor programa

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Internet + TV trenutno najbolje ?

Iskon internet je najpovoljniji slažem se da ako imaš stari ugovor kao i ja pa ono što drugi plačaju danas 200i neš kuna ja plačam 150kn.

 

Total TV loša opcija, jel ga koristiš? Ja ga koristim 3 godine na 3 uređaja i superzadovoljan, a tu ću izdvojiti Usluga, Kvaliteta, Broj besplatnih osnovnih programa daleko veći od bilo kojeg drugog operatera jer sam sve provjerio prije nego sam uzeo.

 

Jedini minus što nema arenasport i neke istočne nacionalne programe, (i ponekad/ili za vrijeme bure zna se izgubiti signal pošto živim na selu ali u jako malo slučajeva) ali kad zbrojiš odnos cijene i pružene usluge nemjerljivo je.

 

Sad baš planiram uzet mojima za kuću i razmišljam o opciji mix duo (internet+tv) za 189kn + 48kn brzina do 10mb/s. 

 

ukratko: maxtv, vip sat, i drugi nude neke bolje programe kao arenasport ali su im podijeljeni u pakete, a svaki paket košta, a ako želiš sve onda ćeš platit >300kn. Ono što kod total tv-am dobim u osnovnom npr djecji,music,nat.geographic i sl. kod drugih moram plačati. 

 

Toliko o drugim ponuditeljima

14 godina
offline
Internet + TV trenutno najbolje ?

Totatal tv ponuda programa i cijena super ,korisnicka podrska katastrofa ,satelit izgubio signal 5.12 zvao korisnicku podrsku 10 puta ,pisali ko fol nekakve pozurnice 5 puta ,do 5.1 mi se nije javio nitko od njihovih ovlastenih tehnicara ,rjesio sam problem sam negdje oko 27.12 i javio biserima u korisnickoj ali naravno kod njih jos uvijek kvar stoji upisan pa mi se tehnicar javio 5.1 kao on bi dosao  ,dok radi super ako vam slucajno krepa - nahebali ste

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Internet + TV trenutno najbolje ?

Ekipo,

Dal netko možda zna kakve su regulacije Totala što se torrenta tiče? Ne mogu nigdje nać ništa konkretno, jel idu oni preko T-coma ili imaju zasebni sustav?
Znam da Carnet počeo regulirat i slat upozorenja za to, trenutno sam na T-comu, kod njih još ništa za sad, bed mi se prebacivat na Total ako će to bit problem. Mada imaju zbilja odličnu ponudu šta se cijene tiče. Kvalitetu još moram provjerit :D

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice