Card sharing izdvojena tema

poruka: 885
|
čitano: 568.851
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
Card sharing

Kod mene neradi Digitalb na 16E.

0 0 hvala 0
2 godine
Re: Card sharing

Stvar linije, naravno 

11 godina
jeremija73 kaže...
gregorypek kaže...

Radi li Digitalalb paket na 16e?

Radi, radi , stabilno 

Supersport kanali sa Eng audiom za Premier League dušu dali

Može li se dobiti test tih linija?

Da li radi Sky DE AT?

2 godine

Sky DE ne radi , unazad par mjeseci

Ima neka fora sa Zgemma resiverima i icam-om, ali treba kupit resiver koji dođe sa zaključanim postavkama ,i tu valjda radi cijeli paket , neznam koliko para i ne zanima me

Isto tako ima i neki patchirani oscam za rad sa tim icamom , ali to onda radi preko stream relay , neki pišu i svi kanali , ja isprobao ali otvara samo par kanala koji i ne rade stabilno ( radi se o kanalima iz Sky DE paketa ) 

Ako želiš test linije mogu te preusmjerit gdje da ga tražiš 

11 godina

Zahvaljujem na odgovoru, ako možeš pošalji gdje mogu da tražim test za tu liniju.

14 godina
Card sharing

Jel zna netko dobar i aktivan forum na temu satelitskih programa i CS? Može domaći i strani, samo ne https://satelitskiforum.com/ jer su neaktivni i ne priča se o CS.

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.9.2022 13:01 (walentkane).
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
Card sharing

Slabo ćeš se načitat o tome , ako se i nešto piše uglavnom sve u rukavicama i nagađanje , barem na ovim domačim forumima , strane baš i ne pratim pa neznam

Najbolji ti je primjer forum koji si spomenuo gdje još samo ime ima veze sa tematikom, i tu i tamo koja tema , o CS-u nema rasprave jer su takva pravila foruma

probaj bacit oko na 

http://novisf.com/ 

0 0 hvala 1
5 godina

Nema toga više pajdo, nikome se neda više zaj... ni sa skidanjem zaštite kad imaš IPTV jednostavnije i bez puno zaj.... plus to da bjesomučno šaltanje kroz 15000 kanala nema smisla kad sve što valja dobiješ na streaming servisima i IPTV.

Ja sam definitivno odustao i uskoro pakiram opremu, a vama koji još neodustajete svaka čast!

6 godina
Card sharing

Da,iptv polako preuzima primat,jeftiniji i jednostavniji.

samo kaj je slika svjetlosnim godinama bolja sa satelita samo sve manje ima za gledati.

2 0 hvala 0
2 godine
Card sharing

Nema odustajanja , ne vidim razlog za to 

Dokle god imam na satelitu pokriveno sve šta me zanima nikakav iptv ne dolazi u obzir

A trenutno je stanje još uvijek zadovoljavajuće , i više od toga 

3 0 hvala 0
14 godina
jeremija73 kaže...

Nema odustajanja , ne vidim razlog za to 

Dokle god imam na satelitu pokriveno sve šta me zanima nikakav iptv ne dolazi u obzir

A trenutno je stanje još uvijek zadovoljavajuće , i više od toga 

Gdje uzimaš cs liniju?

2 godine
Card sharing

Od jednog stranca 

Ako baš želiš testirat javi se u pp da ti dam kontakt

0 0 hvala 0
7 godina
jeremija73 kaže...

Od jednog stranca 

Ako baš želiš testirat javi se u pp da ti dam kontakt

Jel radi kod njega Total? i Sky DE?

Gdje gledaš Sportklubove?

2 godine
Card sharing

Total ne radi kod nikog na enigmi ( zasada ) , radi kompletan paket na forever serverima koje koriste ne-enigma resiveri Starsat , Viark , i neznam ni ja koji još

Sky De radi samo par kanala, i to , preko stream relay, puno zajebancije a malo koristi

Čitam na Linuxsatsupport forumu neki se hvale da im radi cijeli paket na taj način

Sportklubove ne gledam nigdje

0 0 hvala 0
7 godina
Card sharing

Da, na žalost, nema čarobnog štapića.

Nekak sam sklon vjerovati da se ne radi o tome da nema interesa za probijanje zaštite, nego su provideri uspjeli pronaći efektivan način kriptiranja.

IPTV je dobra alternativa, ali kvaliteta slike jednostavno ne može 100% biti ista, radi vrste signala. A vjerujem da bi i mnogi "sivi" IPTV provideri bili sretni da CS ponovo zaživi, jer su ulaganja u CS neusporedivo manja nego u IPTV...

A u pravilu, tko nudi IPTV, nudio je (ili nudi) i CS. :)

2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice