Card sharing izdvojena tema

poruka: 963
|
čitano: 788.779
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing

X405p i X406p su isti, razlika je samo u CI -u, svakako bolja opcija od NB6002

15 godina
offline
Card sharing

Od tih svih jeftinijih ti je najbolji opticum AX-odin. Imaš ga već od 900kn.

 

Ima daleko bolju podršku od svih dosad navedenih.

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Card sharing

Hvala ljudi...imam nekog lika koji ima kodove iz BiH.

Ako ima tko bliže, svakako mi se može javiti na PP, redovni sam platiša {#}

أهبل Origin: mrxa | SteamID: mrxa88 | speed: http://www.speedtest.net/result/2968693004.png
12 godina
offline
Re: Card sharing
Durda kaže...

Od tih svih jeftinijih ti je najbolji opticum AX-odin. Imaš ga već od 900kn.

 

Ima daleko bolju podršku od svih dosad navedenih.

Iz manjeg sam mjesta. Jedan momak nudi card sharing za 100 kn mjesečno. Provjereno radi odlično. On nudi i digitalne(700kn) i hd receivere(2000 kn. Uzeo bi hd, ali mi je preskupo pa da li je onda bolje da uzmem sam taj predloženi opticum AX-odin? http://www.njuskalo.hr/satelitska-tv/opticum-ax-odin-linux-sat-iptv-receiver-oglas-11712058

12 godina
offline
Card sharing

100kn mjesecno je jako puno, ja sam uzeo za 500kn/god (to je 700kn manje) i također nema nekih vecih problema, da, zna mi se slika smrzavati, ali nemogu krivit tog covjeka jer bas nemam najbopju opremu za CS

Eh šta volim ovaj režim... Sunce sija, a ja ležim...
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Card sharing
Pozdrav svima, zbog pada propusnosti linije moram ukinuti maxtv da zadržim stabilnost i sada bi uzeo cs, dosta je ponuda i dosta različitih cijena, o svom trošku planiram nabaviti dreambox 500/800 + tanjur 120 + 4lnb-a, pa me zanima gdje je usluga najkvalitetnija? Nije mi problem dati godišnje 700kn npr ako znam da stvar radi (tj da mogu očekivati tu i tamo prekid radi updatea ključa, ali samo to). Može i preporuka u inbox, ali mora postojati nekakav testni period da uopće vidim jel stvar radi.
Hvala
Fuck me I am famous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Card sharing

Pozz svima isto trebam kvalitetnu uslugu cs ali stvarno kvalitetnu cena nije bitna samo da bude bez seckanja na 13,19,23,28 satelitima ponude moze u pp unapred hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Card sharing

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.9.2014 12:47 (valisaurea).
15 godina
offline
Card sharing

Za sve koji misle nešto nabavljati, roza paket na 16E ima problema kod svih davatelja linije, nešto se dogodilo i već 2-3 tjedna imaju problema sa tim, ne mogu riješiti. Ja sam probao već 4-5 različitih testova, na svima isto. Ne znam za vas, ali ja ću sačekati. Ako vele da je do vas, interneta, pinga, recivera, signala - nije istina, do njih je.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Card sharing

Meni 28e fali {#}, samo to gledam, a nema HD

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Card sharing

Da podignem temu.. Gledam na njuskalu par oglasa, di se nudi CS i IPTV..

A vidim i da nude recievere HD za kojih 500-600kn..

Jel ima ko iskustva a da je prek njuskala uzimal te recievere+CS..

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Card sharing

Jedan kolega je uzeo nekakav Amiko i cs, sve je bilo OK, samo mu je reciver došao zaključan sa šifrom da valjda on nebi čačkao po njemo ili tako nešto slično. Pa je zvao lika i malo galamio i onda mu je ovaj dao pin za otključavanje.

 

IPTV nisam probao, ali čitam po drugim forumima da likovi traže da ti oni zaključaju reciver ako hoćeš IPTV, valjda da nebi izvukao listu i dijelio ju dalje.

 

Što se tiče CS-a, stanje sa roza paketom na 16E je i dalje nepromjenjeno kod svih, i dalje svi imaju problema. Tako i ako budeš uzimao kakvu test liniju i ak ti je bitan taj paket nemoj se navući na priče. Ja sam svoj reciver ugasio jer je kockanje slike i trzanje katastrofalno i liku poslao mail da me obavijesti kad se to riješi. Javi se na pm ak hoćeš još neke detalje, ima more prevaranata na njuškalu.

 

Nisam prodavač niti akviziter jednog od njih niti koga poznajem tko to ima i nudi, samo imam neka iskustva sa takvima i nebi htio nikog reklamirati ni po dobrom ni po lošem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Card sharing
zvonac kaže...

Da podignem temu.. Gledam na njuskalu par oglasa, di se nudi CS i IPTV..

A vidim i da nude recievere HD za kojih 500-600kn..

Jel ima ko iskustva a da je prek njuskala uzimal te recievere+CS..

 

 

Ja sam s Njusje uzeo CS (500kn god) i zadovoljan sam.

 

Ako zelis, mogu ti mail od covjeka na pm poslati

16 godina
offline
Re: Card sharing
speedy56 kaže...
zvonac kaže...

Da podignem temu.. Gledam na njuskalu par oglasa, di se nudi CS i IPTV..

A vidim i da nude recievere HD za kojih 500-600kn..

Jel ima ko iskustva a da je prek njuskala uzimal te recievere+CS..

 

 

Ja sam s Njusje uzeo CS (500kn god) i zadovoljan sam.

 

Ako zelis, mogu ti mail od covjeka na pm poslati

Slobodno ak imas preporuke, a da je sa njuske, posalji.

 

Ostali, ak znate nekog pouzdanog, javite, da ne naletim na prevarante, nisam bas u tim vodama..

 

Nasel sam neki hd reciever sa wifijem, al uzel bi IPTV ipak..

Imam doma humax hdci 2000 s trex karticom nagra2.. Al to odavno nije u funkciji, pa sam kemijal jucer nekaj, al nemrem signal dobit, galda tanjur nije na poziciji, a ne da mi se jos i s tim zafrkavat, a ak ocu CS, onda ga pak (od kad su na N3 otisli)moram na ruter prikapcat, a ruter je u drugoj sobi..

Tak da mi je prakticnije IPTV+ uzet reciever s wifijem i voila..

Mislim da je 45kn/12mj. Naravno na manje mjeseci je skuplje, oko 50-60kn...

 

A koja je procedura, najdem se s tipom, da mi reciever, pass i user?

Kaj ovi tipovi prek njuske daju garanciju (pretpostavljam pisana) na recievere, ne bi htio da se nekaj dogodi, pa da se jos i s tim natezem...

A kaj s ovim, neko je gore navel da su recieveri zakljucani, pa ok oni su podeseni, pa pretpostavljam da se dalje nema kaj dirat?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.12.2014 10:11 (zvonac).
15 godina
offline
Card sharing

Sinoć sam dobio mail, stanje se polako normalizira. Nije još sve naj naj, ali puno bolje. Recimo da je gledljivo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Nudim besplatnu cccam liniju C:83.131.95.93 12000 since55 works332 pa kad stavim pod dyndns nece trebat editirat post,nadam se na nije kažnjivo objavljivat ovo,otvara hotbirt 13  i astru 19.2

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Card sharing

Može na PM ako imate nekoga tko daje stabilnu liniju i da se može mjesečno plaćati. Do 100kn uzimam iznad ne.

Prodajem poptuno novu zapakiranu bateriju za iOcean X7. Cijena 50kn + 10kn poštarina.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Card sharing

Nemoj sa njuškala ništa uzimati, sve je u klincu. Ak ćeš nešt kako je red, jedino tko to radi van njuškala i oglasnika, ali takve stvari idu na osobnu preporuku i ja još nisam našao niti jednog. Ovdje prvenstveno mislim na roza paket sa 16E. Druge pakete nisam probao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Card sharing

kupio sAM hd prijemnik i molim za savjet u vezi c linije. da li upoće ima free ili ne? gdje je najbolje uzeti liniju? može neka preporuka. hvala

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Card sharing

Free linija ima jako malo i loše rade jer ima puno korisnika. Za maxtv pročitaj par postova gore, to je dosta loše. Za ostale pakete neznam, jel ih ne gledam, al mi veli prijatelj da D+, Sky njemačka i ostali dobro rade.

 

Odi na njuškalo i kreni redom, obavezno traži test na najmanje 24 sata. Onda ćeš vidjet i odluči.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.1.2015 11:51 (Ico2005).
12 godina
offline
Card sharing

Imao sam jučer iptv test linije i mogu reći da sam zadovoljan kako to radi.

Dobe se svi bolji kanali (Arena, Sk, Sky de, Sky uk, Bein...), neki su kanali u hd-u, neki sd-u (sky uk je npr u sd-u). Ova slika u sd-u je nešto lošija od tel/sat. sd slike, ali ova u hd-u je znatno bolja (iako nema veze s sat. hd slikom s ogromnim bitrateom)

 

Čak mogu reći da ozbiljno razmišljam da pređem na to, cijena je skoro pa ista, a ako ne lovite više satelita usluga bolja

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Card sharing

Imam i ja od kolege takav IPTV sa svim tim kanalima i radi u valovima, nekad dobro, nekad kenja. Ima dana kada svi kanali rade dobro, ima npr. kada SK1 uopće ne radi. I tu trza i kocka slika, itekako. Samo manje nego cs.

 

Izgleda da si naletio na dobar dan, ili ti je frajer pustio uslugu kako je red dok ne kupiš, stigne ti i kasnije trzati. Pripazi.

 

Koliko god skuplje bilo nema šanse da uzimam dulje od mjesec dana.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.1.2015 5:29 (Ico2005).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Card sharing

da li je moguće gledati sa cs full pakete digi, max, pink,total, i sl?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Znam samo da sigurno radi Digi tv Srbija (nema hr kanala) I pink HD na 16e  a vjerovatno i max tv  total tv ne radi a za vip odnosno digi hr nisam siguran

pogledaj na njuskalu nije skupo i vise se isplati nego plaćati pretplatu samo moraš imati dobar hd linux resiver

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.1.2015 15:44 (expert man).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing

ma imam dm 800 hd se v2, ali bi htio znati šta je moguće pratiti sa cs sa znam što uzeti.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
bing01 kaže...

da li je moguće gledati sa cs full pakete digi, max, pink,total, i sl?

 Moguće je gledati Digi TV, Sky Link, Sky DE, Sky UK, Bulsat/Polaris... MAXtv se također može gledati, ali previše šteka. Total TV i Vip Sat TV nema šanse trenutno.

9 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Pozz

treba mi pomoc oko prijemnika za cs

treba mi dobar hd da mogu gledat max tv i sta vec ide na hd do 700,800 kn, ako ima do te love, ako ne onda do 1000 kn , ali bolje sta jeftinije al da je ok

i ako mi moze ko objasnoti razliku izmedu cs i iptv, onako informativno me samo zanima

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Card sharing

Dosta ljudi hvali Opticum AX Odin, cijena negdje oko 600-700 kn.

 

Ugrubo:

IPTV - reciver se spaja na server odakle dobija gotovu sliku (stream), kao maxtv i slične usluge. Može se gledat u VLC playeru na kompu,mobitelu ili tabletu. Treba ti dobar i brz internet, pogotovo ako ćeš gledat HD kanale jer guta dosta brzine i prometa.

CS - reciver prima satelitski signal i istovremeno vuče ključeve sa servera te na taj način dekodira sliku. Ne zahtjeva brz internet jer su ključevi male veličine. Za obje usluge je poželjno da nemaju grešaka na parici, pogotovo IPTV jer će ti slika kockati.

 

Za obje stvari ti treba reciver na koji se može instalirati enigma2: dreambox, azbox, vu, taj Opticum...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing

Hvala

znaci taj odin je tvoja preporuka, ili 

posto si napisao drugi hvale, imas sta iz vlastitog iskustva, ipak iz prve ruke je najbolje

znaci koji do 700 kn po vasem misljenju

koji do 1000 kn po vasem misljenju

i ima li kakve bitne razlike izmedu njih, vidim na njuski dosta marki - amiko,evo infinity ...  pa me zanima vase misljenje

sorry na ovoliko pitanja al sam novi u tome pa bih isao na cs

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.2.2015 22:04 (doktordoc).
15 godina
offline
Card sharing

Ja imam Azbox premium kojeg sam dobio na korištenje na neograničeno vrijeme :)

 

Svi hvale taj opticum kao najbolje rješenje uloženo/dobiveno. 

 

Naravno, koliko para toliko muzike, vu i dreambox su vrh u ponudi recivera, a taj status prati i cijena. Mislim da se nećeš prevarit ako uzmeš Opticum. Na njega ti ide i cs i iptv, to je enigma2 reciver i HD je.

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.2.2015 22:20 (Ico2005).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice