Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

poruka: 1.692
|
čitano: 738.689
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
To svakako iskon je ionako sranje
2 godine
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Memphis kaže...
To svakako iskon je ionako sranje

 Jedino je dobar zbog Arena Sport kanala, ali opet treba dodatno platit da imam sve. Trenutno imam 6 Arena, ali u zadnje vrijeme ne gledam puno. EON mi je zakon zato što ne treba prijemnik i može se gledat na mobu itd.

14 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Možeš gledat na boxu, mobu, compu, TVu i u inozemstvu. Ponuda kanala za sad najbolja, bar za mene.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Ovom glupom tele2 posaljes email preko web kontakt forme da ih pitam kakav internet a da nije mobilni je dostupan na mojoj adresi, nitko se ne javlja.
Posaljem im email, nista.

Ako za takve glupe stvari ne odgovaraju, sta bi tek bilo da uzmes nesto i vezes se ugovorom na dvije godine.
Boze sacuvaj, jadni su otkad su dosli na trziste!
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Telemach i VoLTE? Imaju li i kako se aktivira?
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Čini se da ne
10 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

 

 

Sada sam kod A1, cijene za x3 uslugu(TV, Internet, telefon) koliko sam gledao približno su iste.

Ovo kaj me zanima, TM ima sve osim CBS kanala, koliko sam vidio. 

 

Na 24 mjeseca uz ugovornu obavezu, čak me EON Preimum, manje dođe nego da ostanem na A1, jer je prvih 6 mjeseci džabalesku, tj. 1 ćunu.

Internet brzine su svakako veće kod Tm. Nije da je nešt sporo kod A1.

 

Nisam nezadovoljan kod A1, te sam kod njih bez ugovorne obaveze nešt više od pola godine, jer je ugovor istekao.

Sada sam u nedoumici dal' da pređem kod drugih ili da potpišem sa novim teleoperaterom.

 

 

Dal' bi vi prešli na Telemach??

 

dzg
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
PzKpfw kaže...

 

 

Sada sam kod A1, cijene za x3 uslugu(TV, Internet, telefon) koliko sam gledao približno su iste.

Ovo kaj me zanima, TM ima sve osim CBS kanala, koliko sam vidio. 

 

Na 24 mjeseca uz ugovornu obavezu, čak me EON Preimum, manje dođe nego da ostanem na A1, jer je prvih 6 mjeseci džabalesku, tj. 1 ćunu.

Internet brzine su svakako veće kod Tm. Nije da je nešt sporo kod A1.

 

Nisam nezadovoljan kod A1, te sam kod njih bez ugovorne obaveze nešt više od pola godine, jer je ugovor istekao.

Sada sam u nedoumici dal' da pređem kod drugih ili da potpišem sa novim teleoperaterom.

 

 

Dal' bi vi prešli na Telemach??

 

 Ahahahahahahahaha!

14 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
PzKpfw kaže...

 

 

Sada sam kod A1, cijene za x3 uslugu(TV, Internet, telefon) koliko sam gledao približno su iste.

Ovo kaj me zanima, TM ima sve osim CBS kanala, koliko sam vidio. 

 

Na 24 mjeseca uz ugovornu obavezu, čak me EON Preimum, manje dođe nego da ostanem na A1, jer je prvih 6 mjeseci džabalesku, tj. 1 ćunu.

Internet brzine su svakako veće kod Tm. Nije da je nešt sporo kod A1.

 

Nisam nezadovoljan kod A1, te sam kod njih bez ugovorne obaveze nešt više od pola godine, jer je ugovor istekao.

Sada sam u nedoumici dal' da pređem kod drugih ili da potpišem sa novim teleoperaterom.

 

 

Dal' bi vi prešli na Telemach??

 

 Sa TM su ljudi zadovoljni , i ja sam bio godinama, dok radi.

Kada TM ne radi ima najgori customer suport , u obliku, "digni slušalicu da nas ne mogu dobiti".

Najgori im je suport.

Ja zbog toga, osobno , ne bih mijenjao , ne zbog ne kvalitete usluge, već zbog suporta.

Pogledaj im objave na Fb ku.

Doslovno 99,999999998% komentara su negativni na bilo koju objavu , svi maju isti komentar a to je ne kvaliteta (sporost) suporta.

14 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
PzKpfw kaže...

 

 

Sada sam kod A1, cijene za x3 uslugu(TV, Internet, telefon) koliko sam gledao približno su iste.

Ovo kaj me zanima, TM ima sve osim CBS kanala, koliko sam vidio. 

 

Na 24 mjeseca uz ugovornu obavezu, čak me EON Preimum, manje dođe nego da ostanem na A1, jer je prvih 6 mjeseci džabalesku, tj. 1 ćunu.

Internet brzine su svakako veće kod Tm. Nije da je nešt sporo kod A1.

 

Nisam nezadovoljan kod A1, te sam kod njih bez ugovorne obaveze nešt više od pola godine, jer je ugovor istekao.

Sada sam u nedoumici dal' da pređem kod drugih ili da potpišem sa novim teleoperaterom.

 

 

Dal' bi vi prešli na Telemach??

 

 Imali su i CBS ali su ga u međuvremenu ugasili. Ja sam prešao i prebacio sve u telemach di je dostupan. Većinom zbog EONtva i povoljniijih cijena.

15 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Bok ekipa. Molio bi vas za jednu informaciju. Da li u eon trio full paketu dolazi uklkučen Klasik tv? Ne vidim ga na njihovom popisu 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Klasik tv uopće nije u ponudi

Što čovjek više povećava svoje znanje to više povećava i svoju patnju.
8 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Uzeo sam telemach optiku a imam firestick i liste mi počele kočiti.Da li telemach blokira iptv?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Moji dojmovi nakon 3 mjeseca koristenja. Do sada bio na bonbonu prezadovoljan, trenutno od firme tarifa na Telemachu.

1. ne podrzavaju 5G na iPhoneu

2. ne podrzavaju e-sim

3. dodem u Sloveniju, roaming neupotrebljiv. Nas troje kolega, svima šteka, 4G signal, EDGE brzina...

4. aplikacija neupotrebljiva, prikazuje sulude podatke (moj račun, tarifa, jel, od firme...), ne vidim imam li dodatnih troskova, potrosnju, nista.

5. Novi Zagreb, ni 4G nije bajan, jedva 2 crtice, sreća što nema 5G!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
SHELBY_09 kaže...

Moji dojmovi nakon 3 mjeseca koristenja. Do sada bio na bonbonu prezadovoljan, trenutno od firme tarifa na Telemachu.

1. ne podrzavaju 5G na iPhoneu

2. ne podrzavaju e-sim

3. dodem u Sloveniju, roaming neupotrebljiv. Nas troje kolega, svima šteka, 4G signal, EDGE brzina...

4. aplikacija neupotrebljiva, prikazuje sulude podatke (moj račun, tarifa, jel, od firme...), ne vidim imam li dodatnih troskova, potrosnju, nista.

5. Novi Zagreb, ni 4G nije bajan, jedva 2 crtice, sreća što nema 5G!

Pa ni bonbon nemasim. 5G uveli neki dan.

Meni telemach app, broj na firmi normalno sve pokazuje potrošnju. Novi zagreb bonbon ništa bolji u stanu od telemacha, telemach bar ima 5G u NZG.

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.3.2023 22:46 (Memphis).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Na mikrotiku se složi bez problema
13 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Imam ponudu 101kn mjesecno za 40gb prometa i besplatni pozivi/sms.

Malo me muci 2god ugovor i to sto ne radi mreza van Hr koliko sam skuzio.


Sto mislite o ponudi? Ja sam jos uvijek malo neodlucan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Ponuda je loša ako se usporedi sa Bonbon ponudom pa nemoj biti neodlučan.

Pretplata 4.8 Posebne ponude Jako velika kombinacija za 9,29 EUR / 70 kn

3500min

30GB

400sms

 

Bez ugovorne obveze ono kaj ne potrošiš prenosiš u sljedeći mjesec,mreža radi i vani.

Postoje tri tarife iz te ponude 4.8 i one su apsolutni best buy kod nas za sada osim ako ti ne treba flat tarifa.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.3.2023 10:16 (JohnMatrix).
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
JohnMatrix kaže...

Ponuda je loša ako se usporedi sa Bonbon ponudom pa nemoj biti neodlučan.

Pretplata 4.8 Posebne ponude Jako velika kombinacija za 9,29 EUR / 70 kn

3500min

30GB

400sms

 

Bez ugovorne obveze ono kaj ne potrošiš prenosiš u sljedeći mjesec,mreža radi i vani.

Postoje tri tarife iz te ponude 4.8 i one su apsolutni best buy kod nas za sada osim ako ti ne treba flat tarifa.

 gdje vidiš tu ponudu po toj cijeni? Može link

13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
David87 kaže...
JohnMatrix kaže...

Ponuda je loša ako se usporedi sa Bonbon ponudom pa nemoj biti neodlučan.

Pretplata 4.8 Posebne ponude Jako velika kombinacija za 9,29 EUR / 70 kn

3500min

30GB

400sms

 

Bez ugovorne obveze ono kaj ne potrošiš prenosiš u sljedeći mjesec,mreža radi i vani.

Postoje tri tarife iz te ponude 4.8 i one su apsolutni best buy kod nas za sada osim ako ti ne treba flat tarifa.

 gdje vidiš tu ponudu po toj cijeni? Može link

 I mene zanima. Jel nazoves i reces broj ponude?

 

Moj brat ima bonbon i zadovoljan je. I da mreza mu je radila u Madarskoj npr.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.3.2023 12:21 (tigerija).
4 godine
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

 Baš čekam da mi se agent javi, mada sumnjam, pa ovo je još od datuma 21.6.2021. samo vjerojatno nisu taj dio ažurirali na web stranici.

13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
David87 kaže...

 Baš čekam da mi se agent javi, mada sumnjam, pa ovo je još od datuma 21.6.2021. samo vjerojatno nisu taj dio ažurirali na web stranici.

 Ajd onda javi pa cu ja. Nadam se da necu izvisit :D .

16 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Aktualno je to i može se dobiti. Na webu ispuniš zahtjev za prebacivanje na kojem biraš s kojim datumom hoćeš prebacivanje. Kroz par dana dođe kartica, na dan prebacivanja ubaciš karticu u mob, obaviš sekundu poziv s bilo kime da ju aktiviraš - treba probati može li bez ovog koraka jer taj poziv naplate 13 centi. Nazoveš 0970266266, izbornik 5, i kažeš im da ti aktiviraju opciju koju želiš po promo cijeni iz posebnog cjenika 4.8, kroz 5 min ti sve slože i to je to.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
4 0 hvala 3
13 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Ja još čekam agenta jesu brzi u 3PM

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Hacker002 kaže...

Aktualno je to i može se dobiti. Na webu ispuniš zahtjev za prebacivanje na kojem biraš s kojim datumom hoćeš prebacivanje. Kroz par dana dođe kartica, na dan prebacivanja ubaciš karticu u mob, obaviš sekundu poziv s bilo kime da ju aktiviraš - treba probati može li bez ovog koraka jer taj poziv naplate 13 centi. Nazoveš 0970266266, izbornik 5, i kažeš im da ti aktiviraju opciju koju želiš po promo cijeni iz posebnog cjenika 4.8, kroz 5 min ti sve slože i to je to.

 Hvala

 

Pise 24 mjeseca, jel se produzuje?

 

Sad citam sve...

 

"Korisnik može koristiti pogodnost najviše 24 mjeseca od aktivacije pogodnosti ili do promjene usluge, odnosno isključenja."

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.3.2023 13:23 (tigerija).
16 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

agente sam najbrže dobivao na pozivom na taj broj. na web chatu su spori, malo ih ima valjda, brže čak odgovore na whatsapp ili messenger poruku

 

kad aktivirate opciju mozete se kad god unutar ta 24 mj prebacivati izmedu te 3 dostupne opcije, samo im se opet javite e aktivirajte mi sad ovu i gas, pa iduci mj hocu drugu opet nazovem i rijeseno. nije fiksno jedna opcija sva 24mj

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

u tu cijenu koja piše je PDV već uračunat?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

da, to je cijena na koju ti dođe račun, nema dodatnih troškova

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
13 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Evo upravo riješio sve s agentom po toj cijeni od 9,29 EUR-a

Definitivno nema nigdje ništa jeftinije od ovog trenutno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice