Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

poruka: 1.302
|
čitano: 375.191
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Marko :D kaže...
Taraba kaže...

Neću stavljat to smeće u svoj mob... Ko ih hebe, kad se vratim u stanu, otkazujem im oba pokućna ...

Onda nije problem u mreži, problem je u tebi što odbijaš riješit poteškoću jer je većina problema s korisnikove strane

Bit će tako kako ti veliš, jer svi smo mi neznalice i tko smo mi da uopće se žalimo, plati ili klati ...

Nemoj mi više popovat, tebi je super, meni nije i nemoj me uvjeravati u ono boldano gore ... U moje 52 godine sam ipak ponešto naučio o telekomunikacijama ... Možda u Zg Telemach radi, ali u Kostajnici baš i ne. I nije jedini koji ne radi kako spada jer gle vraga ne žele ulagati u područja u kojoj nema 10k or more ljudi.

12 godina

Dobro, široka ti vrata. Možeš odmah raskinut s njima preko weba.

8 godina
Moram izabrati novog mobilnog operatera, e sad, posto cesto planinarim i ljetujem po ruralnim sredinama kakva su vam iskustva tokom ljeta

0 0 hvala 0
10 godina
Po mome iskustvu na par mjesta gdje treba tražiti određenu poziciju da se dobije koja crtica signala najbolje se pokazao Ht pa Telem. pa a1. Opet sve ovisi čiji repetitor u tvojoj određenoj poziciji ima prohodnost signala.
Sve da i imam,otkud mi
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
jaZey kaže...
Moram izabrati novog mobilnog operatera, e sad, posto cesto planinarim i ljetujem po ruralnim sredinama kakva su vam iskustva tokom ljeta

Po mom iskustvu, a koristio sam sve naše glavne mreže i često sam po ruralnim sredinama, planinama, otocima... ovako bi ih poredao po kvaliteti signala i dostupnosti T-com, A1, Telemach, s tim da niti jedan nije savršen i zato se služim sa više sim kartica kad idem na takve izlete.

20 mjeseci
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Najbolju pokrivenost u Hrvatskoj ima Telemach jer se spaja na T-Mobile 3G/4G mrežu tamo gdje nema signala.

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.8.2022 21:57 (BinaryJesus).

2 0 hvala 0
8 godina
Ima neki link koji to potvrđuje il je to samo forumski trač, sutra moram izabrat vraga kojem cu dati svoju vjernost za tri pretplate pa sam skeptičan
11 godina
BinaryJesus kaže...

Najbolju pokrivenost u Hrvatskoj ima Telemach jer se spaja na T-Mobile 3G/4G mrežu tamo gdje nema signala.

Na papiru, u stvarnosti meni to nikada nije radilo kako treba.

jaZey kaže...
Ima neki link koji to potvrđuje il je to samo forumski trač, sutra moram izabrat vraga kojem cu dati svoju vjernost za tri pretplate pa sam skeptičan

https://www.nperf.com/hr/map/HR/-/7915.T-Mobile/signal/ (ne znam koliko se često ova karta ažurira)

https://telemach.hr/podrska/mobilna-telefonija/tehnicka-podrska/pokrivenost

https://www.a1.hr/karta-pokrivenosti

https://www.hrvatskitelekom.hr/5g

10 godina
jaZey kaže...

Meni radi odlično Telemach sim i biram koji da koristim Telemach signal ili HT. Tako ako gledamo Telemach ima najbolju pokrivenost. Telemach mreža HT signal

11 godina
DDavorin kaže...
jaZey kaže...

Meni radi odlično Telemach sim i biram koji da koristim Telemach signal ili HT. Tako ako gledamo Telemach ima najbolju pokrivenost. Telemach mreža HT signal

Meni to nikada nije radilo kako treba, pozivi ok, ali internet nikako, ili bi radio sporo kao puž ili uopće ne bi radio. Prošla je od tada koja godina pa se možda nešto promijenilo.

14 godina
Može li mi netko napisati svoje iskustvo s pokućnim internetom od 500 gb? Koliko ste zadovoljni? Ima li mana? Kakva je kvaliteta routera u odnosu na moj ZTE mf286r?
TrustNo1

0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice