Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

poruka: 1.696
|
čitano: 742.319
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Jel ima ko jos problema sa uplatama tj placanjem racuna naime platim racun za mob i poslije 2 dana jos stoji da nije proknjizeno?ovo je drugi mjesec za redom da imam problema stim a dokaz o uplati imam (izvadak m-bankarstvo)
Samobor je lepa varoš
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
I meni isto zadnja 2 racuna koja su placena u app pise da nisu.
 
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Moze li se uzeti mobitel na pretplatu (paket unlimited) i da tu karticu stavim u router a u mobitel ubacim a1 karticu i koristim bonove? Sad imam telemach pokucni internet samo bez ugovora a taj bi otkazao

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
HARDWELLGO kaže...

Moze li se uzeti mobitel na pretplatu (paket unlimited) i da tu karticu stavim u router a u mobitel ubacim a1 karticu i koristim bonove? Sad imam telemach pokucni internet samo bez ugovora a taj bi otkazao

 Tko ti brani, trebalo bi raditi bez problema.

12 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Pozdrav, zanima me kako mogu otkazati uslugu bivši pokućni internet. Nemam ugovornu obvezu, ali nigdje ne mogu naći što trebam napraviti da od idućeg mjeseca otkažem tu uslugu. Naravno pošto korisničke podrške nema ili je ja ne znam dobiti zna li netko na koji način to napraviti?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Odeš u najbližu poslovnicu i otkažeš

12 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
HARDWELLGO kaže...

Moze li se uzeti mobitel na pretplatu (paket unlimited) i da tu karticu stavim u router a u mobitel ubacim a1 karticu i koristim bonove? Sad imam telemach pokucni internet samo bez ugovora a taj bi otkazao

 

Samo računaj da svakih 10gb moraš slati SMS "NASTAVI".

12 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
To je jedini način?.. 21. stoljeće i internet u punom sjaju...
10 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
mjaneci3 kaže...
HARDWELLGO kaže...

Moze li se uzeti mobitel na pretplatu (paket unlimited) i da tu karticu stavim u router a u mobitel ubacim a1 karticu i koristim bonove? Sad imam telemach pokucni internet samo bez ugovora a taj bi otkazao

 

Samo računaj da svakih 10gb moraš slati SMS "NASTAVI".

 To je ako se u jednom danu potrosi vise od 10 GB

15 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
nakon potrošenih 5 gb, svakih 2 gb moras slat nastavi, i to nekad ne bude instant, tak da nemre nikako zamjeniti pokucni
battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
brka911 kaže...
To je jedini način?.. 21. stoljeće i internet u punom sjaju...

 Nije, ali očito najbrži/jednostavniji ako službu za korisnike ne možeš dobiti.

 

No, evo, prvi rezultat googlanja izbaci ovo: https://telemach.hr/upload/documents/5G/Obrazac%20-%20raskid%20privatni.pdf 

Ispuni i pošalji na mail naveden pri dnu i to bi trebalo biti to.

10 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
dado16 kaže...
nakon potrošenih 5 gb, svakih 2 gb moras slat nastavi, i to nekad ne bude instant, tak da nemre nikako zamjeniti pokucni

 Neograničeno korištenje po maksimalno dostupnoj brzini nakon potrošenih 10 GB u danu omogućeno je slanjem SMS poruke NASTAVI neograničeni broj puta.

15 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
imam unlimited na svom osobnom broju pa ovo govorim iz iskustva, meni nakon 5gb vec stize i onda me hebe svakih 2 gb, pa sam odustao bilo šta skidat preko mobitela
battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
dado16 kaže...
imam unlimited na svom osobnom broju pa ovo govorim iz iskustva, meni nakon 5gb vec stize i onda me hebe svakih 2 gb, pa sam odustao bilo šta skidat preko mobitela

 Ili koristiš tarifu od prije nego što su povećali limit ili je neka greška kod tebe jer 10GB pa SMS piše i na njihovoj stranici isprobano prije 4mj.

5 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
dado16 kaže...
imam unlimited na svom osobnom broju pa ovo govorim iz iskustva, meni nakon 5gb vec stize i onda me hebe svakih 2 gb, pa sam odustao bilo šta skidat preko mobitela

 na 27 stranici je kolega napisao kako ovaj problem riješiti...

 

od kad sam postavio, zaboravio kako izgleda odgovoriti i zajebavat se sa netom... ps5 igre se skidaju na mob u roku keks, jer je kućni net mrtvi iskon...

4 godine
neaktivan
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
mjaneci3 kaže...
HARDWELLGO kaže...

Moze li se uzeti mobitel na pretplatu (paket unlimited) i da tu karticu stavim u router a u mobitel ubacim a1 karticu i koristim bonove? Sad imam telemach pokucni internet samo bez ugovora a taj bi otkazao

 

Samo računaj da svakih 10gb moraš slati SMS "NASTAVI".

I mene gnjavili sa tim porukama a onda sam ih nakon nekog vremena nazvao i rekao da ne želim ograničenja pošto sam uzeo unlimited paket onda to treba i biti i zaprijetio sam da cu ih prijaviti udruzi potrošača i od tog poziva više ne dobijam te poruke.

Ali ozbiljno..  

Inače i ja i supruga oboje imamo pretplatu kod njih i za oboje plaćam skoro 600kn(sa ratama uređaja), znači nije mali iznos, više od polovice tog iznosa ide samo na pakete i još da si dozvolim te pizd***je sa slanjem poruka.. ma kako da ne..

XY
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.12.2022 19:38 (L10N3).
10 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
DDavorin kaže...
dado16 kaže...
imam unlimited na svom osobnom broju pa ovo govorim iz iskustva, meni nakon 5gb vec stize i onda me hebe svakih 2 gb, pa sam odustao bilo šta skidat preko mobitela

 Ili koristiš tarifu od prije nego što su povećali limit ili je neka greška kod tebe jer 10GB pa SMS piše i na njihovoj stranici isprobano prije 4mj.

 Pa je li na svakih 10 gb ili 10 gb je dnevno limit. Jer ako je 10 gb dnevni limit to mi moze funkcionirat na pokucnom jer ne trosim toliko dnevno

10 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Imam unlimited tarifu, 10GB je limit, ako potrošiš tih 10GB možeš u jednom danu koliko god puta želiš obnovit tih 10GB i tako bezbroj puta!

 

Lijep pozdrav i ugodni blagdani!

10 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

S21 FE cijena na webshopu 2200 uz unlimited a kad dodes u poslovnicu cijena 3400 kn. Stvarno dno

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Baš sam danas popodne zvao Telemach službu i pitao upravo za taj model, navodno sve što je u "Adventskom kalendaru" jedino se može iskoristit ako se uzme isključivo preko webshopa.

12 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
HARDWELLGO kaže...

S21 FE cijena na webshopu 2200 uz unlimited a kad dodes u poslovnicu cijena 3400 kn. Stvarno dno

 Uzmi preko web shopa i ta cijena će ti biti

10 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
DDavorin kaže...
HARDWELLGO kaže...

S21 FE cijena na webshopu 2200 uz unlimited a kad dodes u poslovnicu cijena 3400 kn. Stvarno dno

 Uzmi preko web shopa i ta cijena će ti biti

 sad je i preko webshopa 3400 izgleda da nema vise popusta, iako kad udem u taj njihov adventski kalendar nije naznaceno da je s21 fe rasprodan

12 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Očito si zakasnio predugo razmišljao. Mnoge trgovine imaju samo preko kupnje web shopa imaju popuste ili akcije dok su u trgovini veće cijene

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Vidim sada da je nestalo da, ali i kada sam prvi put vidio tu ponudu pisalo je "Uređaj nije dostupan online, pošaljite upit." Očto onda nije bilo sudeno, a i svakako sam pikirao A53 te cu sada pricekati do 24.12 hoce li A53 biti sto jeftiniji a mozda i S21 FE bude na zalihama opet. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Ja dok sam koristio mobitel u 4G mreži dolazila mi je ona poruka kako sam ispucao dnevni limit od 10GB i kako trebam poslati SMS NASTAVI na 13880 za dodatna 2GB, međutim zadnja 2 puta sam skidao igrice ali na 5G mreži i nikakva poruka nije došla. Zadnje što sam skinuo je igrica veličine 43GB. Može li netko od vas forumaša probati skinuti file veći od 10GB na 5G mreži pa javiti rezultat? Naravno, ako imate Tasker ili koju drugu sličnu aplikaciju prvo to deaktivirajte.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
na 4g mrezi dolazi poruka konstantno...5g nazalost ne znam, neda mi se prebacivat karticu u drugi mob...mozda na 5g prolazi(manja opterecenost)
battletag:MasnaKrvavic#2275
10 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

to je stvarno komedija, ako imas nesto neograniceno zasto bi slao nekakve SMS-ove nakon potrosenih 10 gb dnevno

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
a to je radi nas grebatora koji skidamo hehe
to su cisto napravili da nebi uzeo tu tarifu i koristio u routeru, jer cemu onda njihov pokucni internet...
battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Kako kupiti bon preko interneta?

 

https://telemach.hr/kupi-bon

Upisem broj, stisnem nadoplati, i nista. lol

Ima i neka druga korisnicka stranica, koja je malo zbunjujuca, ali sve sto sam probao kaze mi ili da ne mogu uplatiti na vlastiti broj (haha), ili da broj nije na telemach.

 

Jel uspio netko kupiti telemach broj preko interneta?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Jel netko tražio u skorije vrijeme raskid ugovora zbog brzine?

U večernjim satima mi je DL brzina oko 1mbit i doslovno je nekoristiv internet. Odgovor podrške je da je bazna opterećena što nije moj problem očito... Savjeti?
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice