Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

poruka: 1.692
|
čitano: 741.001
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Oldy kaže...
Kod mene još ništa. Mjereno sa dvorišta. Bukovac.

 Možda su već pustili i kod tebe samo se moraš spojiti na toranj sa 3CA a ima ih u tvojoj okolici.

3 godine
protjeran
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Prelazak na 5G nije izgovor za ove poteškoće. Nisam primijetio da su tmobile i a1 korisnici imali takvih problema.

Ovo je stvarno omaložavanje korisnika. Evo sad za vikend me neće biti dva dana doma, dakle većinom se moram oslonit na mobilni net, samo ne znam na koji način? U tarifi mi je ostalo 600-ak mb, a bonus mb su od danas na 0, dakle u tjedan dana je isparilo preko 10 gb bonusa.

Baš me zanima kaj će bit ako potrošim i ove mb iz tarife. Da kupujem 2 gb neta po super povoljnoj cijeni od 35 kn?
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.9.2021 15:44 (foofajter).
 
5 1 hvala 1
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
foofajter kaže...
Prelazak na 5G nije izgovor za ove poteškoće. Nisam primijetio da su tmobile i a1 korisnici imali takvih problema.

Nije, ali pročitaj malo po forumima što se piše. Dakle, Telemach ne radi samo na kompletnoj promjeni sustava koji koriste nego i mijenjaju bazne stanice koje je koristio Tele2. Zbog toga na nekim područjima može doći do povremenih poteškoća. Kako je na jednom forumu netko napisao od Tele2 žele napraviti A1 preko noći.

 

HT i A1 nisu imali takvih problema jer opremu nadograđuju malo po malo. Tele2 je preuzela kompletno druga firma koja je odlučila investirati ogromne novce u infrastrukturu što se jednostavno ne može napraviti jednim klikom i u par minuta.

foofajter kaže...
Ovo je stvarno omaložavanje korisnika. Evo sad za vikend me neće biti dva dana doma, dakle većinom se moram oslonit na mobilni net, samo ne znam na koji način? U tarifi mi je ostalo 600-ak mb, a bonus mb su od danas na 0, dakle u tjedan dana je isparilo preko 10 gb bonusa.

Baš me zanima kaj će bit ako potrošim i ove mb iz tarife. Da kupujem 2 gb neta po super povoljnoj cijeni od 35 kn?

Ako ti je stvarno stalo do interneta, trebao bi ugovoriti pretplatu. Bez ugovorne obveze je, a imaš čak 20 GB i nema apsolutno nikakvih problema. Koliko vidim, problema imaju samo bonaši i to ne svi nego pojedinci. Osobno sam do neki dan bio na bonovima i nisam imao apsolutno nikakvih problema.

 

Žali se; piši mailove, piši na Facebook u poruke, zovi službu za korisnike. Netko će riješiti tvoj problem.

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.9.2021 16:13 (Marko :D).
3 godine
protjeran
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Tarife su odvratne, kao i u svakoj mreži, osim eventualno na Tomatu. Zato još uvijek držim smart tarifu jer je najbolji omjer novca i količine.

Pisao sam na fejs, dali su mi mail na koji da šaljem prigovor. Nakon tri dana još nema odgovora. Službu sam zvao par puta, istog trena mi se prekine poziv. Uostalom, oni mi ne bi ništa riješili. Slušao sam frendov razgovor i od strane službe više različitih bisera mu je ponavljalo da je u tijeku nadogradnja sustava i da mu ne mogu pomoći.

On im veli pa sad sam kupio bon, aktivirao tarifu, a i dalje ne mogu zvati niti koristit internet. A od njih dobije odgovor, žao nam je, izgleda da ste potrošili sve mb hahaha
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.9.2021 16:19 (foofajter).
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
foofajter kaže...
Tarife su odvratne, kao i u svakoj mreži, osim eventualno na Tomatu. Zato još uvijek držim smart tarifu jer je najbolji omjer novca i količine.

Konkretno, po čemu? Neograničeni pozivi i SMS, te 20 GB interneta po maksimalnoj brzini za 129 kn/mj. je dobar deal. Spoji brojeve i istu tarifu dobivaš za 114 kn, što je još bolji deal.

 

Tarife na bonove su katastrofa jer im je u interesu da si na pretplati, pa čak i bez ugovorne obveze.

foofajter kaže...
Pisao sam na fejs, dali su mi mail na koji da šaljem prigovor. Nakon tri dana još nema odgovora. Službu sam zvao par puta, istog trena mi se prekine poziv. Uostalom, oni mi ne bi ništa riješili. Slušao sam frendov razgovor i od strane službe više različitih bisera mu je ponavljalo da je u tijeku nadogradnja sustava i da mu ne mogu pomoći.

On im veli pa sad sam kupio bon, aktivirao tarifu, a i dalje ne mogu zvati niti koristit internet. A od njih dobije odgovor, žao nam je, izgleda da ste potrošili sve mb hahaha

Ako se ne varam, rok za odgovor na prigovor je 15 dana. Zato odgovora još nema...

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.9.2021 16:27 (Marko :D).
12 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Marko :D kaže...

Konkretno, po čemu? Neograničeni pozivi i SMS, te 20 GB interneta po maksimalnoj brzini za 129 kn/mj. je dobar deal. Spoji brojeve i istu tarifu dobivaš za 114 kn, što je još bolji deal.

 

Tarife na bonove su katastrofa jer im je u interesu da si na pretplati, pa čak i bez ugovorne obveze.

 I u poslovnici se, ako si više godina kod njih ili imaš više brojeva, može dogovoriti još neki ekstra popust tako da može biti i manje od tih 114kn.

 

 

Hmmm....?

 

12 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Marko :D kaže...

Konkretno, po čemu? Neograničeni pozivi i SMS, te 20 GB interneta po maksimalnoj brzini za 129 kn/mj. je dobar deal. Spoji brojeve i istu tarifu dobivaš za 114 kn, što je još bolji deal.

 

Tarife na bonove su katastrofa jer im je u interesu da si na pretplati, pa čak i bez ugovorne obveze.

 I u poslovnici se, ako si više godina kod njih ili imaš više brojeva, može dogovoriti još neki ekstra popust tako da može biti i manje od tih 114kn.

 

 

Hmmm....?

https://imgur.com/a/prkHCm4

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.9.2021 17:06 (speedy56).
3 godine
protjeran
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Oke naspram tmobilea i a1 ta tarifa je čak oke. Ali ako idemo na 20 gb, onda radije uzmem tomato 24000 jedinica za 100 kn bez naknade za uspostavu poziva. To je za nove korisnike u trajanju 24 mj. Znači kad mi to istekne, ostanem kod njih ili odem na neku mrežu koja će imat bolju ponudu
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
speedy56 kaže...
Marko :D kaže...

Konkretno, po čemu? Neograničeni pozivi i SMS, te 20 GB interneta po maksimalnoj brzini za 129 kn/mj. je dobar deal. Spoji brojeve i istu tarifu dobivaš za 114 kn, što je još bolji deal.

 

Tarife na bonove su katastrofa jer im je u interesu da si na pretplati, pa čak i bez ugovorne obveze.

 I u poslovnici se, ako si više godina kod njih ili imaš više brojeva, može dogovoriti još neki ekstra popust tako da može biti i manje od tih 114kn.

 

 

Hmmm....?

https://imgur.com/a/prkHCm4

Dakle, 5G mreža u svim paketima bez dodatne naknade. 

foofajter kaže...
Oke naspram tmobilea i a1 ta tarifa je čak oke. Ali ako idemo na 20 gb, onda radije uzmem tomato 24000 jedinica za 100 kn bez naknade za uspostavu poziva. To je za nove korisnike u trajanju 24 mj. Znači kad mi to istekne, ostanem kod njih ili odem na neku mrežu koja će imat bolju ponudu

Unlimited tarifa se prije zvala Raspali+Bezbroj GB i koštala je 169 kn/mj. Od kad je Telemach, u tu su tarifu dodali i Tidal u potpunosti besplatno, a cijena je ostala ista. Ako povežeš brojeve, istu dobivaš za 154 kn, a možeš i još za manje ako si dugogodišnji korisnik.

 

Kod mene su tri od četiri mobitela na Telemachu. Ozbiljno razmišljamo da i onaj zadnji s HT-a prebacimo i spojimo, te da otkantamo A1 i uzmemo fiksnu uslugu kad nam postane dostupna. 1000/500 u A1 plaćam 219 kn/mj., a u Telemachu bi me došlo oko 159 kn/mj. Vjerojatno bi neki popust mogao dobiti i zato što su svi mobiteli kod njih; to bi mi se i bez popusta isplatilo.

 

Btw nisam fan koncepta jedinica, da me se tjera ili ovo ili ono. Više volim točno znati, aha toga mi je ostalo toliko, ovoga ovoliko. Zbog toga mrzim Tomatove tarifa, jer bi mi nekada falilo interneta, a nekada bih ga imao previše. Ovako, kada je sve odvojeno točno znaš na čemu si.

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.9.2021 18:11 (Marko :D).
4 godine
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Ako sam dobro čuo, u reklami koja je maloprije išla na Novoj TV, spominje se 5G u svim mobilnim tarifama.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
zelenapaprika kaže...

Ako sam dobro čuo, u reklami koja je maloprije išla na Novoj TV, spominje se 5G u svim mobilnim tarifama.

 Hahahaha taman kaj sam pročital tvoj post krenula je ta reklama na telki 

 

Vidio sam i objavu na fb vezanu za 5g, no nitko ne spominje nikakav datum puštanja u pogon...

 

 

13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
zelenapaprika kaže...

Ako sam dobro čuo, u reklami koja je maloprije išla na Novoj TV, spominje se 5G u svim mobilnim tarifama.

To piše i na stranici. Budući da su cijene ostale iste, izgleda da se 5G neće dodatno naplaćivati.

 

 

Bilo bi super kad bi brzinu interneta nakon potrošenog podatkovnog paketa povećali s 64 KB/s na bar 2 Mb/s.

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.9.2021 20:24 (Marko :D).
4 godine
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Marko :D kaže...
speedy56 kaže...
Marko :D kaže...

Konkretno, po čemu? Neograničeni pozivi i SMS, te 20 GB interneta po maksimalnoj brzini za 129 kn/mj. je dobar deal. Spoji brojeve i istu tarifu dobivaš za 114 kn, što je još bolji deal.

 

Tarife na bonove su katastrofa jer im je u interesu da si na pretplati, pa čak i bez ugovorne obveze.

 I u poslovnici se, ako si više godina kod njih ili imaš više brojeva, može dogovoriti još neki ekstra popust tako da može biti i manje od tih 114kn.

 

 

Hmmm....?

https://imgur.com/a/prkHCm4

Dakle, 5G mreža u svim paketima bez dodatne naknade. 

foofajter kaže...
Oke naspram tmobilea i a1 ta tarifa je čak oke. Ali ako idemo na 20 gb, onda radije uzmem tomato 24000 jedinica za 100 kn bez naknade za uspostavu poziva. To je za nove korisnike u trajanju 24 mj. Znači kad mi to istekne, ostanem kod njih ili odem na neku mrežu koja će imat bolju ponudu

Unlimited tarifa se prije zvala Raspali+Bezbroj GB i koštala je 169 kn/mj. Od kad je Telemach, u tu su tarifu dodali i Tidal u potpunosti besplatno, a cijena je ostala ista. Ako povežeš brojeve, istu dobivaš za 154 kn, a možeš i još za manje ako si dugogodišnji korisnik.

 

Kod mene su tri od četiri mobitela na Telemachu. Ozbiljno razmišljamo da i onaj zadnji s HT-a prebacimo i spojimo, te da otkantamo A1 i uzmemo fiksnu uslugu kad nam postane dostupna. 1000/500 u A1 plaćam 219 kn/mj., a u Telemachu bi me došlo oko 159 kn/mj. Vjerojatno bi neki popust mogao dobiti i zato što su svi mobiteli kod njih; to bi mi se i bez popusta isplatilo.

 

Btw nisam fan koncepta jedinica, da me se tjera ili ovo ili ono. Više volim točno znati, aha toga mi je ostalo toliko, ovoga ovoliko. Zbog toga mrzim Tomatove tarifa, jer bi mi nekada falilo interneta, a nekada bih ga imao previše. Ovako, kada je sve odvojeno točno znaš na čemu si.

 Do djela sa optikom ti je išlo dobro ali onda si uzeo cigaretu sa žalfijom i krenule su halucinacije. Kako je moguće da na Tomatu sa sustavom jedinica imaš premalo ili previše interneta,to je jedino moguće ako su internet promet, razgovori i sms odvojeni posebno. Bolje je imati 6000 jedinica nego 2GB,2000min i 2000sms-a ali to ćeš skužiti kad te žalfija popusti. Sustav jedinica je fleksibilan a ne kad je sve odvojeno.

A u vezi pretplate imaš na Bonbonu 20GB, 2400min i 300sms za 70kn mjesečno bez ugovorne obveze, to je dobar deal a ne za 129kn/mj na Telemachu.

15 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
sustav gdje ti sve troši iz jednog i nije bolje...zašto? jednostavno, slučajno ti ostane internet upaljen povuce ti neki update i skine ti ajmo reci 6gb, op ode 6000 jedinica i nemres vise niti zvati niti slati....e da je bilo barem 4 gb odvojeno i ostalo na jedinice min/sms sad bi lijepo mogao zvati....evo cisti glupi primjer, makar i bilo 10 min odvojeno al bar da je odvojeno...internet je cudo i kad se najmanje nadas moze ti povuc gb cak i neki bezazleni video koji otvoris a slucajno ga povuce u hd ili 4k rezi
battletag:MasnaKrvavic#2275
14 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Nemaju veze 3 frekve na 4G sa tim da se ide preko 150 Mb/s. Ne, ne ide se.
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Mislim da je nazalost ovo slučaj gdja se uređaj spojio na pokretnu mrežu od HTa jer bivši Tele2 je u prigradskim dijelovima 'iznajmio' infrastrukturu od HTa.. To se da primijetiti ako se ručno skeniraju Mobilne mreže na uređaju, dostupne mreže za povezivanje će biti od HTa (4G 3G i 2G) i od Telemacha, a primjerice mreža od A1 će biti zabranjena za povezivanje.. Ja večeras mjerim fascinantnih 0.5 Mbps u prigradskom naselju..
2 godine
neaktivan
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Evo još malo podataka za analiziranje.. Dakle, s odabranim Mrežnim operatorom HT mjerim nekih 11 Mbps (ni HT nije bajan na mojoj lokaciji lol), a sa vraćenim postavkama na automatski odabir domaće mreže Telemach mjerim opet sitnih 1,7 Mbps.. Nažalost, daleko je Telemach od gigaBITNIH brzina #TelemachIzdrži
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Kvatrić. U prolazu.
 
1 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Instaliraj si HAKOMetar pa odradi test, daje detaljnije podatke o testu.. a i da nije dzaba HAKOM plaćao aplikaciju strancima da ju sastave.. samo je logo njihov lol
3 godine
protjeran
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
JohnMatrix kaže...
Marko :D kaže...
speedy56 kaže...
Marko :D kaže...

Konkretno, po čemu? Neograničeni pozivi i SMS, te 20 GB interneta po maksimalnoj brzini za 129 kn/mj. je dobar deal. Spoji brojeve i istu tarifu dobivaš za 114 kn, što je još bolji deal.

 

Tarife na bonove su katastrofa jer im je u interesu da si na pretplati, pa čak i bez ugovorne obveze.

 I u poslovnici se, ako si više godina kod njih ili imaš više brojeva, može dogovoriti još neki ekstra popust tako da može biti i manje od tih 114kn.

 

 

Hmmm....?

https://imgur.com/a/prkHCm4

Dakle, 5G mreža u svim paketima bez dodatne naknade. 

foofajter kaže...
Oke naspram tmobilea i a1 ta tarifa je čak oke. Ali ako idemo na 20 gb, onda radije uzmem tomato 24000 jedinica za 100 kn bez naknade za uspostavu poziva. To je za nove korisnike u trajanju 24 mj. Znači kad mi to istekne, ostanem kod njih ili odem na neku mrežu koja će imat bolju ponudu

Unlimited tarifa se prije zvala Raspali+Bezbroj GB i koštala je 169 kn/mj. Od kad je Telemach, u tu su tarifu dodali i Tidal u potpunosti besplatno, a cijena je ostala ista. Ako povežeš brojeve, istu dobivaš za 154 kn, a možeš i još za manje ako si dugogodišnji korisnik.

 

Kod mene su tri od četiri mobitela na Telemachu. Ozbiljno razmišljamo da i onaj zadnji s HT-a prebacimo i spojimo, te da otkantamo A1 i uzmemo fiksnu uslugu kad nam postane dostupna. 1000/500 u A1 plaćam 219 kn/mj., a u Telemachu bi me došlo oko 159 kn/mj. Vjerojatno bi neki popust mogao dobiti i zato što su svi mobiteli kod njih; to bi mi se i bez popusta isplatilo.

 

Btw nisam fan koncepta jedinica, da me se tjera ili ovo ili ono. Više volim točno znati, aha toga mi je ostalo toliko, ovoga ovoliko. Zbog toga mrzim Tomatove tarifa, jer bi mi nekada falilo interneta, a nekada bih ga imao previše. Ovako, kada je sve odvojeno točno znaš na čemu si.

 Do djela sa optikom ti je išlo dobro ali onda si uzeo cigaretu sa žalfijom i krenule su halucinacije. Kako je moguće da na Tomatu sa sustavom jedinica imaš premalo ili previše interneta,to je jedino moguće ako su internet promet, razgovori i sms odvojeni posebno. Bolje je imati 6000 jedinica nego 2GB,2000min i 2000sms-a ali to ćeš skužiti kad te žalfija popusti. Sustav jedinica je fleksibilan a ne kad je sve odvojeno.

A u vezi pretplate imaš na Bonbonu 20GB, 2400min i 300sms za 70kn mjesečno bez ugovorne obveze, to je dobar deal a ne za 129kn/mj na Telemachu.

 Ma di? Otvorim bonbon i samo za 20 gb traže 100 kn plus naravno trebaš još uzet sms i pozive po bolesnim cijenama

4 godine
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Složili su da se ne pronađe lagano.

 

4.9. Ponuda kombinacije

Od 21.6.2021. novi korisnici bonbon pretplate mogu ostvariti ponudu Velika kombinacija za 55 kn (s PDV), Jako velika kombinacija za 70 kn (s PDV) te Jako jako velika kombinacija za 100 kn (s PDV). Korisnici koji ostvare ponudu mogu ju koristiti 24 mjeseca od dodjele.

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Oldy kaže...
Kvatrić. U prolazu.

 Ooo pa ide preko 150.

3 godine
protjeran
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Očekivani odgovor. Lagano ih nabijem na masni debeli ku*ac.

Hvala kolegi za ponudu iz bonbona. Telemach bilo mi je drago, nadam se da se više nikad ne družimo
 
2 1 hvala 0
4 godine
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
speedy56 kaže...
zelenapaprika kaže...

Ako sam dobro čuo, u reklami koja je maloprije išla na Novoj TV, spominje se 5G u svim mobilnim tarifama.

 Hahahaha taman kaj sam pročital tvoj post krenula je ta reklama na telki 

 

Vidio sam i objavu na fb vezanu za 5g, no nitko ne spominje nikakav datum puštanja u pogon...

 

 

 Izgleda samo za pretplatnike, jer kod bonaša nisam pronašao da piše 5G.

Marko :D kaže...
zelenapaprika kaže...

Ako sam dobro čuo, u reklami koja je maloprije išla na Novoj TV, spominje se 5G u svim mobilnim tarifama.

To piše i na stranici. Budući da su cijene ostale iste, izgleda da se 5G neće dodatno naplaćivati.

 

 

Bilo bi super kad bi brzinu interneta nakon potrošenog podatkovnog paketa povećali s 64 KB/s na bar 2 Mb/s.

 

 Izgleda samo za pretplatnike, jer kod bonaša nisam pronašao da piše 5G.

4 godine
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.9.2021 12:20 (zelenapaprika).
4 godine
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
JohnMatrix kaže...

Složili su da se ne pronađe lagano.

 

4.9. Ponuda kombinacije

Od 21.6.2021. novi korisnici bonbon pretplate mogu ostvariti ponudu Velika kombinacija za 55 kn (s PDV), Jako velika kombinacija za 70 kn (s PDV) te Jako jako velika kombinacija za 100 kn (s PDV). Korisnici koji ostvare ponudu mogu ju koristiti 24 mjeseca od dodjele.

 A koliko košta raskid? :-) Jer ovdje nigdje ne piše da je bez ugovorne obaveze. Možda jest, ali ne piše.

3 godine
protjeran
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Provjereno preko whatsappa. Prvo me ženska pitala di sam to našao pa sam joj poslao screenshot i rekla da je to to.

 

https://www.bonbon.hr/ponuda/pretplata/paketi#/

 

tu ti piše da je bez ugovorne obaveze. Javi im se na whatsapp pa provjeri sve

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.9.2021 12:22 (foofajter).
4 godine
neaktivan
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Samo da javim: Telemach u Italiji ne radi. Znači pozivi i internet su mrtvi od 00:09   01.09.2021 do danas, znači 10 dana mobitel mi služi za slikanje. Čekam da mi izračunaju penale (koje neću naravno platiti) za prijevremeni raskid i još ću tražiti da mi refundiraju 25 eura jer sam kupio tlijanski broj

 
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

A da se probaš spojit na neku drugu mrežu ručno?

13 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Da li je ko ugovarao sa telemachom ooptiku? Zanima me da li idu na varijantu da se preko postoječih žica provuče optika? Znam da su neki išli na varijantu posebno preko zida sa kanalicom da se provuče optika, a to mi se ne dopada da se radi tak.

BF4 & BF1 - Tonyhrv [url=https://www.gametracker.com/server_info/108.61.102.138:28016/][img]https://cache.gametracker.com/server_info/108.61.102.138:28016/b_560_95_1.png[
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice