Tele 2 nudi 500kn za prijelaz u njihovu mrežu

poruka: 36
|
čitano: 11.572
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Tele 2 nudi 500kn za prijelaz u njihovu mrežu
blackeagle29 kaže...
Dobro kad si ti koristil tele2?? Prije 20 godina?

Podatkovni roaming SE NE PLACA DODATNO!!! I da, tele2 je jedini u hr sa 4g na jednoj frekvenciji, kad kupujes pojedine mobitele za tcom/vip i mislis koristit 4g van grada moras gledat jel ima te 2 odredene frekvencije, dok tele2 ima jednu.

A signal, meni je odlican, skoro svugdje 4g bez ikakvog problema

A to kaj su ti poslali nekog da naplati dug, probaj tcomu ostat duzan, hrtu il komu vec pa vidi jel ce ti poslat koga... A sad jel jesi duzan ostal ili nisi se necu mijesat jer ne znam situaciju, a zato postoje prigovori i sluzba za korisnike

Slažem se! 

 

Internet u nacionalnom roamingu se može koristiti bez ikakve naplate, samo treba omogućiti roaming podatke i to je to. Mobiteli automatski blokiraju mobilne podatke ako se nalaziš u roamingu da ne bi dobio neželjene troškove. Kod mene na mobitelu postoji mogućnost odabira kakav roaming želim i odabran je nacionalni roaming jer je besplatan.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.12.2016 10:57 (Marko :D).
7 godina
offline
Re: Tele 2 nudi 500kn za prijelaz u njihovu mrežu
Nez za ostale ali meni na redmi note 3 izbaci i obavijest kad sam u roamingu, a to mi se dogodilo jedan jedini put kad sam se vozil po cesti kroz sumu
13 godina
offline
Re: Tele 2 nudi 500kn za prijelaz u njihovu mrežu

Meni mobitel izbaci obavijest i postavi R tek kada odem u pravi roaming. Nacionalni roaming mi je namješten tako da ga prihvaća kao da sam na Tele2 signalu. Znači tada nema ni R ni obavijesti. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.12.2016 12:41 (Marko :D).
8 godina
offline
Re: Tele 2 nudi 500kn za prijelaz u njihovu mrežu
Šta nije to samo kod određenih vanjskih providera u roamingu ?
16 godina
offline
Tele 2 nudi 500kn za prijelaz u njihovu mrežu

Prešao sam s bonbon-a (prepaid) na Tele2 (pretplata) i dobio sam onu poklon karticu s 500 kn tako da ne treba biti vezan nikakvim ugovorom za drugog operatera, jedino što su me pitali da li sam duže od tri mjeseca kod tog operatera.

Iako su me upozorili da bi moglo biti problema kod podizanja gotovine na bankomatu te da ću u tom slučaju morati u poslovnicu novce s poklon kartice sam bez problema podignuo na bankomatu (PBZ).

Eto, čisto inforamtivno ako nekog zanima. 

Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Tele 2 nudi 500kn za prijelaz u njihovu mrežu

Uzet ću im i ja tih 500 kn. I ja sam na bonbonu, zvao ih i nema problema.

Briga njih kod koga si i jesi li kod bilo koga.

Njima je bitno da ti potpišeš ugovor na dvije godine.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice