Neograničeni internet u Tele2!

poruka: 9.565
|
čitano: 3.050.326
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Zemljanin kaže...
sminigo kaže...

Jučer sam potrošio tih famoznih 200 GB pokućnog interneta i namjerno sam kupio AC Valhalla preko PS store i stavio na download. Evo nakon dobro premašenih 20-tak GB mi nije spuštena brzina... Nemam blage veze zašto. Možda zato što imam bezbroj na mobitelu, i korisnik sam pokućnog interneta cca 4 godine dok još nije bija flat. Živim u zaista malome selu cca 250 stanovnika pored Splita, bazna stanica je praktički u selu, možda ne diraju nas koji nemamo priliku ugrabit optiku ili makar VDSL ili je vikend pa nisu ažurni :)))

 ne brini, nece odmah nakon 200 GB, recimo meni je dosla SMS poruka nakon 315 GB.

 jesu ti ogranicili?

 

meni dosla poruka u petak na 280gb, jos uvijek imam prek 100mbita

14 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

lokacija slavonski brod

ping 19

DL 25.82

UL 30.97

"dragi korisnice, ako vam je dl manji od ul bilo bi dobro da resetirate router ..."

upravo jesam, nestankom struje, hvala na pitanju..

posto nisam resetiral promet na pocetku mjeseca, neznam na kolko sam potrosnje sada...

ponekad steka, zastajkuje, nemre se ni 1080p video pogledat...

krajem mjeseca i ja odlazim, samo cu prije toga se raspitat za a1 ruter tj testirat ga kakve su brzine....

jel se moze negdje pogledat potrosnja unazad po mjesecima?

nemam ni profil na tele2 ni aplikaciju ni nista, samo statse u ruteru koji su total dok se ne resetira...

 

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
GrimReaperKC kaže...
Zemljanin kaže...
sminigo kaže...

Jučer sam potrošio tih famoznih 200 GB pokućnog interneta i namjerno sam kupio AC Valhalla preko PS store i stavio na download. Evo nakon dobro premašenih 20-tak GB mi nije spuštena brzina... Nemam blage veze zašto. Možda zato što imam bezbroj na mobitelu, i korisnik sam pokućnog interneta cca 4 godine dok još nije bija flat. Živim u zaista malome selu cca 250 stanovnika pored Splita, bazna stanica je praktički u selu, možda ne diraju nas koji nemamo priliku ugrabit optiku ili makar VDSL ili je vikend pa nisu ažurni :)))

 ne brini, nece odmah nakon 200 GB, recimo meni je dosla SMS poruka nakon 315 GB.

 jesu ti ogranicili?

 

meni dosla poruka u petak na 280gb, jos uvijek imam prek 100mbita

 Da istog trena kad je dosao sms klinci mi popi*dili hehe.

Battlenet - TheProdigy#2234
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Ak znas broj kartice u routeru mogu ti ja pogledat na poslu potrosnju...ili oib...al pise ti broj kartice brijem kad udes u router
battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Ljudi da ne listam 300 stranica moze pomoc.

 

Zanima me najbolja opcija za neogranicen internet na mobitelu(dakle A1,Tele 2,T com?)

 

Odma da navedem par kriterija:

 

Uopce mi nije bitno netflixi,stream itd...

 

Skidao bi si serije i filmove i stvari s torrenta i gledao youtube na 480kvaliteti i to je to...

----------------------------------

Zivim u Koprivnici i signal veza itd bi trebalo kod svih biti ok.

 

Da li uzeti ipak pokucni(nisam bas za to) ili ne,dal na pretplatu ili bez,kod koga(cijene su svuda razlicite),neko ogranicava nakon 200gb,neko nakon 1tb...

 

Pogubljen sam u procjeni,a svi se negdje na nesto zale.

Zasada mi najbolje djeluje Tele 2 169kn bez peetplatee neograniceno sve,ali to je opet s tim porukama vjerojatno jako zamorno?

Mislim da mi je 300-400gb sasvim dovoljno za sve potrebe...pa eto tko se vise kuzi u trenutnu situaciju na trzistu bit cu zahvalan za pomoc.

Logicki mozda da jednostavno krenem isprobavat prvo tele 2 pa dalje...?

9 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
tomahowk25 kaže...

Ljudi da ne listam 300 stranica moze pomoc.

 

Zasada mi najbolje djeluje Tele 2 169kn bez peetplatee neograniceno sve,ali to je opet s tim porukama vjerojatno jako zamorno?

Mislim da mi je 300-400gb sasvim dovoljno za sve potrebe...pa eto tko se vise kuzi u trenutnu situaciju na trzistu bit cu zahvalan za pomoc.

Logicki mozda da jednostavno krenem isprobavat prvo tele 2 pa dalje...?

 Tele2 Pokucni ide do 200 GB a kasnije 2 Mbit znaci ne gledaj to!

Battlenet - TheProdigy#2234
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
tomahowk25 kaže...

Ljudi da ne listam 300 stranica moze pomoc.

 

Zanima me najbolja opcija za neogranicen internet na mobitelu(dakle A1,Tele 2,T com?)

 

Odma da navedem par kriterija:

 

Uopce mi nije bitno netflixi,stream itd...

 

Skidao bi si serije i filmove i stvari s torrenta i gledao youtube na 480kvaliteti i to je to...

----------------------------------

Zivim u Koprivnici i signal veza itd bi trebalo kod svih biti ok.

 

Da li uzeti ipak pokucni(nisam bas za to) ili ne,dal na pretplatu ili bez,kod koga(cijene su svuda razlicite),neko ogranicava nakon 200gb,neko nakon 1tb...

 

Pogubljen sam u procjeni,a svi se negdje na nesto zale.

Zasada mi najbolje djeluje Tele 2 169kn bez peetplatee neograniceno sve,ali to je opet s tim porukama vjerojatno jako zamorno?

Mislim da mi je 300-400gb sasvim dovoljno za sve potrebe...pa eto tko se vise kuzi u trenutnu situaciju na trzistu bit cu zahvalan za pomoc.

Logicki mozda da jednostavno krenem isprobavat prvo tele 2 pa dalje...?

 Tele 2 kartica za pokucni nema slanja poruka al imas 200gb sto ak skidas filmove sumnjam da ce ti biti dovoljno...ima tele2 voice kartica di je neograniceno ali saljes poruke nakon svakih 2gb sto bi znacilo da vise nemas internet neg sto imas kolko ces provest vremena saljeci poruke....probak a1 ili tcom

battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Znaci imam ovo kao drugi izbor za 229kn-unlimited od t com...i A1 za 250kn fleterica...jel tako?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2020 11:30 (tomahowk25).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
tomahowk25 kaže...

Znaci imam ovo kao drugi izbor za 229kn...i A1 za 250kn...jel tako?

 

 

 Imaš A1 Flatbox 1TB mjesečno - 179 kn mjesečno (ono što je Tele2 imao prije) + telefon. + moraš kupiti njihov router za 400 kn. Nema produljenja van tih 1 TB

Po trenutnim iskustvima zna štekati Netflix u večernjim satima i ping divlja, pa online igranje zna dosta patiti.

Društvene igre na <a href="https://igranje.hr"> Igranje.hr</a>
3 godine
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

A1 pokučni..T-com i tele2 ti imaju ograničenja na neograničenom internetu.Jedini je A1 ostao do 1t prometa,tek nakon toga smanje brzinu

4 godine
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
tomahowk25 kaže...

Znaci imam ovo kao drugi izbor za 229kn-unlimited od t com...i A1 za 250kn fleterica...jel tako?

 

 

 Fleterica ima ograničenje od 1TB. Dalje nisam proučavao, je li to apsolutni plafon ili se smanjuje brzina ili nešto treće.

 

 

4 godine
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
renato1977 kaže...

A1 pokučni..T-com i tele2 ti imaju ograničenja na neograničenom internetu.Jedini je A1 ostao do 1t prometa,tek nakon toga smanje brzinu

 Tebi i ostalima na ovom i drugim forumima (koji ovo pročitaju):

NE POSTOJI A1 pokućni ili pokuČni kako ti pišeš.


Pokućni internet je naziv usluge Tele2.

 

Lijepo je da su marketingaši Tele2 smislili naziv usluge kojeg je javnost tako lijepo usvojila, ali pazite na nazive jer ćete nekoga dovesti u zabludu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2020 16:27 (zelenapaprika).
14 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Dao zahtjev za raskid ugovora 20.11 i još je usluga aktivna 23.11 sad do kad misle naplatit?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
danmega kaže...

Dao zahtjev za raskid ugovora 20.11 i još je usluga aktivna 23.11 sad do kad misle naplatit?

 Navodno,po službi za korisnike, raskid kreće od datuma zaprimljene obavijesti, pa tako i naplata do tog datuma.

13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Kod mene je bio ovako;

 

8.11 sam im na mail poslao da sam ne zadovoljan sa promjenom koju su uveli te sam tražio raskid bez penala.

11.11 su mi poslali na mail PDF nalog koji sam trebao isprinati, potpisati i poslati nazad za raskid usluge.

20.11 mi je prestala usluga raditi tj. napokon je deaktivirana.

 

 

 

16 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Neće mi otvoriti admin stranicu (192.168.1.1 - ta je je tak), ni Chrome ni Edge.

Radi se o B315s.

Nisam više pod UO.

 

Ne znam više koji mi je pass za spajanje novog uređaja na net, znači ne admin routera, to znam, nego onaj obično serijski broj.

Na poleđini ovog routera ne piše pa sam se ponadal da bi se to moglo riješiti i adminu, no sad mi ga ne otvara...

Možda to piše na kutiji al bome ak znam de mi je nakon 3god.

 

UPDATE: dal piše na papiru ugovora?

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 10:28 (Armor).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Jesi siguran da nije 192.168.0.1 ?
9 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

192.168.8.1 mozda?

Battlenet - TheProdigy#2234
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Armor kaže...

Neće mi otvoriti admin stranicu (192.168.1.1 - ta je je tak), ni Chrome ni Edge.

Radi se o B315s.

Nisam više pod UO.

 

Ne znam više koji mi je pass za spajanje novog uređaja na net, znači ne admin routera, to znam, nego onaj obično serijski broj.

Na poleđini ovog routera ne piše pa sam se ponadal da bi se to moglo riješiti i adminu, no sad mi ga ne otvara...

Možda to piše na kutiji al bome ak znam de mi je nakon 3god.

 

UPDATE: dal piše na papiru ugovora?

 Reset na tvorničke postavke i IP je 192.168.1.254. User admin.  Loz. admin

A prije reseta probaj ovako kako sam napisao

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 11:28 (DDavorin).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
ZNACI OVO PISE U UGOVORU U VEZI SAVRŠENE A1 TARIFE KOJU SAM RAZMISLJAO UZETI ZA NEGORANICEN NET NA MOBITELU...

Iznos mjesečne naknade tarife Savršena uključuje neograničene minute i SMS poruke prema svim nacionalnim
mrežama te neograničeni mjesečni podatkovni promet u Hrvatskoj, uz maksimalnu brzinu prijenosa podataka do 400
Mbit/s za prvih 100 GB iskorištenog podatkovnog prometa, nakon čega se brzina prijenosa podataka smanjuje na
brzinu do 2 Mbit/s te se navedena smanjena brzina primjenjuje do isteka obračunskog razdoblja.
---------------------------------------------------

znaci samo 100 gb nudi A1 po punoj brzini?

pa to je onda jos veca bljuzga od tele 2 gdje daju 200Gb?

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 12:30 (tomahowk25).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
tomahowk25 kaže...
ZNACI OVO PISE U UGOVORU U VEZI SAVRŠENE A1 TARIFE KOJU SAM RAZMISLJAO UZETI ZA NEGORANICEN NET NA MOBITELU...

Iznos mjesečne naknade tarife Savršena uključuje neograničene minute i SMS poruke prema svim nacionalnim
mrežama te neograničeni mjesečni podatkovni promet u Hrvatskoj, uz maksimalnu brzinu prijenosa podataka do 400
Mbit/s za prvih 100 GB iskorištenog podatkovnog prometa, nakon čega se brzina prijenosa podataka smanjuje na
brzinu do 2 Mbit/s te se navedena smanjena brzina primjenjuje do isteka obračunskog razdoblja.
---------------------------------------------------

znaci samo 100 gb nudi A1 po punoj brzini?

pa to je onda jos veca bljuzga od tele 2 gdje daju 200Gb?

 Zato sto gledas voice tarifu.ima flatbox koji je 1tb....u prijevodu 1000gb...a tele2 ima neograniceni ali 5gb dnevno uz aktivaciju dodatnih 2gb...ili data karticu di je 200 gb

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 12:35 (dado16).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Neznam sta nije jasno u pitanju da trazim najbolju ponudu neogranicenog interneta kojeg bi koristio ISKLJUCIVO na mobitelu BEZ PRETPLATE(NIKAKVI UGOVORI) s kojeg bi surfao i hot spot koristio za laptop....Dakle nikakve prijenosne rutere i nista slicno tome..

Tele 2 nudi sve za 169 kn
A1 za 189kn tu savrsenu
T com Unlimited 229 kn

I samo mi neko iz iskustva sa signalima/mrežama/ i znanjem treba rec sta je od toga troje najbolje,najvise za novac...
----------------------------------------------------------------------
Ako A1 poslje 100Gb stvarno smanji skroz brzinu onda to odma otpisujem....zato sam ovaj svoj komentar iznad ovoga napisao.

DAkle da li se isplati dati 60 kn vise da imam unlimited tarifu ili da za 60kn manje uzmem tele 2....eto jednostavnije ne mogu postavit pitanje




Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 12:47 (tomahowk25).
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Okej al zast gledas onda tu voice tarifu od a1 mozes uzet i fletericu onda na bonove 250 kn 1tb i miran si...200 gb je malo a kamoli 100 gb

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 12:54 (dado16).
6 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Sve je stvar pokrivenosti sa signalom na mjestima na kojima bi najviše koristio net...šta ti vrijedi najeftiniji ako nemaš dobar signal...ja koristim Tcom-ovu Unlimited tarifu i super sam zadovoljan, svakih 200 GB pošaljem SMS i nastavljam surfati po najvećim brzinama koje u mom slučaju znaju ići i do 300 Mbit/s...
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Mali322 kaže...
Sve je stvar pokrivenosti sa signalom na mjestima na kojima bi najviše koristio net...šta ti vrijedi najeftiniji ako nemaš dobar signal...ja koristim Tcom-ovu Unlimited tarifu i super sam zadovoljan, svakih 200 GB pošaljem SMS i nastavljam surfati po najvećim brzinama koje u mom slučaju znaju ići i do 300 Mbit/s...

 Mislis nakon 200gb svakih 50gb saljes poruku..

battletag:MasnaKrvavic#2275
6 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Da...mada još nisam nikad potrošio preko 200...možda ovaj mjesec uspijem! 🤭
6 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
...
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 13:42 (Mali322).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
zelenapaprika kaže...
robogo kaže...
Zato što se sve svodi na piskaranje po forumima i kukanje umjesto da se poduzmu konkretne mjere.

 Pa to i ja tvrdim. Ne razumijem kako ljudi nemaju petlju i želju sjesti i napisati e-mail provideru o tome čime nisu zadovoljni.

Nema kruva od toga. Netko je baš lud sjedit i čitati moje mailove gdje im govorim kako su si pucali u nogu. Čitaju već na Fejsu mišljenje rulje. Prešao na A1, jako zadovoljan, završena priča za mene. A neki warriori se nastavili svađat na forumu. Pa zašto, ljudi?

9 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Bok! Nisam pratio dugo temu, znam da je T2 stavio limit. Ali jer moguce da je limit na 200GB, a ne na 1TB !??

Jer sam potrosio 240GB i prije 2 dana su mi spustili na 2mbps. Thx !

 

EDIT ; Provijerio sam, smanjili su na 200GB :(

Odmori u Istini! :-)
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 17:54 (veseli007).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
ED63 kaže...

lokacija slavonski brod

ping 19

DL 25.82

UL 30.97

"dragi korisnice, ako vam je dl manji od ul bilo bi dobro da resetirate router ..."

upravo jesam, nestankom struje, hvala na pitanju..

posto nisam resetiral promet na pocetku mjeseca, neznam na kolko sam potrosnje sada...

ponekad steka, zastajkuje, nemre se ni 1080p video pogledat...

krajem mjeseca i ja odlazim, samo cu prije toga se raspitat za a1 ruter tj testirat ga kakve su brzine....

jel se moze negdje pogledat potrosnja unazad po mjesecima?

nemam ni profil na tele2 ni aplikaciju ni nista, samo statse u ruteru koji su total dok se ne resetira...

 

 Lokacija Brodski Varoš ako ti šta pomaže. ZTE router od A1 ide do 75 Mbps, Huawei B525 koji imam od Tele2 ide do 150 download. Kako je u centru, ne znam. I primijetim da A1 nema zagušenja navečer u vrijeme Lige prvaka kao što je Tele2 znao imati.

 

Brzina dok ovo pišem

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice