Neograničeni internet u Tele2!

poruka: 9.565
|
čitano: 3.051.237
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
markec997 kaže...

U Puli i cjeloj Istri upravo suprotno. Ova sela oko grada gdje su turisti i gdje zivi jako mali broj ljudi dobivaju optiku dok najveci kvartovi usred grada i okolice gdje zivi najvise stanovnika u zgradama nije ni u planu. Doslovno katastrofa.

Sve ovisi odakle dolazi inicijativa za optiku, ako je od strane teleoperatera onda su sigurno gradovi u prednosti, a ovo što se u Istri dešava je vjerojatno stvar toga da ima dosta agilnih lokalnih uprava koje uzmu sredstva iz EU i osiguraju optiku. 

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
16 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Sada sam vidio Tele2 reklamu na TV pa eto da se i ja uključim:

 

TELE2: Što vam se ove godine dobroga dogodilo?

JA: Prvo smo otkazali službenu mobilnu liniju na Tele2, a sada otkazujem i pokućni internet. Tko kaže da ove godine nije desilo baš ništa dobroga

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
6 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Ne znam u koju točno temu da napišem problem, pa ću ovdje, pošto je najaktivnija.
Imate kakve preporuke što napraviti sa pokućnim kada je brzina više manje dobra ali ništa uživo ne mogu pratiti, ni online predavanja, ni streamove ni slično? Doslovno brzinu mjerim stalno je oko 40-50 mbps, nekad 100mpbs, a istovremeno online predavanja je nemoguce pratit, jer prof ne može 5 riječi reć u komadu bez da se veza ne brka...
Živim u široj okolici Splita, na cellmapperu sam gleda odašiljače, najbliži Tele2-ov je 4-5 km udaljen (Band3), modem je usmjeren prema njemu i sve (nema vanjskih antena), postavljen na prozor strane kuce orijentirane prema odasiljacu...
Rješenje? Bili ulaganje u neku konkretnu opremu antena riješilo taj problem latencya ili cega vec, ili se mora tražit žično spajanje, s obzirom na udaljenosti do odasiljaca?
Također, mislio sam otići u T-Com probati njihov pokućni s obzirom da imaju odasiljac oko 2 km od mene ali Band 20 je, tako da ne znam bili spajanje na njega poboljšalo stvar, drugi najblizi Tcomov je na istom mjestu gdje i Tele2 Band 3 na kojeg se sad spajam...

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Aquila_hr kaže...

Ne znam u koju točno temu da napišem problem, pa ću ovdje, pošto je najaktivnija.
Imate kakve preporuke što napraviti sa pokućnim kada je brzina više manje dobra ali ništa uživo ne mogu pratiti, ni online predavanja, ni streamove ni slično? Doslovno brzinu mjerim stalno je oko 40-50 mbps, nekad 100mpbs, a istovremeno online predavanja je nemoguce pratit, jer prof ne može 5 riječi reć u komadu bez da se veza ne brka...
Živim u široj okolici Splita, na cellmapperu sam gleda odašiljače, najbliži Tele2-ov je 4-5 km udaljen (Band3), modem je usmjeren prema njemu i sve (nema vanjskih antena), postavljen na prozor strane kuce orijentirane prema odasiljacu...
Rješenje? Bili ulaganje u neku konkretnu opremu antena riješilo taj problem latencya ili cega vec, ili se mora tražit žično spajanje, s obzirom na udaljenosti do odasiljaca?
Također, mislio sam otići u T-Com probati njihov pokućni s obzirom da imaju odasiljac oko 2 km od mene ali Band 20 je, tako da ne znam bili spajanje na njega poboljšalo stvar, drugi najblizi Tcomov je na istom mjestu gdje i Tele2 Band 3 na kojeg se sad spajam...

 Kod on line bilo kod teemsa, skypa ili sličnih bitan ti je jako upload jer ti šalješ podatke i treba ti jak uplaod.....ima još jedna caka a to da malo potražiš u settingsima odlaznu rezoluciju kamere jer ako je full hd na recimo 30 fps-a onda ti treba dosta konstantnog biteratea da bi protok bio zadovoljan , firewall ili anti virus takodjer mogu "gušiti" promet jer ga kontroliraju što na odlasku (upload) ili dolasku (download) malo istraži i poigraj se s time....

 

Recimo ja doma imam A1 150/15 a žena radi od doma i dali joj službeni lap koji je nakracan s security sranjima a još je i na windows serveru i nije imala šanse u vezi s teamsima ili skypom, i kad si je sredila komunikaciju s tabletom ili mojom malom igračkom asus zenbook sve je štimalo...

9 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Ma da, kamera na laptopu je VGA, nije to neka rezolucija, al svakako problem je kad gledam kad netko sharea ekran i slicno, dakle ne nuzno da ja pokazivam nesto pa da mogu okrivit upload, upload mi se vrti oko 20-30 mbps, to bi tribalo bit sasvim dovoljno...

ima li jos netko kakav savjet? Pomazu li puno te vanjske antene kod primanja signala, jer probao sam prakticki sve lokacije na kuci u kuci vanka unutra, i dalje veza kod videopoziva je boze sacuvaj... 

 

a to za laptop cu pogledat, premda sumnjan, gleda san na task manageru nista ne povlaci vezu osim ms teamsa, win je uredan, minimalno aplikacija, eset uz standardni defender, mislim u ZG mi je radilo normalno (gori studiram), na zicnom internetu od 10 mbps spojen preko wifia, nikad ni p od puklo nije, tako da ne vjerjune da je ista do laptopa...

12 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Aquila_hr  Jel ti palo na pamet da kod profe veza nije nešto pošto ti njegov govor isprekidan. Probaj komunikaciju s nekim za kog znaš da ima dobar internet.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.12.2020 20:56 (DDavorin).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Ako tebi šteka to što ti čuješ i vidiš to onda nije do uploada. Da tebe drugi ne čuju i ne vide dobro onda je do uploada. Probaj napraviti wireshark dump kad se spajaš na predavanje ili bili gdje ti zapinje i pošalji im mailom i opiši situaciju

3 godine
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Lijepo su nam ga uvalili do balčaka. Baš onako suptilno balkanski. Na tele 2 sam skoro od početka njihove ponude mobilnog interneta sa 1 TB, neograničenog jelte. U tih xy mjeseci možda sam dva puta dogurao do njihove granice. Sve ostalo je bilo između 200 i 500 GB. Ono što mi je bilo bitno da kada mi treba imam brzinu koju zbog loše infrastrukture ne mogu dobiti od bakrene parice. S tim da je prvih nekoliko mjeseci brzina zbilja bila dobra da bi se kvaliteta usluge kontinuirano pogoršavala. Ali rekoh, dobro je u usporedbi sa onim što drugi daju. I onda, paf sa neba pa u rebra. Zbilja jadno. Ajde, mogli su smanjiti na 500GB i još bi nekako svatio, ali preko noćiu 80%. Gospodi se ne da ulagati u infrastrukturu, očito je lakše otjerati veće potrošaće. Sramota u vremenu kada su streamovi u 720p normalna stvar, a igrice imaju 50+ GB. Govorim o legalnom downloadu sa Steama. Nadam se da će im se to obiti o glavu. Sa prvom pojavom izbora, odlazim iz Tele2.

 
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Procitaj malo temu unazad desetak stranica. Imas alternativu, A1 flatbox duo, 1TB, cijena ti je ista uzeo sa ugovorom ili bez jedino sto bez ugovora moras platiti njihov relativno los router 400kn jednokratno. Imas probni rok od 14 dana da si istestiras brzine pa probaj, nemas sto izgubiti. I ja sam jedan od mnogih ovdje koje su prisilili na raskid ugovora(i na to imas pravo bez ikakvih penala). Lp
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Imam problem sa tele2 mobilnim internetom i sa onom Nastavi porukom na 13880.Postavio sam u aplikaciju Pulse u mobitelu kako bi trebalo ali i dalje mi stiže poruka da mi je promet potrošen znači da aplikacija iz nekog razloga ne obavlja svoj posao.Imam i slobodan ruter od Tele2 neiskorišten,možda se njega može kako iskristiti.Sin mi to koristi za ps4 online pa ga svaki dan izbaci iz igre taj potrošeni promet.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
ms111176 kaže...

Lijepo su nam ga uvalili do balčaka. Baš onako suptilno balkanski. Na tele 2 sam skoro od početka njihove ponude mobilnog interneta sa 1 TB, neograničenog jelte. U tih xy mjeseci možda sam dva puta dogurao do njihove granice. Sve ostalo je bilo između 200 i 500 GB. Ono što mi je bilo bitno da kada mi treba imam brzinu koju zbog loše infrastrukture ne mogu dobiti od bakrene parice. S tim da je prvih nekoliko mjeseci brzina zbilja bila dobra da bi se kvaliteta usluge kontinuirano pogoršavala. Ali rekoh, dobro je u usporedbi sa onim što drugi daju. I onda, paf sa neba pa u rebra. Zbilja jadno. Ajde, mogli su smanjiti na 500GB i još bi nekako svatio, ali preko noćiu 80%. Gospodi se ne da ulagati u infrastrukturu, očito je lakše otjerati veće potrošaće. Sramota u vremenu kada su streamovi u 720p normalna stvar, a igrice imaju 50+ GB. Govorim o legalnom downloadu sa Steama. Nadam se da će im se to obiti o glavu. Sa prvom pojavom izbora, odlazim iz Tele2.

Žalosno, ali ispada da je na Tele2 (bar u mojem slučaju) najbolja brzina, ali samo je pitanje trenutka kad ću ih otkazati budući da je 200 GB premalo za kućni internet. Uzeo sam obje alternative na probu, A1 mi je dosta lošiji download, no toliko me ni ne smeta to što postižem "prosječno" 15/5 na njemu (vs 35/15 na Tele2) već to što u vrijeme kad mi najviše treba (u nekoliko navrata ujutro oko 8-9) brzina ponekad padna na 2(!). 2 freaking Mbita! U međuvremenu sam uzeo i HT, brzina je nešto bolja (prosješno 25/15 sa peakovima na 70/20), a kad je najlošije ipak ne pada ispos 10Mbita. U Magenti je 400 GB mjesečno što mi je prihvatljivo te ima opcija za nadoplatu sljedećih 100 GB što Tele2 nema tako da mi je ipak prihvatljiviji od A1.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
16 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
deepshitcro kaže...
Procitaj malo temu unazad desetak stranica. Imas alternativu, A1 flatbox duo, 1TB, cijena ti je ista uzeo sa ugovorom ili bez jedino sto bez ugovora moras platiti njihov relativno los router 400kn jednokratno. Imas probni rok od 14 dana da si istestiras brzine pa probaj, nemas sto izgubiti. I ja sam jedan od mnogih ovdje koje su prisilili na raskid ugovora(i na to imas pravo bez ikakvih penala). Lp

Relativno i apsolutno loš. Boota se tri gladne godine, sučelje srednja žalost. Da bi stvar bila gora, A1 šalje karticu u routeru "zapečaćenu" zaštitnom naljepnicom i ako je skineš ode garancija i mogućnost povrata na testnom periodu. Imam router od prije i možda bi imao bolji prijem, no radi toga ga ne mogu isprobati.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
9 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Do mene je, svima drugima je ok veza, prof im ne steka. I meni kad sam pratio iz ZG u stanu na puno slabijoj vezi nije mi stekalo, sada doma (u ST) na pokucnom mi steka, a imam vecu brzinu....
I ja kad nesto govorim/shaream, stekam drugima, tako da po tome jebe i DL i UL....
Ne znam, probat cu kod T-Coma otic i vidit hoce li kod njih biti bolje, na probu ili nesto...

14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
ms111176 kaže...

Lijepo su nam ga uvalili do balčaka. Baš onako suptilno balkanski. Na tele 2 sam skoro od početka njihove ponude mobilnog interneta sa 1 TB, neograničenog jelte. U tih xy mjeseci možda sam dva puta dogurao do njihove granice. Sve ostalo je bilo između 200 i 500 GB. Ono što mi je bilo bitno da kada mi treba imam brzinu koju zbog loše infrastrukture ne mogu dobiti od bakrene parice. S tim da je prvih nekoliko mjeseci brzina zbilja bila dobra da bi se kvaliteta usluge kontinuirano pogoršavala. Ali rekoh, dobro je u usporedbi sa onim što drugi daju. I onda, paf sa neba pa u rebra. Zbilja jadno. Ajde, mogli su smanjiti na 500GB i još bi nekako svatio, ali preko noćiu 80%. Gospodi se ne da ulagati u infrastrukturu, očito je lakše otjerati veće potrošaće. Sramota u vremenu kada su streamovi u 720p normalna stvar, a igrice imaju 50+ GB. Govorim o legalnom downloadu sa Steama. Nadam se da će im se to obiti o glavu. Sa prvom pojavom izbora, odlazim iz Tele2.

Nece im se obiti, novi vlasnik je skuzio da im pokucni opterecuje mrezu, prebacuju se primarno na koristenje interneta na mobitelu za lagani surf, gledanje videa, poruke. Izgubljene korisnike s pokucnog zamjenjuju novima s ovim ponudama, neces vjerovati koliko ljudi se pali na 3 mjeseca pretplatu za 0 kn, ostalih 21 mjesec ne igra ulogu. Ponuda i cijela ova akcija je pustena u predblagdansko vrijeme, tako da po meni vrlo dobar i proracunat potez. Nema vise 4 korisnika na jednom pokucnom pa se potrosi 200 gb. Svaki novi pretplatnik ima liniju namijenjenu samo za nju ili njega. Rijetki ce sherati internet vezu na mobitelu. Prihodi ostali isti, a mreza rasterecena.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
**southy - da , tocno je da M1 korisnici HT imaju 400GB po max brzinu ako si mislio na Gigabox.. ali nema mogucnosti nadoplate za 100GB kako si napisao!
Izvor info je SZK HT, zvao ih prije 3 dana jer me zanimao Gigabox
Mozes i Ti , ako zelis nazvati i pitati...
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.12.2020 5:45 (blackE-1).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
blackE-1 kaže...
**southy - da , tocno je da M1 korisnici HT imaju 400GB po max brzinu ako si mislio na Gigabox.. ali nema mogucnosti nadoplate za 100GB kako si napisao!
Izvor info je SZK HT, zvao ih prije 3 dana jer me zanimao Gigabox
Mozes i Ti , ako zelis nazvati i pitati...

Zanimljivo, ja sam od SZK na webchatu dobio info da je moguće, 100 GB = 30 kn. Baš ću provjeriti opet jer mi je to dosta bitna stavke, iako bi mi 400 GB većinu vremena trebalo biti dosta

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
16 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
creat1n kaže...

Nece im se obiti, novi vlasnik je skuzio da im pokucni opterecuje mrezu, prebacuju se primarno na koristenje interneta na mobitelu za lagani surf, gledanje videa, poruke. Izgubljene korisnike s pokucnog zamjenjuju novima s ovim ponudama, neces vjerovati koliko ljudi se pali na 3 mjeseca pretplatu za 0 kn, ostalih 21 mjesec ne igra ulogu. Ponuda i cijela ova akcija je pustena u predblagdansko vrijeme, tako da po meni vrlo dobar i proracunat potez. Nema vise 4 korisnika na jednom pokucnom pa se potrosi 200 gb. Svaki novi pretplatnik ima liniju namijenjenu samo za nju ili njega. Rijetki ce sherati internet vezu na mobitelu. Prihodi ostali isti, a mreza rasterecena.

Vidjet ćemo, znam puno više ljudi koji ih napušta nego onih koji uzimaju njihovu pretplatu. U današnje doba kad svi rube o 5G govoriti o rasterećenju mreže umjesto povećanju kapaciteta je po meni pucanje sebi u nogu, možda je toliko rasterete da više neće ni imati korisnike.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
3 godine
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
** southy - SZK na webchatu zna Gigabox zamjeniti hibridbox-om ( ustvari hibridni ruter) na kojem je moguce doplatiti dodatnih 100Gb ! Valjda neke agente na webchatu buni gigabox i hibridni jer koriste sim ( hibridni je za fix net )
Na Gigabox-u jedino mozes raditi nadoplatu 300 +100 Gb na 400GB ako nisi M1 korisnik -
( upravo ih opet zvao oko 8h jutros ) meni ta info je jako bitna) pa mi potvrdili M1 400GB i to je toooo
7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
creat1n kaže...
ms111176 kaže...

Lijepo su nam ga uvalili do balčaka. Baš onako suptilno balkanski. Na tele 2 sam skoro od početka njihove ponude mobilnog interneta sa 1 TB, neograničenog jelte. U tih xy mjeseci možda sam dva puta dogurao do njihove granice. Sve ostalo je bilo između 200 i 500 GB. Ono što mi je bilo bitno da kada mi treba imam brzinu koju zbog loše infrastrukture ne mogu dobiti od bakrene parice. S tim da je prvih nekoliko mjeseci brzina zbilja bila dobra da bi se kvaliteta usluge kontinuirano pogoršavala. Ali rekoh, dobro je u usporedbi sa onim što drugi daju. I onda, paf sa neba pa u rebra. Zbilja jadno. Ajde, mogli su smanjiti na 500GB i još bi nekako svatio, ali preko noćiu 80%. Gospodi se ne da ulagati u infrastrukturu, očito je lakše otjerati veće potrošaće. Sramota u vremenu kada su streamovi u 720p normalna stvar, a igrice imaju 50+ GB. Govorim o legalnom downloadu sa Steama. Nadam se da će im se to obiti o glavu. Sa prvom pojavom izbora, odlazim iz Tele2.

Nece im se obiti, novi vlasnik je skuzio da im pokucni opterecuje mrezu, prebacuju se primarno na koristenje interneta na mobitelu za lagani surf, gledanje videa, poruke. Izgubljene korisnike s pokucnog zamjenjuju novima s ovim ponudama, neces vjerovati koliko ljudi se pali na 3 mjeseca pretplatu za 0 kn, ostalih 21 mjesec ne igra ulogu. Ponuda i cijela ova akcija je pustena u predblagdansko vrijeme, tako da po meni vrlo dobar i proracunat potez. Nema vise 4 korisnika na jednom pokucnom pa se potrosi 200 gb. Svaki novi pretplatnik ima liniju namijenjenu samo za nju ili njega. Rijetki ce sherati internet vezu na mobitelu. Prihodi ostali isti, a mreza rasterecena.

 

Ma kakva mreža rasterećena kako gdje i nakon ovog kod mene u Crikvenici isti kurac brzina mi je tokom dana stalno do 15 mbps a bazna od mene 500 m točnije iznad mene a na istom  mjestu na brdu su sve 3 bazne u trokutu od 15 m  HT,A1,TELE2  i kad sam  bio ispod njih  zna se čija je najmanja i najslabija od Tele2 . 

Pak sa zapadne strane Crikvenice na krovu hotela Omorika  je bazna stanica ne znam čija ali oni se tu spajaju  kad odem tamo šetati  brzine su i do 130 mbps .

Zaključak , nisu uložili u opremu  NIŠTA  baš Tele2 .

12 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Kod mene Tele2 TOP ne mogu nači baznu sa jednom frekvencijom.....

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Ima li neko da mu je tele 2 na bonove na mobitelu ograničen na 10 mbs,na svim lokacijama,a drugi korisnik na bonove na istoj lokaciji uredno ima brzinu od 50-70 mbs.Da ironija bude veća ovaj šta ima veću brzinu je proračunski a drugi sa manjom brzinom je 5g uređaj.

4g je postavljena kao preferirana mreža,dok su na 3g brzine veće i 

idu do 15 mbs a ja imam 5g mobitel.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Da nemaš možda onu staru Smart Promo 3 GB (sada 4 GB) tarifu? Jer korisnicima iste 4G je limitran na 10 Mb/s.

7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Možda se polako nazire pozadina poteza koje vuku novi gazde:

".... posebno zato što su televizija i proizvodnja sadržaja srž poslovanja United Grupe, koja kao jedna od najvećih medijskih kuća u jugoistočnoj Europi emitira više od 30 kanala i proizvodi više od 20.000 sati originalnog sadržaja godišnje. "

https://novac.jutarnji.hr/novac/aktualno/dok-drugi-nude-5g-posto-poto-mi-ciljamo-brzinu-od-1-gbps-15038610
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
bunker kaže...

Možda se polako nazire pozadina poteza koje vuku novi gazde:

".... posebno zato što su televizija i proizvodnja sadržaja srž poslovanja United Grupe, koja kao jedna od najvećih medijskih kuća u jugoistočnoj Europi emitira više od 30 kanala i proizvodi više od 20.000 sati originalnog sadržaja godišnje. "

https://novac.jutarnji.hr/novac/aktualno/dok-drugi-nude-5g-posto-poto-mi-ciljamo-brzinu-od-1-gbps-15038610

Razlog akvizicije Tele2 je gradnja svjetlovodne distribucijske mreže, što je trenutno "zlatna koka" među investicijama u Hrvatskoj. Gradnju mreže gotovo u potpunosti financira EU (85%), a nakon izgradnje mreža ostaje u vlasništvu teleoperatera koji onda kasnije eventualnim drugim zainteresiranim operaterima ima pravo naplatiti poprilično visoke troškove korištenja infrastrukture. 

 

Iz T-HT cjenika:

mjesečna naknada za korištenje svjetlovodne niti od distribucijskog čvora do korisnika, uključujući i dio instalacije u zgradi: 46,87 HRK *

mjesečna naknada za najam prostora u distribucijskom čvoru za smještaj pasivne opreme (djelitelja, kazete itd.) – jedinica 1RU (44,45 mm) visine: 22,44 HRK* 

 

Navodno su se vodeća dva operatera (T-HT i A1) početkom 2019. bratski dogovorila i podijelila područja gdje će graditi mrežu, a sada i novi vlasnik Tele2 želi uzeti dio tog unosnog kolača. Čitava priča je, na tradicionalan hrvatski način, krajnje mutna i netransparentna, a posao je navodno dodijeljen na tajnim pregovorima između države i HAKOMa s jedne strane i telekom operatera s druge strane.

 

Volio bih kada bi se BUG redakcija malo dotakla ovoga i kada bi istražili pozadinu ove priče...

7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Nkdz , da, pa to je sve jasnije svakome tko si da truda i istraži malo ispod površine.

Ovdje se radi o milijardama koje će netko desetljećima zarađivati uz vrlo mali ulog i EU sufinanciranje.

Ja sam više htio baciti svjetlo na površnost i neinformiranost forumaša koji su se počeli nabacivati izjavama u stilu " izgubiće korisnike, razbiće im se to o glavu, i sl", bez da su imali pregled cijele igre. No dobro, to je sve tipični balkanluk gdje su svi stručnjaci za sve iako najčešće pojma nemaju o ničemu....

😂


Poruka je uređivana zadnji put pet 25.12.2020 22:35 (bunker).
5 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Imam novu karticu,i slagalicu,primijetio sam ima desetak dana da brzina ne ide preko 10 mbs..dakle na nijednoj lokaciji mi ne ide preko 10 mbs,sasvim je jasno da su mi ograničili promet na tu brzinu bez obzira gdje se nalazim.

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2020 6:22 (Cesare).
5 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Marko :D kaže...

Da nemaš možda onu staru Smart Promo 3 GB (sada 4 GB) tarifu? Jer korisnicima iste 4G je limitran na 10 Mb/s.

 Imam novu karticu,i slagalicu,primijetio sam ima desetak dana da brzina ne ide preko 10 mbs..

12 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Mda.

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Sa broja 13880?

 

Pa nisu valjda i za govornu tarifu stavili ograničenje?

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Dardevil kaže...

Sa broja 13880?

 

Pa nisu valjda i za govornu tarifu stavili ograničenje?

 Ma ne, to je od pokućnog došla obavijest.

 

 

Prvi put eto, to ti je kad se okuražiš za G.O. pogledaš tri sezone neke serije preko netflixa u 4k rezi i eto ti.

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice