Neograničeni internet u Tele2!

poruka: 9.565
|
čitano: 3.051.299
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

odsad smo na 200gb... za sve ostalo tu je 2mbita

 

cim mi zavrsi ugovor adio

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
GrimReaperKC kaže...

odsad smo na 200gb... za sve ostalo tu je 2mbita

 

cim mi zavrsi ugovor adio

 Koliko još ugovora imas? Ja 7 mjeseci i 300 kn penala cu morati platiti

http://trakt.tv/user/MjezZza
12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
maxy0 kaže...
GrimReaperKC kaže...

odsad smo na 200gb... za sve ostalo tu je 2mbita

 

cim mi zavrsi ugovor adio

 Koliko još ugovora imas? Ja 7 mjeseci i 300 kn penala cu morati platiti

 8mj..

frendu sam radio uslugu uzeo je plejku, a ja dobio ugovor.. mislim da radi toga necu moci van do isteka ugovora

4 godine
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

De, piši hrvatski. Što se dogodilo?

15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
GrimReaperKC kaže...

odsad smo na 200gb... za sve ostalo tu je 2mbita

 

cim mi zavrsi ugovor adio

 Kak to mogu promjeniti ako je u ugovoru 1TB? Negdje su napisali da mogu to mjenjat bez obzira sta je u ugovoru navedeno?

9 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Contact us via LiveChat!

Ivan 18:02
Ne radi se o nikakvom smanjenju prometa, imate i dalje na raspolaganju neograničeni promet kao i do sada. Mijenja se načelo pravednog korištenja te u slučaju da u mjesecu potrošite 200 GB prometa dolazi do smanjenja brzine na 2 Mbit/s. Slično kao što je do sada bilo smanjenje na 1 Mbit/s ako potrošite 1 TB prometa.
-
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
cim se bitna stavka mijenja, ima se pravo na raskid bez penala
battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

zovem

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Contact us via LiveChat!

Ivan 18:10
U redu, ali usluga nije nikad ni bila namijenjena za korištenje torrenata i piratizaciju filmskih sadržaja. U Uvjetima korištenja je i bilo navedeno kako nije namijenjena za P2P usluge. Ako se smatrate oštećenim, svakako se možete obratiti pisanim putem: https://www.tele2.hr/podrska-korisnicima/kontakt/ a naravno imate i pravo na raskid ugovora ako tako želite iako bih Vam preporučio da prvo isprobate uslugu.
-
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

I meni sad "teta" potvrdila, i čitam sad na računu za rujan,,, do 200GB puna, nakon toga PRC.... 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Bice bye by Tele2 

-
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
horihoro kaže...

Bice bye by Tele2 

 Meni teta još kaže "pa mislim da je to dovoljno za kvalitetno surfanje... hahahahahaah

8 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Što sa ovima koji su uzeli Playstation a još su pod ugovorom? Ovo je jednostrana izmjena ugovora i to na puno gore... Ja sam srećom bio bez UO pa sam ugasio i sad sam na A1 ali frend ima skoro godinu dana... Netko u sličnoj situaciji?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Nuclear_Phoenix kaže...

Što sa ovima koji su uzeli Playstation a još su pod ugovorom? Ovo je jednostrana izmjena ugovora i to na puno gore... Ja sam srećom bio bez UO pa sam ugasio i sad sam na A1 ali frend ima skoro godinu dana... Netko u sličnoj situaciji?

 ja nisam uzeo PS preko njih al imam ugovor do 06/2022

15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Nuclear_Phoenix kaže...

Što sa ovima koji su uzeli Playstation a još su pod ugovorom? Ovo je jednostrana izmjena ugovora i to na puno gore... Ja sam srećom bio bez UO pa sam ugasio i sad sam na A1 ali frend ima skoro godinu dana... Netko u sličnoj situaciji?

 -ništa tj onaj tko krši ugovor-uvjete ili želi izmjene, snosi troškove raskida.. pa kad je to operater jednostavno raskineš postojeći ugovor i ako želiš uzmeš novi (jer i dalje možda trebaš uslugu..) ili što želiš.

-ali to ovisi kako je ugovor sklopljen tj jel nešto dobijeno kao dar-uvjet ugovorne ili neovisno o tome kao običan kredit.. ako je kao kredit, tad nema veze s ugovorom osim što jednako kao banci plaćaš rate itd..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
10 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Raskine se pretplata al nastaviš sa otplatom uređaja. 

 

Ja koristim i kućni Bnet i Tele2 "flat" tak da me ne dira to smanjenje. 

 

Ženu su zvali danas iz Tele2, nude joj neograničenu tarifu za 84kn ak pređe sa Tcoma. Sad, nije skužila dal kroz dvije godine ili šema prvih 6 mjeseci.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Cek i kad je vremenski to smanjenje 24/7 ili opet one fore od 18-22 il kak je bilo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
horihoro kaže...

Contact us via LiveChat!

Ivan 18:02
Ne radi se o nikakvom smanjenju prometa, imate i dalje na raspolaganju neograničeni promet kao i do sada. Mijenja se načelo pravednog korištenja te u slučaju da u mjesecu potrošite 200 GB prometa dolazi do smanjenja brzine na 2 Mbit/s. Slično kao što je do sada bilo smanjenje na 1 Mbit/s ako potrošite 1 TB prometa.

 Sad je jasno. Trebalo je to odmah napisati, a ne okolišati. :-)

 

13 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Ja sam postavio post na njihov FB te su mi odgovorili

 

" promjena koju smo uveli odnosi se samo na prekomjerno korištenje pri čemu smo izmijenili granicu do koje je podatkovni promet dostupan po punoj brzini. Granica je postavljena na dvostruki iznos prosječne potrošnje korisnika i dovoljna je za normalno korištenje. Promjenu smo napravili kako bismo poboljšali podatkovnu vezu svim korisnicima budući da prekomjerno korištenje pojedinaca može negativno utjecati na brzinu i stabilnost interneta svima na tom području.Tele2 ima pravo izmijeniti uvjete korištenja svojih usluga pri čemu o tome obavezno mora obavijestiti korisnike. U ovom slučaju poslali smo obavijest uz račune svima koji koriste tarifu Pokućni BEZBROJ GB."

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

A što sa poslovnim korisnicima? Uredno imam po puno firma TELE2 jel doslovno ništa drugo ili ne radi dobro ili nema dobar flat, šta je 200gb za manju firmu?Tolko mi samo backup mjesečno potroši..

 

Koje budale, izgubit će tolko korisnika sad, A1, HT svi daju praktički više prometa i veće brzine i bolje uvjete od ovog sranja koje je TELE2 izmislio sada ako je istina..

 

EDIT:

Recimo https://www.a1.hr/poslovni/internet/flatbox-duo-biz

 

179kn + dobiš i telefon što ne dobiš na TELE2, Nakon potrošenih 1 TB internet prometa, brzina se spušta na 2 Mbit/s.

 

Zašto bi itko uzeo tele2 sa ovim uvjetima??Da ne velim da A1 ima veće brzine.

 

Čak je i od HT bolja ponuda a oni su najskuplji...

 

Blamaža od tele2..

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.10.2020 20:15 (ivicask).
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
od sada je tele2 zapravo telemach hrvatska, ali i dalje ostaje tele2 ime, pa eto i 200 gb uz to limit....tko god je radio tu procjenu gadno se zaebo
battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Ovo je kraj za TELE 2, ja ću do 06/2021 nekako pregrmit a onda kod drugog operatera.....

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Gale92 kaže...

Ovo je kraj za TELE 2, ja ću do 06/2021 nekako pregrmit a onda kod drugog operatera.....

 Makar da su dali 500GB ili 600GB a ne 200GB i odma baaaammmmmmm

12 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Sad će biti na Njuški i po stotinjak routera ZTE MF 286R na prodaji.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

i ja sam se nadal da ce bit 500gb... 200 je fkt malo.

 

ja cu isto grmit do 06/21 pa vidit šta i kako dalje..

 

trosio sam vecinom 400-600 ovih god i pol..

 

izgubit ce dosta korisnika.. nadam se jos da nakon 22h budu svejedno davali full speed jer to bi mi odgovaralo pošto i tako skidam preko noci veće stvari.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Ma mislim kužim da ima pacijenata koji imaju potrebu skidati terabajte prometa i zbog toga guše bazne stanice posebice P2P ali .....jebemu mater znaju tko su ti i znaju koliko skidaju udari im penale pošalji upozorenje reagiraj na takve budaletine.I šta sad kako gledati Netflix , YouTube ,IPTV, skinuti 4 igre sa Playstation storea a da ne potrošiš 200 gb..? Prosječno moja obitelj iskoristi 600-800 gb bez da skidam ikakav torrent i to je normalna upotreba stream ,youtube,netflix ,Mislim da su se zaje... malo žešće.HT je krenuo žestoko sa optikom po čitavoj Hrvatskoj jučer bili traže suglasnost da spoje zgradu na optuku ..što je dobro TELE2 ....raskid ugovora Vam slijedi.Pušite tuki ako čitate.
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.10.2020 21:18 (petric1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Ne kužim zakaj bi mijenjali? Mislim, koliko imaš kod drugi providera? Npr A1?

 

Okej, naravno ovo je rez u GB-ima, ali mislim da ti ostane fakat dovoljno neta da pogledaš ono kaj ti treba. Osim ak ne skidaš, a onda pokućni nije rješenje u startu lol.

 

Ja ostaje na njima kako god jer su i dalje povoljniji od HT-a, a pogotovo od A1.

 

 

6 godina
online
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Gale92 kaže...

Ovo je kraj za TELE 2, ja ću do 06/2021 nekako pregrmit a onda kod drugog operatera.....

 tražiš raskid zbog promjene uvjeta bez penala,to moraju omogućit ko kad je vip digo cijenu +30 kn u fiksnoj telefoniji,svi smo dobili besplatan raskid

13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Goc2020 kaže...

Ne kužim zakaj bi mijenjali? Mislim, koliko imaš kod drugi providera? Npr A1?

 

Okej, naravno ovo je rez u GB-ima, ali mislim da ti ostane fakat dovoljno neta da pogledaš ono kaj ti treba. Osim ak ne skidaš, a onda pokućni nije rješenje u startu lol.

 

Ja ostaje na njima kako god jer su i dalje povoljniji od HT-a, a pogotovo od A1.

 

 

 Kako su jeftiniji od A1? Jesi vidio moj link gore? 179kn 1tb + flat telefon, ako usporedis sa njihovihm izmjenama nikako jeftinije.

 

Isto tako, moja familija od tete recimo 3 djece, nikakvi torrenti, gledaju YouTube na tabletu ili laptopu, Skype video malo sa mojima I slično, I ode im po 300gb I više, znači sad na tele2 poslje 6 sati se mogu ebat sa 2mbit njih 5etro,ili dogovarati tko će gledat YouTube u 360p u 2020 godini?

 

Usrali su se sa 200gb I točka, da su stavili barem 400-500 gb to je već razumno po meni. 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
ivicask kaže...
Goc2020 kaže...

Ne kužim zakaj bi mijenjali? Mislim, koliko imaš kod drugi providera? Npr A1?

 

Okej, naravno ovo je rez u GB-ima, ali mislim da ti ostane fakat dovoljno neta da pogledaš ono kaj ti treba. Osim ak ne skidaš, a onda pokućni nije rješenje u startu lol.

 

Ja ostaje na njima kako god jer su i dalje povoljniji od HT-a, a pogotovo od A1.

 

 

 Kako su jeftiniji od A1? Jesi vidio moj link gore? 179kn 1tb + flat telefon, ako usporedis sa njihovihm izmjenama nikako jeftinije.

 

Isto tako, moja familija od tete recimo 3 djece, nikakvi torrenti, gledaju YouTube na tabletu ili laptopu, Skype video malo sa mojima I slično, I ode im po 300gb I više, znači sad na tele2 poslje 6 sati se mogu ebat sa 2mbit njih 5etro,ili dogovarati tko će gledat YouTube u 360p u 2020 godini?

 

Usrali su se sa 200gb I točka, da su stavili barem 400-500 gb to je već razumno po meni. 

 Kužim the point, vjerujem da će to popraviti s vremenom (ili GB ili dati vrijeme kada se može unlimited opet), a na A1 sam bio i nikad više. Tamo mi je brzina nakon 100 GB palo na 0,1 MBPS lol. HT okej, ali skupo. I to mi nekako zvuči fer u krajnju ruku, ako tako naprave.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice