Neograničeni internet u Tele2!

poruka: 9.565
|
čitano: 3.058.770
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

CAK 4 tvoje brzine na jednoj str... daj se malo skuliraj, ili imas 10 god pa te to veseli. skuzili smo da si zadovoljan sa brzinom, al bas toliko spamati nema potrebe

Moj PC  
6 0 hvala 2
15 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

evo kod mene....

[URL=https://www.speedtest.net/result/9502185498][IMG]https://www.speedtest.net/result/9502185498.png[/IMG][/URL]

[URL=https://www.speedtest.net/result/8913907877][IMG]https://www.speedtest.net/result/8913907877.png[/IMG][/URL]
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Evo ukoliko nekog zanima. Lokacija Pakrac i ruter Huawei B535. Donedavno nisam hvatao 4G+, ali izgleda da su to riješili..

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.5.2020 14:01 (brka911).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

svaka čast ja u bj nemam toliko ni preko noći, ipak vraćam opremu dok još imam vremena....

[URL=https://www.speedtest.net/result/8913907877][IMG]https://www.speedtest.net/result/8913907877.png[/IMG][/URL]
8 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Bok svima, imam pitanje, izlazim iz ugovorene obveze, i do sad sam koristio ZTE 286 ruter, sad mi nude Huawei 525. Da li je to bolji ruter od ovog ZTE ili ne, ili su isti. Netko ima taj Huawei 525?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Taraba kaže...

Bok svima, imam pitanje, izlazim iz ugovorene obveze, i do sad sam koristio ZTE 286 ruter, sad mi nude Huawei 525. Da li je to bolji ruter od ovog ZTE ili ne, ili su isti. Netko ima taj Huawei 525?

 U krivoj temi si ovdje prevladavaju speed testovi od Tele2....

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.5.2020 19:29 (DDavorin).
8 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

U dobroj sam temi jer sam na teletini i ja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
pojaco bi signal udaljen sam 4km zracne linije od glavne antenei jedva 2 crtice uhvatim..ako kupim ovu antenu hoce mi pomoc pojacat signal i brzinu??
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Pacoo kaže...
pojaco bi signal udaljen sam 4km zracne linije od glavne antenei jedva 2 crtice uhvatim..ako kupim ovu antenu hoce mi pomoc pojacat signal i brzinu??

 ta ti vesla neće puno pomoć to su omni usmjerene antene. tebi treba usmjerena antena.

9 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Pacoo kaže...
pojaco bi signal udaljen sam 4km zracne linije od glavne antenei jedva 2 crtice uhvatim..ako kupim ovu antenu hoce mi pomoc pojacat signal i brzinu??

 Kinesko smece igracka od antene samo Iskra P56

-
9 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
dennocro kaže...

CAK 4 tvoje brzine na jednoj str... daj se malo skuliraj, ili imas 10 god pa te to veseli. skuzili smo da si zadovoljan sa brzinom, al bas toliko spamati nema potrebe

Da imam 10 god neb imo Iskra P56 ni Huawei b535 i neka te nebrinu moji speedtestovi,,,,,

-
6 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Malo je čudno da na svaku kritiku ili loš rezultat vi okačite svoj speedtest. Vidjeli smo, još jednom čestitke. Imat ćete još bolji kad mi nezadovoljni odemo pa-pa.

Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Delete.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.5.2020 12:31 (MUĆAK).
13 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Dečki bez zaj******** i meni istječe UO pa me zanima dali su dobili rutere sa 4G+ (LTE+) podrškom?

Za sada imam onaj njihov ZTE...

 
0 1 hvala 0
4 godine
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Gale92 kaže...

Dečki bez zaj******** i meni istječe UO pa me zanima dali su dobili rutere sa 4G+ (LTE+) podrškom?

Za sada imam onaj njihov ZTE...

 Nazovi i pitaj.

8 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Gale92 kaže...

Dečki bez zaj******** i meni istječe UO pa me zanima dali su dobili rutere sa 4G+ (LTE+) podrškom?

Za sada imam onaj njihov ZTE...

 Ja sam ih zvao da pitam kaj nude, imaju Huawei 525 model, pitao ovdje da li netko ima taj router, ali jbg nema odgovora.

9 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Taraba kaže...
Gale92 kaže...

Dečki bez zaj******** i meni istječe UO pa me zanima dali su dobili rutere sa 4G+ (LTE+) podrškom?

Za sada imam onaj njihov ZTE...

 Ja sam ih zvao da pitam kaj nude, imaju Huawei 525 model, pitao ovdje da li netko ima taj router, ali jbg nema odgovora.

Imao sam taj ruter odličan je samo sto ne podržava 4g+ to mu je glavna mana

-
13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Taraba kaže...
Gale92 kaže...

Dečki bez zaj******** i meni istječe UO pa me zanima dali su dobili rutere sa 4G+ (LTE+) podrškom?

Za sada imam onaj njihov ZTE...

 Ja sam ih zvao da pitam kaj nude, imaju Huawei 525 model, pitao ovdje da li netko ima taj router, ali jbg nema odgovora.

 ja za sada imam ZTE MF286, zadovoljan san s njime

horihoro kaže...
Taraba kaže...
Gale92 kaže...

Dečki bez zaj******** i meni istječe UO pa me zanima dali su dobili rutere sa 4G+ (LTE+) podrškom?

Za sada imam onaj njihov ZTE...

 Ja sam ih zvao da pitam kaj nude, imaju Huawei 525 model, pitao ovdje da li netko ima taj router, ali jbg nema odgovora.

Imao sam taj ruter odličan je samo sto ne podržava 4g+ to mu je glavna mana

 znači ostat ću na ovome starom i čekat da dobiju neki koji podržava 4G+

 

Hvala dečki

14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Meni je kod kuće u očekivanju 2600 nestao 2100. Sad sam ostao samo na 1800. Živio napredak.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Opet malo spedtestova 🤣🤣🤣🤣

-
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.5.2020 7:46 (horihoro).
Moj PC  
0 5 hvala 0
4 godine
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Po svojoj prilici kada to radiš nezreo si čovjek. Koga interesira tvoj test brzine, u kojoj temi? Vidim test na jednom forumu, ideš na drugi forum i tamo tvoj test brzine /x puta/. Nisi normalan, skuliraj se malo. Pa i da radiš za teletinu, ajde da je test nekih 350-400 Mbps ali prikazivati bijednih sto Mbps to je antireklama, A1 i HT idu i do 400 Mbps i nigdje njihovog testa? Ono
što radi dobro ne treba reklamu, odma dođe do uha.
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.5.2020 13:32 (Rocki).
6 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Gnoji za teletinu po forumima. Valjda mu je to posao.

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Pozdrav ekipa...
Od petka imam tele2 pokucni internet, na mobitelu isto koristim tele2 i brzina kad sam na mobilnim podacima mi je najmanje 50mbps+ pa sam se odlucio i za pokucni od njih... no kad su mi aktivirali karticu za pokucni brzina mi nikako ne prolazi 7mbps. Kad sam se spojil na ruter vidio sam da sam spojn na 3G, a na 4G mi se ruter uopce nije zelio spojit. Mislio sam da nešt nije ok s karticom pa sam ih zvao i objasnili su mi da je fora u tome da meni pronalazi HT4G mrežu, a ne direkt tele2 4g i da se na HT-ov 4g moguce spojit sa mobitelom a sa pokucnim internetom nije, operater mi je nakon toga predložio da probam preselit router na drugu stranu kuće i stvarno tamo mi je našlo tele2 4g mrežu, ali je bila samo jedna crtica, tako da je preloš signal za korištenje... Zanima me dal bi pomogla antena za router koju oni nude? kakva su vaša iskustva? dobio sam router Huawei B525.

Ako ni s antenom neće dobro radit planiram preć u HT, al bi uzeo ovak u ducanu negdje neki router da ne moram uzimat UO. Pa imate li kakvih savjeta? šta nabavit da valja, da je odmah dostupno (znači links, elipso ili tako neki ducan) a i naravno da ne moram ostavljati desni bubreg za njega.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Moja preporuka vrAti im komplet pokucni i kupi b535-232 router https://edigital.hr/router/huawei-b535-232-300mbps-4glte-home-wi-fi-router-p735027 Zatim ako hoces tele2 uzmes tarifu bezbrij giga i raspali bez UO samo pretplata i moci ces se spajati na 4G+ ht hr. Ili odaberes kojeg drugog operatera
4 godine
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Želiš reći da s tim ruterom i tele2 bezbroj gb na bonove se može izabrati 4G+ ht hr mreža? 

12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
luigiecho kaže...

Želiš reći da s tim ruterom i tele2 bezbroj gb na bonove se može izabrati 4G+ ht hr mreža? 

 Da. Stavi sim iz moba u router i u routeru ukljuci roaming i spajat ce ti se na ht hr 4g+

12 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
To onda u tele2 ne uzimam pokucni internet nego tarifu kao za mobitel?
Kolko te dođe mjesecno pretplata?
12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
DDavorin kaže...
luigiecho kaže...

Želiš reći da s tim ruterom i tele2 bezbroj gb na bonove se može izabrati 4G+ ht hr mreža? 

 Da. Stavi sim iz moba u router i u routeru ukljuci roaming i spajat ce ti se na ht hr 4g+

 Jeftinija ti je pretplata bez UO isto mozes otkazati kad pozeliš.....

12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
hrcy28 kaže...
To onda u tele2 ne uzimam pokucni internet nego tarifu kao za mobitel?
Kolko te dođe mjesecno pretplata?

 Cijena je ista kao i pokućni 169kn

12 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Da to kuzim.. bolje ne ic na UO.
Al dal je to onda isti ta tarifa pokucnog interneta na pretplatu al bez UO (https://www.tele2.hr/privatni-korisnici/internet/start-paket/uz-pretplatu/?pid=43) ili je to tarifa kao za mobitel sa bezbroj gb na pretplatu al bez UO (https://www.tele2.hr/privatni-korisnici/tarife/uz-pretplatu/)

Pretpostavljam da ovo drugo jer su mi rekli da te tele2 kartice koje su za pokucni internet nije moguce spajati na HT
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.6.2020 13:56 (hrcy28).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice