Koji tablet da uzmem? izdvojena tema

poruka: 3.688
|
čitano: 1.908.386
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

🚭

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.9.2022 17:17 (MUĆAK).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

S obzirom da imam od lani Lenovo P11 pro SD 750 G

a nisam zadovoljan sa njim i to isključivo zbog njihovog softvera ZUI  i očajne nadogradnje ubuduće ispao je iz svih kombinacija , sada sam u dvojbi između 

 

 Xiaomi Mi Pad 5 Pro 12.4 ( 2022 ) 

6GB/128GB - 12.4 Inča - Snapdragon 870 = 497 €
MIUI 13 Android 12 , 10000 mAh , USB 3,2 , 4 zvučnika

ili

Xiaomi Mi Pad 5 PRO 5G ( 2021 ) 

8GB/256GB - 11 Inča - Snapdragon 870 = 517 €
MIUI 12,5 Android 11 ,8600 mAh, USB 2,0 , 8 zvučnika

 

Pretpostavljam da rijetko ili možda još nitko nema ova dva tableta kod nas ipak molim preporuku 
što kupiti što je bolje na temelju  specifikacija ove  cijene su kod TradingShenzehna dostava iz Kine .

 

https://tradingshenzhen.com/en/cart?action=show

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
mzopg kaže...
MUĆAK kaže...

Mene jako vuče da kupim

Xiaomi MI pad 5 pro 

pa molim preporuku ili ako netko zna od nekog drugog kakva su  iskustva za ovaj Kineski shop 

TradingShenzehn 

koliko sam shvatio sa njihovih stranica  oni imaju skladište u Njemačkoj dakle tu bi sa carinom i pdv bilo sve u redu jer je u EU , rokovi isporuke od 5 do 14 dana povrat moguć u 14 dana . 

Kupio bih Xiaomi tablet i mobitel .

No jeli sve to  tako zna li netko .

 Dobra i provjerena trgovina, ako šalju sa EU skladišta nemaš nikakvih dodatnih davanja.

 

I kad šalju iz Kine nema carine/PDV-a, barem je do nedavno bilo tako...

 

Šalju priorityem.

7 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Gledam na GSM Areni usporedbu Samsung Galaxy tab S8 LTE i Galaxy tab S7 LTE  to su u biti potpuno dva ista tableta osim što S8 ima najnoviji SD888 i Android 12 &  SD 865 i Android 10 pa će imati dužu podršku ali zato je i skuplji . 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Razmišljam o ovome (možda sačekati globalnu verziju). 

 
0 0 hvala 0
19 mjeseci
offline
Koji tablet da uzmem?

Odlučio sam se za Samsung Galaxy Tab A8 4/64.

Nadam se kako mi bude dovoljan jer mi je Samsung Galaxy TAB S8 8/128GB 5G ipak bio previše skup.

Ima li tko taj A8 i kakva su iskustva, dojmovi?

Boniing
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Nemam A8 ali pogledaj koji procesor su stavili u njega, pa pretpostavljam da je zato i tako jeftin.

 

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_tab_a8_10_5_(2021)-11265.php

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.10.2022 8:20 (10alex).
 
0 0 hvala 1
19 mjeseci
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

A zbog cijene sam ga i uzeo. I opet, htio sam Samsung. 

Budem vidio. Nadam se da mi bude dovoljan.

Ipak, S8 mi je nedostupan.

Boniing
7 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Stigao mi Sam.tab S8 +  5G 8/128 Gb  prvi dojmovi

" zvijer " uskoro malo opširnije . 

 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Ako si ga već uzeo onda je to to. Ja sam npr. za istu svotu uzeo Lenovo tab 11 iz Kine, ti kineska verzija tog tableta sa globalnim Androidom a ima snapdragon chip. Mogu samo dodati Nije zlato sve što sija 😉
9 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
dpanijan kaže...

 

Na preporuku forumaša, uzeo sam frendu Lenovo P11 SD 680, 4/64 (https://www.aliexpress.com/item/1005003803108387.html?spm=a2g0o.order_list.0.0.24ad1802cl7mYB) iz Francuske, došao za 5 dana. Onda sam još sinu uzeo P11 plus sa SD750g 6/128 za 400kn više i taj leti koliko je brz (a ni "obični" nije loš).

Dobar ekran (FullHD, baterija dugo traje).

Pozdrav, gledam baš ovaj link sa slanjem iz FR, uzeo bi klincu zanima me samo ima li kakvih problema kod boot-anja pošto vidim na navode da izbacuje OVU poruku kod svakog pokretanja? Jel netko možda probao kakav gaming (klinac vrti Minecraft, Roblox i sl.) i ako ima kakav link za pripadajuću futrolu? Hvala! 

My redemption lies in your demise
9 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
tommmyyy kaže...
dpanijan kaže...

 

Na preporuku forumaša, uzeo sam frendu Lenovo P11 SD 680, 4/64 (https://www.aliexpress.com/item/1005003803108387.html?spm=a2g0o.order_list.0.0.24ad1802cl7mYB) iz Francuske, došao za 5 dana. Onda sam još sinu uzeo P11 plus sa SD750g 6/128 za 400kn više i taj leti koliko je brz (a ni "obični" nije loš).

Dobar ekran (FullHD, baterija dugo traje).

Pozdrav, gledam baš ovaj link sa slanjem iz FR, uzeo bi klincu zanima me samo ima li kakvih problema kod boot-anja pošto vidim na navode da izbacuje OVU poruku kod svakog pokretanja? Jel netko možda probao kakav gaming (klinac vrti Minecraft, Roblox i sl.) i ako ima kakav link za pripadajuću futrolu? Hvala! 

 Nikakvih poruka kod bootanja, klinac igra Roblox bez problema. Netflix, HBO max, sve radi bez problema. 

12 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Ma i ta poruka je samo da je otključan bootloader, kao i na nekim mobitelima da bi se mogao staviti drugi rom. Pojavi se samo na paljenju i to je sve. Ništa specijalno. 

Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Jel ima taj Lenovo iz FR Widevine za Netflix?
9 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

Netflix radi normalno u FullHD, što bi značilo da ima. Nemam više Netflix, prešao sam na HBO max, pa ne mogu sad provjeriti, ali radilo je.

 

14 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
jaZey kaže...
Jel ima taj Lenovo iz FR Widevine za Netflix?

 Ima, radi sve kako treba. Netflix i svi ostali streaming servisi.

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.11.2022 13:22 (Trawis).
8 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

A da li dolaze updateovi uopće ?

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.11.2022 17:01 (hardcoree).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Pitanje u vezi tableta koji rade/koriste  windows sustav  tipa 10 ili 11 neznam iskreno, modeli tipa microsoft surface 4,5,6,7 ili lenovo nebitno,zanima me da li normalno radi aplikacija MAX Tv to GO,jer prije nije dobro radila prije godinu i vise, sada me zanima ako netko koristi da li su konacno to rijesili,prije je bilo cestih errora,nije ucitavala arenu i sl,problem kod prijavljivanja u accoucnt,hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
hardcoree kaže...

A da li dolaze updateovi uopće ?

 

 Ako misliš na Lenovo onda dolaze svake prijestupne godine 😂😜 , ja imam Lenovo 11 pro dobio je prošle godine Android 11 a isti kur... kao da i nije jer im je kompletno sučelje 00 . 🤮

6 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

Naručio Xiaomi pad 5 za 300 eurića (black friday cijena - Švedska), nadam se da će biti ok. Imao neki Huawei tab 5 kršinu koja je toliko lagovala da je koma.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

Ja sam uzeo xiaomi pad 5 kad je izašao i mogu ti reći da sam zadovoljan. Kćer na njemu gleda youtube i crtane, ja čitam i gledam filmove i mogu reći da ima jako dobru autonomiju baterije. CinemaHD i Netflix rade bez greške.

Nisam nikad igrao igrice pa ti po tom pitanju ne mogu pomoći ako te to zanima.

Ekran je pretrpio svakakve prste od kćeri, od čokolade do svega ostalog, obrišeš i nema crta ili tragova korištenja.

6 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

Stigao je maloprije. Nego ne znam ima li opcija da se sa dva tapkanja ugasi ekran? Na mom Poco F3 mogu tako ugasiti ekran bez da diram fizički gumb za gašenje/paljenje. A i on je na MIUI 13. Postoji li ta opcija?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
simontemp kaže...

Stigao je maloprije. Nego ne znam ima li opcija da se sa dva tapkanja ugasi ekran? Na mom Poco F3 mogu tako ugasiti ekran bez da diram fizički gumb za gašenje/paljenje. A i on je na MIUI 13. Postoji li ta opcija?

 Mislim da je to feature Poco Lauchera, a on nije raspoloživ na Mi Pad 5.

13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Moze misljenje o Blackview tab 13, iskustva... Ili tako nesto do 1500 kn treba mi za youtube, video, pydroid, citanje. Ovaj je uzet u obzir jer ima onaj dok za tipkovnicu a za pydroid je puno lakse s tipkovnicom
i nogom u guzicu je korak naprijed
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
simontemp kaže...

Stigao je maloprije. Nego ne znam ima li opcija da se sa dva tapkanja ugasi ekran? Na mom Poco F3 mogu tako ugasiti ekran bez da diram fizički gumb za gašenje/paljenje. A i on je na MIUI 13. Postoji li ta opcija?

 Može link od kuda si naručio?

6 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
hardcoree kaže...
simontemp kaže...

Stigao je maloprije. Nego ne znam ima li opcija da se sa dva tapkanja ugasi ekran? Na mom Poco F3 mogu tako ugasiti ekran bez da diram fizički gumb za gašenje/paljenje. A i on je na MIUI 13. Postoji li ta opcija?

 Može link od kuda si naručio?

 Ne znam iz koje si države ali ovo je kupljeno u Švedskoj:

https://www.netonnet.se/art/dator-surfplatta/surfplattor/xiaomi-pad-5-cosmic-gray/1023353.8899/

8 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Iz Hrvatske sam, ništa.  Hvala svejedno.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.11.2022 13:42 (hardcoree).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

imate li kakvu preporuku za tablet koji bi se koristio vecinu vremena za auto dijagnostiku, tj. te vrste programa.

 

Hvala  :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

Imas sad ovdje za 307$, mislim da je besplatna dostava.

 

https://tradingshenzhen.com/en/mi-pad-5-mi-pad-5-pro/xiaomi-mi-pad-5-6gb128gb-11-zoll-snapdragon-860

 

Dosta forumasa hvali taj web shop, pa ako te zanima pretrazi ostale teme na forumu.bug.hr

 

Ja za sada nisam jos nista narucio od njih pa ne mogu ti dati nikakve detalje.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.11.2022 8:03 (10alex).
15 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Molim preporuku grafickog tableta cim jeftinije nesto na akciji. Ideja mi je da mi ubrza posao obrade u photoshopu i inpainting za AI art. Il je bolje iz kine uzet nekaj?

Hrvatska
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice