Koji tablet da uzmem? izdvojena tema

poruka: 3.438
|
čitano: 1.502.584
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
Koji tablet da uzmem?

razumije li se itko u grafičke tablete? želim koristiti za šaranje po laptopu umjesto miša , pisanje itd.

0 0 hvala 0
8 godina
Koji tablet da uzmem?

Pozdrav. Zelim kupit tablet za faks i najbitnije mi je da ima dobar stylus i da je lako vodit biljeske, prezentacije itd. Budzet je oko 4000kn i zasad mi se svidjaju iPad 9+apple pen i S7(FE). Kod iPada mi najvise smeta nemogucnost umetanja memorijske kartice i sta nije USB-C, ali ako je stvarno kvalitetniji uredjaj onda bi presao preko toga. Ne znam koji da odaberem izmedju njih dvoje pa bih molio pomoc.

6 iPad 9
4 Samsung Galaxy tab S7
0 Samsung Galaxy tab S7 FE
1 Nesto drugo
Moj PC  
0 0 hvala 0
Re: Koji tablet da uzmem?

Ako želiš notese uzmi Samsung.

Ako želiš crtati uzmi iPad.

Osobno nikad ne bi uzeo niti jedan tablet osim iPad-a jer su android tableti još uvijek smeće.

iPad će ti trajati dulje i biti podržan više godina, no Samsung ima veći (no ne i kvalitetniji) ekran i zvučnike te korisnije aplikacije.

iPad

Bolji OS, fluidnost, za graf. crtanje, bolja olovka

Samsung,

Veći ekran, proširiva memorija, moderniji dizajn, DEX, cijena

Osobno? Da moram birati između ta dva, uzeo bi Samsung FE.

No radije bi platio više za OLED verziju, ali kod te cijene je iPad Pro daleko bolji izbor.

Preporuka? Pričekaj Black Friday. Negdje ćeš moći kupiti jedan od tih tableta uz puno veći popust.

Ili jednostavno Samsung Tab s6 jer ima AMOLED ekran.

The planet broke before the Guard did!

Stari rabljeni Wacom. Bez ekrana jer su daleko jeftiniji te su bolji za početnike koji još nemaju iskustva i nisu sigurni da li je to za njih.

Ako želiš novo, nemoj Wacom jer je pre skup. Radije Huion ili XP-Pen, no njih je malo teže pronaći u RH.

Nemoj preko 500kn, ne isplati se za početnike, tek za naprednije ako baš voliš crtati.

Ja koristim 9-10 godina stari Wacom Bamboo za 3d sculpt i to mi je dovoljno.

11 godina

ma nije za crtanje nego pisanje 

Tablet za pisanje po laptopu?
A da kupiš laptop sa podrškom za stylus?

Bilo kako bilo, odgovor ti je isti za pisanje i crtanje. Wacom.

11 godina
Koji tablet da uzmem?

Čitam temu jer bi uzeo ženi ipad mini da ne škilji na telefon po kući. Čini mi se kao dobro rješenje, praktičan, malen..

OFF//

No svako toliko se pitam, što da je netko htio kupiti nekoliko tableta pa da je temu nazvao "Koje tablete da uzmem?". 

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
Koji tablet da uzmem?

Chuwi je izbacio zanimljiv low-budget tablet koji će zadovoljiti i nešto zahtjevnije korisnike.

Cijena: 1160kn (s tipkovnicom 1290kn)

https://store.chuwi.com/products/chuwi-hipad-air

1 0 hvala 2
7 godina
Koji tablet da uzmem?

ima li netko samsung galaxy tab s5e? navodno postoje problemi sa wi fi, molim iskustva

0 0 hvala 0
9 godina
Koji tablet da uzmem?

S obzirom da nikad nisam imao tablet molim preporuku.

Iznos sa kojim raspolazem je cca 3000kn.

Velicina od 10" pa nadalje, svrha koristenja iskljucivo multimedija, dakle nekakav iptv i netflix.

Pozeljno da podrzava netflix u HD-u.

Gledam u tom iznosu što se nudi iPad 9th . Xiaomi tab 5, Huawei Mate pad 11 itd...gledao bih isključivo novo u dućanu

Koliko sam uspio vidit iPad ima format ekrana 4:3 dok za ostale nisam pratio, neznam koja bi bila najbolja opcija ekrana za multimediju....

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
Smretko kaže...

S obzirom da nikad nisam imao tablet molim preporuku.

Iznos sa kojim raspolazem je cca 3000kn.

Velicina od 10" pa nadalje, svrha koristenja iskljucivo multimedija, dakle nekakav iptv i netflix.

Pozeljno da podrzava netflix u HD-u.

Gledam u tom iznosu što se nudi iPad 9th . Xiaomi tab 5, Huawei Mate pad 11 itd...gledao bih isključivo novo u dućanu

Koliko sam uspio vidit iPad ima format ekrana 4:3 dok za ostale nisam pratio, neznam koja bi bila najbolja opcija ekrana za multimediju....

Ja isto tak nekaj gledam, a meni je interesantan Microsoft Surface 3, 4 ili 5 Pro, zavisi što naleti. Ima veći ekran i Windows 10, pa mi se to nekak čini ok do te cifre

8 godina
mzopg kaže...

Chuwi je izbacio zanimljiv low-budget tablet koji će zadovoljiti i nešto zahtjevnije korisnike.

Cijena: 1160kn (s tipkovnicom 1290kn)

https://store.chuwi.com/products/chuwi-hipad-air

Zvuči odlično ovako na papiru, bilježim se sa štovanjem ako ga netko ima i može nešto napisati o njemu.

9 godina
David87 kaže...

Ja isto tak nekaj gledam, a meni je interesantan Microsoft Surface 3, 4 ili 5 Pro, zavisi što naleti. Ima veći ekran i Windows 10, pa mi se to nekak čini ok do te cifre

Imam vec manji Chuwi laptop 13" sa windowsima tako da za tablet bi gleda android ili ios.

10 godina
Smretko kaže...
David87 kaže...

Imam vec manji Chuwi laptop 13" sa windowsima tako da za tablet bi gleda android ili ios.

el taj Chuwi ima touch ekran ili je to klasičan laptop? Ja gledam nešto takvo, a da ima što veći ekran

9 godina
Koji tablet da uzmem?

Jel se moze naci posteni tablet do 2000kn sada na Black Friday? Sto bolja baterija i naravno multitasking. Iskreno nikad nisam imao niti kupovao tablet u zivotu, pa neznam.

0 0 hvala 0
13 godina
Koji tablet da uzmem?

Imam Xiaomi Mi Pad 5 sada dva mjeseca i mogu reći da je tablet savršen za ono što meni treba a to je multimedija. Znači Netflix, Max Tv to go, Amazon. Sve radi super na prelijepom i brzom ekranu, baterija traje jako dugo, zvuk je super na zvučnicima. Ma milina... Definitivno preporuka... Još samo da dođe cover s tipkovnicom u hr i ja presretan.

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
Koji tablet da uzmem?

Kakvi su Amazon Fire tableti?

Fire HD 10 tablet 75$

Fire HD 8 Plus 55$

Tablet bi se koristio za neke prezentacije i nocno surfanje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
David87 kaže...
Smretko kaže...
David87 kaže...

el taj Chuwi ima touch ekran ili je to klasičan laptop? Ja gledam nešto takvo, a da ima što veći ekran

Od Chuwija samo ovaj novi LarkBook X koliko znam ima touchscreen. Tek je izašao i djeluje jako zanimljivo.

Cijena mu je još zanimljivija, trenutno sa popustom 2800kn i dobije se na poklon torba.

https://www.chuwi.com/product/items/Chuwi-LarkBook-X.html

https://store.chuwi.com/products/larkbook-x

Od Windows tableta imaju Ubook Pro:

https://www.chuwi.com/product/items/Chuwi-Ubook-Pro-N4100.html

Cijena oko 2000kn, ali je trenutno rasprodan.

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.11.2021 19:10 (mzopg).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice