Koji tablet da uzmem? izdvojena tema

poruka: 3.415
|
čitano: 1.469.134
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
Re: Koji tablet da uzmem?
Ekipa, može preporuka za neki dobar tablet? 10-12' preferiram. Da bude dobar omjer cijene i kvalitete (200€ max). Ne trebaju mi precijenjena govna kao što je ipad/samsung. Koristio bi tablet za kindle, filmovi, twitch, youtube, možda mjuza tu i tamo itd. Preferiram da tablet ima fhd ips ekran(možda previše tražim za ovaj cjenovni rang, ne znam), minimalno 4gb rama, android OS i odličnu bateriju ofc. Hvala puno na preporukama.

P.S. gledao sam Lenovo Tab M10 FHD Plus koji je korisnik @unky preporučio. Čini se jeben. Da li ima još koja bolja opcija ili bi taj bio najbolji do 200€?
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.6.2021 0:22 (Baldurion).
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
Koji tablet da uzmem?

MENI SE CINI DA JE TO TO!!

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
Baldurion kaže...
Ekipa, može preporuka za neki dobar tablet? 10-12' preferiram. Da bude dobar omjer cijene i kvalitete (200€ max). Ne trebaju mi precijenjena govna kao što je ipad/samsung. Koristio bi tablet za kindle, filmovi, twitch, youtube, možda mjuza tu i tamo itd. Preferiram da tablet ima fhd ips ekran(možda previše tražim za ovaj cjenovni rang, ne znam), minimalno 4gb rama, android OS i odličnu bateriju ofc. Hvala puno na preporukama.

P.S. gledao sam Lenovo Tab M10 FHD Plus koji je korisnik @unky preporučio. Čini se jeben. Da li ima još koja bolja opcija ili bi taj bio najbolji do 200€?

https://www.chipoteka.hr/search?q=huawei+mediapad+t5

Imam. Izvrstan ekran, trajanje baterije, tanak, metalan. Google servisi. Youtube, surfanje, igrice ... sve lijepo radi.

8 godina

Pozdrav, koji tablet bi mogao kupiti u rangu 1000-1200 KN?

Htjeo bi kupiti Tablet u Hrvatskoj.

Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
Koji tablet da uzmem?

Za te pare ne bi nista preporucio. Znam iz iskustva da neces biti zadovoljan. 

0 0 hvala 0
8 godina

Hvala na odgovoru.

Ipak, Tablet bi se koristio za jednostavne stvari - čitanje vijesti i gledanje YouTube-a.

Može li se dobiti neka preporuka?

8 godina

Što je po vama bolje odabrati između Samsung Galaxy A7 Lite ili Lenovo 10.3 FHD 4 GB RAM, 128 GB ROM?

7 godina
Koji tablet da uzmem?

Galaxy A7 lite to je 8 inchni tableta pa si valjda mislio na A7?

0 0 hvala 0
12 godina
Koji tablet da uzmem?

Moj Lenovo Yoga tab je sad već prilično star, strgan, spor..

Što bi preporučili u rangu 10 ili više inča do jedno 2000-2300 kn? Ajde, može i 2500.

Zbilja nisam up to date s tim..

Hvala unaprijed..

0 0 hvala 0
10 godina
Koji tablet da uzmem?

Preporuka nekih kineskih tableta do nekih 200 eura, naprimjer?  https://www.banggood.com/Alldocube-X-Neo-Snapdragon-660-4GB-RAM-64GB-ROM-10_5-Inch-Super-Amoled-Android-9_0-Dual-4G-LTE-Tablet-p-1689123.html?cur_warehouse=CZ&rmmds=search

Htio bi što više rama da se ne uspori brzo i što noviji android, po mogućnosti da se može i update-ati android verzija.

(ne pratim šta je trenutno povoljno)

1 0 hvala 0
10 godina
Koji tablet da uzmem?

Bok, ponovljeno pitanje opet, tražim tablet od 1-2k kn, samo za Netflix zapravo, da ne šteka i da je ekran po mogućnosti oke.

Član obitelji mi je u bolnici i gledam kako da mu olakšam vrijeme.

Jedino bitno mi je da ga mogu odmah kupiti u dućanu u Zg.

Hvala unaprijed

0 0 hvala 0
12 godina
Koji tablet do 1500
Koristio bi ga za Eon player, MAXtv to go
Znači vecinom za gledanje TV-a,video sadržaji ispred svega...
...potpis nije potreban...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
Koji tablet da uzmem?

Lenovo Tab M10 FHD Plus preporuka!

Samo nemoj na e digital kupovat jos ga cekam!!:)

Hvala gospodinu R!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
Koji tablet da uzmem?

Je li ovo dobar odabir, ili ima nešto bolje u tom cjenovnom rangu? Namjena isključivo surfanje. Ništa igre, ništa ozbiljan rad, kamera nebitna. Samo da je min. 10".

https://bazzar.hr/p/DEN6MZN-huawei-mediapad-t3-2-32-10-wifi-space-gray?utm_source=jeftinije&utm_medium=products&utm_campaign=jeftinije_products&utm_content=pp_16

0 0 hvala 0
12 godina
Koji tablet da uzmem?

odi na youtube i pogledaj!Prije ces saznati nego da ovdje cekas odgovor!

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
unky kaže...

Hvala gospodinu R!!

Ne znam kako itko može preporučati Lenovo tablete bez napomene koja će ga isključiti za većinu korisnika - ne možeš gledati Netflix u HD-u na njemu.

12 godina
Koji tablet da uzmem?

Za to ga nisam ni uzeo!Netflix gledam na mobu ahhaha

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 mjeseca
Koji tablet da uzmem?

Nema neke naročite teme imate kakvu preporuku za neki Pen

za ipad naručio bi preko Ali ex.

0 0 hvala 0
5 godina
Chronosus kaže...
unky kaže...

Hvala gospodinu R!!

Ne znam kako itko može preporučati Lenovo tablete bez napomene koja će ga isključiti za većinu korisnika - ne možeš gledati Netflix u HD-u na njemu.

Možeš ,

na Lenovo 11 pro kojeg imam a tablet ima podršku za Netflix HD i Dolby vision  OLED 2K zaslon vrhunski hardware za malo love , samo se bojim kakva će biti dalje softverska podrška .

10 godina
MUĆAK kaže...

Možeš ,

na Lenovo 11 pro kojeg imam a tablet ima podršku za Netflix HD i Dolby vision  OLED 2K zaslon vrhunski hardware za malo love , samo se bojim kakva će biti dalje softverska podrška .

P11 i P11 pro su jedini aktualni Lenovo tableti koji imaju podršku za Netflix HD. Za usporedbu, Huawei uredno ima u istom cijenovnom rangu. P11 već dobrano zalazi u srednji cijenovni rang.

Nek ti je sa srećom što se tiče softverske podrške. Moj Yoga Tab 3 Pro, tablet koji se uredno prodavao do tipa 2018. po 4,5k kuna, nije dobio jedan upgrade Androida. Ostao je na Androidu 6 s kojim je izašao 2016.

Hardver je dan danas nenadmašiv. Fenomenalni JBL zvučnici, odličan stand, super ekran s rezom 1600 x 2560, PROJEKTOR!!!!! (fičr zbog koje sam ga i nabavio), kvaliteta izrade...

E da, ni ja ne mogu gledati Netflix HD više, iako sam u startu mogao. Uživaj dok možeš. Ja sam prekrižio Lenovo za sve buduće kupnje, koliko god kul rješenja imali.

5 godina
Chronosus kaže...
MUĆAK kaže...

Možeš ,

P11 i P11 pro su jedini aktualni Lenovo tableti koji imaju podršku za Netflix HD. Za usporedbu, Huawei uredno ima u istom cijenovnom rangu. P11 već dobrano zalazi u srednji cijenovni rang.

Nek ti je sa srećom što se tiče softverske podrške. Moj Yoga Tab 3 Pro, tablet koji se uredno prodavao do tipa 2018. po 4,5k kuna, nije dobio jedan upgrade Androida. Ostao je na Androidu 6 s kojim je izašao 2016.

Hardver je dan danas nenadmašiv. Fenomenalni JBL zvučnici, odličan stand, super ekran s rezom 1600 x 2560, PROJEKTOR!!!!! (fičr zbog koje sam ga i nabavio), kvaliteta izrade...

E da, ni ja ne mogu gledati Netflix HD više, iako sam u startu mogao. Uživaj dok možeš. Ja sam prekrižio Lenovo za sve buduće kupnje, koliko god kul rješenja imali.

Čitao sam po stranim forumima da je Lenovo užas po pitanju nadogradnji  i kvartalnih i velikih i onda sam tako kao ti komentirao sada pa se neki lik ovdje naljutio da pišem bedastoće jer on ima neki Lenovo i to niže klase pa da je odmah dobio nadogradnju na A10.

Nisam mogao odoliti hardveru za 2800 kn 460 $ a vidjeti ćemo za softver možda se može nešto preko firum zajednice iskemijat ubuduće ako oni ne budu sami , inače je tablet super  zaslon,zvučnici,cpu,memo, izrada ...

11 godina
Koji tablet da uzmem?

Pozz svima,

gledam zadnjih par dana Samsung Galaxy Tab A7 i neke Huawei modele tipa Mediapad T5... Vidim da su oni tu negdje po speckama osim kaj je Huawei vjerojatno lockan na svoj AppStore (ili nije..?).. Ima li netko susreta sa tim/sličnim tabletima? Također prihvaćam i preporuke. Cijenovno sam slobodan do 1500 hrk.

tnx

edit: kupljen Galaxy TAB a7, uređaj nije loš, brz odaziv, ekran zadovoljavajući, podosta memorije, zvuk odličan. Za te novce best buy trenutno kod nas.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.9.2021 18:29 (tuna-1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
tuna-1 kaže...

Pozz svima,

gledam zadnjih par dana Samsung Galaxy Tab A7 i neke Huawei modele tipa Mediapad T5... Vidim da su oni tu negdje po speckama osim kaj je Huawei vjerojatno lockan na svoj AppStore (ili nije..?).. Ima li netko susreta sa tim/sličnim tabletima? Također prihvaćam i preporuke. Cijenovno sam slobodan do 1500 hrk.

tnx

Ja sam gledao baš tak nešt za malog rođaka i zaključio da je najbolje naručiti Amazon Fire HD, unatoč zezanciji jer se ne može direktno naručiti do nas.

4 godine
Koji tablet da uzmem?

Pozdrav,

Tata (70g.) me tražio da mu uzmem tablet od 2500-3000kn max. 

Primarno bi se koristio za Mail, vijesti (portale), Netflix, Youtube i slično.

Poželjno što veći ekran.

Ne razumijem se u tablete pa ako itko ima preporuku bio bih Vam zahvalan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 mjeseca
Alchemist kaže...

Pozdrav,

Tata (70g.) me tražio da mu uzmem tablet od 2500-3000kn max. 

Primarno bi se koristio za Mail, vijesti (portale), Netflix, Youtube i slično.

Poželjno što veći ekran.

Ne razumijem se u tablete pa ako itko ima preporuku bio bih Vam zahvalan.

2800kn, 10"

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice