Koji tablet da uzmem? izdvojena tema

poruka: 3.393
|
čitano: 1.442.405
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
Re: Koji tablet da uzmem?
Ekipa, može preporuka za neki dobar tablet? 10-12' preferiram. Da bude dobar omjer cijene i kvalitete (200€ max). Ne trebaju mi precijenjena govna kao što je ipad/samsung. Koristio bi tablet za kindle, filmovi, twitch, youtube, možda mjuza tu i tamo itd. Preferiram da tablet ima fhd ips ekran(možda previše tražim za ovaj cjenovni rang, ne znam), minimalno 4gb rama, android OS i odličnu bateriju ofc. Hvala puno na preporukama.

P.S. gledao sam Lenovo Tab M10 FHD Plus koji je korisnik @unky preporučio. Čini se jeben. Da li ima još koja bolja opcija ili bi taj bio najbolji do 200€?
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.6.2021 0:22 (Baldurion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
Koji tablet da uzmem?

MENI SE CINI DA JE TO TO!!

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
Re: Koji tablet da uzmem?
Baldurion kaže...
Ekipa, može preporuka za neki dobar tablet? 10-12' preferiram. Da bude dobar omjer cijene i kvalitete (200€ max). Ne trebaju mi precijenjena govna kao što je ipad/samsung. Koristio bi tablet za kindle, filmovi, twitch, youtube, možda mjuza tu i tamo itd. Preferiram da tablet ima fhd ips ekran(možda previše tražim za ovaj cjenovni rang, ne znam), minimalno 4gb rama, android OS i odličnu bateriju ofc. Hvala puno na preporukama.

P.S. gledao sam Lenovo Tab M10 FHD Plus koji je korisnik @unky preporučio. Čini se jeben. Da li ima još koja bolja opcija ili bi taj bio najbolji do 200€?

https://www.chipoteka.hr/search?q=huawei+mediapad+t5

Imam. Izvrstan ekran, trajanje baterije, tanak, metalan. Google servisi. Youtube, surfanje, igrice ... sve lijepo radi.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice