Koji tablet da uzmem? izdvojena tema

poruka: 3.688
|
čitano: 1.907.325
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
pippo1312 kaže...

Hm, onda ni ovaj galaxy tab a7 nije baš riješenje, on ima 3gb RAM. Neka sugestija za najbolje riješenje za tablet do 2 tis kn?

 Ako je samo za surfanje onda je Samsung Galaxy Tab a7 i vise nego dobar. Ja sam ga kupio prije mjesec dana i zadovoljan sam. Otvaranje stranica nije bas trenutno kao na kompu ali nije nesto strasno da bi se zabrinjavao. Pogledao sam dosta recenzija tableta kojih ima na nasem trzistu i mislim da za ispod 2k kuna trenutno neces naci bolje. Meni se izvana nije narucivalo a ostalo kao sto je S6lite je dosta skuplje.

11 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Ko kupi samsungov tablet prevario se žešće...  Prepreskupi za ono sto nude pogotovo jeftiniji koji su kvalitetom ocajni di su kinezi za njih premija... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Vecu glupost nisam cuo... mozda mozemo reci da su flagshipovi preskupi, kao i Apple, ali S6 Lite, A7, S5e su miljama od jeftinjona, sto je ocito pri prvom susretu s njima.
10 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Isplati li se uzimat preko t coma na pretplatu tab s7?? Nekakv popust od 1200kn daju jos 4 dana.

Pretplata bi bila oko 350kn.

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.2.2021 15:10 (fanaticni gejmer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Koji tablet da uzmem?

Bok ekipa!

 

Na produljenju pretplate sam uzeo Huawei tablet M10...

A stigao mi slabiji T3 10.

 

Umjesto 32 dobio 16gb,... prakticki u svakom slucaju je M10 jaci/noviji...

 

Neke stvari su dobro naveli u opisu, neke ne, ali model svakako nije M10.

 

Ako moze pomoc/savjet kako se postaviti, zovem ih sutra ali vjerojatno ce reci da imaju pravo na greske, da nisu imali na stanju, blablabla...

 

 

https://www.a1.hr/privatni/uredaji-uz-pakete

 

 

https://www.racunalo.com/usporedilica/huawei-mediapad-t3-10-vs-lenovo-tab-m10/

 

 

Hvala unaprijed!

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
fanaticni gejmer kaže...

Isplati li se uzimat preko t coma na pretplatu tab s7?? Nekakv popust od 1200kn daju jos 4 dana.

Pretplata bi bila oko 350kn.

 S7 je slabija verzija od S7+  , pa zavisi jel LTE +WIFI ili je samo WIFI tu je razlika bar 500 čuna  koliko vidim S7 je kod nas u trgovini najeft. 4700 a S7+ je 6700 čuna pa sad vidi jel se isplati , i jel to pretplata 350 čuna sa uređajem pretpostavljam .

10 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Pretplata je sa uredjajem, ali popust je prosa tako da je sad 400 čuna. 

Ne zanima me vise, to je preskupo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Može kvalitetni tablet do 6000kn andorid.. preporuke molim.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Samsung Tab S7 ili S7+. Plus je veci i ima AMOLED ekran, obicni S7 ima IPS.
Re: Koji tablet da uzmem?
Ivan1223 kaže...

Može kvalitetni tablet do 6000kn andorid.. preporuke molim.

 

Mad Ant kaže...
Samsung Tab S7 ili S7+. Plus je veci i ima AMOLED ekran, obicni S7 ima IPS.

 

Samo mala napomena, imam Samsung Tab S3 cca 2.5 godine (kupljen nov). Dakle nakon manje od 3 godine uređaj je nevjerojatno usporen, do te mjere da mi ga se više neda niti upaliti. Sada koristim Laptop za surfanje.

Ispočetka je radio kao zvijer, da bi onda svaki mjesec sve manje i manje bio brz. Ništa ne pomaže za ubrzanje nego kupovina novog uređaja. Dakle, ako se kupuje Android tablet očekujte vijek trajanja od oko 2 godine.

5 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
Ivan1223 kaže...

Može kvalitetni tablet do 6000kn andorid.. preporuke molim.

 

Mad Ant kaže...
Samsung Tab S7 ili S7+. Plus je veci i ima AMOLED ekran, obicni S7 ima IPS.

 

Samo mala napomena, imam Samsung Tab S3 cca 2.5 godine (kupljen nov). Dakle nakon manje od 3 godine uređaj je nevjerojatno usporen, do te mjere da mi ga se više neda niti upaliti. Sada koristim Laptop za surfanje.

Ispočetka je radio kao zvijer, da bi onda svaki mjesec sve manje i manje bio brz. Ništa ne pomaže za ubrzanje nego kupovina novog uređaja. Dakle, ako se kupuje Android tablet očekujte vijek trajanja od oko 2 godine.

 Reset na fabricke i podesis ponovo i radit ce kao prvi dan....

8 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
Ivan1223 kaže...

Može kvalitetni tablet do 6000kn andorid.. preporuke molim.

 

Mad Ant kaže...
Samsung Tab S7 ili S7+. Plus je veci i ima AMOLED ekran, obicni S7 ima IPS.

 

Samo mala napomena, imam Samsung Tab S3 cca 2.5 godine (kupljen nov). Dakle nakon manje od 3 godine uređaj je nevjerojatno usporen, do te mjere da mi ga se više neda niti upaliti. Sada koristim Laptop za surfanje.

Ispočetka je radio kao zvijer, da bi onda svaki mjesec sve manje i manje bio brz. Ništa ne pomaže za ubrzanje nego kupovina novog uređaja. Dakle, ako se kupuje Android tablet očekujte vijek trajanja od oko 2 godine.

 Vidiš, ja imam tablet S3 kupljen rabljen prije godinu dana, star dvije godine. Kod dolaska napravljen tvornički reset. Klinka nakrcala tonu igara i tablet radi dan danas OK. Čak i baterija drži.

Naravno, nije da leti ali nije ni da se ne može normalno koristiti...

Moguće da ga neka aplikacija davi...

6 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
kreshoo kaže...

Pozdrav.

 

Ne razumijem se previse u tablete, nisam nikad pratio taj segment previse pa ne znam sta je tocno dobro i kvalitetno.

Ako netko ovak zna za preporucit s vrha glave nesto polovno s njuskala do 1000kn. Sta je najsolidnije za uzeti polovno u tom rangu?

Naravno, budem trazio maksimalno ocuvan primjerak.

 

Hvala i pozdrav!

Pogledaj si Huawei MediaPad T5 10 3/32GB! U trgovini, novi su ti oko 1.400,00 kn!

Za te novce izvrstan. Android 8 na njemu, sa Google servisima, baterija traje i traje, ekran fantastičan! 

10 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Zanima me ima li ipad 11" 4G zaslon od 120hz??

I dobije li se punjac u paketu?

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.3.2021 11:00 (fanaticni gejmer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
tajo1960 kaže...
MUĆAK kaže... 

Ma joj bilo kakav Lenovo  bježi od toga ća  ljudi koji su ga kupili po svijetu kažu da  Android koji su dobili na tabletu je prvi i posljednji  na njemu dakle  nema nikakve nove nadogradnje verzije Androida  niti kvartalnih zakrpa , a nije bolji ni Huawei po tom  a bolji su onda drugi Kinezi poput  Teclast,Chuwi ,Aldocube  ...

Da još jednom demantiram tvoje dubokoumne izjave o Lenovo update Android tabletima 

 

Prije 5' mi je završeno updatiranje na najnoviju varijantu/verziju/inačicu Androida 10 na Lenovo tabletu, tako da, molim te - nemoj širiti (da ne kažem glupe) dezinformacije kolegama. Nije primjereno, a pogotovo ne točno!

 

Tablet mi je već i iza kupovine doživio upgrade sa Android 9 na 10, a danas (opet) na najnoviju inačicu/verziju.

 

Bez panike ...

samo sa prenesao što sam pročitao na stranim portalima o Lenovo tabletima da su očajni sa nadogradnjama  software što znači da je to dobro za korisnike jer su se popravili meni je osobno sasvim svejedno .

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
user3468 kaže...

Tražio sam neki budget laptop ali relativno dobrih recenzija i performansi.

Po cijeni do 150$ uspio sam naći sljedeće:

https://www.banggood.com/Teclast-P20HD-SC9863A-Octa-Core-4GB-RAM-64GB-ROM-10_1-inch-1920+1200-Dual-4G-LTE-Android-10-Tablet-p-1707721.html?rmmds=search&ID=6246444&cur_warehouse=CZ

 

 

https://www.banggood.com/Alldocube-iPlay-20-SC9863A-Octa-Core-4GB-RAM-64GB-ROM-4G-LTE-10_1-Inch-Android-10_0-Tablet-p-1696334.html?rmmds=search&cur_warehouse=CN

 

oba su bila dostupna za dostavu iz češke u 3-5 dana, vidim da se sad promjenilo, vjerojatno ih razgrabili, bila je i nešto niža cijena.

 

Gledao sam karakteristike i reviewe oba tableta, gotovo su identični, ali odlučio sam se za iplay 20 zbog laminiranog ekrana i veće svjetline ekrana te boljih odnosno glasnijih zvučnika. Za te novce navodno nema boljeg tableta :)

 

Platio sam ga 930kn, a gledajući ponudu kod nas nemože se naći ništa slično osim samsungov tab A7 po cijeni od 1500+kn. 

 

 

 Ima li sto bolje za ove pare? Treba mi za filmove

15 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Trazim tablet za klinca da moze igrati roblox i minecraft bez beda i tak neke igre jel ima sta nasao sam lenovo tab m10 hd 2nd gen 4gb 64gb!

Ali ne znam da li ce mu igrice  fluidno raditi ima li tko iskustva ili preporuku do 1800 kn za tablet!?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Pozdrav,

 

Može preporuka za neki tablet? Do nekih 200€. Može novo,  može rabljeno.

 

Većinom za youtube, surfanje..za bebu :D

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

imas Lenovo Tab M10 FHD Plus

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

Pozdrav ljudi, tražim neki onako jeftiniji tablet jer je stari rekao da bi htio utakmice na tom gledat. Našao sam Lenovo Tab M8 HD za 900 kn i zanima me dal ima netko nekakva mišljenja o tome? Znaci igre i sve ostalo me tehnicki nije bitno, samo da se moze nekad prosurfat, pogledat neki stream i ono youtube, netflix

 

hvala

13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Ekipa, može preporuka za neki dobar tablet? 10-12' preferiram. Da bude dobar omjer cijene i kvalitete (200€ max). Ne trebaju mi precijenjena govna kao što je ipad/samsung. Koristio bi tablet za kindle, filmovi, twitch, youtube, možda mjuza tu i tamo itd. Preferiram da tablet ima fhd ips ekran(možda previše tražim za ovaj cjenovni rang, ne znam), minimalno 4gb rama, android OS i odličnu bateriju ofc. Hvala puno na preporukama.

P.S. gledao sam Lenovo Tab M10 FHD Plus koji je korisnik @unky preporučio. Čini se jeben. Da li ima još koja bolja opcija ili bi taj bio najbolji do 200€?
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.6.2021 0:22 (Baldurion).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

MENI SE CINI DA JE TO TO!!

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Baldurion kaže...
Ekipa, može preporuka za neki dobar tablet? 10-12' preferiram. Da bude dobar omjer cijene i kvalitete (200€ max). Ne trebaju mi precijenjena govna kao što je ipad/samsung. Koristio bi tablet za kindle, filmovi, twitch, youtube, možda mjuza tu i tamo itd. Preferiram da tablet ima fhd ips ekran(možda previše tražim za ovaj cjenovni rang, ne znam), minimalno 4gb rama, android OS i odličnu bateriju ofc. Hvala puno na preporukama.

P.S. gledao sam Lenovo Tab M10 FHD Plus koji je korisnik @unky preporučio. Čini se jeben. Da li ima još koja bolja opcija ili bi taj bio najbolji do 200€?

 https://www.chipoteka.hr/search?q=huawei+mediapad+t5

 

Imam. Izvrstan ekran, trajanje baterije, tanak, metalan. Google servisi. Youtube, surfanje, igrice ... sve lijepo radi.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

Pozdrav, koji tablet bi mogao kupiti u rangu 1000-1200 KN?

 

Htjeo bi kupiti Tablet u Hrvatskoj.

Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Za te pare ne bi nista preporucio. Znam iz iskustva da neces biti zadovoljan. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

Hvala na odgovoru.

 

Ipak, Tablet bi se koristio za jednostavne stvari - čitanje vijesti i gledanje YouTube-a.

 

Može li se dobiti neka preporuka?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

Što je po vama bolje odabrati između Samsung Galaxy A7 Lite ili Lenovo 10.3 FHD 4 GB RAM, 128 GB ROM?

10 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Galaxy A7 lite to je 8 inchni tableta pa si valjda mislio na A7?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Moj Lenovo Yoga tab je sad već prilično star, strgan, spor..

 

Što bi preporučili u rangu 10 ili više inča do jedno 2000-2300 kn? Ajde, može i 2500.

Zbilja nisam up to date s tim..

 

Hvala unaprijed..

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Preporuka nekih kineskih tableta do nekih 200 eura, naprimjer?  https://www.banggood.com/Alldocube-X-Neo-Snapdragon-660-4GB-RAM-64GB-ROM-10_5-Inch-Super-Amoled-Android-9_0-Dual-4G-LTE-Tablet-p-1689123.html?cur_warehouse=CZ&rmmds=search

 

Htio bi što više rama da se ne uspori brzo i što noviji android, po mogućnosti da se može i update-ati android verzija.

 

(ne pratim šta je trenutno povoljno)

 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice