Koji tablet da uzmem? izdvojena tema

poruka: 3.179
|
čitano: 1.242.886
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, Danny_HR, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
Re: Koji tablet da uzmem?
unky kaže...

Hvala na preporuci!

Ma kolega, nije greda preporučiti, ali zbilja nisi naveo nikakve "posebne" uvjete.

Pročitaj kako su ljudi zadovoljni Samsung T590A 10.5 tabletom, pa vidi da li je isplativo uložiti još malo love i počastiti se navedenim (uređaj je sjajan, potpisujem i sam).

Samo dvije stvari na svijetu imaju miris po ribi... jedna od njih je riba :-)
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2019 22:00 (tajo1960).
11 godina
tajo1960 kaže...
unky kaže...

Hvala na preporuci!

Ma kolega, nije greda preporučiti, ali zbilja nisi naveo nikakve "posebne" uvjete.

Pročitaj kako su ljudi zadovoljni Samsung T590A 10.5 tabletom, pa vidi da li je isplativo uložiti još malo love i počastiti se navedenim (uređaj je sjajan, potpisujem i sam).

Bok!

imaš li 2 ili 3 GB verziju?

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
10 godina
CrnaBitanga kaže...
tajo1960 kaže...
unky kaže...

Hvala na preporuci!

Bok!

3

11 godina
tajo1960 kaže...
CrnaBitanga kaže...
tajo1960 kaže...

Pročitaj kako su ljudi zadovoljni Samsung T590A 10.5 tabletom,

Bok!

3

Sad je oko 1800 kn, pričekat ću malo da krenu popusti. Kako si zadovoljan fluidnošću, da li si možda probao kakav alternativni launcher?

10 godina
CrnaBitanga kaže...
tajo1960 kaže...

Pročitaj kako su ljudi zadovoljni Samsung T590A 10.5 tabletom,

Bok!

3

Sad je oko 1800 kn, pričekat ću malo da krenu popusti. Kako si zadovoljan fluidnošću, da li si možda probao kakav alternativni launcher?

Tablet je fluidan u svim uvjetima wi-fi-ja u kojem ga koristim doma. Da nešto bude jasno - to mi NIJE primarni izlazak na internet, tako da nje bio izlagan nekim ekstremima downolada ili slično, multitaskingu, itd.; dakle - neko normalno korištenje u kućnim uvjetima. Nemam zamjerke, nikakve, 3 GB RAMa rade odlično svoj posao, ekran je izvrstan, baterija i više nego dobra... da sada, nakon 1/2 godine opet kupujem tablet - opet bih gledao ovaj model.

Imao sam prije neko Lenovo sa 512 MB RAMa... uh, to je bio najteži period u mom životu :-(  poslije ovo... preporod :-)  

11 godina
Koji tablet da uzmem?

SAMSUNG Galaxy Tab A 10.1 T510 sta je sa ovim tabletom?

Znaci surfanje po njuskalu youtube i brawl stars za to bi se odprilike koristio?

1000kn je maks koliko imam

hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
unky kaže...

SAMSUNG Galaxy Tab A 10.1 T510 sta je sa ovim tabletom?

Znaci surfanje po njuskalu youtube i brawl stars za to bi se odprilike koristio?

1000kn je maks koliko imam

hvala

Mene takodjer zanima nesto do 1200kn,za dijete 10g,youtube vjerovatno najvise?

Gdje si ovaj nasao do 1000kn?

Origin_Steam: hrka11
11 godina
Koji tablet da uzmem?

na njuskalu ima ih za 900 kn s garom

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
Koji tablet da uzmem?

Molim preporuku ta tablet za 2000kn.

Za dijete koje bi na njemu gledalo yt i igralo minecraft.

Možda može i jeftinije, ali bilo bi bolje da mu tablet malo potraje.

Sreća je put, a ne odredište.
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.11.2019 14:34 (goodie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
Koji tablet da uzmem?

Nisam siguran je li ovo baš tema za to, no ne škodi pitat

Trebam neki grafički tablet (za crtanje), do par stotina kuna. Ništa profesionalno, tu i tamo za iscrtati neke stvari u kartografskim programima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
ficosime kaže...

Nisam siguran je li ovo baš tema za to, no ne škodi pitat

Trebam neki grafički tablet (za crtanje), do par stotina kuna. Ništa profesionalno, tu i tamo za iscrtati neke stvari u kartografskim programima.

Generalno gledano, čim netko traži grafički tablet kao ti, svi ga upućuju na Wacom-e kao najbolji izbor, pa eto, pronađi koji ti odgovara po cijeni i mogućnostima. https://www.nabava.net/graficki-tableti?q=wacom

2 mjeseca
Koji tablet da uzmem?

Bok,

Trazim android tablet za crtanje + surfanje i filmovi. SIM kartica obavezna.

10 incha minimalno

3GB+ memorija

32GB+ storage (planiram karticu kupiti pa mi nije bitno da ima puno mjesta)

Do 2000 kn.

Inace Samsung Galaxy S4 i S6 mi se svidjaju, ali su mi prekupi.

Pa gledam Galaxy Tab A. Znam da je losiji od gore navedena dva, ali za pocetk bi mi biti dobar.

iPadovi su super, ali puno prekupi.. pogotovo jer se olovka kupuje posebno...

No problem mi je sta ne mogu naci tab A sa olovkom u ponudi u nasim ducanima / njuskalu?

Jesu li ti modeli nekak drugacije oznaceni?

primjer:

https://www.ekupi.hr/Samsung-Galaxy-Tab-A-T595-black-105LTE-32GB-tablet-1348579.aspx

Da li on ima olovku ili ne? Taj je sada 2500, al ak bude neki popust uzeo bih ga.. (ak ima olovku)

Da li mi je budjet premali za ovo sta ocekujem?

0 0 hvala 0
7 godina
Koji tablet da uzmem?
Samsung SM-T725 Galaxy Tab S5e 10.5" LTE

0 0 hvala 0
6 godina
Koji tablet da uzmem?

dvoumim se između ova dva tableta za klinku, zanima me ima li nekih problema s ipadom obzirom da će se koristiti u hrvatskoj

https://www.links.hr/hr/tablet-apple-ipad-air-3rd-gen-2019-10-5-wifi-64gb-muuj2hc-a-sivi-010112142

https://www.links.hr/hr/tablet-samsung-galaxy-tab-s6-t860-10-5-6gb-128gb-android-9-1-sivi-010112201

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina

Za apple ti ne mogu ništa reći, već samo kao korisnik Samsunga S5e T720N.

Model S6 sa cijenom 5500 kn je debelo precijenjen u odnosu na klasu niže S5e. Razlika je samo što u S6 imaš olovku. I to je to, ostalo su marketinške gluposti.

S5e (6gb, 128gb) - na njemačkom ebay-u iznosi 420€ (3,125 kn) sa poštarinom.

12 godina
Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
9 godina
Jel ima netko sa Galaxy Tab S4? Trebao bih iskustva iz prve ruke, trajanje baterije, gaming, Netflix itd.
S5e je podosta slabiji u smislu procesora no solidan za svakodne upotrebu, Tab S6 debelo preskup pa mi je stariji model S4 došao kao prvi odabir.
Uglavnom, ako netko ima iskustva molim da podijeli :-)
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
1samek kaže...
Jel ima netko sa Galaxy Tab S4? Trebao bih iskustva iz prve ruke, trajanje baterije, gaming, Netflix itd.
S5e je podosta slabiji u smislu procesora no solidan za svakodne upotrebu, Tab S6 debelo preskup pa mi je stariji model S4 došao kao prvi odabir.
Uglavnom, ako netko ima iskustva molim da podijeli :-)

Iskreno, ne vidim neke prednosti S4 osim očigledne a to je S Pen. Doduše, ne vidim neku funkciju same olovke ako ti neće služiti za posao i rad u proračunskim tablicama ili Wordu i slično...

Svakako tu je i Snapdragon 835 koji će poslužiti u gamingu više nego 670 na S5e, ali opet je to subjektivno da li ćeš igrati igre koje će iscrpiti snagu 835.

Sve ostalo je identično praktički, S5e je ipak malo kompaktniji i tanji. Ne znam iskreno ja bih S5e jer ne vidim osobno za sebe prednosti u usporedbi sa S4 osim tog procesora. S5e mozes naletiti cca 2700-2800 na akciji dok S4 nisam vidio ispod 3500. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.1.2020 22:11 (DangerouS).
11 godina
Koji tablet ili uređaj uzeti za čitati stripove? Može i polovni.
''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake

0 0 hvala 0
8 godina
Alfredo nr.2 kaže...
Koji tablet ili uređaj uzeti za čitati stripove? Može i polovni.

T580 Samsung, da se naći za cca 100e. 

6 godina
Koji tablet da uzmem?

Preporuka za tablet za neku softcore kućnu upotrebu, surfanje, bilješke/dnevni raspored, youtube, clash of clans/clash royale i tjt.. Nemora bit neki najjeftini škart al da nije ekstremno skup

Hvala

Not funny dude
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
Koji tablet da uzmem?

Pozdrav,moze preporuka koji tablet od 1000 do 1400 kn?

0 0 hvala 0
6 godina
Koji tablet da uzmem?

Ja imam obratno pitanje. Kako da se riješim starog pokvarenog tableta? Gdje da ga "ekološki" bacim?

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
Azmo kaže...

Ja imam obratno pitanje. Kako da se riješim starog pokvarenog tableta? Gdje da ga "ekološki" bacim?

sve trgovine koje prodaju elektroničku robu, prihvaćaju elektronički otpad. Npr. ja svoje takve stvari (tablete, stare mobitele i sl.) nosim u "elipso" dućan, koji mi je najbliži...

9 godina
Koji tablet da uzmem?

preporuka android tableta za osobu 60+ sa uvjetima:

- najmanje 10"
- do 1500kn +/-
- da nije neka cang slang marka i da se moze kupiti uzivo, u nasim renomiranim ducanima (SD, elipso, links...), dakle ne online

- sto veca baterija, posto se koristi cca 10h SoT na dan

- koristi se 90% youtube i ostalo google. igre nikako
- nebitno 2 ili 3 gb rama, a prostor jos manje bitan"(jer svaka instalacija programa KRCA memoriju" (ta izreka vrijedi i dan danas, kao i pred 20-25g kad cu PC-jevi imali mozda 1gb prostora, ako ne i manje)

hvala

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.1.2020 19:14 (RuskeGTT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
Koji tablet da uzmem?

Gledam sad malo što ima u rangu boljih, ali ne preskupih tableta, kao neki best buy i u HR ne nalazim ništa bolje od ovog po toj cijeni, cca 1770 kn. https://www.alzashop.com/huawei-mediapad-t5-10-wifi-black-d5638880.htm 

Ima li išta bolje za tu lovu što mi je možda promaklo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
RuskeGTT kaže...

preporuka android tableta za osobu 60+ sa uvjetima:

- najmanje 10"
- do 1500kn +/-
- da nije neka cang slang marka i da se moze kupiti uzivo, u nasim renomiranim ducanima (SD, elipso, links...), dakle ne online

- sto veca baterija, posto se koristi cca 10h SoT na dan

- koristi se 90% youtube i ostalo google. igre nikako
- nebitno 2 ili 3 gb rama, a prostor jos manje bitan"(jer svaka instalacija programa KRCA memoriju" (ta izreka vrijedi i dan danas, kao i pred 20-25g kad cu PC-jevi imali mozda 1gb prostora, ako ne i manje)

hvala

Evo neki od tableta koji ulaze u cjenovni rang..

Galaxy Tab A101- USB type C, TFT ekran, 10'' prema želji te ovisno o verziji, 2GB ili 3GB RAM memorije. Prednsot je ta što se može prostor može proširiti sa microSDXC karticama.. Jedini nedostatak je što se kupuje online, ima li neki razlog zašto izbjegavaš online kupnju? Imaš jednaka prava što se tiče garancije, uredno se dobije jamstveni list i garancija, a ukoliko nisi zadovoljan u roku 14 dana imaš pravo povrata..

Acer B3-A50-2GB RAM memorije, 32 GB interne, nešto slabiji Mediatek procesor, ali i dalje vjerojatno dovoljno jak za sve potrebe navedene osobe...

Cjenovni rang je dosta ograničavajući faktor u ovom slučaju, tako da izbor nije prevelik. Skoro svi uređaji koji su u ovom rangu imaju slabije ekrane, prosječnu bateriju, srednje jake čipsete, tako da za bilo koji da se odlučiš, nećeš pogriješiti.. Razlika između svakog je u nijansama..

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
9 godina
TKScump kaže...

Preporuka za tablet za neku softcore kućnu upotrebu, surfanje, bilješke/dnevni raspored, youtube, clash of clans/clash royale i tjt.. Nemora bit neki najjeftini škart al da nije ekstremno skup

Hvala

Ako treba nešto najobičnije, onda Lenovo Tab 4.. HD rezolucija, solidna baterija, za kućnu upotrebu, s obzirom da ne treba ništa previše zahtjevno, dobar odabir..

Huawei T5-jači procesor, više RAM memorije, bolji ekran, bolja baterija, ako nije velika razlika u cijeni, puno bolji odabir..

Najbolje pogledati što će se raditi većinu vremena na tabletu, ako je potreban veći ekran, neka se ide na Huawei, ako je potrebno nešto za surfanje, ništa zahtjevno i slično, onda je i Lenovo dobar odabir..

Glixxs kaže...

Pozdrav,moze preporuka koji tablet od 1000 do 1400 kn?

Kao i za kolegu iznad, ovaj Huawei T5 je dobar odabir. 2/3GB RAM memorije, ovisno o trgovini, full HD ekran, 10'', omjer ekrana 16:10 (bolje za gledanje filmova), jak procesor.. 

Unimatrix 007 kaže...

Gledam sad malo što ima u rangu boljih, ali ne preskupih tableta, kao neki best buy i u HR ne nalazim ništa bolje od ovog po toj cijeni, cca 1770 kn. https://www.alzashop.com/huawei-mediapad-t5-10-wifi-black-d5638880.htm 

Ima li išta bolje za tu lovu što mi je možda promaklo?

Koliko vidim, u Alzashopu je navedena ta cijena od 250€, kod nas je u jednoj trgovini te cijena iznosi 2100 kn. Dobar deal, provjeri na drugim temama na forumu kakva su iskustva kupovine sa Alzashopa. Mislim da imaš posebnu temu

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
11 godina
alen4430

Koliko vidim, u Alzashopu je navedena ta cijena od 250€, kod nas je u jednoj trgovini te cijena iznosi 2100 kn. Dobar deal, provjeri na drugim temama na forumu kakva su iskustva kupovine sa Alzashopa. Mislim da imaš posebnu temu

Predugo odgađam već kupnju i uzeo sam na kraju taj iz Alzashopa. Sa njima već imam dobra iskustva tako da u trgovinu ne sumnjam. Cijena tableta sa apliciranim porezom je 1770 kn, a za te novce nisam naišao na išta bolje. Uglavnom, javim dojmove kad stigne, ukoliko nekog zanima. LP

11 godina
Koji tablet da uzmem?

Pozdrav

koji od ova dva?

Huawei Mediapad T5 3/32 ili Samsung T590 3/32? 

Moj PC  
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice