Koji tablet da uzmem? izdvojena tema

poruka: 3.688
|
čitano: 1.909.834
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

VIVAX TPC-102 4G, 10.1" za 850 kn je dobra prilika?

Ili dodati 200-300 kn pa kupiti bolje?

Uvijet je 10", i čim bolji dipslej i rezolucija (u tom cjenovnom rangu) i pokrivenost jamstvom.

Brzina, GB, kamera su manje bitni, to je za stariju osobu za svakodnevnu dozu interneta.

Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
marinković kaže...

VIVAX TPC-102 4G, 10.1" za 850 kn je dobra prilika?

Ili dodati 200-300 kn pa kupiti bolje?

Uvijet je 10", i čim bolji dipslej i rezolucija (u tom cjenovnom rangu) i pokrivenost jamstvom.

Brzina, GB, kamera su manje bitni, to je za stariju osobu za svakodnevnu dozu interneta.

Hvala

 Probaj pronaći kakav review, ili pogledaj koji procesor ima pa malo pogledaj o njemu.

 

Do sad sam probao dva Vivaxa, cjenovno negdje oko 500-700kn i imali su tako loše procesore da je rad bio skoro pa nemoguć (kad si naviknut na neki prosječni mobitel ili računalo)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

Procesor kaže MT8765V/WB Quad Core 1.3, 2gb ram-a i android 9,0 OS.

12 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
marinković kaže...

Procesor kaže MT8765V/WB Quad Core 1.3, 2gb ram-a i android 9,0 OS.

 Na žalost, ja ne znam kak će se ponašati.

Probaj malo proguglati.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

Da, išao jučer malo pogledati po trgovinama kako to sve skupa izgleda, ekran i prikaz su onako ne baš najbolji, mislim da je pametnije dati nešto više novaca za neki Lenovo ili Huawei.

12 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

ja bi prvenstveno gledoa neki poznatiji zbog podrske softvera, vivax nema nikakvu

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Pozdrav!

 

trebam tablet za kcer, prvenstveno za crtanje i ilustriranje.

uvjeti su 10+" i budzet 2k kn

 

sto predlazete?

 

thnx!

 

and the heavens shall tremble
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
RonoN kaže...

Pozdrav!

trebam tablet za kcer, prvenstveno za crtanje i ilustriranje.

uvjeti su 10+" i budzet 2k kn

sto predlazete?

thnx!

 Ček, ček.

Ti tražiš tablet ili grafički tablet?

Prvi je "veliki mobitel", a drugi je ploča bez ekrana po kojoj pišeš posebnom olovkom i ti pokreti se prinose u računalo, recimo Photoshop. To obično koriste ilustratori i dizajneri.

 

Ako je ovo drugo, onda pogledaj Wacom Intuos, pronađi nekoliko modela oko 2000kn i pogledaj pokoji review na YouTubeu. Brzo ćeš pronaći ono što ti treba.

 

Postoji i jedna odlična zamjena, ali se mora naučiti iz Kine, ali kako trenutno ide dostava, možda ti stigne za 3 tjedna, možda za 3 mjeseca, a možda se izgubi u transportu, pa ne želim ni preporučiti.

 

A ako ti ipak treba običan tablet po kojem se može crtati olovkom, stvarno ne znam što bi preporučio... Možda ima netko drugi kakvu ideju.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.6.2020 11:49 (CyberDemonVZ).
16 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
CyberDemonVZ kaže...
RonoN kaže...

Pozdrav!

trebam tablet za kcer, prvenstveno za crtanje i ilustriranje.

uvjeti su 10+" i budzet 2k kn

sto predlazete?

thnx!

 Ček, ček.

Ti tražiš tablet ili grafički tablet?

Prvi je "veliki mobitel", a drugi je ploča bez ekrana po kojoj pišeš posebnom olovkom i ti pokreti se prinose u računalo, recimo Photoshop. To obično koriste ilustratori i dizajneri.

 

Ako je ovo drugo, onda pogledaj Wacom Intuos, pronađi nekoliko modela oko 2000kn i pogledaj pokoji review na YouTubeu. Brzo ćeš pronaći ono što ti treba.

 

Postoji i jedna odlična zamjena, ali se mora naučiti iz Kine, ali kako trenutno ide dostava, možda ti stigne za 3 tjedna, možda za 3 mjeseca, a možda se izgubi u transportu, pa ne želim ni preporučiti.

 

A ako ti ipak treba običan tablet po kojem se može crtati olovkom, stvarno ne znam što bi preporučio... Možda ima netko drugi kakvu ideju.

 Bas klasicni tablet na koji se crta olovkom s dobrim i responzivnim ekranom za tu namjenu. Gledali smo Wacome, ali kako je jos dijete mislimo da je prakticnije da ima nesto visenamjenski.

Eno, cura gleda youtube cijeli dan kako bi nasla nesto, pa ce mi proslijediti najinteresantije recenzije :)

and the heavens shall tremble
12 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

Aa, OK, budem i ja pogledao.

Postoje i profesionalni grafički tableti sa ekranom, ali mislim da ti za to treba minimalno 2000 eura, a ne kuna :) Nikad nisam gledao, pretpostavljam :)

 

Možda nešto ovakvo:

https://www.mall.hr/tablet-racunala/huawei-tablet-racunalo-m5-mediapad-10-1-lite-wi-fi-m-pen

Ali treba pogledati dal ima više jačina pritiska. To bi vjerojatno bila važna stavka ako to ima neki tablet ispod 2000kn..

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.6.2020 16:22 (CyberDemonVZ).
8 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Ja sam svojoj curici na njemackom ebayu izlicitirao rabljeni Samsung Galaxy Tab S3 koji dolazi sa s-penom.

Odlican za cranje, ima defaultne samsung aplikacije prilagodjene s-penu. 

Klinka uziva crtajuci.

 
3 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
CyberDemonVZ kaže...

Aa, OK, budem i ja pogledao.

Postoje i profesionalni grafički tableti sa ekranom, ali mislim da ti za to treba minimalno 2000 eura, a ne kuna :) Nikad nisam gledao, pretpostavljam :)

 

Možda nešto ovakvo:

https://www.mall.hr/tablet-racunala/huawei-tablet-racunalo-m5-mediapad-10-1-lite-wi-fi-m-pen

Ali treba pogledati dal ima više jačina pritiska. To bi vjerojatno bila važna stavka ako to ima neki tablet ispod 2000kn..

 

myroman kaže...

Ja sam svojoj curici na njemackom ebayu izlicitirao rabljeni Samsung Galaxy Tab S3 koji dolazi sa s-penom.

Odlican za cranje, ima defaultne samsung aplikacije prilagodjene s-penu. 

Klinka uziva crtajuci.

 Nakon cjelodnevne potrage i hrpe youtube recenzija odlucili smo se za Galaxy Tab S6 Lite

M5 mediapad lite na zalost ne podrzava responzivnost na jacinu pritiska, za to je potrebna pro verzija.. medjutim S6 Lite to ima odmah a u SD je odlicna cijena, 2699kn

 

 

and the heavens shall tremble
12 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Bok

Trebam za frenda preporuku tableta za pisanje. Uzeo je Remarkable 2, preorderao, i isporuka je trebala bit late september, no prebacili su na kraj godine što mu ne paše zbog faksa. Sad ima tko kakvih preporuka, budžet tu negdje, 500 eura.

 

Koristio bi ga za skripte za faks, znači da mu bude kao što ih sad piše pa skenira

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Pozdrav! Trebao bih tablet, prvenstveno za igranje, po mogucnosti da je sto jeftiniji i da ima utor za sluaalice?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Ne razumin se u tablete, nisam nikad imao. Pitam ovde nekoga tko se razumi nesto u njih, a ako ti nisi produzi molim te..

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
fanaticni gejmer kaže...

Pozdrav! Trebao bih tablet, prvenstveno za igranje, po mogucnosti da je sto jeftiniji i da ima utor za sluaalice?

 Neka me netko ispravi ako ima izravno iskustva sa slabijim tabletima, po onome što sam gledao recenzije ako misliš igrati zahtjevnije igre najbolja solucija ti je osnovni IPAD. Na adroidu galaxy tab S6 lite ili S5e s time da ćeš na android tabletima morati na nižu kvalitetu. Ja koristim galaxy tab S6 koji nekad zatrza na asphalt 9 ili PUBG.

PSN Roman_991
16 godina
moderator
online
Re: Koji tablet da uzmem?
fanaticni gejmer kaže...

Ne razumin se u tablete, nisam nikad imao. Pitam ovde nekoga tko se razumi nesto u njih, a ako ti nisi produzi molim te..

 Pokušaj uhvatiti "obični" iPad na nekoj akciji, on doista daje najviše u odnosu na plaćeni iznos. Znam, daleko je skuplji od najjeftinijih Androida, ali zato ti kažem - lovi akcije. Obično kada izađe novi model ili čak i koji mjesec prije, ako je jasno da će izaći nasljednik, prethodna generacija se zna prodavati osjetno jeftinije.

 

Osobno koristim iPad 2018 (šesta generacija), to je bio njihov prvi "jeftikaner", ima već i nasljednika. Koristim ga svaki dan, već dvije godine, isto mi radi kao i prvog dana. Od kada su izdali iPadOS koristim ga (ako sam izvan ureda) više nego notebook.

 

edit: evo dodajem (izravno s iPada) par snimaka ekrana iz nekih igara koje imam snimljene... 

...
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.6.2020 23:21 (Miro).
6 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Ima li netko iskustva sa tabletom Samsung SM-T510 Galaxy Tab A 10.1" (2019), Wi-Fi, 2GB/32GB?

Prvenstveno bi se koristio za gledanje filmova, youtube klipova i android igrica tipa Hiden City, Clockmaster i sl.

Prvo što me brine kod njega je samo 2 GB RAM-a, drugo grafika. Čini mi se malo odnosno slabo.

Ima li za takve - slične novce nešto bolje - cca 1.600,00 kuna?

Da li je bolji izbor Huawei MediaPad T5 10.1" 3GB 32GB WiFi?



Prvenstveno bi uzeo iz dućana.



Hvala na savjetima i prijedlozima!

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.6.2020 20:47 (Nemo nemo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Nemo nemo kaže...

 

Na kraju sam uzeo Huawei MediaPad T5 10.1" 3GB 32GB WiFi za 1.300,00 kuna!

Prevagnuo je, spram Samsunga, njegov "kockasti" oblik zaslona koji se ženi posebno sviđa.

Za sadasve "leti" na njemu. mene posebno zanima izdržljivost ugrađene baterije obzirom da je "samo" 5100 mAh.

Ovdje je recenzija "slabijeg" modela sa 2/16 GB;

 

https://www.bug.hr/recenzije/huawei-mediapad-t5-10-tablet-za-cijelu-obitelj-6362

11 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

pozdrav,

 

mene bi zanimalo jer sam vidio neku najnoviju verziju Huawei tableta(MATE PRO valjda),gdje je solidno ocijenjen,u usporedbi s Samsung S6,taj neki njihov najjači model valjda...

 

trenutno imam stari S2 samsung koji ima taj AMOLED ekran,ali meni inače nije baš bio najsretnije rješenje kad je bio negdje na svjetlu,da nije u potpunom mraku,tipa bus il avion,po danu...

 

uzeo sam sad Huawei P40 pro mobitel,pa me zanimalo koji je bolji od gore dva navedena,čitao sam vaše postove,ali opet bi htio direktan odgovor...

 

konkretno je riječ da Huawei košta od 4,5k kn do 5k kn,verzija sa i bez kartice,a samsung je 5k do 6k kn,ako se ne varam...

 

stari S2 nema tu karticu,pa me još zanima,ako je slučajno potrebno mogu upalit taj WI FI hotspot,pa prebacivat video(uglavnom gledam filmove na putu),il se isplati uzet odmah s karticom i ne zafrkavat se dodatno s tim,nego pali i vozi...

 

hvala unaprijed,

 

Lp...

 

P.S:još koliko je bolji taj MATE PRO od tih T5 koje preporučujete i jel se isplati dati toliko novca il jednostavno dostatan je taj T5,prvenstveno za gledat film koji,nikakva profesionalna uporaba?

 

gledam M5 lite valjda,koji ima 4gb/64gb i košta nekih 2k kn il manje...dosta je bolji od T5,pa bi radije usporedbu M5 i MATE pro tog nekog...hvala :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.6.2020 20:52 (johnyaces777).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
johnyaces777 kaže...

pozdrav,

 

mene bi zanimalo jer sam vidio neku najnoviju verziju Huawei tableta(MATE PRO valjda),gdje je solidno ocijenjen,u usporedbi s Samsung S6,taj neki njihov najjači model valjda...

 

trenutno imam stari S2 samsung koji ima taj AMOLED ekran,ali meni inače nije baš bio najsretnije rješenje kad je bio negdje na svjetlu,da nije u potpunom mraku,tipa bus il avion,po danu...

 

uzeo sam sad Huawei P40 pro mobitel,pa me zanimalo koji je bolji od gore dva navedena,čitao sam vaše postove,ali opet bi htio direktan odgovor...

 

konkretno je riječ da Huawei košta od 4,5k kn do 5k kn,verzija sa i bez kartice,a samsung je 5k do 6k kn,ako se ne varam...

 

stari S2 nema tu karticu,pa me još zanima,ako je slučajno potrebno mogu upalit taj WI FI hotspot,pa prebacivat video(uglavnom gledam filmove na putu),il se isplati uzet odmah s karticom i ne zafrkavat se dodatno s tim,nego pali i vozi...

 

hvala unaprijed,

 

Lp...

 

P.S:još koliko je bolji taj MATE PRO od tih T5 koje preporučujete i jel se isplati dati toliko novca il jednostavno dostatan je taj T5,prvenstveno za gledat film koji,nikakva profesionalna uporaba?

 

gledam M5 lite valjda,koji ima 4gb/64gb i košta nekih 2k kn il manje...dosta je bolji od T5,pa bi radije usporedbu M5 i MATE pro tog nekog...hvala :)

 Misliš na ovaj:

https://mob.hr/huawei-matepad-pro-recenzija/

Što se tiče razlike između T5, M5 i M5 lite modela, razlika je, koliko sam ja primijetio, "samo" u količini RAM-ROM memorije i veličini baterije koji su u korist M5 lite modela te što M5 ima i harman-kardon zvučnike, koje T5 nema. Procesor i rezolucija zaslona su isti (M5 ima noviji prof i bolju grafiku-više jezgri).

Po meni, to ne vrijedi razlike, obzirom na način na koji mi koristimo tablet, razlike od barem 100 €!

Zašto? Android 8.0 koji je na oba uređaja radi sasvim lijepo sa 2 GB RAM-a a T5 ima 3. Od 32 GB ROM-a ima se slobodno preko 20 GB a tu su i SD kartice ... Jedino što me privlači su veća baterija i harman-kardon zvučnici ali ne za tu razliku u cijeni!

Recimo T5 koji smo uzeli danas je izdržao 9 sati igranja, gledanja, čačkanja po njemu, a sve preko Wi-Fi!

A zvuk je sasvim ok! Doduše, zvuk nisam testirao (još!) sa nekom YouTube klipom ali ovo dosad (igrice) je super, za mene!

Tako da je, za mene (čitaj : ženu), T5 savršen uređaj za ono za što ga koristimo! I za te novce koji smo dali za njega!

Nadalje, meni, LTE funkcija za tablet nema svrhu jer ga ne koristim za posao. A ako mi i kada zatreba internet kojeg nema, podijelimo ga sa mobitela.

Ja ovaj tablet koji si naveo (Matepad pro) ne bi sebi uzeo jer nije da on nije super uređaj sa super mogućnostima ali ja ih ne bi iskoristio. Ne vidim, ponavljam da je to moje mišljenje, razlog uzeti nešto za neku svrhu koje košta 4x više od uređaja koji tu istu svrhu može ispuniti.

Ovdje ti je usporedba T5 ,M5 lite i M5modela:

https://www.racunalo.com/usporedilica/huawei-mediapad-m5-10-vs-huawei-mediapad-t5-10-wi-fi-vs-huawei-mediapad-m5-lite-10-wi-fi/

 M5 je cca 1.000,00 kn skuplji od T5 modela. Bolje je, po meni, ako se već odlučuješ za M5 modele, uzeti "čisti" M5 nego M5 lite zbog bolje grafike i zvučnika!

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.6.2020 23:39 (Nemo nemo).
11 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

ne mogu pronaći taj veći m5,nego izbacuje samo lite verziju...gdje ima to jer na nabava.net ne izlazi nikakav rezultat?? hvala :)

 

nema ni na alzashop??computer universe ništa??

 

naša san na ebay,ali cijenu su oko 500$+ i valjda poštarina i carina i sličlne zabave...

 

a za 5000kn,minus 15% popust i plus 10% na PBZ novi taj mediapad pro izađe 3800kn,ako sam dobro skonta to,pa mi je neisplativo davat cirka 3 i nešto da naručim od tko zna kuda i koga,

 

a mogu dobit novi i bolji s više memorije,više ROM-a i valjda novijim i bržim procesorom za malko više od hrvatske trgovine ...??

 

ako ti znaš gdje ima i da vidim točno koliko košta,da mogu napraviti usporedbu,jer naravno da mi se sviđa veći ekran i bolja rezolucija između LITE i PRO...

 

ali ako je cijena ne tolika razlika,bolje mi uzeti noviji model i miran par godina...hvala svakako na pomoći... :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.6.2020 0:38 (johnyaces777).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
johnyaces777 kaže...

ne mogu pronaći taj veći m5,nego izbacuje samo lite verziju...gdje ima to jer na nabava.net ne izlazi nikakav rezultat?? hvala :)

 

nema ni na alzashop??computer universe ništa??

 

naša san na ebay,ali cijenu su oko 500$+ i valjda poštarina i carina i sličlne zabave...

 

a za 5000kn,minus 15% popust i plus 10% na PBZ novi taj mediapad pro izađe 3800kn,ako sam dobro skonta to,pa mi je neisplativo davat cirka 3 i nešto da naručim od tko zna kuda i koga,

 

a mogu dobit novi i bolji s više memorije,više ROM-a i valjda novijim i bržim procesorom za malko više od hrvatske trgovine ...??

 

ako ti znaš gdje ima i da vidim točno koliko košta,da mogu napraviti usporedbu,jer naravno da mi se sviđa veći ekran i bolja rezolucija između LITE i PRO...

 

ali ako je cijena ne tolika razlika,bolje mi uzeti noviji model i miran par godina...hvala svakako na pomoći... :)

Zanimljivost hrvatskih dućana je u tome da na web stranicama imaju jedne proizvode a u dućanu druge. Tako sam ja svoj T5 kupio u Chipoteki a ona taj model nije imala na svojim stranicama! Možda zato što im je bio zadnji u vitrini? Ja sam ga vidio u živo (M5), odnosno barem je tako pisalo. Obzirom na razliku u cijeni i njegove "prednosti" smatrao sam da mi se ne isplati platiti skoro duplo za njega. Uostalom i T5 i M5 su ti, kako si i sam shvatio, modeli iz 2018 godine. Nama to, obzirom na način na koji ga koristimo, ne smeta.

Ovo ti je ponuda sa jeftinije.hr:

https://www.jeftinije.hr/Proizvodac/25466/L2/136/huawei/racunalna-oprema/tablet-racunala?page=1

Ako se odlučiš za MediaPad Pro, koji je zvijer od tableta, napiši dojmove.

11 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

trebao bi malenu pomoć...

 

gleda san te ponude za Huawei mediapad pro,ima valjda verzija 2019 i 2020...5G je sigurno 2020,meni to nije bas toliko bitno...bitno je da su imali neku akciju gdje su davali uz tablet i tipkovnicu i olovku...

 

zadnje sam pronasa u Future,ali oni kazu da je greska dobavljaca,pa ako netko slucajno zna dali ima negdje jos ta akcija i da je moguce dobiti tako u kompletu sve,da se dodatno ne placa to extra...

 

pretpostavljam da je meni dovoljna WI FI verzija,ne namjeravam ga koristiti kao telefon,jer već imam telefon...

 

ako nema više trenutno,ništa,saćekaćemo Black Friday ili novu godinu,pa će onda mozda biti ponovo,pa cu uzet tada,hvala u svakom slučaju...

 

Lp...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
johnyaces777 kaže...

trebao bi malenu pomoć...

 

gleda san te ponude za Huawei mediapad pro,ima valjda verzija 2019 i 2020...5G je sigurno 2020,meni to nije bas toliko bitno...bitno je da su imali neku akciju gdje su davali uz tablet i tipkovnicu i olovku...

 

zadnje sam pronasa u Future,ali oni kazu da je greska dobavljaca,pa ako netko slucajno zna dali ima negdje jos ta akcija i da je moguce dobiti tako u kompletu sve,da se dodatno ne placa to extra...

 

pretpostavljam da je meni dovoljna WI FI verzija,ne namjeravam ga koristiti kao telefon,jer već imam telefon...

 

ako nema više trenutno,ništa,saćekaćemo Black Friday ili novu godinu,pa će onda mozda biti ponovo,pa cu uzet tada,hvala u svakom slučaju...

 

Lp...

 https://www.racunalo.com/huawei-matepad-pro-5g-unboxing-i-prvi-dojmovi-brutalno-jaki-tablet-s-najnovijim-tehnologijama/ imaš ovdje tekstualnu recenziju tableta i na njihovom kanalu video recenziju

olovka i tipkovnica su bile u preorderu koji je bilo još krajem svibnja tako da ti toga vjerojatno nema više

PSN Roman_991
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

sve pet,samo me strasno ljuti kad JOŠ stoje ponude na npr. nabava,jeftinije,pa čak i na futura je do jučer bila ponuda da daju,kad sam zvao,kažu da nema više...

 

ja bi uveo zakon da kad nešto nudiš,da to mora BITI,ili lažno oglašavaš i varaš kupce...sad iz principa neću uzet dok ne bude ta ponuda..

 

ako je ne bude,lako se uzme samsung S6 il slično,pa nek vide kako to izgleda...meni svakako nije u dan,pa makar do nove godine...naćemo nešto zanimljivo...

 

ali ako uzmem tablet koji kosta cc 5k kn,ne pada mi na pamet davat još extra 1,5k kn za tipkovnicu i olovku...

 

može netko reći kako san bezobrazan,ali kad vidiš da su do jučer nudili i još "nude",zainatim se kontra...

 

svatko ima svoje mušice,i ja svoje...

14 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Pozdrav,

Trebao bih tablet koji bi mi na poslu zamijenio "kartone klijenata".

Smanjujemo uporabu papira pa bih sve podatke imao u digitalnom obliku koji bi se tako i upisivali na dnevnoj razini.

Dokumenti su za praćenje treninga i terapije kod klijenata.

Trebala bi mi dva do tri komada.

Neki cjenovni raspon je od 1000 kn do 1500 kn.

Hvala

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
amiketa kaže...

Pozdrav,

Trebao bih tablet koji bi mi na poslu zamijenio "kartone klijenata".

Smanjujemo uporabu papira pa bih sve podatke imao u digitalnom obliku koji bi se tako i upisivali na dnevnoj razini.

Dokumenti su za praćenje treninga i terapije kod klijenata.

Trebala bi mi dva do tri komada.

Neki cjenovni raspon je od 1000 kn do 1500 kn.

 Pretpostavljam, naši dućani.

8" ili 10", tj. važnije je da bude prenosiv ili da bude veći za lakše čitanje?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

Da, na naši dućani..

Pa iskreno nisam o tome razmišljao.

Do sada smo koritstili papir A4 pa vjerujem da bi snašli na obe varijante.

Također ovisi i razlika u cijeni između veličine ekrana..

12 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
amiketa kaže...

Da, na naši dućani..

Pa iskreno nisam o tome razmišljao.

Do sada smo koritstili papir A4 pa vjerujem da bi snašli na obe varijante.

Također ovisi i razlika u cijeni između veličine ekrana..

 Ima previše modela, a s ni jednim nisam imao osoba iskustva

https://www.nabava.net/tableti?cod=1000&cdo=1500

 

Samsung, Lenovo, Huawei. Ne možeš pogriješiti.

Pogledaj koji ima veću rezoluciju, više garancije i možda bolji procesor, ali to je jako teško usporediti kod tableta. Ima mnogo proizvođača i modela.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice