Koji tablet da uzmem? izdvojena tema

poruka: 3.688
|
čitano: 1.907.161
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
amiketa kaže...

Da, na naši dućani..

Pa iskreno nisam o tome razmišljao.

Do sada smo koritstili papir A4 pa vjerujem da bi snašli na obe varijante.

Također ovisi i razlika u cijeni između veličine ekran

 Moj prijedlog ti je Huawei MEDIAPAD T5 10'' WIFI 3/32 GB naprema Samsung tablet Galaxy Tab A 10.1 (2019) WiFI zbog "omjera stranica"! Samsung ti je više "izdužen", rekao bi pravokutni oblik dok je Huawei više "kockasti" izgled koji nam se više svidio jer je zbog svog oblika pregledniji.

6 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
tajo1960 kaže...
Nemo nemo kaže...
amiketa kaže...

Da, na naši dućani..

Pa iskreno nisam o tome razmišljao.

Do sada smo koritstili papir A4 pa vjerujem da bi snašli na obe varijante.

Također ovisi i razlika u cijeni između veličine ekran

 Moj prijedlog ti je Huawei MEDIAPAD T5 10'' WIFI 3/32 GB naprema Samsung tablet Galaxy Tab A 10.1 (2019) WiFI zbog "omjera stranica"! Samsung ti je više "izdužen", rekao bi pravokutni oblik dok je Huawei više "kockasti" izgled koji nam se više svidio jer je zbog svog oblika pregledniji.

Skraćeno i tehnički jednostavnije - Huawei ima rezoluciju 1920x1200, a Samsung 1920x1080.

Dakle - na Huawei-ju imaš više sadržaja prikazanog u širinu (ako ti je to bitno).

 Rezolucija je važna da, ali ja sam govorio o dimenzijama uređaja. Samsung je, po meni, super za prikaz video sadržaja + amoled nešto prekrasno. Ali, za rad, čitanje teksta, pisanje, po meni, bolji je Huawei iako nema amoled. Imao sam prilike oba držati u ruci i probati. Zato sam (smo 😁😁) izabrali Huawei. 

Prednosti Huawei T5:

- dimenzije odnosno "kockasti" oblik,

- cca 300 kn jeftiniji od Samsunga

Svakako prije odluke otići i probati, primiti i jedan i drugi uređaj. Da, Huawei ima "stari" android 8 ali, smatram, da je to za tablet relevantno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Nemo nemo kaže...
tajo1960 kaže...
Nemo nemo kaže...
amiketa kaže...

Da, na naši dućani..

Pa iskreno nisam o tome razmišljao.

Do sada smo koritstili papir A4 pa vjerujem da bi snašli na obe varijante.

Također ovisi i razlika u cijeni između veličine ekran

 Moj prijedlog ti je Huawei MEDIAPAD T5 10'' WIFI 3/32 GB naprema Samsung tablet Galaxy Tab A 10.1 (2019) WiFI zbog "omjera stranica"! Samsung ti je više "izdužen", rekao bi pravokutni oblik dok je Huawei više "kockasti" izgled koji nam se više svidio jer je zbog svog oblika pregledniji.

Skraćeno i tehnički jednostavnije - Huawei ima rezoluciju 1920x1200, a Samsung 1920x1080.

Dakle - na Huawei-ju imaš više sadržaja prikazanog u širinu (ako ti je to bitno).

 Rezolucija je važna da, ali ja sam govorio o dimenzijama uređaja. Samsung je, po meni, super za prikaz video sadržaja + amoled nešto prekrasno. Ali, za rad, čitanje teksta, pisanje, po meni, bolji je Huawei iako nema amoled. Imao sam prilike oba držati u ruci i probati. Zato sam (smo 😁😁) izabrali Huawei. 

Prednosti Huawei T5:

- dimenzije odnosno "kockasti" oblik,

- cca 300 kn jeftiniji od Samsunga

Svakako prije odluke otići i probati, primiti i jedan i drugi uređaj. Da, Huawei ima "stari" android 8 ali, smatram, da je to za tablet relevantno.

 I mislim da MS Office aplikacije traže minimum 3 GB RAM-a

12 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
telefon 2 kaže...

 I mislim da MS Office aplikacije traže minimum 3 GB RAM-a

 Eto, ovakve informacije jako dobro dođu!

Čak i ako radi s 2GB, vjerojatno je puno bolje kad tablet ima 3GB.

Eto, kad traži za čitanje i pisanje dokumenata, gledati min 3GB memorije...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

Imam baš na stolu jedan neraspakirani Tab A (SM T-515 32GB LTE) i na kutiji piše WUXGA što je 1920x1200.
za Office na Androidu Microsoft navodi KitKat i 1GB RAM kao minimum (isto vrijedi za Office365). Naravno da će bolje raditi s više RAM-a, pogotovo ako se otvaraju veliki dokumenti. 

11 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Trebam tab za dijete..nasao sam huawei t8 mislim da je ispod 1000kn ali nema opciju za google servise..kaj ima u rangu do 1000kn da valja..po mogucnosti manje od 10 incha

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Pitanje, ako netko zna.

Galaxy tab A 10". 

Sve uredno radi, spajanje na WiFi...

 

i pronađe tablet novi update.

Sve se instalira, restarta....

 

I tablet se više ne može spojiti na domaći WiFi, a sve ostale od susjeda pronalazi.

 

Izbrisane sve mreže iz memorije, u opcijama vraćene WiFi i bluetooth postavke na tvorničke. Restartan tablet...

 

Ništa ne pomaže.

Neki poznati bug? Ima netko ideju za rješenje?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
CyberDemonVZ kaže...

Pitanje, ako netko zna.

Galaxy tab A 10". 

Sve uredno radi, spajanje na WiFi...

 

i pronađe tablet novi update.

Sve se instalira, restarta....

 

I tablet se više ne može spojiti na domaći WiFi, a sve ostale od susjeda pronalazi.

 

 Probaj promjeniti SSID na ruteru...

12 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
tajo1960 kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Pitanje, ako netko zna.

Galaxy tab A 10". 

Sve uredno radi, spajanje na WiFi...

 

i pronađe tablet novi update.

Sve se instalira, restarta....

 

I tablet se više ne može spojiti na domaći WiFi, a sve ostale od susjeda pronalazi.

 

Izbrisane sve mreže iz memorije, u opcijama vraćene WiFi i bluetooth postavke na tvorničke. Restartan tablet...

 

Ništa ne pomaže.

Neki poznati bug? Ima netko ideju za rješenje?

Probaj ištekati modem iz struje na 2-3 minute, total ga otpoji, i struju i paricu, pa onda uključi pa pusti da se "digne" i onda probaj. Po ovome što si napisao nije problem u wifi modulu tableta, nego tvog modema.

 Router ištekan, restartan, ništa.

Svi ostali tableti, mobiteli, računala, TV-i ga prepoznaju uredno.

Zver kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Pitanje, ako netko zna.

Galaxy tab A 10". 

Sve uredno radi, spajanje na WiFi...

 

i pronađe tablet novi update.

Sve se instalira, restarta....

 

I tablet se više ne može spojiti na domaći WiFi, a sve ostale od susjeda pronalazi.

 

 Probaj promjeniti SSID na ruteru...

 Igram se sa postavkama u routeru. SSID, enkripcijom..

Ništa ne pomaže.

Tablet pronalazi 5 routera oko mene, mobitel 11.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
CyberDemonVZ kaže...
 Probaj promjeniti SSID na ruteru...

Igram se sa postavkama u routeru. SSID, enkripcijom..

Ništa ne pomaže.

Tablet pronalazi 5 routera oko mene, mobitel 11.

 Promjena SSID-a u ruteru i reset network settinga u tabletu bi trebao uroditi plodom...

Osim ako ni mac adresa tableta blacklistana u routeru...teško..

 

 

I nema tu igranja.. Promjeni SSID i WPA2-PSK / AES enkripcija.. ...

Ako nema dalje pomoči.... recovery mode wipe data/factory reset i wipe chace..

Ak te i dalje je.e.. onda na XDA forum.. skini zadnji rom, instaliraj...rotaj tablet, magisk gore i adaway i tad si miran..i od reklama i svega ostalog smeča koje dolazi tvornički... usput..

 

Edit: Sad se sjetih.. pred jedno godinu i nekaj sam nakon sličnog updejta zaglavio s BUG.om da mi rekonektao WIFI stalno.. za vrijeme korištenja.. smeće softversko.. TWRP + Lineage OS je na tabletu..

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.8.2020 15:44 (Zver).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Pozdrav, zanima me Vas prijedlog u vezi tableta za klinca od 5 godina, do sad je imao huawei mediapad t3 10 onaj sto je bio na akciji prije dvije godine tele2 uhu ljepila, neka promocija. Djedu pao.

Najveca zamjerka je bila na malo interne memorije, koja za aplikacije nije prosiriva sd karticom.

Kako ne pratim tablete, da li bi ovaj tablet u tom cijenovnom rangu 1500-2000kn bio ok? Ako ne molim prijedlog ali da ima 128gb.

https://www.amazon.de/Lenovo-1920x1200-Tablet-PC-Octa-Core-Android/dp/B084S7MLZ5

Na tabletu se vrti youtube, minecraft i roblox i zelja je real racing 3, za kojeg do sad nije bilo mjesta, osim ako se sve brise.
so we agree? i wont tell anyone if you dont.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
qwxy kaže...
Pozdrav, zanima me Vas prijedlog u vezi tableta za klinca od 5 godina, do sad je imao huawei mediapad t3 10 onaj sto je bio na akciji prije dvije godine tele2 uhu ljepila, neka promocija. Djedu pao.

Najveca zamjerka je bila na malo interne memorije, koja za aplikacije nije prosiriva sd karticom.

Kako ne pratim tablete, da li bi ovaj tablet u tom cijenovnom rangu 1500-2000kn bio ok? Ako ne molim prijedlog ali da ima 128gb.

https://www.amazon.de/Lenovo-1920x1200-Tablet-PC-Octa-Core-Android/dp/B084S7MLZ5

Na tabletu se vrti youtube, minecraft i roblox i zelja je real racing 3, za kojeg do sad nije bilo mjesta, osim ako se sve brise.

Evo ti ga kod nas.. zeru koju kunu gore...

 

 https://www.instar-informatika.hr/tablet-lenovo-tab-m10-plus-za5v0041bg-103-fhd-ips-touch-mediatek-helio-p22t-23ghz-4gb-ram-128gb-emmc-wlan-bluetooth11abgnac-1x1-bt50-4g-lte-android-2-god/len%2Dtab%2Dza5v0041bg/product/

 

Eventualno Galaxy Tab A 2019 bi išao za sličnu cijenu ako ga negdje nadješ... na Amazonu bi trebalo biti...

10 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Hvala, nije bas koju kunu gore, 600kn je skuplji u nas... ma nije ni bitna cijena vise opcenit dojam hardvera? Dali je taj procesor i ram cemu? I koja je razlika izmedju ostalih i ove interne memorije jer koliko vidim samo njih par ima tu eMMC internu memoriju.

Koliko sam googlao opcenito pise da se ugradjuje u jeftinije laptope i tablete te da je sporiji tip memorije, kao primjer navedeno da je ssd brzi, ali to se odnosi na laptope a sad za tablete?
so we agree? i wont tell anyone if you dont.
12 godina
online
Koji tablet da uzmem?
  1. Lijep pozdrav ekipa, zanima me jeli netko zna više o ovom tabletu teclast m16

Sa bangooda 152 eura iz češke salju, ili za 1200 kn ima nešto bolje, moze i polovno

Ja bih trebao raditi na tome, pa jeli moguće ovaj tablet odnijeti na posao (duge noćne smjene) uzet BT miš i spojit se doma remotly na PC koji bi vrtio blender i unreal. Ili je bolje to remotly raditi na laptopu (polovan do 150e)? Tablet nisan imao odavnoo, jos od orginalnog ipada pa nezz jeli se moze lako spojiti sa kompom. A inace bi koristio za filmove, pa za tu lovu mislim da bi tablet bio bolji, pogotovo ako se moze streamat lako i da pc radi sav HW posao. Mišljenja? Hvala!

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2020 8:53 (Et_Tu_Brute?).
 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Koji tablet da uzmem?

Malo sam u dvoumici koja od ova dva uzet

Telcast m16  4gb/128gb, helio x27, android 8, 11.6" cca 1200kn

CHUWI Hi10x 6gb/128gb intel n4100, win10 10.1" cca 1600kn

Najvise me zanima cpu, prrma nekim benchovima x27 rastura nanpapiru intela, al nezz jeli se tako moze usporedit, nisu ni isti OS.

Win10 je stvaarno primamljiv, a i navodno chuwi je kvalitetniji proizvodax od telcasta. Oba dolazu s tipkovnicom, sluzili bi za stream s Workstationa doma, i gledanje filmova kad nisan spojen na pc.

Aj stručnjak koji da baci komentar, zape sam skroz sto odabrat, nesto treće?

Ubi bene, ibi patria.
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Hajde da pokušam  ima li moderatora ili netko tko je imao slična iskustva ....

 

Dakle ovako  hitno mi je ....

 

Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2016)

tablet je star 1,8 g dakle još je pod garancijom do kraja 12.2020. bila je nadogradnja na Oreo 8.1 i još jedan update do sada nisam imao nikakvih problema osim što mu je od početka loš odziv zaslona moram jako pritisnuti da reagira .

Da napomenem da sam poslije upgrade na Oreo 8,1 napravio factory reset ali nisam siguran da sam to napravio poslije zadnjeg manjeg update.

Problem nastaje prije nekoliko dana sa baterijom koja mu je inače najača strana i u korištenju ,stand by i u OFF stvarno super ,
napunio sam ga 100 % i stajao je tako 

nekoliko dana idem ga koristiti kad pogledam baterija 50% napunim ga ponovo i isključim nakon 1h padne na 80% ,i u radu baterija se troši nešto više nego ranije .
To sam ponavljao nekoliko puta ista stvar se događa za nekoliko sati pada na 50 %.

Tablet je još pod garancijom kupljen u trgovini SD u Rijeci pitanje je dali postoji ikakva šansa da se prizna ovaj problem u sklopu garancije i jel netko imao problem ovakav sličan sa baterijom u tabletu ili mobitelu .

 

Nakon tjedan dana testiranja u svim varijantama problem nije riješen , napunio sam ga 100 %  koristio ga par sati i isključio

preko noći dakle cca 8 sati izgubi u OFF  50 do 60 % .

Nakon što sam napravio bakup datoteka napravio sam  factory reset na Oreo 8,1 dakle zadnji njegov upgrade  na njemu  su instalrane

samo origi . aplikacije  osim što sam instalirao app.Ampere za info o punjenju baterije dakle drugo ništa da se uvjerim dali nešto drugo sisa bateriju. Napunio ga 100 % i problem i dalje isti jednako se brzo prazni baterija kao i prije reseta  u radu i modu OFF .

Primjećujem osjetno grijanje kod punjenja lijevo malo na zaslonu kod micro usb utora  temp. je cca 35 ° ali se osjeti .

 

Dakle očigledno da je problem baterija odnosno hardware a ne software , moguće je možda problem na matičnoj ploči 

i što sad ima još nekih 3 mj. garancije kupljeno u trgovini Sancta Domenica  Rijeka  koji je postupak za reklamaciju i hoće li biti uopće uvaženo .

Stvarno nemam sreće sa tabletom prije nekih 7 god . kupio sam Asus TFT 101 3G sa dockom i 1,5 god  je radio OK i onda jednostavno crko ,odnesao sam ga u Ventex  servis oni ga poslali u Asus servis Zagreb i nakon 30 dana me zovu neka dođem uzeti za tu cijenu nešto drugo u trgovini jer se taj tablet ne može popraviti  jer mu crkla matična .

 

Jel netko imao sa Samsungom sličnih problema i što dalje .

 

 Hvala.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

Da, ako se događa potpuno ista stvar i poslije tvorničkog reseta, onda je na vjerojatno hardverski problem. 99% da je baterija.

Garancija na bateriju ovisi kak je pisalo u garantnom listu. Definitivno pokušaj dobiti novi pod garancijom. Ako je bio stalno korišten dvije godine, nije ni previše čudno da je baterija degradirala.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
7 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

U ovih  1 i 8 mj. možda sam ga tjedno koristio 10 sati  efektivno neka sam ga sveukupno koristio 500 do 600 sati  a to nebi trebalo biti puno za bateriju koja je do ovog slučaja bila fantastična u samom radu a pogotovo na čekanju .

Možda i nije baterija nego neki čip na matičnoj koji regulira bateriju .

Nemam pojma što piše u garantnom listu ali znam kad sam ga kupio da mi je trgovac rekao da čuvam račun zbog garancije .

 

Prije 8 godina  imao sam problem sa mobom Galaxy S3 i ovi iz Rijeke poslali ga u Samsung servis Zagreb  nakon mjesec dana vratili ga i da su promijenili matičnu ploču  mobitel je radio ali nakon toga više nijedan novi upgrade nisam mogao dobiti javljalo je grešku  a garancija je u međuvremenu istekla .

Znači  tko zna što su uvalili unutra .

 

 

10 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Ljudi valjaju li ovi nabrijani (na papiru) kinezi s Njuškala išta ili ništa? Konkretno mislim na ovaj:

https://www.njuskalo.hr/tablet-pc/10inch-2560x1600p-10core-2.5ghz-8gb-128gb-2sim-4g-10000mah-tablet-oglas-32220220

 

Mislim, vjerojatno se na Gearbestu i sličnim sajtovima može naći i jeftinije.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.9.2020 11:05 (Yo Momma).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Koji tablet da uzmem?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

U planu mi je uzeto neki tablet. Potreban mi je za nastavu (kao profesoru), pretezno cu ga koristiti za wordove dokumente, geogebru, internet i to je to. Zanima me imate li sta za preporučiti? Vjerovatno ce nekad i vise dokumenata bit otvoreno pa mi je bitna i brzina, da ne gubim vrijeme na šaltanje s jednog dokumenta na drugi.

Malo sam gledao ovdje po temi i vidim da se često preporučuje Huawei t5 ili neki samsung. Cijena do koje mogu ici je oko 2000 kuna (par stotina gore-dole), naletio sam čak i na neki ipad (sesta generacija, 32 gb wifi) koja kosta oko 2200 kuna pa kakva su iskustva sa ipad-om?

Čuo sam da ako se odlučim za ipad necu moći spojiti isti sa računarom, i da li cu onda preko maila moc doci do određenih sadrzaja?

 

Svaka preporuka ce dobro doci. Ovaj gore budzet nije striktan tako da ako ima i nesto jeftinije a da će posluziti dobro je. Također bitan mi je radni vijek, da ne bih već sljedeće godine morao mijenjati za drugi jer je ovaj usporio.

 

Ili da se odlučim za neki mobitel sa većim dmenzijama?

Hvala.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

Nisi napisao treba li velicina biti 10" ili moze i oni od 8".

Mislim da do 2000 kn za novi tablet najbolje neki Samsung, Huawei, za vise dokumenata istovremeno najbolje je sto vise RAM-a, 3Gb ili 4Gb bi bilo idealno.

Koliko sam ja gledao Huawei MediaPad T5 je trenutno na akciji za 1.658kn u e-digitalu sa 4Gb i ima google podrsku.

iPad je prica za sebe, nisam ih nikada koristio ali ima problem ako hoces direktno dokumente sa PC na tablet slati, ali oni su kvalitetni i puno stabilnije i sa manje memorije rade nego Android. Jedino kod ovog polovnog je pitanje trajanje baterije, a i nije bas jeftin jer za 2800kn mozes dobiti iPad 7th generacije novi, ali opet to je jos 600kn plus,...

15 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Tony1999 kaže...

Bok

Trebam za frenda preporuku tableta za pisanje. Uzeo je Remarkable 2, preorderao, i isporuka je trebala bit late september, no prebacili su na kraj godine što mu ne paše zbog faksa. Sad ima tko kakvih preporuka, budžet tu negdje, 500 eura.

 

Koristio bi ga za skripte za faks, znači da mu bude kao što ih sad piše pa skenira

 Ma da, Remarkable 2 - jel to direktno iz SAD-a? Koliko onda oderu ovi sa carine? Može li se možda naručiti negdje iz EU-a?

12 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Yo Momma kaže...

Ljudi valjaju li ovi nabrijani (na papiru) kinezi s Njuškala išta ili ništa? Konkretno mislim na ovaj:

https://www.njuskalo.hr/tablet-pc/10inch-2560x1600p-10core-2.5ghz-8gb-128gb-2sim-4g-10000mah-tablet-oglas-32220220

Mislim, vjerojatno se na Gearbestu i sličnim sajtovima može naći i jeftinije.

 Ovisi doslovno od tableta do tableta. Za ono što ne piše specifikacije može biti jako loše. Npr gpu, cpu...

Ja sam tako ugledao Teclast 10" al sam sve sreća uspio pronaći opise na Youtubeu i bio je odličan za lovu koju je koštao! (opisao sam ga negdje tu u temi)

Tako da nemoj napamet, čak i ako izgleda usper na papiru. Malo progooglaj, možda pronađeš opis.

fanaticni gejmer kaže...

 iPadi su odlični za igre. Pogotovo ako si od prije upoznat s njihovim iOSom.

dealer92 kaže...

U planu mi je uzeto neki tablet. Potreban mi je za nastavu (kao profesoru), pretezno cu ga koristiti za wordove dokumente, geogebru, internet i to je to. Zanima me imate li sta za preporučiti? Vjerovatno ce nekad i vise dokumenata bit otvoreno pa mi je bitna i brzina, da ne gubim vrijeme na šaltanje s jednog dokumenta na drugi.

Malo sam gledao ovdje po temi i vidim da se često preporučuje Huawei t5 ili neki samsung. Cijena do koje mogu ici je oko 2000 kuna (par stotina gore-dole), naletio sam čak i na neki ipad (sesta generacija, 32 gb wifi) koja kosta oko 2200 kuna pa kakva su iskustva sa ipad-om?

Čuo sam da ako se odlučim za ipad necu moći spojiti isti sa računarom, i da li cu onda preko maila moc doci do određenih sadrzaja?

Svaka preporuka ce dobro doci. Ovaj gore budzet nije striktan tako da ako ima i nesto jeftinije a da će posluziti dobro je. Također bitan mi je radni vijek, da ne bih već sljedeće godine morao mijenjati za drugi jer je ovaj usporio.

Ili da se odlučim za neki mobitel sa većim dmenzijama?

Hvala.

 Za nešto takvo, čitanje dokumenata, imati više njih otvoreno, nemoj uzimat mobitel.

Tablet je way to go. Isto kak veli kolega, iPad bi bio najbolje riješenje. Samo ćeš trebat instalirati njihov softver i naučiti se na njega.

A ako ipak ne želiš prelaziti na Apple ekosustav, onda odaberi tablet s više memorije. Trebat će ti za više otvorenih dokumenata i programa. Npr spomenuti Huawei. Provjeri dal ima različitih konfiguracija, pa izaberi onaj s više memorije.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
online
Re: Koji tablet da uzmem?
Hamburger of death kaže...
Tony1999 kaže...

Bok

Trebam za frenda preporuku tableta za pisanje. Uzeo je Remarkable 2, preorderao, i isporuka je trebala bit late september, no prebacili su na kraj godine što mu ne paše zbog faksa. Sad ima tko kakvih preporuka, budžet tu negdje, 500 eura.

 

Koristio bi ga za skripte za faks, znači da mu bude kao što ih sad piše pa skenira

 Ma da, Remarkable 2 - jel to direktno iz SAD-a? Koliko onda oderu ovi sa carine? Može li se možda naručiti negdje iz EU-a?

 Iz norveske se salje

13 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Suzio sam izbor na Huawei t5 i iPad. 10" mi vise odgovara. Sto se tiče naručivanja iz BiH sam ali nije mi problem naručiti i iz Hrvatske jer imam nekog tamo, u slučaju da je odlučim za Huawei. Evo jedan iPad u BiH, nekako mi jeftin izgleda, a nov:
https://www.olx.ba/r/29446402/288486

Da li postoje utori za sd karticu u slučaju da napunim ovih 32 gb?
Sta mislite o ovome gore u linku?
Sto se tiče sim kartice, ne treba mi jer cu na mobitelu pustit hotspot.
I hvala vam na odgovorima gore.
12 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
dealer92 kaže...
Suzio sam izbor na Huawei t5 i iPad. 10" mi vise odgovara. Sto se tiče naručivanja iz BiH sam ali nije mi problem naručiti i iz Hrvatske jer imam nekog tamo, u slučaju da je odlučim za Huawei. Evo jedan iPad u BiH, nekako mi jeftin izgleda, a nov:
https://www.olx.ba/r/29446402/288486
Da li postoje utori za sd karticu u slučaju da napunim ovih 32 gb?
Sta mislite o ovome gore u linku?
Sto se tiče sim kartice, ne treba mi jer cu na mobitelu pustit hotspot.
I hvala vam na odgovorima gore.

 Ne znam na žalost za utor. Možda će netko znati.

 

Ili prouči dodatno ove modele na youtube. Možda naletiš na neki video gdje ih detaljno opisuje pa primjetiš neki plus ili minus o kojem će ti ovisiti odabir.

Ja znam da ja jesam :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

porucio sam danas tab S5e ali vidim da imaju nekih problema sa WiFi pa ne znam jel neko imao iskustva s time?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

Taj iPad nema SD slot, mozes samo njihov cloud koristiti za spremanje "viska" dokumenata.

Iskreno receno sumnjivo mi je kako moze iPad star dvije godine biti nov (kako pise u oglasu), koliko ja znam Apple cim izadje nova verzija oni staru povlace iz prodaje pa...

10 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Samo da kazem, na kraju sam uzeo onaj ipad 7 2019. Fluidno je sve u sustavu, jos se navikavam na ios :)

Sto se tice igara, ne moze vrtit pubg i cod na high postavkama bez laga. Tako da igram pubg na smooth+extreme, a cod mobile na medium postavkama. 

Ja zadovoljan premda sam ocekiva malo vise.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.9.2020 14:15 (fanaticni gejmer).
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice