Koji tablet da uzmem? izdvojena tema

poruka: 3.688
|
čitano: 1.913.348
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Lovro2209 kaže...

Pozdrav, starci mi uzimaju tablet i gledaju izmedu Apple iPad mini 2 i Galaxy tabova ( vise modela).

Zanima me samo neki best buy do 2000 kn(+- 200/300) i misljenje o Appleovom iPadu 2.
Hvala

 definitivno uvijek je bolje ipada uzet, optimizacija, stabilnost, pouzdanost, fluidnost u svakodnevnom radu je neusporediva s nekim drugim uređajima, retina display je savršen

12 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

od prije dva dana ponosan sam vlasnik iPad Air 2 128GB WiFi + Cellular. Odusevljen sam. Pogotovo s time sto mi je ovo prvi  ( i ) uredjaj. sve preporuke.

HAKOSUKA
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Evo da pohvalim bateriju iPada. Jučer  pogledao cijeli Apple event od dva sata i još dosta surfanja jučer i danas još imam pola baterije evo i SS

 

Edit svjetlija mi je cijelo vrijeme točno na pola i sasvim je dovoljno.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.9.2015 14:44 (omomomomoomm).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Koji tablet da uzmem za čitanje knjiga?

I ja bih trebao tablet koji će služiti, između ostalog, i kao e-book reader.

Jel ima što dobro, a da je manje od 1500kn, 8'' -10'' ?

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.9.2015 9:06 (tomislav10).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Koji tablet da uzmem?
gdje ima ovaj tablet za kupiti ,ja ne mogu naci nigdje kod nas http://www.gsmarena.com/lg_g_pad_8_3-5673.php
McLaren Mercedes:1974.Emerson Fittipaldi-1976.James Hunt-1984.Niki Lauda-1985.-1986.Alain Prost-1988.Ayrton Senna-1989.Alain Prost-1990.-1991.-Ayrton Senna-1998.-1999.Mika Hakkinen-2008.Lewis Hamilton
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
12 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Molim preporuku 8'' tableta do 1500 kn, sluziti ce za surfanje/ knjige i slicno (znaci ne treba neki brutalan hardver, najbitniji su kvaliteta ekrana i memorija)... 

 

Pozeljno da se moze kupit u hrvatskoj :) Thx

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Minneyar kaže...

Molim preporuku 8'' tableta do 1500 kn, sluziti ce za surfanje/ knjige i slicno (znaci ne treba neki brutalan hardver, najbitniji su kvaliteta ekrana i memorija)... 

 

Pozeljno da se moze kupit u hrvatskoj :) Thx

 ovaj je sasvim OK ako ti ne treba 3G http://www.links.hr/?naziv=tablet-racunalo-lenovo-a5500-59-407800-8-multitouch-quadcore-cortex-a7-1-3ghz-1gb-ram-16gb-flash-microsd-2x-kamera-bt-android-4-2-2-bijelo&option=artikl&id_artikl=010.126.033

ili ovako nešto u dual bootu sa win i android http://www.chipoteka.hr/artikl/120304/tablet-pipo-w4s-8-ips-1610-intel-z3735g-qc-183-ghz#tab-specs-tab

16 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Koji je bolji od ova dva Huawei media pad T1 8.0" ili Alcatel POP 8". 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Vrijedi li ovaj Acer http://www.emmezeta.hr/multimedija/informatika/tablet/39826/acer-a1-840fhd-iconia-tablet/ .Po specifikaciji je Ok ali bitni su dojmovi korisnika pa ako netko ima..

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.9.2015 19:34 (Hyperion-Shrike).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Koji tablet da uzmem?

Trebam tablet za traktor (čudno, znam). 

Znači treba imati oko 10" (-+2") jako svijetli ekran, da bude Android i da je podržan od strane jače case military grade kompanije (npr UAG). 

Prvo što mi pada na pamet je neki Samsung, jer upada u sve kategorije, osim u kategoriju da nije Samsung. 

 

 

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Pozdrav!
Imam Asus MemoPad HD7 (m173x) i zadovoljan sam svime osim što ne podržava USB OTG, a treba mi.

Htio bih preporuku tableta koji podržava USB OTG u rangu mog Asusa. Bitni su mi ekran i performanse, kameru ne treba imati.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

trazim tablet 10.1 sa svom opremom, tipkovnica, futrola...moze i android i win 8.1

sta mi preporucujete? nije bitno da ima 3G, posto ce koristiti vecinom za gledanje videa preko externog harda...i ponekad na wifi

do 2500-3000kn max

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Jel tko nabavio onaj tablet od Amazona za 50 dolara, sa cetverojezgrenim procesorom na 1.3, 1GB rama i ips ekranom?
Jel se moze nabaviti taj tablet sa njemackog amazona.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Pozdrav,

razmišljam o kupovini ASUS  T100 transformer ili Lenovo Yog 2 tableta.

Oba su 10'' ekrani, Yogi malo duže traje baterija to sam sve pročitao u specifikacijama.

I nije zanemariva niti razlika u cijeni.

Ali nigdje nisam našao koje windowse imaju. Standardne 8.1 ili one RT?

I pitanje za vlasnike može li se na tim tipkovnicama nakucati  stranica dvije teksta bez neki većih napora?

 

Hvala.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?

Ne razumijem se u tablate ali pogledam kad mi iskoci negdje recimo na sta konkretno obratiti paznju u omjeru cijene i kvalitete.

Sad mi je izletio jedan na ali expresu 7 inch Yuntab tablet Q88 A33 with retail package za 38$ jel to ok ?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Adam kaže...

Pozdrav,

razmišljam o kupovini ASUS  T100 transformer ili Lenovo Yog 2 tableta.

Oba su 10'' ekrani, Yogi malo duže traje baterija to sam sve pročitao u specifikacijama.

I nije zanemariva niti razlika u cijeni.

Ali nigdje nisam našao koje windowse imaju. Standardne 8.1 ili one RT?

I pitanje za vlasnike može li se na tim tipkovnicama nakucati  stranica dvije teksta bez neki većih napora?

 

Hvala.

 Imao sam Asusa, odličan je, ima Windowse 8.1 RT, može se lijepo tipkati ... nije bad....osim toga vrlo su proširivi i imaš veće tipkovnice za nabaviti ako ti dođe....by

14 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Asta kaže...
Adam kaže...

Pozdrav,

razmišljam o kupovini ASUS  T100 transformer ili Lenovo Yog 2 tableta.

Oba su 10'' ekrani, Yogi malo duže traje baterija to sam sve pročitao u specifikacijama.

I nije zanemariva niti razlika u cijeni.

Ali nigdje nisam našao koje windowse imaju. Standardne 8.1 ili one RT?

I pitanje za vlasnike može li se na tim tipkovnicama nakucati  stranica dvije teksta bez neki većih napora?

 

Hvala.

 Imao sam Asusa, odličan je, ima Windowse 8.1 RT, može se lijepo tipkati ... nije bad....osim toga vrlo su proširivi i imaš veće tipkovnice za nabaviti ako ti dođe....by

 Mislim da i asus i lenovo imaju windows 8.1 with bing koji se kasnije more updateat na windows 10 home

11 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Pozdrav, koji je najbolji novi/polovni tablet do nekih 600kn? Moglo bi i preko ebay-a jedino ne znam za carinu kako to ide...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
Za te novce kupis od amazona 2 tableta
11 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Pozdrav,

 

ima li tko za preporučit tablet raspona cijene od 1000 do 1500 kuna. Namjena tableta: e knjige (zahtjev da se može čitat vani pri djelomično izlaganju sunca), glazba,film, povremeno surfanje, e-mail, office, zadovoljavajuća autonomnost. Također me zanimaju prednosti i nedostaci, tj. usporedba win  i android tableta.  Molio bih preporuku nekoliko tableta sa andorid i win sučeljem te kratkm objašnjenjem. :)

 

Hvala na odgovoru!

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.9.2015 11:21 (nekilaptop).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

je li ogromna razlika između ipad aira i ipad air 2 u svakodnevnoj upotrebi?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
thevisitor1 kaže...

je li ogromna razlika između ipad aira i ipad air 2 u svakodnevnoj upotrebi?

 Mislim da ne bi smjelo biti neke velike razlike jer je iOS za svaki od uređaja maximalno optimiziran

15 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Pozdrav. Evo došlo vrijeme da svom prvašiću kupim tablet. Odluka je pala na 8" i našao sam na eKupi ovog Samsunga koji mi se sviđa radi 1.5Gb RAMa..:

http://www.ekupi.hr/Samsung-GALAXY-Tab-3-80T310-red-tablet-racunalo-362142.aspx

To je recimo i maximalni iznos koji sam spreman potrošiti pa me zanima ima li što bolje za te novce...Dakle nije mi bitno ide li SIM kartica i  treba biti Android

ako imate kakvu ideju molim preporuku.

Evo sam našao još jedan čini mi se zanimljiv pa me zanima ima li tko iskustava sa ovim modelom:

http://www.edigital.hr/wifi-3g-tablet/alcor-access-o819m-16gb-+-3g-tablet-black-%28android%29-p453908.html

 

evo sam malo proguglao ED pa si nekako mislim da je bolje ne naručivati kod njih...šteta jer tab djeluje jako zanimljivo

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.10.2015 21:19 (BoL).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

I.ONIK 10.1

...Blokirao od prvog dana, na servisu je zamijenjen sa novim,,

Poslije kratkog vremena je taj novi počeo štekati sa uključivanjem ekrana, tri do pet pokušaja dugog pritiskanja tipke, nekad bih ga uspio prevariti da ga priključim na punjač, pa s uključi ekran i onda ga možeš otključati.

Sve u svemu, previše zafrkancije.

Sad je opet u servisu, ali sam zatražio drugi tablet, druge firme u istom cijenovnom razredu, jer sa ovim ne želim ništa više imati 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Koji tablet da uzmem?

Pozz treba mi novi tablet posto je stari rikno,dakle do 800 kn 50-100 kn manje vise,da je makar Quad Core i da ima 1 gb rama i da ima ekran 8-9 Incha.Koji bih bio najbolji za te novce

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Koji tablet da uzmem?

Pozdrav zanima me da li valja  ACER One 10 S1002-19DE i mogu li se staviti w10 na njega (mislim trebalo bi).

Zanima me nesto u tom cijenovnom rangu do 3k sa windowsima i da ima tipkovnicu mis dock, 10 inca, da mogu pogledat koji film i seriju i odigrat koju stariju igru po potrebi.

Osobno sam htio Asus transformer t100tam ali nemogu naci nigdje, samo t100taf sa 1 gb memorije sto mi se cini malo. Pa tako molim neku preporuku.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
tablet sa fm prijemnikom

molim preporuku tableta veličine 7" koji ima FM prijemnik pa da se može slušati radio na klasičan način ( bez stremanja i trošenja internet prometa )?

 

tablet bi se ugrađivao u automobil zato mora biti 7"

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji tablet da uzmem?
thevisitor1 kaže...

je li ogromna razlika između ipad aira i ipad air 2 u svakodnevnoj upotrebi?

U svakodnevnoj uporabi, vjerujem da nema neke pre velike razlike, osim možda onog  detalja, fingerprint senzora, koji meni osobno fali na mojem iPad AIR tablet gadget-u! 

Ono što mene "odbija" od iPad AIR 2 u odnosu na "običan" je jedan po meni, zanimljiv nedostatak, nedostatak dedicated gumb, prekidač za zvuk, odnosno eventualnu zvonjavu alarma, ili registracije telefonskog poziva! 

Možda sam too much too bih cjepidlaka, ali po meni, ljepota nečega je u detaljima koji nekoga, ili nešto u mojim očima čine lijepim ili ne! Taj prekidač je meni jedan od tih takvih detalja, i tu si ne mogu pomoći!

ATJ Lučko
15 godina
offline
Re: tablet sa fm prijemnikom
hrc987 kaže...

molim preporuku tableta veličine 7" koji ima FM prijemnik pa da se može slušati radio na klasičan način ( bez stremanja i trošenja internet prometa )?

 

tablet bi se ugrađivao u automobil zato mora biti 7"

Računaj da će, ako i uspiješ naći takav tablet sa FM prijemnikom, morati imati i neko pojačalo,

jer sumnjam da će izlaz za slušalice biti dovoljno snažan da pogoni auto zvučnike

tj. da će zvuk biti dovoljno snažan da prikrije rad motora i buku guma i vjetra.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice