Zamjena komponenti ili kupnja novog računala

poruka: 6
|
čitano: 1.773
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Zamjena komponenti ili kupnja novog računala

 Grafička mi više ne radi i ispada da je cijena nove oko 1000kn iste takve, pa me interesira isplati i mi se raditi novo računalo sa novim komponentama ili mogu nekako nadograđivati dio po dio, a da ne bude sranje, star je oko 5 godina.

 

matična 870A-G54 

ss-520gb active pfc f3 dc output 520 watta seasonic 100-240 vac napajanje

graficka mislim da je msi catalyst 6800 serija afterburner tko ce ga znat

amd phenom 2 6 core mislim da je nisam siguran, mislim kompjuter je raden 2012 pa eto

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Zamjena komponenti ili kupnja novog računala
Uzmi neku rabljenu s njuske i to je to, kasnije lako prebacis na novu platformu. Ta nvidia 6800 je jako stara grafa i slaba grafa tak da ces svakako osjetiti promjenu zamjenom grafe
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Zamjena komponenti ili kupnja novog računala

 budimo realni posto ne radi , ako uzmem neku koja radi svakako cu osjetiti promjenu, ali sada nisam siguran koliko kosta polovna i kakvu bih trebao uzeti XD mislim komp ima 4 gb ddr3 itd pa nisam siguran koliko se to sve isplati i kako jer nisam nes previse u plusu sto se tice $$

14 godina
offline
Re: Zamjena komponenti ili kupnja novog računala
Patrick_cro kaže...
Uzmi neku rabljenu s njuske i to je to, kasnije lako prebacis na novu platformu. Ta nvidia 6800 je jako stara grafa i slaba grafa tak da ces svakako osjetiti promjenu zamjenom grafe

Kolko sam ja skužio, on je to gledo u MSI Afterburneru, a zapravo ima AMD Radeon HD 6800 (6850 ili 6870).

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
15 godina
offline
Re: Zamjena komponenti ili kupnja novog računala
Nisam uopce skuzio da pise catalsty, ima dobra 7870 za 600kn na njusci ako nije vec otisla, makar je to prejako za taj proc. Valjda je do sad nesto iskemijao vec
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Zamjena komponenti ili kupnja novog računala

ma nisam gledao u MSI afterburneru nego je ostao afterburner iz kutije pa nemam pojma ako ce nekom pomoci informacija jer sam zaboravio koja je točno, al je jedna od AMD Radeon HD 6800 serija , mislim da je 6850, al mi nije više pri ruci XD Nisam previše upoznat sa izgradnjom računala, ovo sam sa kolegama iz srednje radio koji su bili zagriženi za to, tak da sad nemam pojma koja bi mi bila najbolja opcija od grafičkih, a da paše na ovo bez da napravi cijelo čudo problema xD

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.7.2016 20:45 (Kiso94).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice