Problemi oko grafičke kartice

poruka: 3
|
čitano: 1.632
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Problemi oko grafičke kartice

Pozdrav svima,

 

prije 14 dana sam uzeo grafičku karticu, i prvi put kada sam je stavio na maticnu, upalio kompjuter pisalo je No Signal Detected, ok, prodje par minuta kompjuter se ugasi sam i nece da se upali, iskljucim ja njega iz struje, prodje 1 dan upalim i radi normalno, evo isti problem mi se desio jutros samo sto je prije toga tokom igranja neke igre sam se iskljuci i cuje se rad kulera jace nego inace i pise No Signal Detected i nakon toga se sam opet ugasi i ne mogu ga upaliti opet, do cega je problem? Grafičke, napajanja, matične?

WizzarDF12
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Problemi oko grafičke kartice
Marko Vuckovic kaže...

Pozdrav svima,

 

prije 14 dana sam uzeo grafičku karticu, i prvi put kada sam je stavio na maticnu, upalio kompjuter pisalo je No Signal Detected, ok, prodje par minuta kompjuter se ugasi sam i nece da se upali, iskljucim ja njega iz struje, prodje 1 dan upalim i radi normalno, evo isti problem mi se desio jutros samo sto je prije toga tokom igranja neke igre sam se iskljuci i cuje se rad kulera jace nego inace i pise No Signal Detected i nakon toga se sam opet ugasi i ne mogu ga upaliti opet, do cega je problem? Grafičke, napajanja, matične?

Grafika, napajanje ili RAM.

7 godina
neaktivan
offline
Problem s mikrofonom ! POMOĆ !

Imam jedan veliki problem s mikrofonom ! Imam ga već 2 mjeseca i super je radio i sve mogao sam snimati za YT i pričati s prijateljima preko TS3 !

I ječer sam krenuo snimati i kada sam završio sa time ušao sam u video i vidio da mi se uopće ne čuje moj glas nego samo se čuje šuptanje gledao sam na internetu da rejšim ali ništa !

Ako mi netko može da kaže gdje je problem i šta da radim bio bih mu zahvalan ! 

Na slici se jasno vidi da mi je mikrofon uključen i dok sam slikao to pričao sam ali ništa ! 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice