Kupnja termostata za podno grijanje

poruka: 6
|
čitano: 3.420
|
moderatori: pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Kupnja termostata za podno grijanje

 Pošto mi treba 8 termostata zanima me dali ima tko iskustva sa kojekakvim digitalnima ili ići na obični ručni. Gledao sam na TomTop, ima tamo nekih tuya ili pak da odaberemo nešto provjereno.

Unaprijed hvala

4 godine
offline
Re: Kupnja termostata za podno grijanje
hd22sb kaže...

 Pošto mi treba 8 termostata zanima me dali ima tko iskustva sa kojekakvim digitalnima ili ići na obični ručni. Gledao sam na TomTop, ima tamo nekih tuya ili pak da odaberemo nešto provjereno.

Unaprijed hvala

 Ja koristim Vaillantov CalorMATIC VRT 332 - znači digitalni modulirajući, zadovoljan sam, programiranje ide bez problema (namješten mi je da se grijanje uključi oko 8 - isključi oko 9 naveče), ekran i nije nešto, ali šta očekivati od basic termostata....

 

On može samo na starije Vaillant boljere sa 7-8-9 stezaljkom, ako imaš jednog (proizveden prije 2008 g.) i prek njega se griješ na plin, preporuka 

 

Pogledaj i ovaj ETherma (ako se ne griješ na plin, košta skoro 200): https://www.ikoma.hr/hr/podno-grijanje-70/podno-grijanje-na-struju-588/termostat-za-elektricno-podno-grijanje-etherma-etouch-pro-wi-fi-crni-14997/

 

Javi koji ti se sviđa, koji si uzeo i napiši utiske 

 

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
14 godina
neaktivan
offline
Kupnja termostata za podno grijanje

Hvala na brzom odgovoru, ja tek sada pogledao  🤦

 

Grijanje je plinsko, gradim kuću i daleko sam od puštanja grijanja u pogon, a htio sam unaprijed riješiti te stvari pa da bude sve spremno dok majstor dođe

13 godina
offline
Kupnja termostata za podno grijanje

Ja sam gleado po AliExpressu.

Nisam 100% siguran jel ovaj ekšli radi na (mom) bojleru, ali ako si tek u izgradnji, možeš i imaš opciju se informirati koji će ti bojler/razvod biti.

Moes Wifi Water/electric Floor Heating Thermostat Zigbee Water Gas Boiler Temperature Control Tuya/smart App Alexa Google Voice - Smart Temperature Control System - AliExpress

Moes je novi brand, navodno dobre i kvalitetne stvari rade.
Koliko vidim po ocjenama. Podržavaju zigbee/Tuya, čak neke verzije i Apple Homekit.

Također brand za istražiti je i Meross. Moguće da je to zapravo sve isti klinac samo drugo ime.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
3 godine
offline
Re: Kupnja termostata za podno grijanje
Pa valjda prvo pitaš nekog majstora, znaci njega ces zadnjeg zvati? I onda kad ti veli da to i to neide s tim če ti on biti kriv?
12 godina
offline
Re: Kupnja termostata za podno grijanje
Čovjek kaže da treba 8 termostata, vjerojatno misli na one koji dolaze na ventil radijatora, a ne na glavni termostat... Kod sebe sam skinuo tih par, dnevna soba mi uvjek grije, kao i radijator u hodniku koji spaja sve prostorije.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice