Teretana dobra / losa zaključana tema

poruka: 37
|
čitano: 14.794
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Teretana dobra / losa
GimmieCorsair kaže...
zoharbizo kaže...
GimmieCorsair kaže...

Ako ja sad imam 197cm mogu li se ja uhvatit teretane? A imam samo 15 godina.

Mozes.Samo se nemoj iskrivit od silnih tezina.Samo pomalo i doc ce i kile i snaga.Pazi na leda da ih nebi nabilda a ona ostala kriva.

Thanks, znaci samo je problem sa razvijanjem kostiju/kraljeznice?

Da,ne preopterecuj se i pobrini se da ti kilaza ne unisti leda,naravno to ti samo moze uradit velika kilaza.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
online
Re: Teretana dobra / losa

hahahah koji kralj

14 godina
neaktivan
offline
Re: Teretana dobra / losa

moztes ici u teretanu samo nemoj pretjerivat s tezinama

Pain is temporaily,glory is forever!!
8 godina
neaktivan
offline
Teretana dobra / losa

Teretana je super za vježbanje, posebno za one koji nisu ljubitelji grupnih treninga i vježbanja. Današnje teretane imaju toliko sprava, rekvizita i svega da je nemoguće ne naći mjesto i trening za sebe. Kombinacija trčanja, bicikle i vježbi snage su sigurna formula za postizanje dugoročno vidljivih rezultata i zdravog izgleda. Moja preporuka je svakako odlazak i vježbanje u teretani :)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Teretana dobra / losa
Scarfaceee kaže...

Imam 16 godina i krenuo bi u teretanu dali da jos sacekam ili mogu ?

 Teretana je u isto vrijeme super i katastrofa. Super je ako nemaš gdje trenirati, ako ne voliš timske sportove i ako ti je cilj nabiti (malo) mišične mase, skinuti par kg viška ili malo podić kondiciju.

A sad negativni aspekti (koji su uglavnom rezultat neznanja):

- Nepravilno treniranje može rezultirati ozljedama, deformacijama, a i motivacijskim problemima ako ne postižeš željene rezulate.

- Neuravnoteženi treninzi nerjetko dovode do tromosti i pretjerane kilaže.

- Previše usijanih glava od kojih ćesto dobiješ krive informacije

 

Ja sam krenuo u teretanu s nekih 16. I nije to loše, ali toliko dezinformacija sam se godinama naslušao da to nije istina, ali to ne znaš dok ne isprobaš. Iskreno radije bi ti savjetovao da se držiš bodyweight vježbi. Istina je da s njima nećeš izgledati kako bi izgledao sa ideš u teretanu, ali ćeš imati dosta više okretnosti i kondicije. S teretanom je problem da prije ili kasnije nemaš vremena za nju a onda se kile jako lako slažu, a s godinama višak kilograma postaje sve veći problem.

9 godina
neaktivan
offline
Teretana dobra / losa

Ne znaš tko je veći spammer,ovaj što diže temu iz mrtvih ili ovaj što citira post iz 2011..

12 godina
offline
Teretana dobra / losa

Naslov teme je katastrofa.

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice