Sve o nogometu izdvojena tema

poruka: 4.289
|
čitano: 740.478
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

Mogu misliti kakva ti je kontrola lopte ako ju ne znas stopati. Jesi probao kosarku ili mozda balet?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Sve o nogometu

Ako se ne znas razgovarat bez da nekog zajebajes jebeno se gubi, ja sam samo dosa trazit misljenje da se uopce trudim ili ne.

I maloumnice nisam mislia na stopavanje baluna koji ide po podu nego duge balune.

I sta mislis da ja namjerno lose igram? Imam genetike nula i pocea san trenirat sa 13, zato ne seri, igran balun jer mi je gust a ne da se pokazujem ko ti.

Sta ce mi potpis imam 15
8 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

Ja i trener smo ti dali prijateljski savjet. Nogomet je momcadski sport i ti si uteg momcadi. Ako lopta bjezi od tebe, ako nemas dobar pregled igre, ako ne znas poslati precizan pas prebaci se na balet. Ili ako si uvjezbao hvatanje lopte mozes igrati kosarku. 

 

 

15 godina
offline
Re: Sve o nogometu
ks95hr kaže...

Ja i trener smo ti dali prijateljski savjet. Nogomet je momcadski sport i ti si uteg momcadi. Ako lopta bjezi od tebe, ako nemas dobar pregled igre, ako ne znas poslati precizan pas prebaci se na balet. Ili ako si uvjezbao hvatanje lopte mozes igrati kosarku. 

 

 

 Sve se to moze poboljšati samo treba biti uporan i trenirat....je da je lakse ljudima koji imaju prirodni talent ,al dosta se stvari moze uz samo trening i volju nauciti...

battletag:MasnaKrvavic#2275
11 godina
offline
Sve o nogometu

Jedan je kralj 

 

 

8 godina
offline
Sve o nogometu

A zamisli kakav bi jos kralj bio da je izasao iz igre poslije ta dva gola 

14 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

Lester osvojio premier ligu. Kapa do poda 

13 godina
offline
Sve o nogometu

Zbilje nevjerojatno, prije godinu dana skoro iz lige ispali a sad slave naslov prvaka... Ma svaka im dala, baš su kraljevi Ranieri pogotovo, čovjek je postao sad doslovno besmrtan.

I to 2 kola prije kraja imaju naslov pored svih onih klubova koji lupaju stotine milijuna u momčad godišnje i to je po meni najveće iznenađenje u nogometu uopće. Nadmašili ono Grčke 2004.

12 godina
offline
Re: Sve o nogometu
vrinho kaže...

Zbilje nevjerojatno, prije godinu dana skoro iz lige ispali a sad slave naslov prvaka... Ma svaka im dala, baš su kraljevi Ranieri pogotovo, čovjek je postao sad doslovno besmrtan.

I to 2 kola prije kraja imaju naslov pored svih onih klubova koji lupaju stotine milijuna u momčad godišnje i to je po meni najveće iznenađenje u nogometu uopće. Nadmašili ono Grčke 2004.

 Grčka 2004 nije ni blizu ovome sto je Leicester napravio...

Jesu, iznenadili su grci tada, ali to je idalje "samo" nekolicina utakmica kojih dijeli do prvaka.

A Leicester ima 38 utakmica u možda najkompetitivnijoj ligi, gdje igra protiv klubova koji imaju vrtoglavo više love od njih.

Ubi bene, ibi patria.
9 godina
offline
Sve o nogometu

Uefa priznala Kosvo kakvo je vaše mišljene o tome?

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
13 godina
offline
Re: Sve o nogometu
morbida kaže...

Uefa priznala Kosvo kakvo je vaše mišljene o tome?

 Da bi već sad mogli složiti sasvim solidnu ekipu, ako uspiju nagovoriti poznatije igrače da se "prebace".

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Sve o nogometu

A hoce li se moci prebaciti s obzirom da su vec igrali za neke druge reprezentacije?

13 godina
offline
Re: Sve o nogometu
Prte kaže...

A hoce li se moci prebaciti s obzirom da su vec igrali za neke druge reprezentacije?

 Mogu ako žele. Fora je u tome da dosad nisu imali opciju igranja za Kosovo jer službeno nije ni postojalo. Tehnički gledano, ti igrači su pristali igrati za neku drugu državu jer nisu imali izbora pa sad kad imaju, mogu se prebaciti.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Re: Sve o nogometu

Ahaaa, hvala na odgovoru! 

Znam da se u rukometu moze raditi tako bez obzira jesi li igrao za neku reprezentaciju prije ili ne pa mi je bilo cudno da se odjednom moze i u nogometu tako

10 godina
offline
Re: Sve o nogometu

Pa, objasnio je čovjek gore. Kosovo nije prije postojalo kao nogometna repreznatacija, pa igrači nisu ni mogli igrati za tu repku. Inače, što se tiče nogometa pod okriljem FIFA za onu repku A vrste za koju prvo zaigraš, za nju onda stalno igraš. Nema više prelazaka, kao na primjer u rukometu, kao što je prešao Iztok Puc iz hrvatske u slovnesku rukometnu repku.

Al'  u slučaju Kosova  FIFA je učinila presadan pa je dopustila da igrači mogu birati.

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.
10 godina
offline
Re: Sve o nogometu

Postoji dosta igrača koji su skupili par nastupa za jednu repku pa kasnije igrali za drugu. Tek kad odigraš neku služebnu utakmicu kao npr. kvalifikacije za neko prvenstvo onda FIFA gotovo sigurno neće dopustiti prelazak.

16 godina
moderator
online
Sve o nogometu

Tko sve prenosi signal HNTV-a? Jel to kod nekoga u osnovnom paketu?

 

 EDIT:

Našao sam ovo na webu (njihovom), ali opet nema detalja:

 

HNTV je kablovski kanal. Trenutno se emitira na MAXtv-u, IskonTV-u, H1TV-u i B-netu u Hrvatskoj, a u BiH na Home.TV-u.

Uskoro očekujemo dogovore s ostalim operaterima u Hrvatskoj.

...
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.8.2016 20:07 (Miro).
16 godina
moderator
online
Sve o nogometu

Velika pobjeda Lokomotive u Ukrajini - završilo je 2:3!

 

http://sportske.jutarnji.hr/nogomet/europska-liga/video-lokomotiva-napravila-najveci-europski-uspjeh-u-povijesti-zagrepcani-pregazili-favorita/4585592/

 

Sada još samo da im se pridruže Rijeka i Hajduk, pa će ovo biti najbolji rezultat kvalifikacija (do ove faze) u povijesti!

 

...
10 godina
offline
Sve o nogometu

Osim Dinama, danas su prošli Lokosi i Hajduk, al' nažalost Rijeka nije uspjela proći, a dvaput su vodili.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.
16 godina
moderator
online
Sve o nogometu

Link za web prijenos izvlačenja parova u Ligi prvaka:

 

http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2017/draws/round=2000783/index.html

 

...
12 godina
offline
Sve o nogometu

pozdrav, ako netko voli UEFA CL Fantasy može se pridružiti mojoj ligi pa da vidimo di smo i šta smo :)

 

 

 

kod: 33629QCZ

Ayee!
14 godina
offline
Sve o nogometu

Da ova konjina od čačića ne vidi da je rakitić totalno u kurcu i da ga ne vadi van do 85 minute.nije ga išlo i očito je bio umoran ali ova konjina na klupi to ne vidi.isto tako me zivciralo sto mandjukic nonstop nabacuje a on bi trebao biti taj koje ce ici na te ubacene lopte

Stranice su trenutno nedostupne.
13 godina
offline
Sve o nogometu

Na poluvremenu je trebao vaditi Rakitića koji na ovoj poziciji igra za ku*ac i staviti Kramarića, al ne on vadi Kovačića koji je bio među najboljima u prvom poluvremenu. Svaku prokletu tekmu čeka barem 20 minuta predugo sa izmjenama. Danas Krama ulazi u 84-oj minuti, a vjerojatno je u najboljoj formi od svih. Ajd marš.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sve o nogometu
Hexfire kaže...

Na poluvremenu je trebao vaditi Rakitića koji na ovoj poziciji igra za ku*ac i staviti Kramarića, al ne on vadi Kovačića koji je bio među najboljima u prvom poluvremenu. Svaku prokletu tekmu čeka barem 20 minuta predugo sa izmjenama. Danas Krama ulazi u 84-oj minuti, a vjerojatno je u najboljoj formi od svih. Ajd marš.

 Točno to i Jeličić ga nakon tekme proziva zbog toga, kaže Raketa zadnjih 20 minuta da je osjetno pao, a ovaj klaun govori njemu da Rakitić i Mandžukić već godinama daju sve za reprezentaciju i zaslužuju mjesto tu bla bla..

 

I Jeličić (koji je inače također blago retardiran) mu na to kaže pa niko ne priča o tome, govorim da je izmjena trebala ić ranije, a čaćke ga gleda ko tele u šarena vrata..

 

To što je Zdravko Mamić napravio od hrvatskog nogometa je tragedija. Da imamo normalnog menadžera ko zna koliko daleko smo mogli na euru..

Live and let live.
14 godina
offline
Re: Sve o nogometu

R.I.P

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sve o nogometu
Moze li mi netko objasnit cemu taj sav hate prema RB LEIPZIGU?
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sve o nogometu
Moze li mi netko objasnit cemu taj sav hate prema RB LEIPZIGU?
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sve o nogometu
Moze li mi netko objasnit cemu taj sav hate prema RB LEIPZIGU?
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
16 godina
protjeran
offline
Re: Sve o nogometu
drakula789 kaže...
Moze li mi netko objasnit cemu taj sav hate prema RB LEIPZIGU?

 Ukratko - u Njemačkoj nije moguće da dođe neki tajkun i kupi klub samo tako, postoje neki preduvjeti. Ovaj austrijski milijunaš je izigrao propise. Pisao je Index o tom, pročitaj cijeli članak.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
14 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

I naravno Nijemci ne vole plasticne klubove.

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice