Sve o nogometu izdvojena tema

poruka: 4.291
|
čitano: 772.030
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

Jedan jako lijep i emotivan video, bar za mene koji volim city.

 

Možda ste, čim ste pročitali city, uzdahnili i zamislili nešto što ste samo čuli i što vas pati bez razloga, ali toplo se nadam da će te pogledat video :)

 

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
13 godina
offline
Re: Sve o nogometu

Svi vole klubove s takvom tradicijom.

11 godina
offline
Sve o nogometu

Mia san Mitar :D

13 godina
offline
Re: Sve o nogometu
Keops kaže...

Svi vole klubove s takvom tradicijom.

Pa klub je osnovan 1880. godine. Kamo više tradicije od toga...

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Sve o nogometu
Hexfire kaže...

Pa klub je osnovan 1880. godine. Kamo više tradicije od toga...

Al ne kužiš, ako se nije naosvajao kao Barcelona nema tradiciju, ne smije kupovati skupe igrače i ne smije se za njih navijati.{#}

16 godina
neaktivan
offline
Re: Sve o nogometu
Jack Sparrow kaže...
Hexfire kaže...

Pa klub je osnovan 1880. godine. Kamo više tradicije od toga...

Al ne kužiš, ako se nije naosvajao kao Barcelona nema tradiciju, ne smije kupovati skupe igrače i ne smije se za njih navijati.{#}

po tome bi navijače imalo samo 9 klubova na svijetu ;)

Life is too short to remove USB safely
14 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

Barca, Real, ... i drugi veliki klubovi igrače nalaze u kinder suprise jajima?

 

 

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
13 godina
offline
Sve o nogometu

WTF, Bugovce više ne zanima nogomet? Žnj reprezentacija nam danas tijesno izgubila od Argentine u najjačem sastavu (uz sudački poguranac). Martino očekivao da bude 3-4:0 na poluvremenu pa da odmori Messi-a kad ono jadnik morao cijelu utakmicu odigrati {#} Je da je prijateljska ali mislim da nitko nije očekivao takav otpor naših.

13 godina
offline
Sve o nogometu

Mislim da nikoga nije bilo previše briga za ovu tekmu. Bezvezna odluka Kovača da pozove HNL ekipu je uzela svaku draž. Dečkima svaka čast naravno, ali meni osobno su novinari napravili toliki hype oko Argentine da nemam pojma koju ekipu su oni gledali na SP-u. Igra Argentine se svodila na čvrstu obranu, a u napadu Messi neka napravi šta može. I kad taj Messi nije u posebnoj formi, tko bi to nama zabio 4-5 komada. Aguero se taman ozlijedi kad naniže 3 tekme, Tevez s razlogom nije tri godine bio u repki, Di Maria igra kako kad. Uz to na klupi sad imaju smiješnog Tatu Martina koji fura Mascherana kao stopera/defanzivnog veznog i ni sam ne zna što radi.

 

Naša obrana je skoro bila jača sad nego prva postava. Vrsaljko je bolji od Srne, Jedvaj je već sad bolji i od Čorluke i Lovrena, Leovac je defanzivno jači od Strinića. Naprijed Kovačić i Badelj koji isto nisu neki anonimci.

 

Sve u svemu, ovakav rezultat nije iznenađenje ikome tko je gledao Argentinu. To što su oni viceprvaci ne znači ništa. Štoviše, da je Kovač imao muda i ostavio Kovačića i ubacio Halilovića umjesto Milića u drugom poluvremenu, te da nas je malo sreća pomazila, vjerojatno bi ih i dobili. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.11.2014 10:39 (Hexfire).
12 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

Leovac je u svakom mogućem pogledu nogometne igre bolji od Strinića. (a ne smao defanzivno)

 

Što se tiče same igre, pa više m ise ovi momci dopadaju, nego one ljenčine od 30 godina.. samo svi igraju na Modrića.. Srni se neda trčati a beka igra..

 

Komotno s tom postavom možemo na Talijane (naravno Kova nebi trebal izlaziti), jer realno nije ni Italija puno jača od takve Argentine, beton obrana samo bez Messija u napadu.. onaj Balotelli je smješna (ako bu igral), Imobille nije loš, mada baš ne igra nkj previše u BVB...

13 godina
offline
Sve o nogometu

A i tu tekmu s Italijom najavljuju ko presudnu iz bog te pitaj kog razloga. Mi ak s ovom repkom ne odemo na EURO sad kad 2 prve repke idu direktno onda se mogu svi komotno od vrha HNS-a, preko stožera i igrača ostaviti nogometa.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

Naravno da nas interesira, ali vise se zabavljamo na temi Real Madrid i Bacelona hehe

 

Decki su se fenomenalno postavili, prvenstveno jaki u glavi i momcadski duh na razini, bas se vidio onaj inat ' e bas cu pokazati Messiu, Di Mariji i drustvu od cega sam'!

Jedvaj veeelika igracina, pojam modernog branica i on ce sigurno biti nas 'Ramos', Njemacka ga ocelicila...

Vrsaljko podsjecao na Srnu u najboljim danima, bas ima taj kapetanski stav kakav su imali Srna i Kovac :)

Rijecani svi od reda veoma solidni, a Cop malo odsjecen, nije on kalibar i pojam pravog napadaca kao sto je Kramaric...

Kalinic pomalo podsjeca na Neura u svom izletavanju i pracenju igre, ima odlicne reakcije....

O Kovacicu ne treba trositi rijeci, standardni A reprezentativac i jako bih volio da cim prije ode iz Intera i Italije opcenito....

 

Sve u svemu, mozemo se veseliti ogledu protiv Italije, i opcenito mi se svida sto je Kovac dosada napravio, smjena generacija odlicno prosla, iako je na svjetskom podbacio no eto vidi se da radi i da sastavlja nesto opasno.....

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.11.2014 13:43 (fakEEE).
13 godina
offline
Sve o nogometu

Samo da protiv Italije opet ne stavi Olića tamo na krilnu poziciju gdje je beskoristan, mogao bi bez problema ubaciti i Jedvaja umjesto često u zadnje vrijeme kiksera Lovrena. Ali pošto u 3 tekme imamo 0 primljenih golova to je jako malo vjerojatno.

13 godina
offline
Sve o nogometu

Možda se odluči za defanzivniju postavu pa stavi Čorluku desno, a Jedvaja uz Lovrena te Srnu na krilo.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: Sve o nogometu
Hexfire kaže...

Možda se odluči za defanzivniju postavu pa stavi Čorluku desno, a Jedvaja uz Lovrena te Srnu na krilo.

nek stavi vrsaljka desno i kaze mu da ne prelazi centar a isprid njega srnu pa da srna pici naprid i nabaciva tamo di je mandukic. njih dva se mogu minjat da jedan malo predahne dok drugi naprid sprinta

 

idealno bi bilo da igra 4-4-2 s tim da su dva vezna rakitic i modric, srna desno, perisic npr livo, s tim da perisic ulazi u sredinu a srna samo probija i nabaciva, naprid mandzukic malo povucen (kao nekakav defenzivni napadac/covik koji ce kupit sve visoke balune) i isprid kramaric.

 

sta se tice stopera dat sansu jedvaju s nekim u paru, desno kao sto sam reka vrsaljko i livo sad ne znam tko, strinic/pranjic. mozda bolje strinic buduci da je vise defenzivan, jer perisic ide naprid previse, pa da i on ne prilazi centar osim ako smo mi na suparnickoj polovici.

 

transformacija u obranu bi bila da se svi vrate, pa i mandzukic, imas dva defenzivna bloka, prvi di su svi obrambeni, drugi di su svi vezni i krila a naprid solira karamaric za mogocu kontru/polukontru.

 

bez obzira na to ne svida mi se igra bez defenzivnog veznog i mislim da bi bilo bolje da igramo 4-2-3-1 kao real

It's not who u are, it's who u know.
12 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

Znaimljivo Obi wan... slažem se u potpunosti s tobom, eventualno bi Mandžu koristil za spuštanje i za markera na Pirlu, a Krami bi dla slobodu da dela baš kaj mu srce poželi, znači nula derfanzivnih obveza, nek muči njihove stopere spore..

 

Obavezno Leovca na lijeog beka, desno ovo kak si napisal.. možda čak nekog defanzivnijeg i Modrića ispred njega, na srednjim veznima.. pa onda aak se vidi prostora toga defanzivca napičiti van i Kovu ili Raketlina staviti..

13 godina
neaktivan
offline
Re: Sve o nogometu
Obi Wan kaže...

Slažem se s svime osim sa zadnjim, mislim da su Raketa, Lukica pa i Mateo (ne znam koliko ste to pratili to protiv argentine a i lani za inter) defanzivno jako korisni i kvalitetni igrači.

 

Ja bi stavio ovako to  Suba - Strinić, Lovren, Ćorluka, Vrsaljko, Perišić, Rakitić, Modrić, Srna, Mandžo, Krama

 

Perišić je isto dosad bio dosta korektan u obrani, brz je i fizički snažan, srna i vrsaljko sa strane neprobojni, a na klupi super aduti jedvaj, leovac, kovacic itd..

Live and let live.
16 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

Majku da im ..... krvavu glupu. Treba gledati snimke i kad dođe račun od FIFA-e naplatiti od kretena koji rade nered. Pa ako im treba sjesti na pokretnine i nekretnine treba sjesti i na to.

arguing over the internet is like competing in the special olympics..even if you win you're still retarded.
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.11.2014 22:52 (MegaMass 2000).
14 godina
offline
Re: Sve o nogometu
Sramota. Huligani. Dobro veli Cosic, to nisu navijaci. Treba ih pronaci i strpati u zatvor i debelo im naplatiti.
13 godina
offline
Re: Sve o nogometu
MegaMass 2000 kaže...

Majku da im hebem krvavu glupu. Treba gledati snimke i kad dođe račun od FIFA-e naplatiti od kretena koji rade nered. Pa ako im treba sjesti na pokretnine i nekretnine treba sjesti i na to.

 

Pa jasno to su vec mogli odavno ali nema volje kod nas za takve stvari , nase institucije su govno.

twice the pride double the fall
10 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

Ajme kako me sad sram.

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.11.2014 22:30 (weedeveryday420).
14 godina
offline
Sve o nogometu

METAK BI IM BIO BLAGOSLOV!

“The only thing standing between you and your goal is the bullshit story you keep telling yourself as to why you can't achieve it.”
14 godina
offline
Sve o nogometu

Ne kužim zašto sudac nije skroz prekinuo tekmu. Sramota.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
16 godina
neaktivan
offline
Re: Sve o nogometu
dad0r kaže...
MegaMass 2000 kaže...

Majku da im hebem krvavu glupu. Treba gledati snimke i kad dođe račun od FIFA-e naplatiti od kretena koji rade nered. Pa ako im treba sjesti na pokretnine i nekretnine treba sjesti i na to.

 

Pa jasno to su vec mogli odavno ali nema volje kod nas za takve stvari , nase institucije su govno.

Nema volje jer se između ostalog te navijačke skupine koriste i za među političke borbe (SDP - HDZ) itd... 

arguing over the internet is like competing in the special olympics..even if you win you're still retarded.
12 godina
offline
Re: Sve o nogometu
ph3nom_gamer kaže...

Ne kužim zašto sudac nije skroz prekinuo tekmu. Sramota.

Zato jer to nema smisla... nema nereda na terenu samo je na tribinama.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
14 godina
offline
Re: Sve o nogometu
SimeKZ kaže...
ph3nom_gamer kaže...

Ne kužim zašto sudac nije skroz prekinuo tekmu. Sramota.

Zato jer to nema smisla... nema nereda na terenu samo je na tribinama.

Aha, treba sačekat da netko dobije bakljom u glavu pa tek onda prekinut? OK.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
10 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

HOCEMO DRON! HOCEMO DRON! 

13 godina
offline
Sve o nogometu

Koliko sam skužio ovo je neki pokušaj kažnjavanja HNS-a na balkanski način. Umjesto da se to riješi na normalan način, mi odemo u Italiju pokazat svijetu da smo seljačine balkanse.

16 godina
offline
Sve o nogometu

Jedna velika sramota! Imam neki feeling da je sve ovo jako dobro izrežirano...

Nadam se da će zube u šaci nositi doma.

tata
12 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

Ovo na tribinama nisu navijaci nego sljam!!

Oni bi rodjenu mater zajebali jer sljamu nitko nije dobar.Mogu umjesto Mamica i Suker doci Pero i Mile, ni oni im ne bi bili dobri.Da im vlastiti roditelji sjede u HNS-u opet bi radili sranja na tribinama.To su ljudi bez obrazovanja,buducnosti koju su isfrustrirani,iskomplesirani,s manjkom inteligencije i jedini nacin rjesavanja tog problema je zabrana dozivotnog ulaska na sportska natjecanja.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.11.2014 23:08 (R36).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice