Bodybuilding - od početnika do naprednih izdvojena tema

poruka: 29.519
|
čitano: 6.303.919
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

pa ajde eto da vidimo po kojoj paroli ti exer1234 živiš i Izgeldas, napiši nam što I kako jedeš, koliko spavaš, I kako treniras.

 

Siguran sam da će se netko zainteresirati, pitati te, I pomoći ćeš nekome u njegovom fitness putovanju.

 

sliku nemoj stavljati, moguće da netko prepozna tvoj isklesani torzo pa će te napasti obozavatelji.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
13 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

I eto 1% vas profesionalnih bodybuildera je tu da nam ukaže i pokaže kako i što.

 

Za početak, eto svi traže tvoju fotografiju, ne znam šta se bojiš, odreži glavu i nemaš frke :)

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
fila2208 kaže...

pa ajde eto da vidimo po kojoj paroli ti exer1234 živiš i Izgeldas, napiši nam što I kako jedeš, koliko spavaš, I kako treniras.

 

Siguran sam da će se netko zainteresirati, pitati te, I pomoći ćeš nekome u njegovom fitness putovanju.

 

sliku nemoj stavljati, moguće da netko prepozna tvoj isklesani torzo pa će te napasti obozavatelji.

 

 cime se ti drogiras? kakav exer? sta mene spominjes lol? 

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.7.2022 6:26 (exer1234).
12 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
guls kaže...

Nije baš BB tema, ali mnogo ljudi koristi takve tenisice za BB, pa bi htio pitati: gdje kupiti Nike Metcon 6 X tenisice, konkretno veličina 42.5 ili 43?

Mislim da sam prošao sve EU sajtove i nigdje ih nema.

Cijene u SAD su sulude i idu od 150$ naviše...

 samo conversice

12 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

fascinantno kako me prozivaju, a nisam na forumu vec skoro 2 godine, nekad po par mjeseci ne dodjem, osim kad se sjetim, pa dodjem malo da se nasmijem glupostima i filozofiranjima koji neki pisu... 

11 godina
online
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
exer1234 kaže...

fascinantno kako me prozivaju, a nisam na forumu vec skoro 2 godine, nekad po par mjeseci ne dodjem, osim kad se sjetim, pa dodjem malo da se nasmijem glupostima i filozofiranjima koji neki pisu... 

 i onda dodes taman dan nakon sto te se spomenulo? 

13 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
u2Noobish4Me kaže...
exer1234 kaže...

fascinantno kako me prozivaju, a nisam na forumu vec skoro 2 godine, nekad po par mjeseci ne dodjem, osim kad se sjetim, pa dodjem malo da se nasmijem glupostima i filozofiranjima koji neki pisu... 

 i onda dodes taman dan nakon sto te se spomenulo? 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.7.2022 23:09 (fila2208).
12 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
u2Noobish4Me kaže...
exer1234 kaže...

fascinantno kako me prozivaju, a nisam na forumu vec skoro 2 godine, nekad po par mjeseci ne dodjem, osim kad se sjetim, pa dodjem malo da se nasmijem glupostima i filozofiranjima koji neki pisu... 

 i onda dodes taman dan nakon sto te se spomenulo? 

 Da, i? cudno je, ali sta sad? 

3 godine
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

nije on ja niti ja on

13 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Nebitno, moja greška. Imamo tu dva krasna primjera ljudi koji žive body buliding, izgrađeni su, puno znaju i izgledaju malo je reći fantastično, siguran sam.

 

Ajmo dalje sa raspravom, stavite slike forme, bacite komentar, kako sad održavate tu formu, kakvi su treninzi, kako odolijevate ljetnim izazovima u obliku junka i alkohola...itd.

 

ajmo bit konstruktivni.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
8 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih

pratim unos kalorija iako radi cure kršim ili jedem obroke koje ne mogu izmjeriti kalorijski pa se jede cesce i previse,trening 5-6x tjedno s nekom bazom na powerlift. Zapocnem uvijek sa vise vvisezglobnom (compound) vjezbom ..Cucanj bench dl ohp i onda dalje izolacije ili neke varijacije tih istih u smislu pause squat  front squat etc. od 2020 pao sa 96 na 75 i sada sam bulkao do 83-84kg variram. I polako dizem brojeve s kilazama, tipa DL 210 squat 140x for reps. bench 100tinjak OHP cca 65kg . Jedem cca 2200-2500kcal rekao bih prosjecno ali moguce da ponekad manje nekad vise.

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
13 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Super to sve djeluje, kako onda sad izgledaš, jesi zadovoljan?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
8 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih

Ha snaga ide po malo gore ali svakako nisam ripped kako  sam bio  sa  79-80kg  ali  sam  rekao bih i  dalje ispod 15%  bodyfata.. Nemam neki noviji fotosesn imam samo od prije ove slike. Sad bih rekao da su mi leđa možda još malo jača . Pa idem na more sad pa mozda okinem koju 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
13 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

ovo je sve odlično...ako ću nitpickat ja bi možda prsa gornji dio probao malo napucat, da to bude mesnije. Inače odlično to sve izgleda, skladno. Lijepo srezano.

svaka čast.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
3 godine
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

nelosa podloga za blagu kuricu, ako odradis kako treba eat sleep and train mozes dobit 10-15kg lean bez neke stete po tijelo...

16 godina
moderator
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Petar hw kaže...

jbg napisao sam post kako ovdje prevladavaju gejmeri drkadzije ali dode stricek moderator i pobrise. jbg

 Baš si uporan...

 

...
16 godina
moderator
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
exer1234 kaže...

fascinantno kako me prozivaju, a nisam na forumu vec skoro 2 godine, nekad po par mjeseci ne dodjem, osim kad se sjetim, pa dodjem malo da se nasmijem glupostima i filozofiranjima koji neki pisu... 

 Smije se u sebi, bez trolanja po forumu.

 

 

...
5 godina
neaktivan
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Kako naj efikasnije smanjiti body fat?

5 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
soulwire kaže...

Kako naj efikasnije smanjiti body fat?

Vjezbaj

16 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
encoding kaže...
soulwire kaže...

Kako naj efikasnije smanjiti body fat?

Vjezbaj

I budi u kalorijskom deficitu cca 500 kcal dok se hranis kvalitetnom hranom (proteina 1-2 g/kg ciljane mase, ovisno o intenzitetu vjezbanja; 20-tak % kalorija u sto kvalitetnijim mastima; ostatak u ugljikohidratima)

Gledam te!
11 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Po meni HIIT treninzi najbrže sagorijevaju body fat. Tipa HIIT trening s vijačom, salo nestaje brzo.  I ovo što su kolege rekle, urediti jelovnik i 500 kalorija manje unositi. 

10 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Dva kardio pristupa bi bila visok intenzitet-kratko trajanje (HIIT) ili nizak intenzitet-dugo trajanje (hodanje).

HIIT je teško održavati na dugi rok jer te ubije ako radiš pravilno, tj. sa dovoljnim intenzitetom. Hodanje je lagano i učinkovito, ali za 10.000 koraka treba dedicirano hodati barem sat vremena + ostalo hodanje tijekom dana.

Pick your poison.

Generalno hodanje je učinkovitije ako imaš visok udio tjelesne masnoće, a HIIT ako si već nisko i želiš se totalno stesati.

Osobno bih preporučio neku kombinaciju; hodanje svakodnevno, HIIT max 2 puta tjedno. Također vrijedi spomenuti i planinarenje ili hodanje na traci s nagibom, za dodatni izazov.
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.7.2022 13:09 (Kresaux).
12 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Dobro da ste spomenuli vijaču.
Sjetio sam da je imam i danas prije treninga skakao klasično oko 350 puta (po 50x).
Baš me razbilo pa sam morao malo prileći da uhvatim zraka😂
To sam prije par godina prakticirao uvijek prije treninga i osjećao sam se odlično kako je vrijeme prolazilo.
Sad ove vrućine i nije mi baš do šetnje pa ću ovako probati da malo sredim ovo malo sala oko trbuha.
Naravno, uz korekciju prehrane koju već prakticiram.
Nego, ovaj kolega na slikama.
Kakvu lopticu ima(biceps) svaka čast.👍
Ja sam uvijek triceps imao jači, a sad više radim na bicepsu da se to malo oblikuje.

6 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
mariclius kaže...

Kakvu lopticu ima(biceps) svaka čast.👍

 Ubitačna je loptica, al jel postoji način da bude malo "duži"? Samo ga manje treba radit ili? Ja ne volim na sebi takav oblik, meni je to malo ružno.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
13 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Teško je postić biceps drukčiji nego je genetski predispozicija. Ja imam duži, i zato kad je ruka ispružena izgleda kao da ne radim na njemu. Kad se skupi onda ga ima. Triceps mi dominira rukom kao što i inače je jer je veći mišić općenito.

 

Ugl treba raditi različite vježbe, raotcije, atakirat ga sa svih strana da se obe glave fino napucaju da ne bude ''visok'' a ''uzak'' nego da bude baš bomba od bicke, jer svi drkaju na velike bicke zar ne :)

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
cvaja997 kaže...
mariclius kaže...

Kakvu lopticu ima(biceps) svaka čast.👍

 Ubitačna je loptica, al jel postoji način da bude malo "duži"? Samo ga manje treba radit ili? Ja ne volim na sebi takav oblik, meni je to malo ružno.

 Oblik ti je preodredjen genetikom...mislim na izgled misica...a hoce li biti veci,manji to je do tebe radis li na njemu ili ne...jbga genetiku ne mozemo promjenit.

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
soulwire kaže...

Kako naj efikasnije smanjiti body fat?

 vjezbaj, pizda ti materina

12 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
mmafan kaže...

Po meni HIIT treninzi najbrže sagorijevaju body fat. Tipa HIIT trening s vijačom, salo nestaje brzo.  I ovo što su kolege rekle, urediti jelovnik i 500 kalorija manje unositi. 

 HIIT trening potrosi najvise kalorija u kratko vrijeme.. smanjenje bodyfata = kalorijski deficit

12 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

fila2208 @ovisi sta mislis "s svih strana" ako mislis na 5 razlicitih vjezbi u treningu, onda ne.. s 2 vjezbe pogodis cijeli biceps koji pogodi ima... 2 glave. znaci mali misic

13 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
exer1234 kaže...

fila2208 @ovisi sta mislis "s svih strana" ako mislis na 5 razlicitih vjezbi u treningu, onda ne.. s 2 vjezbe pogodis cijeli biceps koji pogodi ima... 2 glave. znaci mali misic

 Gađat ću ga sa 30 vježbi taj dan ako mi ga se gađa.

 

Siguran sam da si ti tako sposoban izolirati glavu po glavu i i pogoditi točno koju glavu hoćeš.

 

Ajde stavi sliku da vidimo koliko glava ima tvoj bajceps.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice