NBA liga izdvojena tema

poruka: 3.505
|
čitano: 567.902
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
online
NBA liga

nekako sumnjam da bi ovo mogao u 90ima, ali nikad nećemo znati

13 godina
odjavljen
offline
Re: NBA liga
x18x05x kaže...
Kevin Garnet (39 godina), draftovan 1995;

Tim Dankan (39) – 1997;

Dirk Novicki (37) – 1998;

Pol Pirs (37) – 1998;

Manu Đinobili (38) – 1999;

Džejson Teri (38) – 1999;

Andre Miler (39) – 1999;

Vins Karter (38) – 1998;

Kobi Brajant (37) – 1996. Igračka mirovina

Kad se ova ostala ekipa umirovi, NBA će mi postati dosadan

Malo stariji navijači, sjećate se onih nevjerojatnih duela recimo Iversona i Cartera u playoffu 2001, Bryantovih duela sa Mcgrady-em, Garnettove MVP sezone, Kidd to Carter lob city ili njihov zajednički triple double na utakmici (Carter 46p, 16s, 10a, Kidd 10p, 16s, 18a), Kobijevih 62 poena u 3 četvrtine (Dallas zabio 61), Kobijev 81 poen protiv raptorsa i streak od 40+ poena u 9 utakmica, Mcgrady 13 poena u 35 sekundi..

 

To su bili dani

14 godina
offline
Re: NBA liga
Curry je drugo poluvrijeme skoro presjedio na klupi, neka povreda noge. Šteta, kako je igrao prvo poluvrijeme zabio bi 50 koševa na kraju.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
15 godina
online
NBA liga

sad citam da ga kerr ne zeli stavit u drugoj tekmi da igra, ali curry inzistira. htio je i opet uc nakon ozljede al ga kerr nije pusto. po meni bi bilo pametno da odsjedi nego da se bezveze jace ozljedi u prvoj rundi koju realno mogu dobit i bez njega bez problema. brada po obicaju choke u playoffu. 

 

iznenadila me pobjeda indiane, izgleda da raptorse bas ne voli playoff, opet bi mogli van u prvoj. 

 

runda okc vs mavs je jos najsmjesnija, skoro 40 razlike ih dobili s tim da su kd i wess imali malu minutazu, ovo ce bit metla bez problema. 

13 godina
offline
NBA liga

Jel možda ima neko link na dobar stream gdje gleda playoffse? Da je barem 720p, može i sopcast link.

WoT IG: PENTA_RavenHR
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.4.2016 19:25 (Intel&ATI).
15 godina
online
Re: NBA liga
Intel&ATI kaže...

Jel možda ima neko link na dobar stream gdje gleda playoffse? Da je barem 720p, može i sopcast link.

 ja na redditu nalazim 720p u 60 fpsa, nekad i 1080p. najbolji su streamovi s you tubea. samo upisi u google nba reddit stream i prvo sto ti izbaci.

15 godina
offline
Re: NBA liga
Intel&ATI kaže...

Jel možda ima neko link na dobar stream gdje gleda playoffse? Da je barem 720p, može i sopcast link.

 watch.nba.com

 

Uzeo season pass, uvijek hd kvaliteta mozes gledat live i poslije utakmice snimku

battletag:MasnaKrvavic#2275
15 godina
online
NBA liga

i kolko si platio?

15 godina
offline
Re: NBA liga
mar123 kaže...

i kolko si platio?

 3 dolara, od nekog tipusa na forumu...Orginalno sa njihove stranice je skuplje :)

battletag:MasnaKrvavic#2275
14 godina
offline
Re: NBA liga
Cavaliersi zabiju ove trice kao po traci. Sijevaju sa svih strana.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
7 godina
offline
NBA liga

Tko će kupovat metle za Cavse? :D

10 godina
online
NBA liga

a ko će kupit štapove za pecanje hahahaah?

13 godina
offline
NBA liga

https://streamable.com/q4h7

 

Ajmo Cleveland LeBronsi! 

WoT IG: PENTA_RavenHR
14 godina
offline
Re: NBA liga
Netko je spominjao metle?! Sa 1-3 na 3-3, samo velike ekipe to mogu. Još da pobjede u gostima i naprave čudo sa 3-0 u nizu.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
13 godina
offline
NBA liga

Ma LeBron pokazuje zašto je top 5-10 svih vremena već sad, a kamoli tek kad završi karijeru. Lik dominira u svakom aspektu igre i tako 12 godina bez prestanka...

U 6 utakmica finala ima najviše poena, skokova, asistencija, blokova i ukradenih lopti od svih igrača u oba tima.

WoT IG: PENTA_RavenHR
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.6.2016 15:23 (Intel&ATI).
8 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Konačno sam naišo na ovu temu...bez puno uvoda sam osvrt na finale lige, u sezoni su svi pričali u Čuriju, a sad pričaju o LeBronu, ispada da Čuri ne igra na 100% zbog ozljede koju je imao iako je Kerr to demantirao, ugl..LeBron je zvijer i uzimaju ovaj naslov, jedva čekam zadnju tekmu

artuditu
15 godina
online
NBA liga

moram priznat da mi je otprilike svejedno ko ce uzet naslov ove godine, ne navijam za nijedne. ipak sam malo na strani cavsa i lebrona (nisam nikad mislio da cu ovo rec), no svi bi trebali malo stat na loptu i pricekat tu sedmu tekmu pa vidit ko ce dic naslov. ako ga digne lebron (potpuno zasluzeno, kakve tekme je pruzo ovih par tjedana, uzivo sam) mozemo pricat da je jedan od najvecih, ipak bi to onda bilo 3 naslova od 7 finala, no ako ipak ne uzme naslov, to bi na kraju bilo 2 naslova od 7 finala, sto je lose. james je vrhunski igrac, lik zabija koseve s odlicnim postotkom, hvata skovove, ima vrhunski pregled igra i dijeli asiste, moze cuvat bilokog, moze krast lopte i blokirat igrace bez problema, jedan od najboljih ikada, sto se mene tice nek smanji taj postotak suta al nek zabija po 50, kog boli briga.

a sad sto ce tice cavsa, kevin love je jadan, njega mogu komotno trejdat odma na ljeto jer nista ne doprinosi momcadi. ali kyrie irving je igrac koji ce za sezonu dvije bit ovo sto je curry sad, lik ima najbolji ball handling na svijetu, sut mu je odlican, ima pregled igre, brz je i stvarno ogroman potencijal, meni jedan od najdrazih igraca trenutno u ligi.

 

eto cekamo zadnju, sedmu, utakmicu da vidimo ko je bolji, cury i klay vs lebron i irving.

14 godina
offline
Re: NBA liga
Cavsi i King LBJ. Šta su ljudi napravili?! Ovo je za nepovjerovati. Kapa do poda.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
15 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Ajmoooo. Svaka cast Clevelandu na odlicnoj utakmici i svaka cast Irvingu ova je bila njegova!

Volim slike mrtvih ljudi.
13 godina
offline
Re: NBA liga

Zaslužena pobjeda na krilima Kralja Jamesa i Irvinga. Izuzetno mi je drago radi njih.

14 godina
offline
Re: NBA liga
Zasluženo, trebalo je pobjediti najbolji sportski kolektiv na svijetu.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
13 godina
offline
Re: NBA liga
Svaka čast LBJ!

A Curry neka pogleda koliko je puta opucao preko k*rca, a da se nije vratio u obranu. Totalna anemija
Tako se ne dobivaju finale

LBJ luđak! Kyrie također
Svaka čast

(Još spavam, ovo je komentar podsvijesti)
You have to be odd to be number one
15 godina
offline
NBA liga

Svaka cast Clevelandu. Irving je trebao biti MVP, zabijao je kljucne poene, preuzeo odgovornost u najtezim trenucima i odlicno zaustavio Currya. No ipak James je dobio, malo nategnuto zbog popularnosti. 

Cleveland je razorkrio sve slabosti GS, najvise to da nemaju plan B ni C kad zakaze trica. Gubili oni 20 razlike ili bilo izjednaceno 2min prije kraja oni sutiraju tricu. Neozbiljno i neorganzirano, tesko da se tako moze osvojiti naslov a kamoli ih svrstvati medu najbolje ekipe svih vremena.

8 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Kakvo finale za Cavallierse, dobit 3 tekme za redom u NBA finalu, od kojih 2 u gostima. James je opet bio James i pokazao da je jedan od najboljih haklera ikada, trenutno najboljih igrac NBA lige bez obzira na fantasticnu sezonu Čuri, ali James je u finalu donosio tu prevadu i u međusobnom duelu ajmo reć ''izdominirao'' čuria. Irving isto odličan, kakav igrač!!!

artuditu
14 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Cavsi zasluženo prvaci ! Navijao sam za njih ipak je Cleveland čekao 50 godina naslov. LeBron i Irwing su vukli Cavse ,volim Irwinga ali LeBron je zasluženo MVP. Warriorsi su imali i objektivnih problema  Iguodala je imao ozljedu leđa ,Bogut otpao. Ali i prošle godine su Cavsi imali još veći hendikep pa su odlično gurali u finalu. Curry i Thompson zakazali u 7-oj je.. ga ne možeš se stalno izvlačiti na tricu. Mogli su izgubiti i od OKC prošlu seriju samo da je Oklahoma odigrala malo pametnije. Sve u svemu odličan play off i dobar revanš Cavsa za prošlu godinu .

sake08
12 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
Intel&ATI kaže...

https://streamable.com/q4h7

 

Ajmo Cleveland LeBronsi! 

 

13 godina
offline
NBA liga

KD

You have to be odd to be number one
15 godina
online
Re: NBA liga
Top Bugovac kaže...

KD

 KD? jel to skracenica za najvecu picku u povjesti lige?

10 godina
offline
NBA liga

Curry-Klay-Iggy-Durant-Green 

10 godina
online
NBA liga

jel ovo gore od lebronovog decisiona?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice