MMA (Mixed Martial Arts) izdvojena tema

poruka: 10.063
|
čitano: 930.791
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Kill Frenzy kaže...

Hoće se KSW gledat na 24sata ili?

Na RTLu 2 će izgleda biti samo Soldić od cca 22:30

KSW-TV - PPV je 10 eura ako želiš podržati organizaciju i borce

CrackStreams - ilegalan stream u 720p

7 godina
Sumnjam da će samo Soldica prenosit. Počinje prijenos u 22:30 a zavrsava u 00:15, ne traje toliko jedan meč.
Mislim da će prenosit Pejića, Barria i Erslana.

Ovo je sa stranice RTL-a

“ MMA KSW spektakl s naša četiri vrhunska borca ne propustite gledati večeras od 22:30 na RTL2

RTL2 večeras prenosi 56. KSW event u poljskog Łódźa na kojem su organizatori okupili čak četiri hrvatska MMA izazivača za poljske borce. Nakon objave organizatora kako nas očekuje MMA dvoboj Poljske i Hrvatske krenula su podbadanja i navijanja kako će konačni rezultat biti 0:4. ”
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.11.2020 13:16 (Dario7).
4 godine

Event počinje u 20h i ne traje do 00:30 tako da je nemoguće da prenose uživo. Pejić je 3. borba što znači da bi on trebao biti oko 21h. Moguće je da prenose više borbi, ali ne uživo već s zakašnjenjem od sat-dva kao što su nedavno prenosili EMC 5.

5 godina
MMA (Mixed Martial Arts)

Ma RTL će napravit debilanu od "prijenosa". Ako sam dobro pročitao na portalima, prenosti će se sunaslovna i naslovna borba, a ostale naše će pustit u snimci iza tih borbi pa zato traje kao do 00:15.

I am over 9000!!!
11 godina
Shivi kaže...

Ma RTL će napravit debilanu od "prijenosa". Ako sam dobro pročitao na portalima, prenosti će se sunaslovna i naslovna borba, a ostale naše će pustit u snimci iza tih borbi pa zato traje kao do 00:15.

tak sam i mislio da ce bit

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
11 godina
MMA (Mixed Martial Arts)

kakav glupi poraz.bas me razocarao

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
8 godina
Ferguson/Oliveira, UFC 256, 12.12.

Slasno ovo izgleda.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
10 godina
m77 kaže...
Ferguson/Oliveira, UFC 256, 12.12.

Slasno ovo izgleda.

A vjerojatno će biti i puno kompetitivnije od glavne borbe koja je otpala. Oliveira je na iznenađujuće dobrom run-u, pobjedom možda dobiva i mjesto u borbi za pojas.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
MMA (Mixed Martial Arts)

:)

10 godina
Obećavajući početak godine.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina

Kakva borba Hollowaya. Nisam jos vidio da je netko nekog prebio kao Max Kaddara.

9 godina
JohnnyBlaze kaže...

Kakva borba Hollowaya. Nisam jos vidio da je netko nekog prebio kao Max Kaddara.

Jebeno, kakva bitka, svaka čast i Kattaru na srčanosti i izdržljivosti. 

9 godina
MMA (Mixed Martial Arts)

Ova dvojica će imati veselu starost. 

Mislim da je Kattar progutao preko 300 udaraca, strašno, a nije ni Holloway prošao lišo.

Nije ni krenula godina, a imamo borbu godine. 

Jako dobar event, Soriano - Todorović, Buckley - Di Chirico, Condit - Brown, Ponzinibbio - Jingliang, sve dobre borbe.

Za 4 dana novi event, a onda sljedeći vikend UFC 257.

8 godina
Bome tko je gledao sinoćnji event je imao što vidjeti, odlične borbe, nokauti, iznenađenja...Max je bio fenomenalan, onaj trenutak kad je razgovarao s komentatorima i bez gledanja napucao Kattara, pa odmah potom izbjegao 2-3 udarca, baš badass do kosti.😎

U vezi idućeg tjedna, kad sam prije cca mjesec dana gledao raspored tog fight weeka, najiščekivanija borba mi je bila ona Chimaeva i Edwardsa...McGregora i Poiriera sam već gledao, vidio sam kako je prošlo i ne zanima me.

Nakon Cowboya još jedan po mjeri sašiven protivnik za McGregora, jer ono, ufc ne treba riskirati novi poraz zlatne koke pa da trash talk fanovi dignu ruke od ppv-a.
12 godina
MMA (Mixed Martial Arts)

Samo ću reći, jbt...kakav event! 

Tigar Krezumica From all the things i lost, i miss my mind the most!
10 godina
m77 kaže...
Bome tko je gledao sinoćnji event je imao što vidjeti, odlične borbe, nokauti, iznenađenja...Max je bio fenomenalan, onaj trenutak kad je razgovarao s komentatorima i bez gledanja napucao Kattara, pa odmah potom izbjegao 2-3 udarca, baš badass do kosti.😎

U vezi idućeg tjedna, kad sam prije cca mjesec dana gledao raspored tog fight weeka, najiščekivanija borba mi je bila ona Chimaeva i Edwardsa...McGregora i Poiriera sam već gledao, vidio sam kako je prošlo i ne zanima me.

Nakon Cowboya još jedan po mjeri sašiven protivnik za McGregora, jer ono, ufc ne treba riskirati novi poraz zlatne koke pa da trash talk fanovi dignu ruke od ppv-a.

Kad je Max "in the zone" to je uvijek spektakl. Samo što sad dalje... ne vjerujem da će ubrzo dobiti treću šansu protiv Volkanovskog.

Ne bih baš otpisivao Poriera samo tako. Prošle su godine od tog meča, a i sad je druga divizija. Nadam se da bude kompetitivno. Khabibi je najavio da će se vratiti, ako netko u subotu u main/com-main eventu napravi nešto veliko. Iako bih radije da Oliveira dobije šansu.

Godina je odlično počela i samo neka nastavi u tom smjeru.  

8 godina
Nije baš da je Conor zadnjih šest godina proveo u vremenskoj kapsuli pa da nije dobio ništa na kilaži, znanju i iskustvu.

Poirierov stil gdje je glava naprijed, brada gore i sve to popraćeno širokim udarcima, je poslastica za kontraša sa odličnim mma boksom.
11 godina
mzopg kaže...

Mislim da je Kattar progutao preko 300 udaraca, strašno, a nije ni Holloway prošao lišo.

točnije 445 

8 godina
Današnji event s Magnyjem i Chiesom u glavnim ulogama počinje u 18h...prelimsi kreću u 15h.

...a trebali su tu biti Chimaev i Edwards, jao, jao...😔
9 godina
loky4i4 kaže...
mzopg kaže...

točnije 445 

Strava, od toga 274 u glavu. Da ti netko odvali 274 čvrge u 25min. ne bi ti bilo svejedno, a kamoli 274 udarca. 

10 godina
m77 kaže...
Današnji event s Magnyjem i Chiesom u glavnim ulogama počinje u 18h...prelimsi kreću u 15h.

...a trebali su tu biti Chimaev i Edwards, jao, jao...😔

Solidan event, sad se čeka subota.

Chimaev vs Edwards je ponovno "bukan" za 13 ožujka. Baš su zapeli za taj fight.

11 godina
MMA (Mixed Martial Arts)

Ljudi, kad počinje danas event po našem vremenu? 

Nisam nikad gledao live, uvijek samo snimke a ovo danas se ne propušta naravno:). 

8 godina
4h...ali borba Poiriera i Conora neće prije 6h.
4 godine
dalja46 kaže...

Ljudi, kad počinje danas event po našem vremenu? 

Nisam nikad gledao live, uvijek samo snimke a ovo danas se ne propušta naravno:). 

Glavni program počinje u 4 ujutro, glavna borba oko 6:30 - prijenos na gol.hr

10 godina
m77 kaže...
4h...ali borba Poiriera i Conora neće prije 6h.

Ursusc kaže da hoće 

8 godina
Nikad više ni slova sumnje prema Poirieru s moje strane...fenomenalno...a Conor i Dana mogu odjebat sa prozivanjem Khabiba.
12 godina
MMA (Mixed Martial Arts)

Cilj je bio jasan, destabilizirati prednju nogu a kad to uspijes napraviti drugi borac izgubi gotovo sve svoje mogucnosti osim mozda otici u parter...

Sjajna pobjeda...

Bnet: mNik987#2148
7 godina
MMA (Mixed Martial Arts)

Pocetak kraja mcgregora.nema tu vise one gladi kao prije.. a ni brada nije vise kao prije.. sve slijedece borbe su totalno nepotrebne.

8 godina
Moram priznati da sam puno više očekivao od Conora, silne najave o najboljem kampu ikad, cardio, prehrana, lijevo-desno...a osim par solidnih udaraca nije to izgledalo nimalo spektakularno, slabašno, usporeno, obrana isto takva, a ni brada čini se nemože podnijeti kao prije.

Uglavnom, ja zadovoljan, da je pobjedio bilo bi qurchenja, prozivanja i vrijeđanja Khabiba.
12 godina
MMA (Mixed Martial Arts)

Dustin Diamond Poirier is the Man! Nek sam i to dočekao 

Tigar Krezumica From all the things i lost, i miss my mind the most!
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice