MMA (Mixed Martial Arts) izdvojena tema

poruka: 10.518
|
čitano: 1.322.741
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
ursusc355 kaže...

Kamaru Usman vs. Gilbert Burns - pobjeda Durinha i to "ladno"

Maycee Barber vs. Alexa Grasso - lagana pobjeda nokautom Maycee

Gillian Robertson vs. Miranda Maverick - pobjeda polugom Gillian

 

 

 

 

Dobar event sveukupno. Hernandez šokirao sve, a Usman ponovno pokazao da je jednostavno koplje iznad svih ostalih. Ne znam što sad dalje s njim. Nema nikoga na vidiku da ga ugrozi. Možda neki superfight sa Adesanyom ili Khabibom? Možda nagovore GSP-a? Savršena izvedba ko n-ti put.

 

 

Ožujak će biti je*en. 5 title fightova u 2 eventa, a skoro da je svaki mogao sam nositi svoj card. Vjerujem da će sve biti jako jako zanimljivo, jedino je Anderson upitna koliko realno može protiv Nunes. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
ursusc355 kaže...

Kamaru Usman vs. Gilbert Burns - pobjeda Durinha i to "ladno"

Maycee Barber vs. Alexa Grasso - lagana pobjeda nokautom Maycee

Gillian Robertson vs. Miranda Maverick - pobjeda polugom Gillian

Omašio ceo fudbal 

Bitno da ne znaš promašit tumb dawn, onako iz čistog mira stisneš svakome.

 

On topic: Na kraju ispao solidan event, vrijedilo je čekati do 4:00

Tigar Krezumica From all the things i lost, i miss my mind the most!
15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Lewis poslao Blaydesa u drugu galaksiju. Mislim da je ovo do sada najduze budenje jednog borca ? Nisam siguran od kada pratim UFC da je netko duze lezao na podu

Bnet: mNik987#2148
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Već od uperkata bi se budio dosta dugo, a di neće još od onakva dva dodatna udarca.

Svaka čast na hrvanju, ali Blaydesu fali podosta inteligencije da bi bio title contender.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Ma na stranu što je spavao u kavezu, ali ono stenjanje 'u snu' je bilo nešto najjezivije što sam čuo u oktogonu ili ringu.


https://forums.sherdog.com/threads/holy-s-t-blaydes-moaning-after-the-ko.4164758/
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.2.2021 21:20 (m77).
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ovu subotu ufc 259. Kakve borbe, od prve do zadnje. 3 borbe za titulu, i uz to još su tu borbe Rakića, Makhachev,a Cruza. Ludnica od fight carda. Nadam se da nitko neće otpasti i u subotu se uziva :) 

11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Chimaev se umirovio!😳

Razlog su posljedice covida.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
12 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
m77 kaže...
Chimaev se umirovio!😳

Razlog su posljedice covida.

 Što jedna "obična prehlada" uradi od top sportaša. 

Nekako se nadam da će se ipak oporaviti i da ćemo ga još gledati, mlad je ima vremena.

13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

bas jutros procitao taj info na twitteru za chimaeva, reko kakva je ovo glupa zajebancija kad ono stvarno...

koje sranje jebote, bas mi je bio fora lik sa tim svojim pristupom dajte mi king konga u ring i njega cu satrat

 

bome opaka je ta "prehlada" 

16 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Meni to iskreno zvuči kao nekakav publicity spin... Od svih sportaša u svijetu koji su bili zaraženi samo je on taj koji se mora umiroviti?

 

Naravno da je MMA jedan od fizički najzahtjevnijih sportova, ali ipak mi je to malo čudno.

Koristite blage riječi i jake argumente
15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Dodinho kaže...

Meni to iskreno zvuči kao nekakav publicity spin... Od svih sportaša u svijetu koji su bili zaraženi samo je on taj koji se mora umiroviti?

 

Naravno da je MMA jedan od fizički najzahtjevnijih sportova, ali ipak mi je to malo čudno.

Možeš ti biti ne znam kakava atleta ali ako ti nije sudeno, nije ti sudeno..

99.9% sportaša nikada nece imati nikakve posljedice ali postoje oni koji to ne podnose dobro a ocito je i ovdje takav slucaj... jos uvijek se nadam da je sve rekla kazala a ne prava vijest...

 

Ista stvar je i kod obicnih ozljeda, neki pretrpe lom noge i vrate se unutar 6 mjeseci i budu jos bolji i odlucniji a neki se nikada ne vrate ili se vrate ali budu uplaseni sto je razumno...

 

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.3.2021 11:46 (toxic).
15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Tata Dana White je rekao da se neće umiroviti, da je to u afektu napisao, izmorila ga bolest i valjda se prerano vratio treninzima i to je uzelo malo danak. Ali vjerujem da će se vratiti i da će dobiti nekog top 10 protivnika da vidimo kakav je zapravo, ovo sve što je dobio je... meh... pobjeda, ali niti jedno pravo ime.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Zasluzena pobjeda Jana.

A kakvu je veliku glupost napravio Piotr to su strahote

 

Bnet: mNik987#2148
13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Bravo za Jana 

al da slazem se Yan je ispo debil samo takav, jos sam cuo da je pito ove svoje u kutu sto da radim i ovi mu rekli udari ga i bam lik ga odalami koljenom ono WTF? 

14 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Rakić skoro pa totalno razočaranje. Pa tko bi njemu dao šansu za titulu nakon onakve borbe. Opet ziheraški, samo ovaj put mu je srećom prošlo. Borba nedostojna main carda.

16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
SolidSnakeCRO kaže...

Rakić skoro pa totalno razočaranje. Pa tko bi njemu dao šansu za titulu nakon onakve borbe. Opet ziheraški, samo ovaj put mu je srećom prošlo. Borba nedostojna main carda.

A odradio posao.. Najveći problem je što su mi zadnje dvije borbe protiv "gotovih" boraca, Smith je duze vrijeme u silaznoj putanji, a Santos nakon razvaljenih koljena nije isti.

 

Prava borba bi bila da mu idući meč bude protiv pobjednik Reyes - Prohaszka i nakon toga pobjednik napada pojas.

Koristite blage riječi i jake argumente
14 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ženska liga je postala katastrofa, totalno nezanimljiva i besmislena.

13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
forumaš kaže...

Ženska liga je postala katastrofa, totalno nezanimljiva i besmislena.

 145 realno nikad nije ni postojala, a i 135 je već jedno vrijeme li-la po zanimljivosti. Nunes je jednostavno predobra. Možda naprave superfight protiv Cejuda...

 

125 i pogotovo 115 su ipak u puno boljem stanju. 

 

 

 

Sve u svemu jako dobar event. Još je main card ispao najslabiji dio. Šteta za Bantam, rasplet koji sigurno nitko nije htio. Po viđenom, Yan bi dobio na bodove. Vjerojatno ide instant rematch.

 

 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Yan se sprdao sa Sterlingom, kako taj lik uopce moze bit contender sa onakvim nastupom? Doslovno je bez ikakve taktike samo isao jalovo prema naprijed i primao svakakve udarce i rusenja kao da je amater. Sto se tice ovog bodovanja i prigovaranja od strane Dane ne kuzim sta bi trebalo isto bodovat prve 3 runde 10-9 gdje realno nitko nije bio bolji i one dvije zadnje runde gdje je Jan cisto srusio Adesanyu i dominirao na podu. Ne bi bilo posteno isto bodovat takve runde sa 10-9.

14 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
SolidSnakeCRO kaže...

Rakić skoro pa totalno razočaranje. Pa tko bi njemu dao šansu za titulu nakon onakve borbe. Opet ziheraški, samo ovaj put mu je srećom prošlo. Borba nedostojna main carda.

 Svakako je Jan rekao da je Glover idući.

13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
JohnnyBlaze kaže...

Yan se sprdao sa Sterlingom, kako taj lik uopce moze bit contender sa onakvim nastupom? Doslovno je bez ikakve taktike samo isao jalovo prema naprijed i primao svakakve udarce i rusenja kao da je amater. Sto se tice ovog bodovanja i prigovaranja od strane Dane ne kuzim sta bi trebalo isto bodovat prve 3 runde 10-9 gdje realno nitko nije bio bolji i one dvije zadnje runde gdje je Jan cisto srusio Adesanyu i dominirao na podu. Ne bi bilo posteno isto bodovat takve runde sa 10-9.

 Trebao bih još jednom gledati, ali 49:45 mi je malo strogo. Po meni 3:2 u rundama za Jana. Dominirao je u zadnje dvije, ali malo mi je nategnuto da su to 10:8 runde. Jbg, nije da je baš jasno definirano koliko dominantniji borac mora biti da bi dobio taj dodatni bod. Definitivno bi trebalo i cijeli meč uzeti u obzir kao što je bilo u Prideu, a bome se i jako jako rijetko daje 10:10, a ima gro situacija kad je to najpoštenije. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Hexfire kaže...
JohnnyBlaze kaže...

Yan se sprdao sa Sterlingom, kako taj lik uopce moze bit contender sa onakvim nastupom? Doslovno je bez ikakve taktike samo isao jalovo prema naprijed i primao svakakve udarce i rusenja kao da je amater. Sto se tice ovog bodovanja i prigovaranja od strane Dane ne kuzim sta bi trebalo isto bodovat prve 3 runde 10-9 gdje realno nitko nije bio bolji i one dvije zadnje runde gdje je Jan cisto srusio Adesanyu i dominirao na podu. Ne bi bilo posteno isto bodovat takve runde sa 10-9.

 Trebao bih još jednom gledati, ali 49:45 mi je malo strogo. Po meni 3:2 u rundama za Jana. Dominirao je u zadnje dvije, ali malo mi je nategnuto da su to 10:8 runde. Jbg, nije da je baš jasno definirano koliko dominantniji borac mora biti da bi dobio taj dodatni bod. Definitivno bi trebalo i cijeli meč uzeti u obzir kao što je bilo u Prideu, a bome se i jako jako rijetko daje 10:10, a ima gro situacija kad je to najpoštenije. 

 Upravo to. Vise puta izgleda kao da nijedan borac nije dobio rundu nego da se na temelju cistog rusenja i kontrole na podu dodjeli 10-8. Jer ako runda zavrsi bez ikakve akcije sa recimo 5-5 u udarcima kako nekom dat 10-9 nasuprot one dvije zadnje runde. Los sistem bodovanja i trebalo bi mjenjat to. Isto kao i ovo klecanje na koljenima gdje je Sterling bio potpuno otvoren i sad bi Yan trebao cekat da ovaj odluci da se zapravo hoce borit. Trebaju se aktivno branit cijelu borbu i to suci kazu na pocetku borbe, a ono klecanje kao da ce mu ga pop.sit i nije neka obrana. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Spike1983 kaže...

Bravo za Jana 

al da slazem se Yan je ispo debil samo takav, jos sam cuo da je pito ove svoje u kutu sto da radim i ovi mu rekli udari ga i bam lik ga odalami koljenom ono WTF? 

Yan stvarno amaterski potez, pa mislim što uopće ima pitati kut smije li ga koljenom u glavu dok je ovaj na koljenima i jedna ruka na podu. To su osnovna pravila. I onda još iz kuta jedan viče "no just punch", a drugi viče "yes kick". 

Nakon ilegalnog udarca u kutu opet različita reakcija jedan slavi i viče Yes, a drugi se lovi za glavu. Očito ni oni sami nisu na čistu što se smije, a što ne.

 

Sterling se kasnije malo previše izmotavao i glumatao, ali nema se tu što prigovoriti u pitanju je bio čisti ilegalni udarac. Uostalom Bones je još davno tako zabilježio svoj jedini poraz mada je imao pobjedu u rukama.

 

Hexfire kaže...
forumaš kaže...

Ženska liga je postala katastrofa, totalno nezanimljiva i besmislena.

 145 realno nikad nije ni postojala, a i 135 je već jedno vrijeme li-la po zanimljivosti. Nunes je jednostavno predobra. Možda naprave superfight protiv Cejuda...

 

125 i pogotovo 115 su ipak u puno boljem stanju. 

 

 

 

Sve u svemu jako dobar event. Još je main card ispao najslabiji dio. Šteta za Bantam, rasplet koji sigurno nitko nije htio. Po viđenom, Yan bi dobio na bodove. Vjerojatno ide instant rematch.

Mislim da idu prema Ševčenko - Nunes, samo treba vidjeti gdje će se naći.

Drugo ne vidim da nešto ima smisla jedna i druga su počistile diviziju.

 

Odgledao main card + zadnja runda Cruz - Kenney i to mi je djelovalo kao dobra borba, dosta akcije, Cruz jedva dobio.

 

I onda od silnog očekivanja ništa posebno.

Rakić - Santos previše taktiziranja, za Rakića pametno, za publiku dosadno

Makhachev - Dober solidna borba

Yan - Sterling - počelo je jako zanimljivo, Sterling uzeo prve dvije runde, konstantan pritisak imao je i par dobrih koljena i Yan mi je djelovao malo zbunjeno, ali onda od treće runde Sterling je dosta pao i Yan preuzima dominaciju i onda u R4 napravi svjetsku glupost.

 

Nunes - Anderson, ovdje sam očekivao ipak malo više borbe, a na kraju se Nunes nije niti oznojila, s prva dva udarca što je bacila je uzdrmala Megan i to je bilo to.

 

Blachowicz - Adesanya, isto dosta suzdržan početak, taktiziranje i na kraju zaslužena pobjeda Blachowicza. Po meni je uzeo sigurno tri runde i tu se nema što prigovoriti suđenju, osim onom jednom koji je dao 49-45.  Očekivao sam više boksanja od strane Poljaka i daleko ofenzivnijeg Izzya. Po meni je tu falilo malo više "vatrometa", ali sve u svemu ok borba. Imao je Izzy ovdje u jednom trenu i uzdrmanog Poljaka, ali jednostavno nije krenuo u napad, ne znam da li iz opreznosti ili nije prepoznao trenutak. Poljak odlično i pametno odradio zadnje dvije runde, dojma sam da je imao na kraju još 20 sek. da bi ga i završio.

 

I da trigeriramo ursuca, pomalo mi je žao što sam se dizao u 4h ujutro da bi pogledao prosječan event. Kad se vide imena na papiru očekuje se prava bitka, a na kraju malo žešći sparing.

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.3.2021 18:27 (mzopg).
14 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Odluka je bila OK, onaj tko napada pojas mora taj pojas uzeti, zaraditi a ne dobiti ga izjednačlenom borbom, koja to nije ni bila. Israel osim par udaraca nije pokazao puno, iako je borba bila dosta dobra i izjednjačena. 

Jebeš te ziheraške nastupe.

11 godina
protjeran
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
mzopg kaže...
Spike1983 kaže...

Bravo za Jana 

al da slazem se Yan je ispo debil samo takav, jos sam cuo da je pito ove svoje u kutu sto da radim i ovi mu rekli udari ga i bam lik ga odalami koljenom ono WTF? 

Yan stvarno amaterski potez, pa mislim što uopće ima pitati kut smije li ga koljenom u glavu dok je ovaj na koljenima i jedna ruka na podu. To su osnovna pravila. I onda još iz kuta jedan viče "no just punch", a drugi viče "yes kick". 

Nakon ilegalnog udarca u kutu opet različita reakcija jedan slavi i viče Yes, a drugi se lovi za glavu. Očito ni oni sami nisu na čistu što se smije, a što ne.

 

Sterling se kasnije malo previše izmotavao i glumatao, ali nema se tu što prigovoriti u pitanju je bio čisti ilegalni udarac. Uostalom Bones je još davno tako zabilježio svoj jedini poraz mada je imao pobjedu u rukama.

 

Hexfire kaže...
forumaš kaže...

Ženska liga je postala katastrofa, totalno nezanimljiva i besmislena.

 145 realno nikad nije ni postojala, a i 135 je već jedno vrijeme li-la po zanimljivosti. Nunes je jednostavno predobra. Možda naprave superfight protiv Cejuda...

 

125 i pogotovo 115 su ipak u puno boljem stanju. 

 

 

 

Sve u svemu jako dobar event. Još je main card ispao najslabiji dio. Šteta za Bantam, rasplet koji sigurno nitko nije htio. Po viđenom, Yan bi dobio na bodove. Vjerojatno ide instant rematch.

Mislim da idu prema Ševčenko - Nunes, samo treba vidjeti gdje će se naći.

Drugo ne vidim da nešto ima smisla jedna i druga su počistile diviziju.

 

Odgledao main card + zadnja runda Cruz - Kenney i to mi je djelovalo kao dobra borba, dosta akcije, Cruz jedva dobio.

 

I onda od silnog očekivanja ništa posebno.

Rakić - Santos previše taktiziranja, za Rakića pametno, za publiku dosadno

Makhachev - Dober solidna borba

Yan - Sterling - počelo je jako zanimljivo, Sterling uzeo prve dvije runde, konstantan pritisak imao je i par dobrih koljena i Yan mi je djelovao malo zbunjeno, ali onda od treće runde Sterling je dosta pao i Yan preuzima dominaciju i onda u R4 napravi svjetsku glupost.

 

Nunes - Anderson, ovdje sam očekivao ipak malo više borbe, a na kraju se Nunes nije niti oznojila, s prva dva udarca što je bacila je uzdrmala Megan i to je bilo to.

 

Blachowicz - Adesanya, isto dosta suzdržan početak, taktiziranje i na kraju zaslužena pobjeda Blachowicza. Po meni je uzeo sigurno tri runde i tu se nema što prigovoriti suđenju, osim onom jednom koji je dao 49-45.  Očekivao sam više boksanja od strane Poljaka i daleko ofenzivnijeg Izzya. Po meni je tu falilo malo više "vatrometa", ali sve u svemu ok borba. Imao je Izzy ovdje u jednom trenu i uzdrmanog Poljaka, ali jednostavno nije krenuo u napad, ne znam da li iz opreznosti ili nije prepoznao trenutak. Poljak odlično i pametno odradio zadnje dvije runde, dojma sam da je imao na kraju još 20 sek. da bi ga i završio.

 

I da trigeriramo ursuca, pomalo mi je žao što sam se dizao u 4h ujutro da bi pogledao prosječan event. Kad se vide imena na papiru očekuje se prava bitka, a na kraju malo žešći sparing.

 več sam ti stavio palac gore al onda pročitah zadnju rečenicu. doviđenja. idi gledaj odbojku ili nešta drugo ako ti mma ne paše.

12 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
ursusc355 kaže...

 

I da trigeriramo ursuca, pomalo mi je žao što sam se dizao u 4h ujutro da bi pogledao prosječan event. Kad se vide imena na papiru očekuje se prava bitka, a na kraju malo žešći sparing.

 več sam ti stavio palac gore al onda pročitah zadnju rečenicu. doviđenja. idi gledaj odbojku ili nešta drugo ako ti mma ne paše.

Znao sam da vrebaš iz prikrajka.

Ženska odbojka na pijesku mi je iznimno drag sport. 

 

Još 20 dana pa opet dizanje u 4h. 

13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
JohnnyBlaze kaže...

 Upravo to. Vise puta izgleda kao da nijedan borac nije dobio rundu nego da se na temelju cistog rusenja i kontrole na podu dodjeli 10-8. Jer ako runda zavrsi bez ikakve akcije sa recimo 5-5 u udarcima kako nekom dat 10-9 nasuprot one dvije zadnje runde. Los sistem bodovanja i trebalo bi mjenjat to. Isto kao i ovo klecanje na koljenima gdje je Sterling bio potpuno otvoren i sad bi Yan trebao cekat da ovaj odluci da se zapravo hoce borit. Trebaju se aktivno branit cijelu borbu i to suci kazu na pocetku borbe, a ono klecanje kao da ce mu ga pop.sit i nije neka obrana. 

Pogotovo je ovo bilo iritantno dok se grounded oponent vodio i ako je samo jedna ruka bila na podu, a koljena u zraku. Pa su se preseravali s tim dodirivanjem poda vršcima prstiju. Ali koliko god to bilo neaktivno, ne možeš poreći da je to inteligentno branjenje. A to je izraz koji komentatori često koriste kad sudac prekine borbu.  

 

 

mzopg kaže...

Yan stvarno amaterski potez, pa mislim što uopće ima pitati kut smije li ga koljenom u glavu dok je ovaj na koljenima i jedna ruka na podu. To su osnovna pravila. I onda još iz kuta jedan viče "no just punch", a drugi viče "yes kick". 

Nakon ilegalnog udarca u kutu opet različita reakcija jedan slavi i viče Yes, a drugi se lovi za glavu. Očito ni oni sami nisu na čistu što se smije, a što ne.

 

Sterling se kasnije malo previše izmotavao i glumatao, ali nema se tu što prigovoriti u pitanju je bio čisti ilegalni udarac. Uostalom Bones je još davno tako zabilježio svoj jedini poraz mada je imao pobjedu u rukama.

 

Hexfire kaže...
forumaš kaže...

 

Mislim da idu prema Ševčenko - Nunes, samo treba vidjeti gdje će se naći.

Drugo ne vidim da nešto ima smisla jedna i druga su počistile diviziju.

 

 Ja sam samo čuo da mu netko viče "just punch". Ovo drugo mi nije upalo u uho. Popriličan fail ako mu je corner stvarno sugerirao da ga opizdi koljenom. Meni je Sterling izgledao iskreno razočaran i ljut. Ne vjerujem da je tu bilo neke velike glume kao što sad neki žele prikazati. Jer to je bio udarac svom snagom koji on nije očekivao. Zaradio je barem lagani potres mozga. Moguće da griješim jer teško da bi on ovu borbu dobio na ijedan drugi način, ali čak i da je malčice potencirao, stvar je čista.

 

Nakon Schevchenko - Andrade pitanje je što dalje i u toj diviziji. Možda snaga Andrade bude prijetnja, ali ne vjerujem da može do pojasa. Nunes - Shevchenko smo gledali već dva puta i ne znam ima li smisla ponovno. Možda da je fight u 125 bi nešto bilo novo i drugačije, ali opet u 135 gdje smo dvaput dobili isti rezultat... ne znam. Je da su obje borbe bile zabavne i guste, ali... S druge strane, nema nikog drugog na vidiku. Ženski MMA je jednostavno 10 godina iza muškog i vidi se.

 

 

BTW u Prelimsima je bilo dosta zabavnih borbi. Mislim da je u Early Prelimsima čak svih 5 završilo prekidom. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.3.2021 19:59 (Hexfire).
7 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Što se tiče Jana i Adesanye, ja sam imao 3-2 u rundama za Jana, njemu sam dao 2,4,5 rundu.

Ali da sam slušao po ovim američkim komentatorima Roganu i ekipi, mislio bi da je Adesanya dobio svih 5 rundi. Svaki njegov udarac su dizali u nebesa, baš mi je drago da je Jan pobijedio.

Gaming Rig - http://crosimracing.hcl.hr/forum/index.php?topic=97.msg85810#msg85810
11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Meč dana je Kara France/Bontorin, tko nije nek pogleda.

Yan amaterski, sve i da mu je kut nešto i sugerirao, nema smisla ići u takve rizike jer imaš Sterlinga umornog i bezidejnog i praktički možeš birati način na koji ćeš privesti borbu kraju.

Blahowicz me iznenadio koliko je zapravo lako dobio, Adesanya izgledao kao Holloway kad je otišao u diviziju više.

Makhachev je mašina, Dober izgledao kao da je u živom blatu tri runde.

Askarov isto tako, dominirati tipa kao Benavidez je impresivno.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.3.2021 21:25 (m77).
12 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Hexfire kaže... 

 Ja sam samo čuo da mu netko viče "just punch". Ovo drugo mi nije upalo u uho. Popriličan fail ako mu je corner stvarno sugerirao da ga opizdi koljenom. Meni je Sterling izgledao iskreno razočaran i ljut. Ne vjerujem da je tu bilo neke velike glume kao što sad neki žele prikazati. Jer to je bio udarac svom snagom koji on nije očekivao. Zaradio je barem lagani potres mozga. Moguće da griješim jer teško da bi on ovu borbu dobio na ijedan drugi način, ali čak i da je malčice potencirao, stvar je čista.

 Nakon što je sve završilo DC, Rogan i Anik su komentirali ponovno tu borbu i onda su puštali snimku njegovog kuta gdje se vide dva lika, metar udaljenosti između njih, jedan viče jedno drugi drugo, i nakon što je Yan plasirao koljeno jedan skače i diže ruke u zrak i slavi pobjedu, a drugi se hvata za glavu. Samo ne kužim da Yan ne zna to osnovno pravilo i da morao pitati kut za savjet. Čudno sve skupa.

 

Ženski MMA čekam Namajunas - Zhang. Jedna i druga su korektne borkinje, s razlikom da Rose ima savršenu tehniku i kretanje i užitak ju je gledati dok je Zhang više poput Andrade fizički iznimno jaka, vidjeti čemo ima li i kod nje napretka po pitanju tehnike.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice